המחזור ה-35 בפרמיירליג+השלמה: The Logical Song

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/4/19.

1. Scouser Member

2. קשר שמאלי Member

לא זוכר יונייטד כזו חלשה

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולה זה לא העניין, הוא בטח לא אשם במשחק הזה, אבל עבורי זו כן בעיה שאחרי ארבעה חודשים בתפקיד אין לי מושג מה אמור להיות הכדורגל שלנו. לא בנינו בחודשים האלה שום דבר שעליו אפשר לצקת דברים נוספים, טובים יותר. וזה כן עליו. וזה הכי מורגש כשאתה מתמודד מול קבוצה שיטתית כל כך.

בדצמבר היה ברור לנו שסולשיאר צריך לעשות משהו יוצא דופן כדי לקבל את התפקיד. נכון לאמצע פברואר, הוא עשה משהו יוצא דופן. נכון לסוף אפריל, בסיכום רוב כהונתו העונה, זה ממש לא משהו שהיה מקנה לו את התפקיד. הוא אולי לא הבעיה, אבל זה נראה לי יותר ויותר מופרך לחשוב שהוא הפתרון. ומופרך, זה מנצ'סטר יונייטד.

k_700, פלג, EuropeGuy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מכר את ג׳ו אלן אז העסקה בוטלה.

5. DRORIKO Member

אני נכנס פה לקטנות אמנם, אבל ליונייטד בעיקרון אין בעיה תקציבית לשלם ל-3 מאמנים בו זמנית נכון? אני מניח גם שהשכר של סולשיאר די נמוך יחסית לרמות האלה. בטח לא מתקרב לזה של "המיוחד". אולי אם הפטרון שלו פרגוסון ילחץ מספיק הוא ישתחרר בעצמו מהחוזה אם ידרש לכך.

6. cheddar Member

דווקא לא כזה נמוך יותר גבוה מקלופ אפילו

7. DRORIKO Member

מה?????

8. alexshw Member

חוששני שהוא כמו כל מי שסובב את פרגי, שיחק תחתיו רוב הקריירה. הוא מנסה לחקות אותו מה שבלתי אפשרי.
    אני תוהה מאז המינוי הקבוע שלו מה הסיכוי ש - 8 שנים טובי המוחות בכדורגל או לפחות מנהלים בקבוצות מדרג ב' לא ראו בסולשאר ודווקא יונייטד עם הניהול ה"אלוהי" שלה הכי חכמה?

במערכת חסרת ידע בכדורגל, חשיבות הצוות המקצועי רק עולה.
    מערכות כמו באיירן או ברסה מסוגלות לרוץ על כל התארים גם עם מאמנים לא מהטופ הגבוה. על מה בונים ביונייטד?
    גם אם הבטיחו לו "תהליך", הוא הרי לא ישרוד עונה ללא הגעה לאלופות. סך הכל נראה שיונייטד בחרה להשאר בלופ הכישלון.

אמיר ע ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

ניסו לחקות את ריאל וזידאן.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אחרי המשחק של סיטי מול ברנלי.

11. alexshw Member

לדעתי גם ריאל מיהרו להחזיר את זיזו. זיזו אף פעם לא בנה קבוצה חדשה, ואילו סולארי היה מספיק בשביל לסיים בטופ 4 ובקיץ להסתער על פוצי שלדעתי מאמן טוב מזיזו.
    אבל בכל מקרה בריאל יש מערכת מקצועית, גם אם קפריזית שתביא את השחקנים הגדולים.
    ביונייטד אין מטרה בכלל לחשוב על כדורגל. אולה אדם שאומר את כל הדברים הנכונים אבל זה לא מספיק.
    המערכת פה היא עלובה ביותר.

מה שכן מקווה שריאל תשים את ה - 130-150 על פוגבה. זו עסקה הכי טובה שיונייטד תעשה מאז שרכשה את ואן פרסי.

12. oranfu Member

איזה מערכת יש בריאל? הולכים על השמות הכי נוצצים בשוק בד"כ. מזכיר אתכם פשוט כח המשיכה שלהם גדול יותר.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1) וולבס קבוצה מאוד מאומנת. היציאה שלה להתקפה מהטובות בליגה וכאוהד ארסנל זה משהו שאני יכול רק לחלום עליו. גם מבחינת הסדר וגם מבחינת המהירות. לא אופתע אם היא שלישית רק לסיטי וליברפול מהבחינה הזו. גם שחקנים כמו חימנז וג'וטה הם לא החבר'ה הכי מוכשרים שיש, אבל הם מאוד יעילים במה שהם עושים. חזקים, נלחמים, עושים הרבה נזק ברחבה ובסופו של דבר שניהם עם עונת בכורה מאוד מוצלחת בפרמיירליג.

צריך גם טרגט מן כמו מיטרוביץ' או poacher כמו וארדי והם יכולים לעשות עוד 10-15 נק' בעונה.

2) טוטנהאם שניה רק לסיטי מבחינת "מדד שמחה" בסיום המחזור. אף אחד לא דיבר על זה כאן, אבל היא עשתה אתמול ניצחון דרמטי במיוחד על ברייטון אחרי שער גדול של אריקסן מאיזה 700 מטר בדק' האחרונות של המשחק (עם עזרה של השוער), מה שכנראה באופן סופי הבטיח עבורה את הטופ 4 מהמקום השלישי שמגיע לה. היו שם נפילות לאורך הדרך, אבל זה מובן עם הסגל הנוכחי שלא קיבל שום חיזוק בקיץ. מבחינת כדורגל היא פשוט רמה אחת (לפחות) מעל צ'לסי, ארסנל ויונייטד, וגם רמה אחת (לפחות) מתחת לסיטי וליברפול. בקיצור, היא נמצאת במקום דיי טבעי בעידן פוצ'טינו. וזה הישג אדיר אחרי שלא עשתה רכש והכסף מליגת האלופות הכרחי כדי לעבור את התקופה הראשונית של האיצטדיון החדש בהצלחה.

3) ליברפול עושה עונה מטורפת. הכול עוד אפשרי (אם כי אני חושב שהסיפור נגמר היום מבחינתה), אבל זה דיי מדהים שבשום שלב היא לא באמת חירבנה את זה. מעבר לפן המקצועי, אני חושב שהחלק שבאמת מפתיע ומרשים הוא מה שקרה שם ל-resilience מהרגע שואן דייק הגיע בינואר 2018. לא מתרגשים שם מכלום כבר. היא כנראה הולכת לעשות 97 נק' העונה עם מאזן שערים נהדר וזה פשוט לא יספיק.

4) אם זה לא היה מספיק ברור עד עכשיו, אז אפשר להבין שבאותה פציעה של פרננדיניו האיש היחידי שיכול לעצור את סיטי זה פפ שהתחכם עם כל-מיני הרכבים לאחרונה. ברגע שמשחקים בשיטה הקבועה עם ברנרדו סילבה קרוב לרחבה, סטרלינג מימין, סאנה משמאל (משנה את כל האיזון לטובה בשטף של המשחק) ואגוארו מקדימה - זה פשוט too much לכל קבוצה באירופה. עם קד"ב בריא זה כמובן הופך להיות קטלני עוד יותר.

מה שקרה מול טוטנהאם - כמו מול ליברפול - כמו בבאיירן בשנים קודם לכן זה מחדל. כל מי שאומר אחרת עוצם את העיניים.

5) תהיה תחרות על המקום הרביעי עד השניה האחרונה. הכול פתוח כי אף אחת לא משכנעת. אף אחת לא מספיק טובה. בשלב הזה אני כבר לא אופתע משום תוצאה כי כמו שכולן יכולות לנצח כולן גם יכולות להמשיך לאבד נק' עד סוף העונה. זה ככה נזיל.

כבר ביום ראשון הקרוב ארסנל תגיע ללסטר וצ'לסי ליונייטד. אם זו לא הליגה הכי מטורפת בעולם, אז אני כבר לא מבין כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/19
  14. yonmu Member

מאז תחילת השנה סיטי ניצחו את כל המשחקים שלהם מלבד רבע הגמר הראשון מול טוטנהאם ומשחק ליגה מול ניוקאסל.
    חוץ משני המשחקים האלה, הניצחון מול ליברפול המשיך עם עוד 24 נצחונות. טירוף.

סיכוי לא רע שזה יגמר עם כל התארים המקומיים.

15. alexshw Member

נתחיל מזה שפרס מאוד אוהב את המשחק ורודף תוצאות במגרש, נמשיך בכך שעובד תחתיו מנהל מקצועי מהענף. שוב יש הרבה תלונות על הניהול ואני מבין ועדיין.
    אחרי הכל פרס גם צריך להבחר מחדש כל פעם, הוא לא יכול לעשות מריאל סמרטוט גמור. הסוסיוס יאכלו אותו עוד לפני הבחירות.
    שוב הוא קפריזי וגם מקבל החלטות מטומטמות, אבל באמת יונייטד מנהולת כנראה דומה לניקס אם ניקח מועדוני ענק בענפי ספורט קבוצתיים. לפחות כדורסל, כדורגל - בהם יש לי מושג קלוש.

DRORIKO אוהב/ת את זה.