המחזור ה-36 ב-Serie A: אטאלנטה ורומא חוזרים מאירופית כדי להתחרות על האלופות ועוד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏10/5/24.

1. Zakutaroma Member

אני הבנתי שרק אם אטאלנטה תסיים מחוץ לטופ 4, כלומר חמש ומטה ותזכה, אז רומא תוכל לקחת כרטיס נוסף לאלופות.
    כל עוד היא תסיים בטופ ארבע ותזכה גם באירופית , יהיו חמישה נציגות ולא שישה, ואז רומא בחוץ.
    אגב, בגלל שבולוניה פוגשת את יובנטוס מחזור הבא, זה לא מופרך בכלל שאטלאטנה תסיים בסוף מקום שלישי ותעקוף את שתיהן, יש לה שלושה משחקים קלים על הנייר לנצח.
    אם היא תסיים כמו עכשיו מקום חמש, ותזכה באירופית רק אז רומא תקבל כרטיס.
    Everything, however, will be in Atalanta's hands. In fact, the victory of the EL della Dea and a placing in the championship no higher than fifth place will be needed. In that case, Italy would have 6 teams in the Champions League.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/24
    EO11 אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אני אכתוב כאן בזהירות כי לא עקבתי אחרי רומא אז לא יכול לדבר על ״דה רוסי בול״ אבל אם מדברים על תוצאות זה נראה כמו מקרה קלאסי של אפקט המאמן החדש. רומא של דה רוסי פתחה בסערה, ניצחה כמעט כל משחק, פירקה לברייטון את הצורה, אבל אחרי זה התוצאות החלו ״להירגע״. רומא של החודשיים האחרונים מבחינת התוצאות די חזרה לבינוניות שלה. הם לא הצליחו לנצח בבית קבוצה עלובה כמו יובנטוס. יותר מזה?

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער ראשון של ארתור מלו במדים שלנו.

4. DRORIKO Member

גם ארתור וגם פארדס כובשים באותו שבוע. זה כמעט גרם לי להתגעגע אליהם. אבל רק כמעט.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שמיהרו עם ההארכת חוזה לדה רוסי,היו צרכים לחכות לקיץ ולבדוק אם יש אופציות טובות יותר,הוא בכול מקרה היה מחכה.
    חבל שבעונה כזאת אנחנו שוב לא נהיה עם כרטיס לצ'מפיונס,ושוב צפוי לנו מארקטו קשה (מבחינה כלכלית וכח מישכה אחרי ששוב לא העפלנו).

6. Don Joan Roman Member

אחלה גול של ארתור, מסתבר שהמתחזה הזה גם מסוגל לבעוט מדי פעם.