המחזור ה 37 בסריה A :: מריחים את הסוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏10/5/13.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

2. VAR Member

אני מקווה שאתם מאושרים עם כל הזבל האנושי הזה שמתרוצץ אצלנו בקבוצה. עם המופע הקלאברי הזה של שלישיית החוד שלנו שמזכיר לי את ימי סיידורף ורונאלדיניו האפלים, עם באלוטלי שמסמן לקהל שלו לשתוק ואחר כך פוגע בלי כדור בשחקן רומאי, עם המופע המביש של מונטארי (מקצועית ואנושית) ועם רוביניו על הספסל שהוא שילוב של כל זה בערך. ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על עניינים מקצועיים (כמו זה ששלישיית הקישור הזו היא השלישייה הכי נגרית מאז ימי כריסטיאן ברוקי העליזים. מונטארי עושה דברים שהוא לא יודע, אמברוסיני לא מצליח לחבר פס פשוט ופלאמיני פשוט לא יודע לעשות שום דבר.

רומא תנצח את המשחק הזה לא כי היא ביתרון של שחקן אלא כי היא באה לשחק כדורגל ואנחנו באנו לשחק סטריט בול כאילו אין חשיבות לתוצאה של המשחק הזה.

הקבוצה הזו מתה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/13
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מונטרי מגדיר מחדש לפעמים את המונח- רפה שכל. המשחק שלנו הוא פשוט בושה.

4. golding מנהלים

מעניין מה מונטארי אמר שגרם לשופט לשלוף את הכרטיס?

5. Alta Tensione Member

נראה לי שהיד של רוקי קלה בצורה מחשידה על ההדק שמדובר בנו. מה עשה מונטארי שמצדיק אדום ישיר?

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטארי אידיוט. רק היה חסר שהיה מרביץ לשופט. קונסטאנט במחצית הזאת מתחת לכל ביקורת. הוא משרה חוסר ביטחון בהגנה וגם המסירות שלא רחוקות מלהגיע ליעדן. עם עשרה שחקנים ולאור היכולת הכללית של הקבוצה היום, תיקו תהיה תוצאה מצויינת.

7. Milanista3 Member

נראה לי שהגזמת קצת. אני לא יודע למי בדיוק מאריו סימן לשתוק, אבל אחכ הבמאי האיטלקי התמקד באוהדי רומא דווקא. סטפאן נותן את הנשמה כמו בכל משחק. אבל כן, מונטארי אידיוט ובואטנג עולה על העצבים מתחילת העונה. אי אפשר לומר שהקבוצה מתה, בטח לא אחרי מה שהיא עשתה העונה אחרי הקיץ הזוועתי שהיא עברה. נקווה להוציא מפה 3 נקודות בלי סיבוכים מיותרים שבוע הבא.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מגיע מפירנצה אז לך תדע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx.

9. golding מנהלים

אני מניח שמונטארי זרק לשופט איזו מילה לא במקום כי השופט לא חשב פעמיים כשהכניס את היד לכיס.

10. Lupo Member

דווקא אני די התרשמתי מההרכב ובעיקר מסגנון המשחק. מה שבעיקר יפה במשחק שלנו, שבניגוד למילאן כל שחקן יודע מה תפקידו על המגרש ולא מזיק לשטף המשחק.

בראדלי ופרוטה מצויינים שם בעבודת הנגרות ולא מתעסקים בדברים שהם לא יודעים, בעוד שדודו, מארקיניו, לאמלה וטוטי מוציאים אותנו מהר קדימה. אוסבאלדו ושאר שחקני ההתקפה עדיין לא הכניסו את זה, כנראה בגלל אביאטי.

סך הכל חוץ מאת הסיומת, אנחנו עושים הכל די יפה ופשוט.

11. AS R Member

1. אם מונטארי התנפל ככה על השופט זה בגלל שהוא ידע שהוא אמר משהו שלא היה אמור להגיד.
    2. ההתנפלות על השופט לבדה מצדיקה כרטיס אדום. אסור לגעת בשופט בשום צורה שהיא ומונטארי פשוט החזיק לו את היד בכוונה ומנע ממנו להוציא את הכרטיס, כאילו שזה יעזור.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל מי שלא הבין מה הולך באיצטדיון - באלוטלי סימן לאוהדי רומא לשתוק אחרי שכל המחצית הם נהמו לעברו. לקראת סוף המחצית הכרוז נאלץ לבקש מהם להפסיק עם הקריאות.

ועכשיו המשחק מופסק בגלל החארות האלה. אבל כמה קל להאשים את באלוטלי...

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות הוא העמיד פאלרמו גדולה עם תקציב שהשקיע מכיסו. פאלרמו שלו הגיעה לאירופה מסריה בי, היוותה יריבה סופר קשה לכל קבוצה וסיפקה לסריה א במה לכישרונות רבים שהפכו לשחקנים מובילים. אולי דיי כבר עם המושפעות הזאת?

הוא נכשל בבניית הקבוצה במרקאטו האחרון ושילם על כך בירידה. שום דבר מעבר לזה. שום דבר, לא מצדיק את הקשקשנות הזאת.

14. VAR Member

הקבוצה הזו מתה לא מקצועית. הקבוצה הזו מתה כי אין שום קשר בינה לבין הגראנדה מילאן שאני גדלתי עליה לפחות וגרמה לי להתאהב במשחק. פשוט חבורה של צואה אנושית בכמויות כל כך גדולות שאני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל בניקוי האורוות. הכי רחוק מאינזאגי, הכי רחוק ממאלדיני ונסטה והכי רחוק מגאטוסו ופירלו.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה קובי, טוב שאתה פה. בא לך לאסוף את היצורים האלה ולשלוח אותם על האוטובוס הראשון לדוצ'ה-טאון?