המחזור ה-36 בסרייה A - המאבקים נמשכים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏5/5/18.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונה של מאניה-דיפרסיה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שהפסד הנקודות של אטאלנטה לא יפגע בקמפיין האירופי הבא שלה. הקבוצה הזו חייבת להיות שם.

החלק המפתיע הוא הניצחון (והדרך בה הושג) על יובה. לא האיבוד נקודות אחרי (שלא ממש שונה מהלפני). אין כאן מקרה צ'וקינג או "בעיטות בדלי". נאפולי נראתה גמורה כבר מאפריל. עם זאת, יש לה עונה ענקית ששווה כל זיקוק שבוזבז עליה.

גלץ ו-SerieA אוהבים את זה.
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין, היית מצפה שנצחון כזה שנותן לך סיכוי כ"כ טוב לאליפות היסטורית יהווה סוג של זריקת אנרגיה, והם ימשיכו ויקחו את התואר או לפחות יילחמו עד המחזור האחרון.

אני יודע טוב מאוד מה קורה לקבוצה שרצה לאליפות עם בתכל'ס 12-13 שחקנים בלחץ, זה מאוד מזכיר לי את ליברפול ב14\13 ואני יכול להבין שאתה מגיע לאפריל-מאי עם הלשון בחוץ, אבל זה קצת שונה כי שם היה לנו משחק נגד צ'לסי שהפסדנו וגמר אותנו מנטלית, נאפולי כבר ניצחה את המשחק הענק שלה ועברה את החלק הקשה. נשארו לה משחקים הרבה יותר נוחים ובידיעה שיובה צריכה לבקר אצל אינטר ורומא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/18
    תומר1989 אוהב/ת את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חייבת. אגב שני המחזורים האחרונים של אטאלנטה: מילאן וקאליירי. של פיורנטינה: קאליירי ומילאן.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המהפך של יובנטוס מול אינטר גמר אותה מנטלית.

EO11 ו-טל. אוהבים את זה.
  6. תומר1989 Member

אם משחק שהיא בכלל לא השתתפה בו גמר אותה מנטאלית. אז כנראה היא באמת קבוצה קטנה שלא מגיע לה אליפות

גלץ אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסיכולוגיה של האדם ושל קבוצה לא בהכרח קשורה לפיזי. וזה בדיוק העניין, היא כן השתתפה במשחק, גם אם השחקנים שלה לא היו על המגרש.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה עם 85+ נקודות היא לא קבוצה קטנה. זה פשוט לא מספיק מול יובנטוס כל כך עשירה, שלמה ומתקדמת.

שאלת מיליון הדולר היא - האם ניתן לשחזר את זה לאחר העזיבות הצפויות של הקיץ.

9. תומר1989 Member

אם אחרי המהפך מול אינטר נשאר ליובנטוס רק ורונה לקחת אליפות - ניחא.
    אבל שנשאר ליובנטוס רומא בחוץ שרומא ככל הנראה עדיין תהיה צריכה נקודות ותלחם. אני פשוט לא יכול להבין את ההתרופפות הזו ולא יכול לייחס לזה נפילה מנטאלית. ואם כן אז הטענות לסארי וחניכיו.

אני כמובן לא מדבר על המשחק היום אלא על המשחק הגרוע עד מבזה בפירנצה

Walkon ו-גלץ אוהבים את זה.
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם רץ מרתון , שרץ כל ה42 קילומטר במהירות שמעטים מאיתנו עשו במבחן בר-אור בצבא, נותן ספרינט ומגביר עוד יותר את הקצב אחרי שכל הכוח נגמר והוא רואה את המדליה לפניו.

ההבדל בין יובנטוס ונאפולי הוא לא רק בעומק ובתקציב, אלא גם ביכולת המנטלית, היכולת להתמודד עם משברים וכו׳. ראינו העונה גם את יובנטוס מאבדת את הראש אחרי מה שקרה עם ריאל.
    ליובנטוס יש עדיין משחק מול רומא באולימפיקו, אילו נאפולי הייתה עושה את שלה, יובנטוס הייתה חייבת לנצח את רומא באולימפיקו כדי לעשות את זה, ולכו תדעו איך העונה הייתה נגמרת.

השנה יותר מתמיד זה היה יכול להיות של נאפולי, אני בעצמי עדיין לא קולט שאחרי כל מה שקרה אנחנו נהיה אלופים.

אני מסכים עם קובי, העונה הבאה תהיה עבור נאפולי מבחן מאוד רציני.

Walkon ו-גלץ אוהבים את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומר,
    את ה"התרופפות" בהפסדי נקודות למילאן, סאסואלו, רומא ואינטר, שקדמו ליובנטוס, הצלחת להבין?

אליפות זה לא רק מחזורים 36-38.

12. תומר1989 Member

ברור לי שנאפולי כבר הייתה גמורה. חשבתי שהניצחון על יובנטוס תהיה זריקת מרץ לשחקנים שלה, זה לא קרה אבל נושא של עייפות עוד אפשר לקבל. אני התייחסתי לטענה של יורי שהמהפך של יובה נגד אינטר זה מה שגמר אותה

13. טל. Member

טוב יאללה נגמר. ADL צריך להתחיל להרים טלפונים ולשלוח שליחים.
    קונטה במקום סארי + רכש חזק במקום קאייחון + שמירה על חלק ניכר משחקני המפתח = גם שנה הבאה נאפולי יגמרו עם 85 נקודות ומעלה.

האמת?
    אם קונטה יגיע במקום סארי - וואלה הנתון הזה לבד לכשעצמו צריך להרגיע את כל אוהדי נאפולי.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה שוכח שמדובר בבני אדם. הם, יחד או כל אחד לחוד, ראו את המשחק של אינטר - יובנטוס, אחריו הלכו לישון, אם בכלל הצליחו להירדם, וקמו ישר למשחק. אז סארי בטח צעק להם בחדר ההלבשה ששום דבר עוד לא נגמר, ואז בא האדום של קוליבאלי. ומה לעשות משהו בראש שלהם נסדק. ומאז בעטנו בגופה כפי שכתבתי.

15. טל. Member

גם אני קשה לי להאמין שאם יובה היו מאבדים את פיאניץ' באדום ומפסידים לאינטר במשחק ההוא: נאפולי היו נראים כל כך רע בשני המשחקים האחרונים - כפי שהם אכן נראו.

אבל זה הכל סתם טענות היפוטתיות. דיבורים באוויר על ביצה שלא נולדה. מה היה קורה אם ואילו ולך תדע.