המחזור ה-36 בסריה A::איך ימשיך דו הקרב אינטר-רומא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/5/10.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים :
    פארמה - מיראנטה, דלפיורה, לוקארלי, קאסטליני, וליאני, דצמיילי, חימנז, גאלופה, אנטונלי, ביביאני, בוז'ינוב.

רומא - ג'וליו סרג'יו, קאסטי, חואן, בורדיסו, ריסה, דה רוסי, פרוטה, טאדיי, מנז, ווצ'יניץ', טוטי.

פארמה עם הרכב חזק בתוספת של קרספו על הספסל שכבש נגד רומא יותר מכל שחקן פעיל אחר בסריה א'. ברומא הפתעה בקישור כאשר פיזארו מקבל מנוחה לקראת אינטר ובמקומו פותח פרוטה אחרי שהרשים בעמדה החדשה שלו נגד לאציו. בהתקפה, בניגוד לסיקורים, טוטי פותח בחוד במקום טוני, מנז מאחוריו, ווצ'יניץ' וטאדיי באגפים.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שהפעם ראניירי יוציא במחצית את טוטי ודה רוסי (הכובש והמבשל) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

3. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Dida; Zambrotta, Thiago Silva, Favalli, Antonini; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Huntelaar, Borriello, Ronaldinho

FIORENTINA: Frey; De Silvestri, Kroldrup, Natali, Gobbi; Zanetti, Bolatti, Montolivo; Marchionni, Jovetic; Gilardino

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השלב הראשון של החזרה לפיסגה הושלם. אם מידת ההשקעה של לאציו תהיה דומה לזאת של פארמה, אפשר להיות אופטימיים לקראת מחר.

נקודות חיוביות :
    טוטי - 12 שערים ו6 בישולים ב20 משחקים העונה. מעניין איפה היינו עכשיו אם לא היה נפצע.
    ג'וליו סרג'יו - נמאס לרשום את השם שלו כל שבוע - שוער העונה בסריה א'.
    טוני, ווצ'יניץ' ומנז שיחקו רק מחצית ויהיו רעננים יותר לקראת יום רביעי. גם פיזארו שנשאר היום על הספסל.

נקודות שליליות :
    כמו במשחק הקודם, רומא איבדה ריכוז לשניה אחת וספגה שער שמנוגד למהלך המשחק.
    טוטי וטוני כן משתפים פעולה יפה מאוד בהתקפה אבל חייבים לידם ספרינטר בדמותו של ווצ'יניץ' או מנז. הוצאה של שניהם במחצית נתנה תחושה שחסר להם פרטנר נוסף כדי לכבוש שער נוסף. למזלנו טאדיי לקח את התפקיד בשתי הידיים וניצח את המשחק.
    פרוטה קשר אחורי לא רע בכלל אך התפקיד של הבמאי פיזארו גדול עליו.

5. 亚历山大帕托 Member

כמו במשך כל החודש האחרון, גם היום אני צופה במשחק שלנו ללא כל חשק או עניין ורק מחכה שהעונה תיגמר. תוך כדי אני מנסה לספור (על כף יד אחת) לכמה מהשחקנים הנמצאים על המגרש מגיע ללבוש את החולצה הזאת. חוץ מטיאגו סילבה, פירלו ואמברוזיני, אין אחד שאני רוצה לראות בהרכב בעונה הבאה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי קצת בעייתי לקנות 7 שחקני הרכב בקיץ אחד.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי לדעת מה עם דוני? הוא מקבל את העובדה שהוא השוער המחליף?

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/10
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ומסתבר שהוא מאוד אהוב על חבריו לקבוצה ותורם לכימיה בחדר ההלבשה. הבעיה היא שרומא לא יכולה להרשות לעצמה לשלם משכורת כל כך גבוהה לשוער מחליף וכנראה תנסה למכור אותו בקיץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/10
  9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ניקח את שניהם, כל אחד בשיא שלו, את מי היית מעדיף?

10. 亚历山大帕托 Member

אני רואה שאתה טוב בחשבון. בכל מקרה, צריך להיפטר מיותר שחקנים מאשר לרכוש.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא התייחס לשוער מתוך הנחה שאביאטי ימשיך (סביר להניח).

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה קשה. דוני 2007 הוא הצגה טובה יותר לקהל עם הצלות מטורפות אבל גם דריבלים מפגרים ברחבה שגרמו ללא מעט התקפי לב. ג'וליו סרג'יו עובר עונה מושלמת אך יהיה זה חכם יותר לשפוט אותו במשך תקופה ארוכה יותר. נראה לי שג'וליו לוקח, יציב יותר ויודע להדוף פנדלים.

13. 亚历山大帕托 Member

נגיד שהוא התכוון לזה, למרות שאין בזה שום היגיון, אז מה עם שחקנים פצועים אחרים שלא נמצאים בהרכב? בקיצור, התגובה היתה מיותרת ולא משנה איך תסביר אותה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, בפעם הבאה אשים פה תמונה עם פרצוף מצחיק כדי שלתגובות שלי תהיה משמעות והיא לא תחשב למיותרת בעינייך.
    הרעיון הוא שמילאן הסתבכה עם הסגל שלה ותצטרך שידוד מערכות רציני שקשה מאוד לבצע בחלון העברות אחד.

אגב, את האליל שלך פאטו כן ספרתי (שכחתי את נסטה שעדיין יכול לתרום כמה חודשים בעונה) כך שאין לך שום סיבה להיות כל כך ממורמר.

15. 亚历山大帕托 Member

התגובה מיותרת כי הגבת סתם כדי לבטל את הטענה שלי מבלי לחשוב (או לבדוק במחשבון). צריך לבצע מקסימום חמש רכישות כדי לשדרג את ההרכב ולהעמיק את הסגל.