המחזור ה-35+36 בפרמיירליג: מערבולת של חול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/5/21.

1. k_700 Member

עזוב תפסיד, אני מחכה שתחברו שני נצחונות כדי שנעמוד פה לקראת המשחק השלישי ולא נצחק מהיחס הזה.
    גם היה לכם איזה 30 אחוז שם בתחילת הקיץ(לפני ג'וטה ולדעתי לפני שגם טיאגו הפך לרשמי) שהסגל שלכם לא יתפרק ויביא אליפות, לא?
    אז היה לאיין.

שלא יהיה לך ספק, הרבה אנשים יהמרו נגד הליין הזה ויעשו כסף.

אני לא מהמר גדול בכלל אבל יצא לי לפגוש פה כמה חברים של המשפחה שהם מהמרים גדולים שאתה בחיים לא תפגוש(אחד מהם כנראה הישראלי הכי גדול שהיה בפוקר, זכה בכמה צמידים של מליונים והפסיד כמובן גם מיליונים על השולחן בלילה), החוק הכי חשוב שאמר לי- בחיים אל תוותר על עבודה טובה בשביל הימורים.
    וזה מאחד שבשלב מסויים כשהיה מיוצג על ידי ESPN עם אוהדים, מ'צנדייז וכו בהחלט היה יכול.
    הימור תמיד צריך להשאר בגבולות הHOBBY.

2. oranfu Member

זה שאתה אוהב הימורי ספורט לא מדבר על אומץ ולא אומר שזה בשביל כולם.

אני לא אהמר כי יש לי אפס משיכה להימורים. אם כבר, מעדיף להמר על בועה של דו'גקוין ולא ספורט, שם לפחות פוטנציאל הרווח הוא באמת הזוי.
    ברור שתיאורטית יש סיכוי, אבל זה בדיוק העניין - תיאורטי. מעשית זה לא יקרה.

אני לא מבין בהימורי ספורט וזה לחלוטין לחלוטין לא מענין אותי. אני יודע מה אני רואה, ואני רואה קבוצה שאם לא היתה לה פתיחת עונה טובה מאוד היא היתה היום בתחתית.
    אני רואה קבוצה שיורקת דם בשביל לשים כדור ברשת בזמן שבצד השני כל כדור ארוך זה חצי גול נגדה.
    אני רואה קבוצה מרוסקת מנטאלית שלא מסוגלת לסגור משחק נגד קבוצות תחתית למרות שליטה מוחלטת על הדשא.
    אני רואה שחקנים עם הראש מתחת לבלטות שרק מחכים שהסיוט של העונה הזאת ייגמר.

תיאורטית האם הם יכולים לנצח 5 מ-5? כמובן.
    האם זה מעשית, ולא בעולמות של סטטיסטיקה וזה שהרבה מהמרים עלינו כי אנחנו ליברפול, ריאלי לחשוב שהם מסוגלים? לא.
    זה ספורט, אנחנו רואים מה הקבוצה שווה. התוצאות הן לא בריק. הקבוצה הזאת לא מסוגלת.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    הדיון הוא על הביטחון העצמי בו נכתב פה שאין לנו שום סיכוי לטופ 4. לא על האם נסיים 4 או לא.
    אם אתה מבין בליינים ופגשת כאלה שהתעסקו בזה, אתה צריך לדעת שאם הליין מראה 35% (לדוגמא) הרי שטווח הטעות הוא 33-37 בערך.
    מהמר מקצוען שהולך על ליינים של 80% וודאות למשל, וצדק ב82% מהפעמים יהיה ברווח מצוין.
    לא קיים בכל העולם בהימורי ספורט בנאדם שחורג ביותר מ2-3 אחוזים מהליין הממוצע שלו. אין דבר כזה. אחרת היה כבר offset באתרים והחור הזה היה נסגר.

@oranfu
    לכתוב לי פה שזה 0% שנסיים בטופ 4 זאת טעות מראש, אני לא צריך לחכות לתוצאות, זה לא עומד במבחן המציאות.
    אני טוען שאוהדי כדורגל רציניים של קבוצה לא יכולים לשפוט בצורה אובייקטיבית את מצבה. הרי אתה פחדת שנפסיד את האליפות אחרי שקיבלנו 3-0 מווטפורד כשהיה לנו איזה 12 פער, זה היה הגיוני? אתה מנבא שחורות באופן קבוע, מצבנו במציאות כמעט תמיד טוב יותר ממה שאתה חושב.
    גם למכבי חיפה אמרת לי שאין שום סיכוי לאליפות והיא מובילה ב4 הפרש , 4 מחזורים לסיום. עדיין אין סיכוי?

4. oranfu Member

אני לא אומר 0%, אני פשוט אומר שזה לא יקרה.

אני לא אובייקטיבי, אבל אני לא עיוור ולא טיפש.
    נכון, פחדתי אז בהפסד. זה לא היה רציונאלי אבל זה עשרות שנים של כאב לב. האם באמת חשבתי שנאבד את זה? לא.

לגבי חיפה, אמרתי את זה כשהובילו בהרבה כי ידעתי שהם ייפלו ועובדה שנפלו. זה לא היה סתם ראיית שחורות אלא דעה בעקבות צפייה במשחקים. אתה הרי לא רואה משחקים בליגה הישראלית אז אתה לא יודע מה קורה בכלל, מה הרמה של הקבוצות ואיזה משקעים פסיכולוגיים הן סוחבות.
    האם יש להם סיכוי? כן. האם אני חושב שייקחו? לא.
    אגב, לא זוכר שאמרתי שאין סיכוי. אמרתי שזה לא יקרה וזאת עדיין הדעה שלי.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד שזה לא יקרה לדעתך, אל תגיד שהליין טועה. הוא לא טועה.

גם עכשיו הניתוח שלך לא רציונאלי. אתה לא מבין שבתור אוהד קשה מאוד לשמור על רציונאליות? זה לא ייחודי לך.

אמרת שחיפה ייפלו ועובדה שנפלו? מה קרה למהפך שאחרי זה? תן לי לנחש שאותו לא ניבאת.
    מה שרע וקורה - אתה מנבא נכון. מה שטוב וקורה - אתה טועה.
    אתה פשוט מוכיח את מה שאני אומר.

אין לי מושג מה קורה בליגת העל ומה הליינים שם, אני פשוט ראיתי אותך רושם בטוויטר שהעונה גמורה איזה 20 אלף פעם.

6. k_700 Member

אגב, מדברים פה על מה הסיכוי שלכם לעבור את לסטר , קצת שוכחים שמי שבאמת עוד יכולה לסכן אותם זו ווסטהאם.
    משחק פחות, היריבות- ווסטהאם, ברייטון, ווסטברומיץ', סאותהמפטון.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התזמון שמצאו למשחק החסר של מנ יו אידיוטי.
    לא היה אפשר לשחק את המשחק באותו היום ב10 בערב? למחרת בערב?
    למה היה צריך לדחות ככה?
    ישחקו עכשיו ראשון-שלישי-חמישי ואיזה מן טעם זה נותן למשחקים האלה? ועוד שהיריבות שלה נלחמות על מקום בטופ 4?

זאת העונה הכי לא ספורטיבית שאני זוכר, לפעמים יש קהל לפעמים אין קהל, טעויות VAR קשות, שינוי התייחסות לנגיעות יד במהלך העונה ב VAR, משחקים צפופים, משחקים נדחים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

לא יודע מה לא רציונאלי בניתוח שלי.
    להגיד לי 35% זה רציונאלי? על סמך מה? על סמך זה שהרבה חושבים ככה? רוב בני האדם טיפשים גמורים בחיים וכמובן שרוב אוהדי הכדורגל חסרו מושג לחלוטין בכדורגל.

אתה ממשיך לדבר על ליינים כאילו זה המשחק עצמו. מעניין את התחת ליינים, זה לא המשחק עצמו.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את פשר הטיעון הזה של "אם אתה לא מתכוון לשים על זה כסף אז אל תגיד כלום". לא בנאדם מהמר, בחיים לא הימרתי על כלום, מה לי ולזה? לחלוטין לא מתחבר לזה, גם אם היחס הוא 35% ואני חושב שבפועל הסיכוי הוא 1% (כמובן שתמיד קיים סיכוי כלשהוא) אני לא אשים על זה שקל. וגם אם כן הייתי אדם מהמר לא הייתי מהמר נגד הקבוצה שלי, לא יודע איך זה מרגיש ואני גם לא ממהר לגלות.

איך שאני רואה את הדברים אין לנו סיכוי. רוצה הסתייגות ש"אין לנו סיכוי" = "יש סיכוי מאוד קלוש"? זה מה שחסר לך פה? קיבלת.

oranfu ו-k_700 אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בכלל לא היה הטיעון.
    אני אחזור על הטיעון לפני שאני מסיים את הדיון הזה מבחינתי.
    הליין מדוייק, אם יש בו שגיאות הן של אחוז שניים, אין ליין שטועה מ35% ל1% ולא יהיה גם אי פעם. הסיבה שאתה חושב שהמצב הוא 1% הוא כי אתה שופט אותו רגשית.
    לכן אגב, רוב המהמרים מאבדים את התחתונים שלהם. חושבים רגשית ולא רציונאלית.

יאללה סיטי.

ChelseaPensioner אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

מהלך פיל ג׳ונס טיפוסי של כריסטיאנסן, גם פרצוף של מישהו שמשלשל במכנסיים, גם המתקיף עושה ממך צחוק וגם הצלחת לפצוע את עצמך במהלך- דוז פאווה.

כל מרכז ההגנה של צ׳לסי מורכב מבינוניים, המערך וקאנטה לפניהם מטשטש את זה. צריך שם בלם איכותי לשנה הבאה אם רוצים ללכת ראש בראש על אליפות.

ליין לאגוורו לא מוחלף במחצית אחרי הפננקה הזאת?

12. Sturridge Member

אוי חיכיתי כמה שניות יקח לך לכתוב את זה.

היית צריך לחכות רק איזה 30 משחקים ולמשחק מול הקבוצה הטובה באירופה כדי למצוא מה לכתוב.

13. k_700 Member

כל מחזור מזכיר לך את זה מחדש.
    מה עם קובא? אתם מפסידים כי השחקן הכי טוב שלכם העונה לא משחק?

אגב, מקווה מאוד שלא תביאו בלם כזה.
    נחזור כמובן לקשקש על זה בשנה הבאה.

14. Clichy COYG

שמישהו יאהב אותי כמו שורנר אוהב גולים בנבדל.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

ורנר לא בנבדל, הברך של אודוי והיד שלו כן.

אני לא אתפלא אם פפ נהנה קצת להרדים את צ'לסי פה.
    הוא הרי לא יעלה במערך הזה בגמר(טוב אי אפשר לדעת איתו) והיום מבינים גם כמה חשוב המשחק עם ברננדו סילבה והויתור על חלוץ(היום הוא דה פקטו עולה עם שניים 9).

במצב שיש לך פודן, גונדוגאן, דה בריינה וסילבה על המגרש בכל זמן נתון יש לך 3 מהם שנמצאים קרוב למרכז הקישור.
    הקשר האחורי(רודרי או פרננדיניו) לא אמורים לעשות שום דבר מעבר ללמסור פס לימין או לשמאל.
    רק בהרכב שהם פתחו רודרי מסוגל להראות כמו פרד ולאבד כדור אחרי דריבל חסר סיכוי על חצי מגרש.