המחזור ה-35:: תיקו בג'וזפה מיאצה, סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/5/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, שימו לב לנתון מעניין: מתוך 26 שערים שנכבשו עד כה המחזור, 22 מרגלים איטלקיות!

:aaa15:

2. zakuta Member

אלופי עולם או לא אלופי עולם?

3. NUOVA GUARDIA Member

אתה שוכח ברגע אחד כל מה שספלאטי עשה עבור רומא.
    תרשה לי לחזור איתך שנה/שנתיים/שלוש אחורה, ההישגים של ספלאטי עם רומא באירופה בהחלט מרשימים. ניצחון חוץ 2-0 על ליון, הניצחון בעונה שעברה בסנטיאנגו ברנבאו 2-1 שהעלה את רומא לרבע גמר על חשבונה של ריאל מדריד. ספאלטי לא אשם בתוצאות האחרונות של רומא. ככה זה שאתה עולה עם סגל של 2 חלוצים ואפילו חלוץ אחד. אני חייב לומר זאת שוב, רומא חייבת חלוץ דומיננטי! ווצ'ניץ' וטוטי לא מספיקים! מתי כבר לעזעזל יבינו את זה בהנהלה ויפתחו את הארנק?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.novinite.com/media/images/2006-11/73241.Xxx

5. NUOVA GUARDIA Member

רגע שאוהד איטלקי לא ישכח אף פעם! :aaa15:

6. Joel Gion Member

אני מקווה שלא החשבת את באלוטלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

היום בערב קורה ארוע, שבמצב תקין ובעונה נורמלית, אני מנתק לקראתו את הפלאפון שעה לפני, מסתגר בחדר רוב היום, הופך לאנטיפת, לא מתקשר כמעט עם אף אחד ובגדול נכנס לזון של מוטיבציה, דריכות ולחץ. היום בערב? סתם עוד משחק בדרך לסיומה של העונה העצובה הזאת.

החדשות הטובות מבחינתה של יובה היא החזרה של מרכז ההגנה הרגיל. לגרוטלייה וקייליני אמורים לפתוח, גריגרה יועדף על פני זבינה ודה צ'לייה יפתח במקום מולינארו הפצוע. בקישור המצב הרבה יותר בעייתי, מרקיזיו וסיסוקו פצועים, טיאגו רק החלים מפציעה ככה שזאנטי ופאולסן יפתחו ככל הנראה במרכז הקישור. נדבד מושעה מהמשחק הזה (כמו גם מלברג), ולמרות זאת לפי כל ההערכות ראניירי יפתח עם מרקיוני בצד שמאל ועם קמורנסי בימין. ג'ובינקו שוב על הספסל. בהתקפה ההתלבטות של ראניירי היא בן דל פיירו ליאקוינטה, מקומו של אמאורי פחות או יותר מובטח.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדחיפות בין טוטי לדניאלה קונטי באמת קשות לצפיה לאוהד רומא. חוץ מזה, היה משחק מהנה מאוד והתעלה לרמה גבוה מצד שתי הקבוצות. ואם כבר הזכרנו את קונטי, קונטי נמצא בכושר נהדר בשנתיים האחרונות ורק אינפלציה בקישור של נבחרת איטליה מונעת את זימונו. לגבי ספאלטי, למרות הדור המצויין של המאמנים האיטלקים הצעירים שמצליחים מאוד עם קבוצתם, אין לאף אחד מהם שום יתרון על ספאלטי שכבר הוכיח את עצמו ומכיר את המערכת מקרוב. פאביו קאפלו סיים עם רומא במקום השמיני! לפני כמה שנים ואף אחד לא חשב אפילו להחליפו. ספאלטי הצליח בקבוצה באותה מידה לדעתי ועונה אחת רעה שברובה המוחלט לא הייתה באשמתו, לא תשנה את מעמדו כמאמן מהטובים באירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/09
  8. NUOVA GUARDIA Member

כל מילה בסלע, ספלאטי מאמן מצויין והסיבה לאיך שרומא נראת כעת היא שאין לה חלוץ דומיננטי במגרש, ווצ'ניץ' לא מספיק. אני לא מבין למה ספלאטי לא מתעורר..אני מקווה שבחלון העברות בקיץ הם יביאו רכש שיגרום לאוהדי רומא לחייך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

מחצית מעולה בסאן סירו עם הרבה מצבים. המהירות והחדות של פאטו מאוד חסרה לנו בהתקפה ואני מקווה שהוא כשיר לעלות במחצית השניה. רק את מי להחליף? כולם משחקים טוב, ואנחנו חייבים את פיפו. למרות שהוא הכדורגלן הכי גרוע בעולם ומחמיץ עשרות בעיטות, זה רק עד שכדור אחד נופל טוב כי יודע להיות במקום הנכון. קאלאץ' הוא היחיד שראוי לרדת, אבל כרגע יש טעם להוציא רק את אמברוזיני.

10. עמית האדום Member

אינטר לא יכולה לחגוג בגלל ה2:2 מול קייבו כמו שבארסה לא יכול לחגוג בגלל ה3:3 מול ויאריאל

מדהים המחזור הזה ב2 הליגות

11. 亚历山大帕托 Member

ראיתם איך מאלדיני תפס את קייליני? הוא עמד והסביר את עצמו כמו ילד כאפות.

מה לעזאזל זה היה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx פנדל ברור וצהוב שני הזוי לפבאלי תוך 5 שניות?! WTFFFFFFFF!!!

שוב מקופחים, אבל התרגלנו. היה טוב כל עוד היה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/09
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמשיכו לחלום בהקיץ, גם כשאנחנו נותנים לכם מתנות אתם לא יודעים לקחת. שבוע הבא חגיגה לעיני 80 אלף, נשווה את מספר האליפויות.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד קשוח ובקצב לא רע בכלל,אני לא לוקח שום דבר מהיום,הרמה נהדרת של קאמו שמזכירה ימים יפים יותר.

אני רוצה לראות את התמונה של אלכס ומאלדיני מתחבקים בסוף המשחק.

כבוד לשחקן הענק הזה!

14. 亚历山大帕托 Member

אולי תשתוו אלינו בכוכבים, אבל בכוכביות אין לכם תחרות.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2009/05/10/0KJG2T2F--620x300.Xxx

יאקווינטה לא נותן לנו אוהדי מילאן להנות יותר מדי מהיתרון של סיידורף. משחק טוב (למרות שקיבל ציון לא טוב ב"מדד בועז"). הגנות מעולות וטכניקה גבוהה איפיינו את המשחק. לקייליני היה תיקול ענק על רונאלדיניו בדקות הסיום, ולדעתי לא היה פנדל גם בתיקול על פאטו שהיה כמה דקות לפני זה. האדום של פבאלי מוגזם לחלוטין - זה היה שווה צהוב במקרה הכי קיצוני. יכול מאוד להיות שזה היה המשחק הכי טוב העונה של סיידורף.