המחזור ה-36 בסריה A::איך ימשיך דו הקרב אינטר-רומא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/5/10.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה החלק של אינטר שלאציו נתנו את המשחק?אינטר דרשה שלאציו תיתן את המשחק?

אינטר לא מעורבת בכלום.

2. 亚历山大帕托 Member

טלית שכולה תכלת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/10
  3. ענבל רואד Member

לקחתי לתשומת ליבי

מעתה וולטר סמיואל יהיה רק סמואל. אולי אקרא לו מדי פעם שמואל, ואחר כך אם נתחבר אז גם שמוליק....

כמובן שהמלצתי בחום רב ובאסרטיביות גדושת טיעונים בפני הבוס שלי לשבץ את פאלרמו - סמפ. לא קיבלתי עדיין תשובה. יהיה קשה. אם הערוץ יוכל לשדר גם את אינטר וגם את רומא במקביל, אני לא רואה אותו מוותר על קרב האליפות לטובת קרב הצ'מפיונס.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעשו שלוש שידורים במקביל, בשביל מה קיימים ערוצי הגולד והלייב? ברגיל אינטר, בפלוס רומא, בגולד או בלייב סאמפ נגד פאלרמו...הגיע הזמן שהערוץ ייתן לצופים תמורה גם באיטלקית כמו שיש בספרדית (ואין פה נימה של ניסיון להעליב או לפגוע) אוהבים אותך מלר.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הלב עם רומא, חבל שלאציו כמו ליברפול או מכבי תל אביב נכנעה לרצונות האוהדים שלה בצורה כל כך מבזה ומבישה. אם הם לא יירדו השנה אני מאוד מקווה שהקארמה תתפוס אותם במוקדם או במאוחר.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מכבי לא רצו להפסיד, בכל מקרה זה לא המקום והדיון. רק רציתי לציין את זה, אל תשוה בין לאציו למכבי, בכל הקשור לאוהדים, אנחנו רצינו לנצח, הם לא. הם הניפו שלטים נגד ניצחון אנחנו לא, הם עודדו את אינטר ושמחו בגולים, אנחנו לא.

7. zakuta Member

נו ומה אתה רוצה להגיד בזה שאתה מאושר ומרוצה מהניצחון שלכם? הם בעצמם יחד עם האוהדים לא רצו לנצח וכן זה כבר נהיה מושחט בכול הליגות כמעט...
    לאינטר לא מגיע כלום הם פשוט חבורה של זבלים שמנצלים הזדמנויות טובות מה שקבוצות אחרות לא...

לאציו ואינטר תוסיף גם את יובה ומילאן לזבל של הליגה

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות כל השנאה שלי לאינטר אי אפשר להגיד שהאליפות לא מגיעה לה. זאת לא בעיה שלה שנכשלתם ברגעי האמת וכשהלחץ עליכם היה בשיאו כמו נגד סמפדוריה למשל, זאת אשמת אינטר שהוצאתם תיקו נגד ליבורנו? זאת אשמתם שקליארי השוותה בתוספת הזמן נגדכם? התשובה היא לא, אינטר פשוט היתה יציבה יותר העונה והצליחה גם כשהלחץ הופעל נגדה. אני לא יודע אם לאציו פתחה רגליים כי קשה להחליט, אך אינטר בכל מקרה היתה מנצחת אותם. אם היינו מחליפים במיקומים בין רומא ללאציו, לא היתה רוצה שאינטר תנצח את לאציו, בכנות ? ושלא תבין אותי לא נכון, אני גם חושב שמה שהאוהדים של לאציו עשו זה ביזיון למועדון ולליגה. אינטר ספגה העונה הכי פחות והבקיעה הכי הרבה ולצערי היא זאת שכנראה תהיה האלופה.

לגבי המשפט האחרון שרשמת אפשר הסבר למה שאתה מגדיר "הזבל של הליגה"?

9. zakuta Member

בזבל של הליגה אני מתכוון שאתה מצפה מקבוצות כול כך גדולות שאפילו 9 שחקני הרכב הולכים לנבחרת , שחקנים בכירים בברזיל כמו רונאלדיניו ופאטו וכו' ותראה איזה עלובים הם בליגה זה פשוט בושה וזה לא עונה חד פעמית גרועה שלהם שאפשר להגיד שבשנה הבאה הם יהיו יותר טובים.

אתה אומר שלאינטר מגיעה לנצח ? 3-1 נגד קאטניה? 1-1 מול פאלרמו? מתי שאנחנו ניצחנו את פאלרמו 4-1 ואת אינטר בעצמה 2-1, מחקנו פער כשאחרי 2 מחוזרים היינו אחרונים והיום אנחנו מקום שני. לא הפסדנו לפני סמפ 24 משחקים מאז אוקטובר ואני גאה בקבוצה הזאת. מגיע לה יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/10
  10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאטו בעונה גרועה? אתה יודע שהוא פצוע כמעט חודשיים, סך הכל הוא שיחק רק 21 משחקים, וגם כשהוא לא היה פצוע מילאן הצליחה הרבה יותר ובנוסף יש לו ממוצע הבקעות נהדר של 0.57 שערים למשחק.

מה זה חשוב שאינטר הפסידה לקטאניה? כמו שכבר רשמתי, זה לא שרומא ניצחה את כל הקבוצות הקטנות. אין מה לעשות, לצערי ולצערך לאינטר יש יותר נקודות וזה מה שמכריע.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאוהדי רומא אין מה להיות ממורמרים, העונה הזאת מדהימה. להתמודד על אליפות עד הדקה ה90 אחרי המשבר של תחילת העונה, ללא השחקן שעליו נבנתה הקבוצה שנעדר מכל כך הרבה משחקים ועם תקציב העברות אפסי זה הישג ענק. עדיין זה מדהים לכמה נזק יכולה לגרום מעידה אחת קטנה, שער אחד שמנוגד לחלוטין למהלך המשחק והאליפות חומקת מהידיים.

12. ענבל רואד Member

חדשות טובות

יום ראשון הקרוב ב-16.00 בערוץ הספורט

אינטר - קייבו, ספורט 5

פאלרמו - סמפדוריה, ספורט 5+

רומא - קליארי בשידור ישיר בצ'רלטון

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי במצב כזה, אין מה לעשות חוץ מדבר אחד:

:aaa021: :aaa025: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_king.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

כל הכבוד מלר! נקבל את שני המשחקים המעניינים של המחזור בערוצי הספורט, גם המוליכה וגם הקרב על ליגת האלופות.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהדר! תודה רבה!

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי מלר תודה רבה, רק בזכותך אני יכול להנות מהמשחק הלוהט בברברה באיכות נורמאלית. המשך כך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/10