המחזור ה-36 בסריה A::איך ימשיך דו הקרב אינטר-רומא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/5/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליפי באמת יצטרך להיות נבלה, קר ועקשן (ועדיין מאמן נהדר), אם לא יזמן (היום?) את מיקולי וקסאנו לסגל הרחב.

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אורי, ליפי הוא נבלה, קר, ועקשן, גם אם יחליט לזמן אותם (כן בטח). אגב, קסאנו לא אמר שהוא מתחתן בתקופת המונדיאל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx וקצת יותר ברצינות, אין שום סיכוי שתראה את קסאנו בסגל, מאמן שמתעלם ממנו במשך שנתיים רצופות, כאילו הוא רוח, כאשר גם קמפיינים נרחבים של התקשורת לא עוזרים, מה הסיכוי שתראה אותו מוזמן? שואף לאפס. לגבי מיקולי הסיפור קצת שונה, אך גם קשה לי לראות את ליפי מחליט לזמן אותו. אבל מי יודע, הלוואי, אני הראשון שארצה לראות אותו במדי האזורי (טוב, שני אחריך). אבל מי יודע, הלוואי, אני מחזיק אצבעות שליפי יחליט להתעשת בדקה ה-90.

כמו שעומר אמר,המשחק של פאלרמו - סמפדוריה חייב להיות משודר, אם לא, זה יהיה פשוט שוד לאור יום. מלר, לצומת לבך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני שמח בשביל סילבסטרה שכבש מול יובנטוס, שער בכורה בליגה האיטלקית יכול להיות (?), כל פעם שיוצא לי לראות את קאטאניה הוא עושה עבודה שקטה וטובה מאחורה. חבל שהוא לא זוכה להערכה הראויה לו לדעתי מהתקשורת, לפחות הארגנטינאית, אבל אם ימשיך ככה בסוף לא יוכלו להתעלם ממנו.

תאכלס סילבסטרה יכל לכבוש עוד אחד, אבל לא צריך להיות חזירים. משחק טוב גם לאנדוחאר בשער ומשחק מצויין למס' 8 של יובנטוס שגם כבש.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקסי יכל שוב לקנות את עולמו אם היה כובש בדקה ה-89 אבל הוא פשוט לא הרים ת'ראש כי אחרת אין הסבר איך הוא בעט לרגל של בופון כשכל השער פרוס לפניו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם תרנגול עיוור תופס 9 גרגירים בחצי העונה, עכשיו חוזר לשגרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אני צוחק, הוא השתלב שם מאוד יפה ולא החמצה אחת או אחרת תשנה את זה. עכשיו רק צריך לראות אם ליכולת הסבירה פלוס בגרמיו, שהפכה ליכולת טובה בקאטאניה, תהייה המשכיות גם בעונה הבאה. עד אז, תרנגול עיוור...

6. cazzo Il Capocuoco

הכי מגניב היה לשמוע את השחקנים צועקים לזה זה בספרדית במשחק.

אבל היום היה הכי כואב היה על פדריקו פלוזו, המגן של אטאלנטה הבקיע שער עצמי שככל הנראה מוריד את הקבוצה שלו לסריה בי. נדמה לי שחימנס בעט לשער של קונסילי, ואז הכדור מההדיפה של השוער פגע ברגל של פלוזו ונכנס לרשת, עשה רושם שהוא על סף בכי ואז מיד קונסילי ועוד איזה שחקן הרימו אותו מיד על הרגליים ונתנו לו טפיחות על השכם כדי לנחם אותו. זה לא ממש עזר, אטאלנטה ניסתה להבקיע שער ניצחון אבל זה לא הלך.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע אולי אטאלנטה תגרום לנו נחת ותצליח לעשות שני נצחונות סנסציונים שאולי יורידו את בולוניה לליגה הראשונה, אבל קשה לי להאמין, אני חושב שטיריבוקי ושאר החברים צריכים לחשוב על קבוצה אחרת בסרייה אה

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Lazio (3-5-2): 86 Muslera; 25 Biava, 80 Dias, 26 Radu; 2 Lichtsteiner, 32 Brocchi, 33 Baronio, 5 Mauri, 11 Kolarov; 20 Floccari, 10 Zarate.

Inter (4-3-2-1): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 10 Sneijder, 9 Eto'o.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/10
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם איבוד הנקודות של אטאלנטה וגם העובדה שניצחון שלה עלול לתת ליריבה העירונית את הסקודטו מוביל אותי למסקנה הפשוטה שאין מצב שלאציו תשתדל יותר מידי לנצח את אינטר הערב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. Sempre Inter Member

לאציו הכלבים דפקו לנו אליפות, הם עלולים לעשות זאת שוב.. פחד אלוהים כי אין אוהד אינטר שלא זוכר את מה שקרה אז עם קופר על הקווים..

הולך להיות קשה, ואני מבין שאיטליה, סלש אינטר, תחזיק להם אצבעות. אם לא ניהיה במיטבנו הם יבעטו לנו בתחת. לשכוח מליגת האלופות ולבוא בטירוף!

מוריניו החליט לשחק עם חלוץ בודד, אטו, ועם 4 קשרים אחורים (!). לסטנקו כבר אין יכולות להתקיף. הרכב לא הכי מובן, אבל אני סומך על מוריניו.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אני או שכל האיצטדיון מעודד את אינטר?

עריכה:

עכשיו אני בטוח בוודאות שכל האיצטדיון מעודד ארת אינטר...לפי היוו שנעשה כשאטו ומאייקון כמעט כבשו. גם אם אינטר מילאו את היציע, זה עדיין לא מגיע לווקאל הזה.

לא רק זה, אין עידוד של אוהדי לאציו...

12. Sempre Inter Member

אני לא מופתע.

מוסלרה לקח 2 גולים בטוחים..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אני חייב להגיד שלפי ה-8 הדקות הראשונות אינטר הולכת לעשות פה חגיגת שערים, מהסיבה הפשוטה, כי לא רק שזה נראה רע מהבחינה של לאציו, זה רק מריח רע. אינטר ממש לא זקוקה לעזרה של לאציו בשביל לנצח אותה, בטח נוכח המושעים שלה, נוכח הפורמה שאינטר מגיעה, ונוכח המוראל והמוטיבציה שהיא יודעת שיש במשחק הזה, אבל ב-8 דקות אינטר כמעט כבשה שלושה שערים ואני חייב להגיד שגם בתור אוהד אינטר, זה מביש אותי שככה מתנהל המשחק, הנה סניידר כמעט כבש, וזה פשוט נראה כאילו שחקני לאציו עושים בכוונה, ולחשוב שאנחנו בישראל, מדברים על פייר פליי. בכל אופן כל העניין הזה ממש לא צריך לעניין את אינטר וזה לא הבעיה שלנו ואם צריך שימצו את הדין עם לאציו, קדימה אינטר לנצח, לא לבעוט בדלי כי הוא מלא אחושרמוטה.

בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה, כל האיצטדיון מריע ללוסיו שלוקח כדור ושורק בוז למוסלרה שמגיע לכדור ומונע מאטו שער...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז הפתיחה החזקה של רבע השעה הראשונה אינטר נראית כאילו מדובר במשחק אימון, משחקת בהליכה, וכאילו חושבת שלאציו תפתח לה רגליים, הגיע הזמן שהיא תתעורר אחרת היא לא תנצח פה!!!!!

מה סניידר עושה?! למה הוא לא מוסר?! למה הוא לא בועט או כובש?! והחמצה של אטו מול שער חצי ריק.

והנה עוד החטאה של אטו! והקהל כבר מתחיל להתעצבן, 80 אלף באולימפיקו עוד שניה משתגעים חחחח

ולא אדון אבי, לא היה נבדל כי סטאנקוביץ' עצר.

וכל הקהל של לאציו ברחשי:"נו תשים את זה כבר"

---------

עריכה:

ישששששששששש 0:1! וולטר סמואל עם שער ענק וכל האיצטדיון מוחא כפיים ומעודד את אינטר, מביש אבל מצחיק.

והשלט של לאציו כמובן OH NOOOO חחחחח

15. cazzo Il Capocuoco

לעזאזל עם אוהדי לאציו האלה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx