המחזור ה-36 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/5/22.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקרב על הכרטיס האחרון לצ׳מפיונס מתנקז למשחק עונה אחד בדרבי של צפון לונדון.

מצב העניינים:

4. ארסנל, 66 נקודות, + 14 (ניוקאסל בחוץ, אברטון בבית)
    5. טוטנהאם, 62 נקודות, + 20 (ברנלי בבית, נוריץ׳ בחוץ)

אצל המארחת יחסרו דוהרטי, סקיפ, רגילון וטנטנגה.
    אצל ארסנל יחסרו פארטי, טירני ובן וייט וסאקה בספק כרגע.

קצת מספרים ועובדות:

* מאז עזיבת הוויט הארט ליין, לא ניצחנו את טוטנהאם במשחק חוץ בליגה, היו שבעה מפגשים כאלו.

* המאזן של קונטה מול ארסנל בכל המפעלים: ניצחון 1, 4 תוצאות תיקו, 3 הפסדים.

* ארסנל מגיעה למשחק ברצף של ארבעה נצחונות ליגה (צ׳לסי, יונייטד, ווסטהאם, לידס)
    טוטנהאם מגיעה אחרי ניצחון על לסטר, הפסד לברייטון ושתי תוצאות תיקו מול ברנטפורד וליברפול.

* במידה וארסנל מנצחת היום, יהיה זה הדאבל העונתי הראשון מול היריבה העירונית מאז 13/14

* במידה וארסנל מנצחת היום, תהיה זו הבטחת המיקום הגבוה ביותר מאז 15/16 אז סיימנו כסגנית.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/22
  2. Bruno Fernandes Member

ראוליטו הנרי נתן מספרים פסיכים.
    לא שאני בא להתקטנן אבל הייה לו עונה של 20 בישולים ו25 גולים. היו לו כמה של 25-28 בליגה
    דה בריינה בקושי השוה את השיא של 20 בישולים לעונה (זה קל שהקבוצה שלך מבקיעה 747855433 גולים).
    ובתחילת המילניום הייתה ליגה הרבה יותר חזקה מעכשיו.
    הנרי לעניות דעתי מספר 1 שדרך בפריימר ליג
    לבנדובסקי או דה בריינה לא אותה רמה בכלל

Clichy, Liverpool-Forever ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתעניין במספרים.
    באמצע העונה דה בריינה היה מאוד איטי עם המספרים (תקנו אותי אם אני טועה) ואנשים שאלו אותי מה קורה לו, אמרתי להם שהוא עדיין השחקן הכי טוב של סיטי, זה לא מעניין המספרים. כל התקפה טובה עוברת דרכו. הוא נותן מסירות מדוייקות על המילימטר, קבלת ההחלטות שלו מדהימה. הוא מביא פצצות ב2 הרגליים והוא גם לא רע באוויר, הוא שחקן עצום.
    בכלל לא אכפת לי מה המספרים שלו.
    אין לו יחסי ציבור. היה מגוחך לשמוע את אולפן ספורט 5 מדבר עליו לפני ריאל שהוא "טוב" מדי וצריך להיות קצת "רע".
    מה זה אומר השטויות האלה?
    מה חסר לו?

Gianzola ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

מה שלא ברסה/ריאל/פריז לא קיים עבור ערוץ הספורט.

5. קשר שמאלי Member

מספרים זה לחלשים. אנשים שלא מצליחים להבין את המשחק מנסים להבין אותו באמצעות מספרים
    דה בריינה שחקן ענק. מבחינת יכולות הוא הקשר ההתקפי הכי שלם בכדורגל המודרני. הוא 3-4 רמות מעל כל שחקן התקפה של סיטי

6. k_700 Member

לזידאן יש את כל התארים בארון אבל בנינו שיחק בנבחרות היסטוריות ובקבוצות שהמציאו את המונח גאלאקטיקוס. כשמדברים על דיזאן קודם כל עולה הדמות האייקונית מנבחרת צרפת וזה מסכם יפה למה הוא נחשב בעיני לא מעטים לאוברייטד(שחקן מצוין, לפרקים מהטובים בעולם אבל המדיה ניפחה).
    ברמת הקבוצות בחלק מהעונות שם היה טוב, בחלק מצוין, בחלק בינוני.

ביובנטוס אני חייב להגיד שלפני החצי גמר ההוא ב99 פחדתי הרבה יותר מאינזאגי ודווידס.
    דל פיירו לא שיחק בצמד משחקים האלה(למזלינו) אבל גם הוא היה לדעתי שחקן יותר משמעותי ביובנטוס ההיא למרות שהיה בתחילת הדרך.

זידאן היה אייקון שהמדיה יצרה וטיפחה, זה ההעברה הכי יקרה בהיסטוריה, זה ההוא מהמונדיאל(עם טריליון שחקני על לידו), מהיורו, אפילו מהמונדיאל הכושל שהגיע אחר כך. הכל אייקוני, הכל מתועד במעבר ההוא לריאל מדריד אתה לא סתם שחקן כדורגל אתה אל.

דה בריינה משחק בסיטי כל הקריירה, ליד המון אגדות ושחקנים טובים אבל בקבוצה בלי נשמה, בלי היסטוריה ובכל התהודה שמקבל אייקון בריאל מדריד.
    אבל מתי היה המשחק האחרון שהוא עלה לשחק בו ויכולתי לסמן 3-4 שחקני כדורגל בקבוצה שלו שמפחידים אותי יותר? הוא תמיד היה השחקן הכי מסוכן שם וזה מעבר למספרים(הוא הרי לא כובש גדול יחסית למישהו ששיחק לא מעט ב10). הוא שחקן שמסוגל להשתלט על המשחק, להכתיב את הקצב, להרוג אותך עם איזה 5-6 key pass גם במשחק שהוא לא מבשל או מבקיע וכמעט תמיד נותן משחקים של ציון 7-8, ברגיל.

ראיתי את שניהם, לי אין ספק מי מהם יותר טוב ובפער.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  7. Bruno Fernandes Member

דה בריינה יותר טוב בסך הכולל שחקן שלם יותר
    אבל בשורה התחתונה אתה לא רואה אותו באלופות מתעלה (אני לא מאשים רק אותו אבל עדיין ).
    זידאן גם קיבל בראש בגמרים עד הפצצה מלברקוזן.
    אני קשה לי לאחל לזה בריינה זכייה באלופות ברמה הספורטיבית ורדמפשיין כי הקבוצה שלו ... טוב כולכם יודעים מה הם עושים.
    אולי אבל כן יביא טורניר גדול לבלגיה כנגד כל הסיכוין

8. k_700 Member

אני בעיקר רואה את המאמן שלו מתחפש למחבל במעמדים האלה באלופות.
    המאמנים שקיבל זידאן באלופות לכל הפחות לא הפריעו.

המשחק מול ריאל מדריד היה אולי החלש ביותר שראיתי מדה בריינה בכל הקריירה שלו ועדיין הזייה להוציא אותו דקה 72 וזה קונצנזוס(מתי לזידאן היה מאמן כזה שהוציא את השחקן אולי הכי טוב בעולם או מהטופ 3 במשחק מכריע בדקה 72? היה לו כזה?) של פיגוע רב נפגעים.
    פפ גווארדיולה הפסיד את המשחק הזה ואת המשחקים שסיטי מתבזה בהם באלופות יותר מכל שחקן כזה או אחר.
    דה בריינה ברוב המשחקים שלו באלופות היה אדיר ומי יודע אולי ישיג את התואר הזה בשנה הבאה.
    את הכלים יש לו והוא עדיין אחד מהשחקנים הטובים בעולם גם בגילו ואחרי הפציעות שעבר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. prica9 Member

מאמן לא מפסיד תארים.
    בעיקרון אני לא מסכים עם הגישה שפפ אשם יחיד, אבל שייחנקו מצידי

10. Scouser Member

ומה תגיד על סאות'גייט בגמר היורו?

Sent from my LE2113 using Tapatalk

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. prica9 Member

פנדלים בסוף זה עניין של מזל.
    אכן עשה כמה טעויות איומות, והפסיד את הגמר.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שגווארדיולה אשם ראשי, אני חושב שהיה שם מלא מזל לריאל מדריד.
    גווארדיולה אשם הכי גדול בסיטי אם מתעלמים מחוסר המזל.
    החילוף של דה בריינה - הזייה.

סאות'גייט משקף לכם את הבלוף של טורנירי נוק אאוט.
    אם הוא מנצח בפנדלים - גאון, החזיר את הכדורגל הבייתה, תואר ראשון מאז 1966.
    הפסיד בפנדלים - למה עשה חילופים, הפסד באשמתו, בינוני.
    בלוף.
    בטורנירי נוק אאוט לא ניתן להסיק מסקנות על מאמנים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

ראינו את צרפת הגלאקטית מחרבנת במכנסיים במונדיאל 2002 כשזידאן היה פצוע בשני משחקים. ובקושי עולה לטורניר ב-2006 עם אותו הנרי, אותו טורהאם, ויירה ואחרים. איזה עוד הוכחה צריך? זידאן אגב כבש לא מעט שערים גדולים ברגל החלשה שלו. קווין דה בריינה שיחק מספיק זמן אצל פפ בצ'מפיונס. ציינתי את המשחקים החלשים שלו. דל בוסקה אגב אימן את זידאן רק שנתיים בריאל מדריד. איך אתה מגדיר את קרלוס קיירוש הליצן? לושמבורגו? לופז קארו? ומי אימן אותו במונדיאל 2006? לגבי הנרי לא צריך להוכיח לי דבר. הטוב בפריימרליג אי פעם. חלוץ שהיה לו הכל והיה יכול להיות גם פליימקר. כמו בנזמה העונה אבל טוב פי כמה.

שוב, מי שאומר שדה בריינה גדול מזידאן אז אחלה (הוא לא אנדרייטד. ממתי אולפן ליגת האלופות מכתיב סדר יום? דה בריינה קונצנזוס לא רק באנגליה או במולדתו). אבל להגיד שזה לא אותו ענף וכן הלאה - בחייכם. הליגה האיטלקית כשזידאן שיחק שם הייתה פיקניק? וריאל אחרי שמקאללה עזב הייתה פרוצה. בלמים אף פעם לא היו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/22
  14. alexshw Member

סאקה בסוף כשיר נראה לי.

15. oranfu Member

בול.
    כמה אני שומע שמבלבלים במח על איך פפ שיפר אותו ובחיי שאני רואה שם בדיוק, אבל בדיוק את אותו שחקן שעלה מהנוער אצלנו.
    תמיד היה שחקן חכם מאוד, מאוד טקטי, ורסטילי, לא מספיק לרוץ על הדשא, בקושי מאבד כדור בדריבל עם תנועה מעולה בלי כדור (מזכיר שבסוף הוא שיחק אצלנו חלוץ בקבוצה נכה לחלוטין ועם הסיומת העלובה שלו הבקיע 12 שערים בליגה).
    אבל את הליקוי הגדול שהיה לו במשחק רואים עד היום וזאת הטכניקה כשהוא בועט בכדור. בגלל זה הוא "מחמיצן", הוא פשוט לא יודע לבעוט בכדור וזה לא השתפר בכלל מאז הנוער שלנו.

לגבי זידאן ודה-בריינה:
    לזידאן היתה איזה הילה על הדשא. הוא היה אולי השחקן הכי אלגנטי שראיתי בחיים עם דריבל מלהיב, בעיטות עוצמתיות בשתי הרגליים ויכולת מסירה מצוינת.
    בסוף הוא גם רשם את השם שלו על זכייה במונדיאל כשהוא המנהיג והמבקיע של צרפת.
    כמובן שהיו לו עוד כמה רגעים גדולים ואייקונים.

week in week out - דה-בריינה כנראה מתפקד יותר טוב ממנו. אבל הוא לא עשה את זה בריאל, הוא לא עשה את זה בגמר אלופות (עם שער מהגדולים שנראו) ובטח שלא במונדיאל. אז הוא לא מוזכר באותה נשימה.
    אני חושב שדה-בריינה טוב יותר, הוא שחקן מדהים בכל קנה מידה בעיניי. אבל לא רשומים על השם שלו רגעים כאלה, אין מה לעשות.