המחזור ה-35:: תיקו בג'וזפה מיאצה, סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/5/09.

1. 亚历山大帕托 Member

ספאלטי דיבר על כך שגם המקום השישי סביר בהתחשב בנסיבות, אבל גם את זה הוא עלול להפסיד, במיוחד אם פאלרמו תוציא נקודות מסיינה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור הזה תופעה. אני - באמת ובתמים - לא מצליח להיזכר בבעיטה אחת שלו למסגרת העונה. זה כאילו בבעיטה שלו הוא מטעין את הכדור ב "+", ואילו רשת השער עשוייה מ "-".

3. Joel Gion Member

אני רואה את המולטיגול של ראי ספורט - זה אדיר פשוט!
    כמה תובנות מהמחצית הראשונה: קייבו קבוצה נפלאה. כרגע 1-1 מול אינטר (כשמשום מה זלטאן לא בסגל, הוא פצוע?), ולפי מה שראיתי בורונה, קייבו משחקת לא פחות טוב ומגיעה ללא פחות מצבים מהאלופה שבדרך.
    חרמן דניס פשוט עלוב - שוב, אני מסתמך רק על הפריצות וההיילטס שראיתי, אבל הספקתי לראות ממנו 3 החמצות כל כך רשלניות וכל כך לא מתאימות לרמה הזאת. פיה שפתח לצידו בהעדרו של לאבצי דווקא כבש שער יפה במתפרצת קטלנית.
    אם כבר מתפרצות קטלניות, אתם חייבים לראות את הגול של חיימה ואלדס מול ג'נואה. פלוקארי במהלך מדהים, הוליך את הכדור ממחצית המגרש, שחרר את פדואין שמצא את ואלדס מול שער ריק.
    השיפוט העלוב ממשיך גם במחזור הזה. שני פנדלים גבוליים נשרקו במחצית הזאת, אחד לטובת לצ'ה (שהשוותה ל1-1 מול נאפולי), השני לטובתה של טורינו במשחק העונה של התחתית מול בולוניה (רוסינה תרגם אותו לגול, כרגע 1-0). ואם כבר שופטים, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי את רומא סופגת שער מבלי שהשחקנים שלה יתנפלו על השופט בטענות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צהובים.

מסכים איתך בהכל - אני מנסה במסך קטן לראות את את המולטי - אלא שבפנדל שלא היה לזכות טורינו נעשה צדק, זאת כיוון שבמחילת המשחק נפסל לה שער חוקי (של בארונה) בטעת נבדל שלא היה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/09
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול של סיינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    איזה כדורגל!

תוך כדי כתיבה קליארי עולה ליתרון 2-0. ההגנה של רומא בדיחה. כל ההתנהלות של הקבוצה הזאת צריכה להעלות ספקות לכל אלו (אוהדי יובנטוס או מילאן) שרוצים לראות את ספאלטי מוביל אותם לסקודטו והגעה לשלבים הגבוהים בצ'מפיונז.

6. Joel Gion Member

אתה לא יכול לקחת את התקופה האחרונה כדוגמא ולבטל את כל מה שהוא עשה בקדנצייה שלו בקבוצה. מאמן מעולה, הלוואי שיגיע אלינו בעונה הבאה.

ובינתיים רומא כבר משווה ל2-2, טוטי ופרוטה בשער ענק. היה שחקן של קליארי על הדשא אבל פרוטה המשיך בכל זאת וכבש, זה עצבן את שחקני קליארי מה שהוביל למהומה בין שחקני הקבוצות, במיוחד שמתי לב לדחיפות בין קונטי לטוטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין איך ברונו יגיב לזה שטוטי דחף את הבן שלו...

זה לא עניין שבלעדי לתקופה האחרונה. רומה קבוצה טמפרמנטית שנותנת לרגשות להשתלט לה על המשחק. זה מתבטא בתוצאות האסטרונומיות (לשני הכיוונים) שהיא השיגה בעונות האחרונות וזה מתבטא בכמות האדירה של כרטיסים אדומים שהקבוצה סופגת. הם יותר מדי מזכירים לי את ריאל מדריד עם איבודי העשתונות, כשחצי הרכב על תקן סרחיו ראמוס ופפה שמתפרעים בכל פעם שמשהו לא נראה להם.

8. 亚历山大帕托 Member

אני לא יכול לחכות לערב!!! מצמצמים ל-5!!! אולי בכל זאת יהיה פינאלה מעניין בסוף החודש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/09
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אילו החמצות של לצ'ה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx , פשוט לא להאמין. בחמש דקות האחרונות הם פשוט ישבו על השער של נבארו וניסו הכל, אולי בלי הרבה תיכנון וחכמה אבל אינספור הזדמנויות שכולן לשמיים, האחרונה כבר ממש זעקה לאלילת המזל שפשוט החליטה שנאפולי היום לא תפסיד.

פיורנטינה משיגה ניצחון סופר חשוב על קטאניה שהייתה די מנומנמת ממה שראיתי במחצית השנייה, ג'נואה לחצה על הגז לעומת המחצית הראשונה וזה הספיק לה רק לשיוויון אבל היה שער מאוד משעשע של קרישיטו.

עוד שתי הערות..

1. לא יכלתי שלא לחייך לאיד שטורינו קיבלה את השיוויון, אז כן היא ניסתה והיא נראית יותר טוב העונה אבל זו עדיין קבוצה בנאלית וצפויה ועם כל הכבוד להיסטוריה לא מגיע לה להישאר.

2. שמישהו יסביר לי את התופעה ששמה סיינה. תקציב קטן בכל שנה, רוב הסגל מלא בשחקנים אפורים ועדיין תמיד מצליחים לסגור על מרחק סביר ובטוח מהמקום שממנו יורדים ליגה ועוד לא אמרתי כלום על האצטדיון הנוראי הזה..

10. Chievo Member

התבלבלת, במקרה זה יש כוח משיכה בין הכדור לרשת.

איזה מזל שלא היה זלאטן במשחק הזה בינתיים שורדים עוד מחזור, וחסר ניצחון אחד מהבטחת השרדות.

11. Joel Gion Member

דה רוסי ומקסס היו חמומי מח גם לפני ספאלטי, וגם טוטי ידוע כערס לא קטן. אני כן מסכים איתך שיש בעייה רצינית בקבוצה הזאת, ומסכים גם שלספאלטי יש חלק גדול מאוד במצב שהקבוצה נקלעה אליו. אבל אי אפשר להטיל את האשמה עליו בצורה בלעדית ולשלול את העובדה שמדובר במאמן מעולה שהוכיח את עצמו כמתחרה ראוי לטובים ביותר, גם באיטליה וגם באירופה - וזאת עוד בקבוצה שמסורתית סובלת מתקציב נחות מהיריבות שלה.
    לדעתי הוא שחק את עצמו ברומא, קשה לי לראות אותו ואת השחקנים מתגברים על המחלוקות הרבות וחוסר האמון שנוצר ביניהם. קראתי לא מזמן שדה רוסי עדיין כועס עליו בגלל שהוא ביקש מהסוכן שלו לבדוק את אופציית צ'לסי בתחילת העונה, כשמצדו השני של המטבע ספאלטי זעם על רוסלה שכינסה ישיבת חירום והזמינה את דה רוסי וטוטי, ולא אותו. קשה לי לראות אותם ממשיכים את ההתקשרות ביניהם גם בעונה הבאה, אני חושב שהתחלה נקייה ואתגר חדש בקבוצה אחרת זה מה שהוא צריך.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: שער של קרישיטו קצת הרס, ובכל זאת אנחנו יכולים לשמוח ולהיות מרוצים גם מהנצחון השלישי רצוף שלנו וגם מעוד מעידה של ג'נואה שמאפשרת לנו לפתוח פער של 3 נקודות, ורק 2 מיובה (פורצה מילאן).

:aa1: בעניין ספאלטי. דעתי היא איפשהו בין דעתו של יותם לדעתו של Goodsign (מצטער לא יודע את שמך). אני חושב שספאלטי הוא מאמן נפלא בכל הקשור לכדורגל "נטו", מבחינה פסיכולוגית האישיות שלו בעיתית. הואיל וכך, לדידי יהיה טוב לשני הצצדים אם ספאלטי יעבור ליובנטוס. התחלה חדשה שלו ביובה תעשה לו טוב וגם לכדורגל של יובנטוס. גם רומא צריכה לצאת לדרך חדשה . אני מקווה שרומא תחזיר את מנצ'יני לכדורגל האיטלקי.

בנוגע למשחק, רומא הרוויחה מכך שבסגל שלה משחקים שני אלופי עולם.

:aa1: כאשר אני אאלץ לבחור במאמן העונה, אני לא בטוח שאתלבט בין אלגרי לגאספריני בלבד, נראה לי שדומניקו די קארלו - שעשה בית ספר לכדורגל למוריניו היום - ראוי לא פחות משני האחרים.

:aa1: שער נהדר לבאלוטלי. אחזור ואומר זאת שוב, אם קאזיראגי לא מביא את אליפות אירופה צריך לחזור לשיטות הישנות של האנקוויזיציה ולעלות אותו על המוקד בכיכר העיר.

:aa1: יכולת נהדרת של אוסוואלדו נותנת תקווה לבולוניה. קיצר נראה לי יהיה מעניין עד המחזור האחרון.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמת.

14. NUOVA GUARDIA Member

עוד פעם רומא לא מצליחה לנצח, גם אחרי התיקו 0-0 בשבוע שעבר באולימפיקו נפרדים בתיקו 2-2 מול קליארי בחוץ. רומא לא תהיה בצ'מפיונס ליג בעונה הבאה, פיורנטינה לעומתה ניצחה 2-0 בחוץ את קטאניה ועשתה צעד משמעותי לסיים את העונה במקום הרביעי המוביל למוקדמות הצ'מפיונס ליג.

15. zakuta Member

לא רק שזה יהיה אתגר למאמן רומא אלא תיהיה הזדמנות מעולה לרומא להתחיל מחדש עם מאמן חדש שיעורר סדר משמעת וכדורגל טוב כמו שהאוהדים רוצים.אני מאמין שספלאטי לא ימשיך בעונה הבאה ברומא מכיוון שעבר זמנו שם ועל רומא לקנות מאמן חדש ולקנות שחקנים חדשים מהתקציב החדש שיהיה להם