המחזור ה-35:: תיקו בג'וזפה מיאצה, סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/5/09.

1. 亚历山大帕托 Member

היה משחק לא טוב בכללל של סיידורף. חוץ מהשער שבו היה במקום הנכון בזמן הנכון, היו לו הרבה פעולות שליליות למשחק שלנו. את המשחקים הכי טובים שלו הוא נתן בתחילת העונה כששיחק במקום פירלו.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?!
    פעיל מאוד ואחד היחידים שעזרו לזרימה של ההתקפות שלנו. בלי פאטו, המשחק שלנו היה מאוד תקוע - סיידורף מבחינתי "הציל" אותנו בקטע הזה. קאקה בודד (boodad), בקהאם היה יותר מדי בצד ומאחורה, פירלו... זה פירלו. אני התלהבתי מסיידורף היום.

3. 亚历山大帕托 Member

זה שהוא היה פעיל זה בסדר, אבל עם פעולות שלא תרמו לכלום. הוא התחיל לתקוע את המשחק כאילו בכוונה כשרונאלדיניו נכנס, שיחק יותר מדי על מסירות קצרות לרוחב ולעבור שחקנים בחצי שלו, והיציאה האיטית הזאת עם עצירה ומחיאות כפיים לאוהדים - מה זה צריך להיות?! הוא לבד החליט שאין מצב להבקיע פה שער אז לא צריך למהר? יצאתי מדעתי בגלל זה.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לו משחק נהדר - הוא ידע את זה, האוהדים ידעו את זה. קוראים לזה סטנדינג אוביישן.

5. 亚历山大帕托 Member

שיירד מהמגרש וימחא כפיים מהספסל! אני לא יודע אם זה האדרנלין שעבר בגופי והדפיקות על החפצים שמסביבי, אבל לא שמעתי שום סטנדינג אוביישן. אני בטוח שגם הקהל היה באטרף ורצה עוד שער ושהמשחק יזרום כמה שיותר מהר. 1:1 לא מספיק לכלום, וגם סיידורף עצמו לא היה מספיק לכלום. לא מבין איפה ראית הופעה נהדרת אצלו.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי 2-1 מספיק ל.....?

זה משחק על הכבוד. אני חושב שאתה מתעצבן בעיקר בגלל שאתה האמנת שיש לנו סיכוי לזכות באליפות. מבחינתי זה לא היה ריאלי ולכן המשחק היה נטו כדי לנקום על המשחק מהסיבוב הראשון - ככה אני ראיתי את זה. בזמן שסיידורף יצא בכל מקרה כבר לא היה לנו סיכוי להביס את יובה, אז תיקו זאת לא תוצאה כל-כך נוראה. לא משהו ששווה להתעצבן עליו ולהאשים בו במידה כזאת או אחרת את הירידה האיטית של סיידורף לספסל.

7. Joel Gion Member

בסך הכל אני חושב שהיינו יותר טובים היום, במיוחד במחצית הראשונה. פעמיים במחצית הזאת יצא לי לחשוב "מה היה קורה אם". בפעם הראשונה כשמרקיוני (המעצבן!) קיבל כדור לבד מול קאלאץ' וכהרגלו בזבז אותו, חשבתי מה היה קורה אם ג'ובינקו או אפילו נדבד היו שם במקומו. גם במשחק מול אינטר אני זוכר שני מצבים דומים שלו שהסתיימו בכלום בגלל עצירת כדור לא נכונה שלו. הפעם השנייה הייתה בפריצה של פואלסן קדימה, כשהבעיטה שלו חמקה לצד הקורה. חשבתי לעצמי שזו בדיוק העמדה שבה דייגו עתיד לקבל את הכדורים ולהוציא אותנו קדימה, ואיך זה יכל להסתיים איתו במקומו של הדני.

המחצית השנייה הייתה פחות טובה, ועדיין הגענו למספיק הזדמנויות בשביל לנצח את המשחק. בעניין הפנדל על פאטו, אני די משוכנע שלגרו לקח לו את הכדור בצורה נקייה והברזילאי הוסיף נפילה קטנה. מה גם שבמחצית הראשונה היה חצי פנדל של פלאמיני על אמאורי, ככה שאפשר להגיד שזה מתקזז.
    שוב, בפעם הבערך אלף העונה קיבלנו גול במתפרצת אחרי כדור עונשין לטובתנו. דה צ'לייה עם טעות שנייה בשבוע, הירידה האיטית, המיקום הרע והמיני החלקה שלו הותירו את סיידורף חופשי אחרי הדרדל'ה של אמברוסיני. קייליני במשחק מעולה, לא הבנתי כל כך מה היה הסיפור עם מלדיני אבל טוב שזה לא התפתח למשהו רציני מדי. גם לגרוטלייה היה טוב, מדהים לראות את ההבדל בין ההגנה שלנו איתו ובלעדיו ועם מלברג (במיוחד בכל מה שקשור למלכודות הנבדל). קמורנסי במשחק נפלא, גם זאנטי היה לא רע ואפילו פואלסן הפתיע אותי לטובה. חבל שראניירי לא בחר לשתף את ג'ובינקו, היה מקום לתת לו כמה דקות על חשבון מרקיוני החלש, במיוחד אחרי ההרחקה של פבאלי. בסך הכל משחק שיכלנו לנצח, אבל אפשר להסתפק גם בתיקו - כל עוד זה לא יגרום למנהלים לצאת מגדרם ולחדש את האמון בראניירי זה בסדר.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לדעתי לא היה פנדל על פאטו, אך בהחלט האדום של פבאלי היה מיותר ולא הוגן. אני חושב שלסיידורף היה משחק טוב בסה"כ, בעיקר בזכות הכוחמה שלו kvhnmt בשטחים בהם הוא הכי נחוץ, וכן בזכות ההשקעה שלו להגיע למקומות בהם חשבו שכבר לא יגיע. אנדרי, אתה מסנוור יותר מדי, עוד כותב במחצית להוציא את אמברוסיני כאשר לבקהאם היה משחק פשור והוא ללא ספק גם היה השחקן החלש במדי הרוסונרי, ממש העניק לדה צ'ליה (עד שקאקא לא פצע אותו) את ההופעה הכי טובה שלו העונה.

בצד השני, אני חושב ששוב ראינו שכאשר קייליני משחק יחד עם לגרוןטליה יש ליובה מרכז הגנה מהמשובחים בעולם, וכל הצרות שלה באיזור הזה מגיעות אך ורק כאשר אחד מהם פצוע. יאקווינטה ממשיך בקו עליה וטוב לראות שגם קאמורנסי מתחיל באחד כזה, אנחנו עוד נצטרך אותו בקונפדרציות.

. . .

ראיתי את המשחק במאש, עם בירות ורעש, לכן כדי לבדוק שראתי משם דברים שלא באמת קרו הנה הציונים של 'ספורט מדיהסט" למשחק, משחק שבאמת היה מעולה, מהנה, אמוציונלי ואיכותי טכנית.

Kalac 5,5; Flamini 6, Maldini 6, Favalli 6, Zambrotta 6,5; Beckham 5 (23' st Pato 6), Pirlo 5,5, Ambrosini 5,5; Seedorf 6 (43' st Senderos sv), Kaka 5,5; Inzaghi 6,5 (30' st Ronaldinho sv).

Buffon 6; Grygera 6, Legrottaglie 6,5, Chiellini 6,5, De Ceglie 5,5 (28' st Zebina 5); Camoranesi 6,5, Zanetti 7, Poulsen 5,5, Marchionni 6,5; Amauri 5 (30' st Del Piero 5,5), Iaquinta 7,5.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/09
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כוכבית שמוכבית לפחות אנחנו לא קונים שופטים כמוכם וכמו יובה בשביל לזכות באליפויות.

10. 亚历山大帕托 Member

אני יכול להוכיח ולבסס את מה שאני אומר על הכוכביות. האם אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם ההודעה האחרונה שלך? או שאתה סתם מושפע?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר למושפע.

על סמך מה הורידו לכם 30 נקודות? סתם כי רצו? אין לי ספק שהיו ראיות ואם לא היו אז עובדה שלא היו נוגעים בכם, זו ההוכחה האמיתית. הכוכבית הזאת רק מוכיחה כמה הכדורגל באיטליה לפעמים רקוב כשרוצים, בל נשכח שאתם אלו שמכרתם משחקים לפני 20 ומשהו שנה וירדתם על כך ליגה, אז כנראה שהכתם עדיין לא עבר ממכם.

12. 亚历山大帕托 Member

הפנדל על פאטו: http://www.almilan.com/almilan/watch-294.htm.

במחצית אמרתי שכולם משחקים טוב, ביניהם גם התכוונתי לבקהאם. במחצית השניה הוא לא כבר לא תרם הרבה, והסכמתי לגמרי עם ההחלטה להחליף אותו בפאטו (גם כי הוא היחיד בערך שמוכן לצאת בדקה כזאת עם חיוך כי הוא ספורטאי למופת). אמברוזיני אכן נתן משחק טוב (ואף יותר טוב מסיידורף), וכתבתי שיש היגיון להוציא אותו רק מבחינה טקטית כי לבקהאם יש יותר יכולות התקפיות, שזה בדיוק מה שהיינו צריכים במחצית השנייה - ללחוץ עוד יותר עם חלוץ מהיר.

אני לא מסונוור בנוגע לסיידורף אתמול. הוא לא נתן משחק כזה גדול, לא יצר מספיק מצבים, ובכלל - דקה 85, אנחנו בדקות האחרונות של תקווה, לוחצים עם 9 שחקני שדה, זה הרגע ללחוץ גז ולא לעמוד כמו טמבל ולעשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx לקהל.

13. 亚历山大帕托 Member

לפני 29 שנה, היה סקנדל של הימורים בהם היה מעורב הנשיא דאז. מה הקשר בינו לבין ברלוסקוני והקבוצה הנוכחית? זה לא שהוא הבן שלו שיכל ללמוד ממנו איך קונים שופטים בגביע האלופות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx.

אם אתה לא יודע על מה הורידו, אז למה אתה מדבר? יכולות להיות סיבות שונות וזה שאתה לא יודע רק מוכיח כמה אתה מושפע. אגב, לא סתם מילאן קיבלה את העונש הכי קל מבין כל הקבוצות.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

העבירה של מילאן הייתה כביכול שיחה של גליאני עם משבץ השופטים, הוא ביקש לא למנות שופט מסוים למשחקים של מילאן כי לטענתו הוא אפלה את הקבוצה. אני לא זוכר במי מדובר.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריושה, לא כתבתי שהטענות שלך כלפי סיידורף אינן לגיטימיות או אינן במקומן. הצדק איתך בכל הנוגע לכך שבדקות האחרונות של המשחק סיידורף לא דחף קדימה, אלא שיחק בצורה מתונה ואולי אף פלגמטית. יחד עם זאת, אין היה זה רק סיידורף, את אותן הטענות אפשר היה לטעון לגבי כל אחד מהמשחקים. אולי זה נבע מהאדום של פבאלי, אולי מכך, שכמו יותם, גם השחקנים לא האמינו שניצחון באמת ישנה. בכל מקרה, בין זאת לבין "היה משחק לא טוב בכללל של סיידורף" יש פער ענק. לא התכוונתי שהסתנוורת מסיידורף, אלא שהנך מסונוור מבקהאם, שהיה השחקן היחיד עליו היה אפשר לכתוב "היה משחק לא טוב בכללל". ובכל זאת, בחרת לא לעשות זאת ולהפיל את "התואר" הזה על סיידורף שמבחינתי לא יותר משעיר לעזאזל.

בעניין הפנדל על פאטו, גם אחרי צפיה נוספת מהלינק שהבאת אני עדיין חושב שלגרוטליה נגע קודם - בקצות רגלו - בכדור. אגב, גם מבקר השופטים של 'הגאזטה' כתב על כך: Legrottaglie regolare

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/09