המחזור ה-36 בסריה A::איך ימשיך דו הקרב אינטר-רומא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/5/10.

1. Sempre Inter Member

שערורייה הגנת פארמה, בעיקר בגול הראשון של טוטי. כדור במרכז הרחבה, איפה הבלמים? ביזיון. בכלל שני שערים קלילים של רומא, בלי הרבה מאמץ..

פארמה הגיעו לפה ושם מצבים אבל ראית שהמוטיבציה שלה לא הייתה קיימת. משחק בהילוך שלישי כזה.

בטוח שלאציו יעשו לנו ת'מוות הכלבים.
    אין ברירה, צריך לנצח בכל מחיר. אנחנו טובים יותר, ומקווה שמוריניו יעלה הרכב התקפי עם 3 חלוצים שישחקו קרובים לשני ולא באגפים!, כשסניידר מאחוריהם ושני קשרים אחוריים.

נ.ב
    רונאלדיניו שוב מציל את מילאן. בלעדיו איפה הייתה הקבוצה הזו.. יא אללה. נקודת האור אולי הבודדת. הלוואי נראזורי בעונה הבאה..

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/10
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי, יאללה קחו אותו.

הניצחון של מילאן מבטיח לה כמעט בוודאות את המקום השלישי למרות צמד משחקים קשים שנותרו לרוסונרי.

כל אוהדי הכדורגל האיטלקי שלא אוהדים את אינטר ובמיוחד אוהדי רומא מחזיקים היום אצבעות ללאציו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/10
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חולה נפש גדול אה? רונאלדיניו נראזורי? חס וחלילה חס ושלום. מה אנחנו צריכים את הפח הזה? במקסימום אני מוכן לעשות טרייד עליו עם קווארסמה ומונטארי לשלוח את שני הזבלים האלה למילאן ובמקרה הטוב לקחת את רונאלדיניו ולשים עוד 20 מיליון יורו ולהביא את מקסי לופז לאינטר ולשלוח אותו לקטאניה, מה אנחנו צריכים את השמן הזה? זה שהוא טוב ומחזיק את מילאן זה רק מראה לך כמה שמילאן קבוצה גרועה ביותר! הבן אדם הזה כבר מזמן מעבר לשיא שלו והוא נמצא בירידה מתמדת והעונה הזאת היא לא בהכרח נקודת אור.

משחק סופר קשה נגד לאציו, לדעתי זה אפילו משחק האליפות, אם אינטר תנצח בו, אני מאמין שניקח את האליפות, אם נפסיד/תיקו, יהיה מאוד קשה על סף בלתי אפשרי בטח כשנותרו שני מחזורים לסיום. אגב במקרה של שיוויון נקודות, מה מכריע? אני יודע שבעבר היה משחק מכריע על האליפות, אבל האם החוק הזה שונה להפרש שערים או למאזן פנימי בין הקבוצות?

המשחק היום כולו תלוי באינטר, אם היא תשחק כמו נגד ברצלונה במשחק הראשון או כמו ב-60 דקות אחרונות נגד אטאלנטה, אני מאמין שהיא תנצח, מה גם שלמשחק של אטאלנטה נגד בולוניה בצהריים תהיה השפעה מאוד כבדה על המשחק, ניצחון של בולוניה ואטאלנטה ירדה סופית.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Arrivederci all'Europa

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

מה שעצוב הוא ששלושה מתוך 4 שחקנים שלא ביזו את החולצה אמש, אולי יעזבו (פריי, גובי וג'ילארדינו - נטאלי ישאר), ועם מה נשאר?!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עונת 2005/06 אכן היה משחק מכריע במקרה של שוויון נקודות (רק על מקומות לאירופה או על הירידה). אך לאחר עונת 2005/06 הוחלט ששתי קבוצות שמסיימות את העונה עם מספר זהה של נקודות,המאזן הפנימי בין הקבוצות הוא שמכריע, במקרה והמאזן הפנימי זהה בין הקבוצות, ההפרש שערים מקבל חשיבות (בגורם הזה יש לאינטר יתרון ברור).

6. Sempre Inter Member

עומר, בבקשה דבר יותר יפה.
    מילאן במקום השלישי, אתה מזלזל כאילו היא במרכז טבלה, מקום שלישי בסריה A. רונאלדיניו נראה מצוין כמעט בכל המשחקים שראיתי אותו, וראיתי לא מעט. הוא בכושר מצוין, לא שמן ולא נעליים, לא יודע אם אתה רואה משחקים שלו בכלל... רבים בברזיל רוצים לראות אותו במונדיאל, היום הוא בטח עדיף על קאקא למשל ואני לא מבין למה קאקא כן ורונאלדיניו לא.. עם כל הכבוד, לרוני יש עונה טובה בהרבה.

חסר לנו שחקן כמוהו בקישור. חוץ מסניידר אין לנו קשר יצירתי, לכן גם אטו יורד אחורה, לא רק למשימות הגנה, גם כי מוריניו רוצה שהוא יתחיל בהתקפות עם הטכניקה והמהירות שלו. לא אומר רונאלדיניו ישר להרכב, בטח שנה הבאה הוא יירד קצת בכושר, בכל זאת גיל 31, אבל הוא בהחלט נחוץ גם כג'וקר מהספסל לפעמים, כי אין לנו פשוט מספיק איכות. מכיוון שאני לא מאמין שאינטר תביא שם גדול בעונה הבאה בהרבה כסף, רונאלדיניו יכול להתאים פיקס למשבצת הזאת.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת, על מי אתה מנסה לעבוד. רונאלדיניו נמצא בכושר טוב? אתה בטוח שראית משחקים שלו העונה, מאז ההודעה של דונגה שרונאלדיניו לא בתוכניות לדרום אפריקה הוא נהיה עוד יותר עצלן ממה שהוא היה לפני כן. אתה עוד אומר שהוא נראה מצוין, איזה משחקים שלו ראית? את השלושער העצום נגד סיינה. אולי אתה צריך שאני אזכיר לך שכבר יותר מחודשיים שהוא לא הבקיע, אה איזה כושר נהדר? על כל העשרה שערים שהוא הבקיע העונה, הוא אחראי על אותה כמות שערים שספגנו אודות לפדאלדות המיותרות ששוות לתחת, ואם הוא כבר טועה הוא אפילו לא חושב לחטוף את הכדור ולא לרדת להגנה.
    רונאלדיניו עדיף על קאקה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. milanezi22 Member

החגיגות של רונאלדיניו ושחקני מילאן בסיום המשחק רק מראות כמה עגום המצב
    עד לפני כמה מחזורים עוד היו הבזקי לחימה להוציא משהו מהעונה הזו
    היום בקושי מסוגלים לייצר התקפה.

רק לשם השוואה, עם כל הביקורת שהיתה ואני מאמין שעדיין קיימת אצל אוהדי רומא כלפי ההנהלה...פותחות את העונה עם 1/2 -או יותר מחצי- מהתקציב (לרבות משכורות) של מילאן בשנים האחרונות..וראו מה זה, הפלא ופלא גם היא מגיע להישג הזה של עליה לליגת האלופות (פה ושם מתפספסת שנה, גם לנו זה קרה בשנה שעברה). ואף נלחמת עם אינטר על הסקודטו בשנים האחרונות.

אם אנחנו מתכוונים להמשיך לבכות על כך שאין לנו כסף לרכש, כדאי לעשות בדק בית רציני (מי שלא הבין את זה לפני 3-4 שנים אולי יבין היום) , שאין צורך להחזיק כמות כזו של שחקנים שיושבת על מכרה זהב עם 4 מיליון נטו בשביל לצאת בסיום העונה עם תוצאות כל כך מביישות.

ב30 מיליון אירו (או יותר, תלוי אם מחדשים את החוזה...פירלו,גאטוזו,רונאלדיניו וכדומה) שהיה אפשר לחסוך על משכורות בכל עונה מהשנים האחרונות היה ניתן להביא ולגדל מספיק שחקנים איכותיים שהיו תורמים למועדון הרבה יותר ממה שעושים היום אלה שגמרו את הסוס.

9. Sempre Inter Member

אתם סתם כפויי טובה חמוד.
    בלעדיו גם צ'מפיונס אין לכם. קצת כבוד.

אוהדי מילאן דווקא כן מרוצים ממנו. באייסוקר, ואני לא מכליל, חושבים שהם גאונים גדולים. שיהיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עקבת אחרי העונה של קאקא? אני בטוח שלא. קאקא הוא לא קאקא של מילאן, כבר לא חביבי.

10. yonmu Member

במובן מסוים רונאלדיניו שחקן טוב יותר מקאקא (למרות שגם היום, אחרי העונה הזוועתית של קאקא והכביכול חזרה לכושר של רונאלדיניו אני מעדיף את קאקא).
    רונאלדיניו הביא רצף משחקים מעולה שהכניס אותנו חזק למאבק האליפות עם סגל בינוני מאוד. זוג הברקות (פחות או יותר) שבועיות של רונאלדיניו הספיקו לנצחונות מול קבוצות בינוניות ומטה וצברנו נקודות בקצב של אליפות. בסופו של דבר פציעות של פאטו ונסטה (שכידוע, בסגל הארוך מדי שלנו אין שום מחליף ברמה נורמלית לשניהם) היו יותר מדי ובנוסף המוטיבציה של רונאלדיניו פגעה כשהסיכוי שלו למונדיאל קטן או נעלם. עם קאקא במקום רונאלדיניו אני לא חושב שהיינו נאבקים על האליפות (גם אם אינטר זורקת נקודות בזכות מונטארי וקווארז'מה), כי קאקא צריך שחקנים טובים יותר מסביבו והוא לא יניח את הכדור על רגל של שחקן חמש מטר מהשער כל משחק. מצד שני (וחשוב יותר) - עם רונאלדיניו לא היינו קבוצה חזקה. וראינו את זה שוב ושוב במשחקים מול הקבוצות הגדולות - גמשחק השני מול רומא (כשהם כבר התגבשו לקבוצה חזקה) לא הסתדרנו בהתקפה, בצמד המשחקים מול אינטר נראינו פשוט זוועה, וגם מול מנצ'סטר יונייטד לא הצלחנו לעשות כלום (מלבד המשחק הראשון, בו באמת רונאלדיניו נתן תפוקה, אבל 1\5 לא מספיק). קבוצה לא יכולה להיות תלויה כולה במצב רוח של שחקן, לא משנה כמה טוב הוא. אם הוא היה אס מהספםל (כמו שsempre inter רוצה אותו באינטר) הוא יכוטל להיות נהדר, אבל המשכורת שלו ענקית כמעט כמו האגו שלו וזה מה שימנע דבר כזה. חוץ מזה, אגב, במשחק כמו האחרון של אינטר נגד ברצלונה, כל הבונקר של מוריניו לא היה עובד אם אחד מעשרת (או אחד עשר) השחקנים שעל המגרש הוא עצלן חסר אכפתיות כמו רונאלדיניו. לא מספיק לכם באלוטלי?

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה אתה צודק, רונאלדיניו גם שחקן השנה, מי היה צופה בליגה האיטלקית אם הוא לא היה במילאן?
    אין אף אוהד מילאן (שפוי) שמרוצה מהעונה של רונאלדיניו למעט ברלוסקוני, אתה מכיר כאלה? אני אשמח לראות.
    תתפלא (ואני לא מתכוון לשקר לך) אבל צפיתי בכל ההופעות של קאקה העונה. זה נכון שאין לו עונה מבריקה והוא לא מזכיר את קאקה ממילאן, אך זאת בגלל פציעות ארוכות שהוא עדיין לא החלים מהן. למרות זאת, הוא עדיין הרבה יותר טוב מרונאלדיניו והוא גם תמיד הרשים יותר מרוני בסלסאו.

אתה תמשיך לקוות שרונאלדיניו יחתום באינטר ואני ימשיך להנות מהעונה האדירה שלו במילאן.

12. Sempre Inter Member

אמת ויציב. רק שמילאן לא נפלה על מצב הרוח של רונאלדיניו, אלא כי אין לה מספיק צוות טוב סביבו. לצפות שרונאלדיניו ינצח לבד קבוצות גדולות זה לא לעניין, כי עובדה רוב רובם של חיצי הביקורת מופנות אליו, במקום לקברניטי המועדון שלא טרחו לבנות חלק התקפי טוב יותר מהנ"ל.

רונאלדיניו לא יבוא לספסל, לאף קבוצה, רק אמרתי שלעיתים, נצטרך ג'וקר מהספסל שייכנס ויביא שינוי, מקצועי ומוראלי, דבר שהיה חסר לאינטר לא מעט בשנים האחרונות.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לזה סיבה. ברומא בולטת הלחימה והנאמנות למועדון, לשחקנים בבירה אין חוזים מנופחים, כך שהם לא באים להעביר עוד שנה כשהם יודעים שהצ'ק השמן כבר מחכה להם בבנק. לעומת זאת במילאן כמו שאמרת, החוזים כל כך שמנים לשחקנים גמורים אז למה להתאמץ ולהוציא את הנשמה על המגרש, גם ככה הם בשלאי הקריירה. עדיין יש סימנים חיוביים שגליאני לא נותן שנה הבאה חוזים כל כך גדולים.

14. milanezi22 Member

לגבי רונאלדיניו , מנקודת מבט של מה שטוב למילאן
    עצם העובדה שאנשים תוהים לעצמם אם קצב המשחק שלו ירד בהשמע על אי שיתופו במונדיאל כבר מרמזת על סוג של רקבון, כזה שלא תמצא אצל שחקני WC שמחוייבים למועדון.
    לא משנה מה אנשים יגידו , שחקן שהגיע עם עודף משקל בסוף 2008 , ולקח לו שנה וחצי לחזור לכושר סביר לא ראוי להערכה מהאוהדים.
    הציפיות ממנו היו להוביל את הקבוצה, העונה הזו הוא השתפר אבל הורדת ההילוך בסיום שוב החזירה את האש כלפיו, ולרעיה הורדת השכר לקראת השנים הקרובות.
    כמובן שהשחקנים מסביב והפציעות לא תרמו, אבל מי שמכיר את גאושו יודע שבמשחקים האחרונים בהם מילאן עמדה במקום ולא מסוגלת לייצר שום דבר, גם רונאלדיניו לא עשה כלום..שחקן שהראה שכאשר הוא רוצה הוא יודע לשחק, משהו שטענתי מהיום הראשון שלו במילאן, ורק התחזק עם הזמן.
    כל הבכי הזה כלפי השופטים כמעט בכל מהלך, במקום לנסות להמשיך לרוץ על הכדור רק מעידה על התסכול שלו.

עם זאת, לאור מצב הקבוצה וההנהלה אני לא רואה מישהו שמגיע ומחליף את מה שהוא מצליח לייצר. הריקבון בקבוצה כל כך קשה, שאני לא בטוח שיש שחקן אחד שיכול להפעיל את שאר העגלות בצורה יעילה יותר.

15. Roma מנהלים

במצב של תיקו, רומא מקום ראשון נכון?