המחזור ה-37 בסריה A:: סטאטוס קוו בצמרת בתום הטירוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/5/10.

1. 亚历山大帕托 Member

עלוב, אבל תודות לתוצאה בפאלרמו, המקום השלישי לא בסכנה יותר. מעפילים לליגת האלופות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

רונאלדיניו на мыло.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מתח, באמת שלא האמנתי שרומא תחזור אחרי ה-1:0, כל הכבוד טוטי הוכיח שכשהוא לא מתעסק בלבעוט באנשים הוא עדיין גדול, חבל שליפי לא יחזיר אותו לנבחרת כוח אם צריך.

עם כל הכבוד לקאמבקון של קייבו, התוצאה היתה צריכה להיות 7 או 8:3

ההכרעה עוברת למחזור האחרון, האם נחגוג שוב מול סיינה אליפות? ב"ה אמן. אני ביום ראשון הבא באיצטדיון בסיינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/10
  3. AS R Member

סבון ?

ולמה בספורט5 כתוב שתיקו בסיינה יספיק לאינטר ?
    אגב, למה ווצ'יניץ' לא שיחק היום ?
    אני עדיין מזועזע מהניצחון של רומא. המשחק עם הכי הרבה החמצות של קבוצה אחת שראיתי. אם ווצ'יניץ' היה משחק היום אז אני חושב שרומא הייתה מנצחת הרבה יותר בקלות. החילופים של ראניירי היו די הזויים, אבל לפחות רומא נצחה בסוף. אשמח אם מישהו יביא סטטיסטיקה של המשחק הזה כי זה פשוט מדהים.

4. zakuta Member

כי תיקו יספיק לאינטר תחשוב שלאינטר יהיה 80 וגם לרומא עם תנצח ולאיטר הפרש הרבה יותר גדול

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום, הם טועים.

אם אינטר תסיים בתיקו ורומא תנצח רומא תהיה אלופה כי יש לה יתרון במאבקים הפנימיים על אינטר...

6. 亚历山大帕托 Member

תיקו לא יספיק. בפעם המיליון (!), במצב של שוויון נקודות רומא אלופה.

7. Joel Gion Member

לא עשיתי כלום בשעתיים האחרונות חוץ מלשבת מול המחשב, ואני מרגיש סחוט כאילו רצתי מרתון. איזה מחזור משוגע, כן ירבו. אין על הליגה הזאת! :aaa15:

8. AS R Member

לא. האליפות באיטליה מוכרעת על המשחקים הפנימיים בין 2 הקבוצות, שם רומא ניצחה את אינטר ועשתה תיקו.

אגב, מצאתי כמה נתונים על המשחק היום של רומא - קייבו:
    29 - בעיטות לשער - 5
    13 - בעיטות למסגרת - 3
    9 - קרנות - 0
    53% - החזקה בכדור - 47%

וגם זה לא ממש מספר את כל הסיפור, את כל המשקופים וההחמצות הגדולות, ואת זה שרומא גם שיחקה באיטיות. מוזר לראות שההחזקה בכדור דווקא די דומה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי טוב שאני לוקח מהמשחק זה שניצחנו בלי סניידר ולוסיו שקיבלו מנוחה לקראת השבוע הגורלי וזה מה שהכי חשוב. בתאכלס אני מעדיף שהמשחק האחרון בליגה יהיה על כל הקופה מאשר שזה יהיה משחק לפרוטוקול כי לפעמים זה לא טוב כשהקבוצה לא משחקת שבועיים ונותנים לשחקנים לנוח כשהם חמים, אז בתאכלס עדיף שכולם ישחקו וב"ה יקחו אליפות מה שיעלה את המוראל לקראת שבת, בהתחשב בעובדה שהמשחק בראשון ואחרי זה הגמר בשבת עייפות ממש לא תהיה הבעיה...

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קאנדרבה ענק, כמה כישרון יש בבחור הזה. אם עד המשחק היום הייתי בספק מזערי האם שווה לקחת אותו למונדיאל או לא, אז היום הוא נתן לי את התשובה הסופית (אבל מה זה מעניין את דון ליפי, קאמורנסי להרכב!). להחתים אותו בסיום העונה, לא משנה מכמה מיליונים נצטרך להיפרד.

מוקדמות הליגה האירופאית... Here we come!

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה נראה שמיקולי הולך לבדו לקחת את פאלרמו לליגת האלופות, אבל אז באה הפציעה בברך וריסקה את החלום.

למרות שמיקולי וקסאנו לא יהיו במונדיאל אפשר להתנחם בכך שאלה אשר ככל הנראה כן יהיו שם מגיעים בכושר טוב. די נאטלה עם צמד שערים ובישול, פפה עם שער, פאציני כבש, קוואליירלה עם צמד משלו, יאקווינטה עם שער ובישול ואולי טוטי, גם הוא עם צמד. בכלל 23 מתוך 31 השערים (ללא שני העצמיים) היום נכבשו ע"י איטלקים.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כל כך עלוב של מילאן, איך קבוצה במקום השלישי הליגה לא מצליחה להבקיע מול ההגנה הגרועה של ג'נואה? הפעם הפצועים לא יכולים לשמש כתירוץ כי רובם חזרו. נמאס לי מרונאלדיניו, אין לי בעיה עם אפסים בקבוצה ויש הרבה כאלה, אבל החוסר חשק שלו פשוט מחליא אותי. אמרנו שבגלל שדונגה סירב לזמן אותו לנבחרת הוא לא משחק טוב, ומה נגיד עכשיו, שבגלל הסחבת בהערכת החוזה שלו הוא לא משחק כמו בתחילת העונה שחס וחלילה לו יורידו לו מהמשכורת, הרי פחות משש מיליון בחודש והוא עוד עלול להדרדר לזנות בגלל זה. ההתקפה כל כך גרועה, אנחנו זקוקים נואשות לחלוץ. מילאן כבשה העונה כל כך קצת ביחס לעונות קודמות ויותר מכך ביחס לקבוצה ברמתה, הייתי מת להחזיר את שבצ'נקו למילאן ולהוריד לו חמש שנים.

שבוע שעבר התנהל פה דיון האם טוטי הוא נטל על רומא, המשחק היום אמר הכל, אמנם הוא החטיא בצורה רשלנית אך אם לא הוא אינטר כבר היתה חוגגת בסן- סירו. מדהים איך שחקן בגילו משחק כל כך נהדר וכל כך נמרץ כמו נער שרעב לתארים.

יובנטוס ופיורנטינה ביזו את עצמם, חבל שהויולה לא תהיה באירופה ושיובנטוס כן כי לא מגיע לה, אין יותר מה לומר.

די נטאלה ומיליטו הם ללא ספק החלוצים הטובים ביותר העונה בליגה, סך הכיבושים שלהם מדברים בעד עצמם ובמיוחד השערים שלהם במחזור הנוכחי.

אני צריך להתכונן נפשית לשבוע הבא, זאנטי הולך להניף את הסקודטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/10
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו מעל לארבע מאות משחקים בהם הוא עונה לדיונים מעין אלה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראניירי :
    “What film will I show them next time? Mickey Mouse. The information Mourinho has been receiving is not correct.

“I respect myself and others, but evidently Mourinho does not have this quality. I will not respond.

:aaarofl:

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נורא חמוד וג'נטלמני, אבל פשוט לא נכון. ראניירי מאוד מיתמם פה.