המחזור ה-36:: בברצלונה פותחים שמפניות! דייגו אלבס עצר את ריאל שסיימה רק בתיקו 2:2 עם ולנסיה בברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏9/5/15.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיום מטורף.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שבריאל המאמן לא קובע כלום,חוץ מהחילפים ככה שזה לא משנה מי יהיה על הקווים.

3. golding מנהלים

וואו, איזה משחק. אחד המשחקים הכי טובים שראיתי העונה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ענק דייגו אלבס , לא להאמין .

5. aviran11 Member

המאמן אחראי על איך הקבוצה נראית על המגרש.
    ואני לא זוכר משחק גדול שבו אנצ'לוטי העמיד את ריאל נכון.
    גם היום שתי המגנים שהיו צריכים לפתוח עלו כמחליפים בדקה ה45 לאחר משחק אגפים זוועתי, בעיקר מצד ארבלואה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סיום בהחלט מטורף, הופעה ענקית של דיאגו אלבס וברבע שעה האחרונה גם של אוטמנדי. בתור אחד שיוצא לו לראות את ולנסיה יותר מאת שאר הקבוצות בלה ליגה, זה דווקא היה אחד המשחקים הפחות טובים שלה לאחרונה למרות התוצאה המרשימה.

גולאסו של איסקו הנהדר, אולי הגול הראשון של ריאל העונה שגם אוהדי אתלטיקו חגגו :)

פפה מתלונן על השיפוט כרגע בשידור... ראיתי הכל כבר...

7. AS R Member

משחק ענק של וולנסיה שהרוויחה היום את המקום הרביעי ומוקדמות ליגת האלופות בצדק. מעניין מאוד לראות איזה רכש תעשה בקיץ בשביל להתמודד בליגת האלופות ואולי מקום גבוהה יותר בליגה.

ריאל חייבת להעמיק את הסגל בקיץ ולהעיף כמה שחקנים שלא מתאימים לרמה הזאת.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיע לקבוצה יותר גדולה . תצוגת שעורות מהגדולות שראיתי !

9. Raulito Madridista

אל תספידו אותנו. החלפתי את תוכן ההודעה משהו כמו פעמיים-שלוש בדקות האחרונות. משחק משוגע ללא ספק. סיפור האליפות גמור, אבל את הליגה לא איבדנו היום. עם כל מופע הלקקנות של נדב-את-שגיא לולנסיה, שבאמת יצאה למתפרצות בקלות במחצית הראשונה(פרווה באמצע) – היא כבשה שני שערים משתי התקפות, אחד מהם במצב נייח. אנחנו בועטים לקורה ו-ולנסיה כובשת. שלא נדבר על הפציעה של טוני קרוס(מאוד-מאוד-מאוד משמעותית), איזו דקה גרועה זו הייתה. ואיזה חוסר ביטחון נוראי של כריסטיאנו רונאלדו בבעיטה, כנראה שהוא מכיר את הרזומה של דייגו אלבס. השער המהיר של פפה בפתיחת המחצית השנייה הביא את האפקט. התיקו היום הוא כמו הפסד אבל לפחות לא הפסדנו ו-ולנסיה ירקה דם.

השחקנים נתנו היום כל אחד מאתיים אחוז, גם כריסטיאנו שלא כבש. אין לי טענות לאף אחד וגם לא לאנצ'לוטי שחשב על רוטציה בהגנה כי גם עם שני המגנים הקבועים - אף-אחד לא מבטיח לנו שהיה טוב יותר. הגול של איסקו הוא רגע השיא העונה יחד עם השער של צ'יצ'ריטו, הייתי עם דמעות בעיניים כמו בעונת קאפלו.

כל משחק לגופו, אין שום קשר למשחק העלוב נגד יובה בטורינו גם אם שוב קיבלנו גולים מגוחכים, וכמובן שלא לזה ציפינו רגע לפני הגומלין נגד יובה. ועדיין, למרות שאני לא אופטימי בגלל המצב המנטאלי של הקבוצה(מה חזק יותר - רוח המדרידיסימו ושני השערים במחצית השנייה או אובדן האליפות?) – אני לא פוסל את אלופת אירופה, אני לא פוסל את ריאל מדריד. לא מהעפלה לחצי הגמר ולא מזכייה בגביע החשוב מכל בגמר בברלין. הברנבאו ישאג נגד יובה(רק בקשה אחת מאנצ'לוטי – צ'יצ'ריטו ולא קארים) ונקווה שהשחקנים יעלו לטרוף את הדשא, שנתחיל כמו שהמשחק הזה הסתיים, ובעונה הבאה כולם יהיו חכמים יותר - שיפוץ הסגל, חלוקת דקות נכונה ועוד ועוד. כל קבוצה אחרת הייתה מתפרקת לחתיכות אחרי מה שעבר עלינו לא רק במשחק הזה אלא בזמן האחרון וריאל מדריד לא מוותרת. לא מוותרת לעולם. שהקטלונים יחנקו עם האליפות שלהם. איך כתב חסה בפייסבוק? "מי שמפחד להפסיד בגמר ליגת האלופות לברצלונה – שיילך לשחק בראיו וייקאנו וככה לא תהיה לו את הבעיה הזו". ביום רביעי עוברים את יובה: Hasta El Final - Vamos Real!

10. golding מנהלים

ובכל זאת היא הגיעה ללא מעט מצבים, אין לי מושג איך נגרדו החמיץ כל כך הרבה.

11. Civil Anti Madridista

ריאל נתנה הערב את כל מה שיש לה, ומול דייגו אלבס מסתבר שזה לא מספיק. מופע השוער הברזילאי הכריע כמעט בוודאות את זהות האלופה בספרד, ובברצלונה יכולים כבר לקרר את השמפניות. ולנסיה (בתוספת חילופים לא יעילים) נפלה מהרגליים במחצית השנייה, ולמזלה הגדול תוספת הזמן הייתה רק חמש דקות.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לחלק הראשון - לא לחינם היא במקום ה-4.
    לחלק השני - לא לחינם הוא לא שחקן הרכב קבוע וכמעט לא כובש מאז הגיע לולנסיה.

golding אוהב/ת את זה.
  13. Civil Anti Madridista

אני מסכים שבפציעות גם המזל משחק תפקיד, אבל הפציעה של קרוס הייתה רק עניין של זמן לאור ההתנהלות של אנצ'לוטי.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

החילוף של דה פול במקום גומז, שפקפקתי בו קודם, היה בול פגיעה וכמעט הבטיח לולנסיה את שלושת הנקודות עם שער נוסף לפני השוויון. גם אחרי השוויון דה פול היה מעורב כמעט בכל התקפה מסוכנת של ולנסיה, שכאלו לא היו הרבה בדקות הארוכות שלפני כניסתו. אין לי ספק שהפורטוגלי היה צריך לצאת, אחד המשחקים הפחות טובים שלו וגם מועמד מרכזי לכרטיס אדום, חשבתי שאולי בשביל לשמור על המערך אנסו פרס ייכנס. אבל או שפרס לא 100% עדיין או שנונו קיווה לעקוץ עוד פעם עם דה פול ומבחינת התכנית, אם הייתה כזו, זה דווקא עבד (אוי נגרדו!).

נגרדו במקום אלקסר אולי פגע בקבוצה ואני לא הייתי עושה אותו אם פאקו כשיר. אבל להגנתו של נונו החילוף בוצע בדקות שולנסיה לא הצליחה לתקוף ופאקו גם נראה קצת עייף.

ברור שככל שהמשחק היה מתמשך יותר הסיכוי של ריאל לכבוש היה גבוה משל ולנסיה, אבל רק להזכיר שהמצב הכי מסוכן בתוספת הזמן היה של ולנסיה עם הבעיטה הלא מספיק טובה של דה פול, אחרי שנגרדו היה כבד מדי לקחת את הכדור לשער לפני הבלם, בזמן שראמוס ספק מבצע פנדל עליו (אני לא הייתי שורק, אבל זה יותר פנדל מזה שריאל קיבלה).

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תקנו אותי אם אני טועה אבל אם בארסה במשחק הבא מפסידה לאתלטיקו במגרשה הביתי, וזה לא דבר כל כך הזוי, וריאל מנצחת, שוב הכל מתרכז למחזור האחרון שבו בארסה חייבת לנצח לא?

DRORIKO אוהב/ת את זה.