המחזור ה-35 בסרייה A:: קסאנו? פאציני! רומא מפסידה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏23/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר בהזדמנות הראשונה משווה ל-1:1 מכדור ארוך של סניידר עם טעות של ההגנה ושיוויון, אחרי שטעות של מאטראצי את קורדובה סידרה 1:0. קדימה אינטר, לנצח. על ספסל ארנאוטוביץ', היחידי ההתקפי. בעיה. בכלל אני חושב שאינטר צריכה לחזק בשנה הבאה את הסגל שלה בעוד שני שחקני התקפה כדי שבאמת יהיה אפשר לעשות רוטציה. כנ"ל עוד 2 שחקני קישור התקפי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צילום נורא, אי אפשר לראות את המשחק ככה יאללה...

מקדונלד מאריגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אני כל כך אוהב אותו. 1:2 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx להמשיך ללחוץ!

3. Joel Gion Member

רק לי זה נראה כמו משחק מהליגה הספרדית? מה זה ההגנות המבישות האלו?!

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה קונסילי לא משחק? הוא פצוע/הורחק?

קורדובה ומאטראצי שלא שיחקו שנה בהגנה, מה מפתיע אותך בצמד הבלמים של אינטר? יש לך את מונטארי בקישור, טוב לא יכול לצאת מזה.

איזה החמצה של אטו, יכל גם לנסות עם הראש. אוף למה הוא מסר למונטארי, שיבעט.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצד השמאלי של אטאלנטה (עם מנפרנדיני, פלוסו, גווארנטה וואלדס) מושך אותה מעלה, אך הימני (עם ביאנקו, קאפלי, פאדואין ופינטו) מהווה משקולת כבדה מדי שכנראה יטביעה בסופו של דבר את הרפסודה מברגמו.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי נתוני הסיקור הוא אינו כשיר.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר.

בכל אופן אינטר מובילה 1:3 בצדק כשהמחמאות הן לסניידר במחצית הראשונה, מיליטו, אטו, מאריגה קאפטינו וסטאנקוביץ' שנתנו משחק מצוין, השאר היו בסדר, והפח המשיך להיות פח, אני לא אזכיר את שמו.

שבחים אפשר לתת לחלק הקדמי של אטאלנטה, טיריבוקי מצוין, גם ואלדז היה בסדר גמור, בכלל אטאלנטה משחקת כל כך יפה ויש סיכוי לא רע שהיא תישאר בליגה אם תנצח את שלושת המשחקים שנשארו לה, סך הכל 2 נקודות הפרש מאודינזה ו-3 מלאציו (הלוואי שתרד).

ושוב, אנחנו נחזיק אצבעות חזק חזק חזק חזק חזק חזק חזק לדוריה. נוסעים לקאמפ נואו עם ראש שקט, שיהיה לנו בהצלחה.

אם מילאן תפסיד זה ייצוןר לסאמפדוריה עוד מוטיבציה לנסות להילחם ברומא וב-70 אלף האוהדים שיהיו מאחוריה שכן אם תוציא תיקו תחזור למקום הרביעי, אם תנצח תוכל לחלום אפילו על המקום השלישי, ובהתחשב בלוח המשחקים של מילאן, אם תנצח באולימפיקו ותרשום אולי את הפתעת העונה בהתחשב במצב הנוכחי, זה לא בשמיים. פאלרמו גם היא יכולה לחשוב על המקום השלישי אם תנצח, היא תוריד למינוס 6 כשיש לה משחקים יותר קלים מלמילאן, כך שזה גם אפשרי מבחינתה אם תנצח, אני צופה משחק פתוח עם שערים היום בלילה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

PALERMO: Sirigu; Cassani, Kjaer, Bovo, Balzaretti; Migliaccio, Liverani, Nocerino; Pastore; Hernandez, Miccoli.

MILAN: Dida; Zambrotta, Oddo, Thiago Silva, Antonini; Gattuso, Pirlo, Jankulovski; Seedorf; Huntelaar, Ronaldinho.

9. milanezi22 Member

MILAN: Dida; Zambrotta, Oddo, Thiago Silva, Antonini; Gattuso, Pirlo, Jankulovski; Seedorf; Huntelaar, Ronaldinho.

אודו בלם? מה זה בדיחה חדשה של לאונרדו. ועוד מול מי הוא בוחר לעשות את הניסוי, מיילא איזה סיינה, אבל ברנצו ברברה?

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.tuttomercatoweb.com/inter/?acti...idnotizia=17981

לזה התכוונתי עם לצאת קירח משני הכיוונים (או איך שלא אומרים את הדבר המטומטם הזה). תחשבו על מצב שסניידר לא מתאושש בזמן לבארסה, אינטר מודחת, רומא גם כן מנצחת את סמפדוריה והולכת כל הדרך לאליפות. אינטר נותרת עם קופה איטליה במקרה הטוב, ערומה לגמרי במקרה הרע.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שהבנתי, מדובר במתיחה קלה שלא תמנע ממנו לשחק נגד ברסה.

אוהדי מילאן בפאלרמו: "באלוטלי אחד מאיתנו".

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה ברור שאודו ידפוק לנו את המשחק, הוא פשוט לא יכול לתפקד כבלם. השער של בובו היה בגללו, הוא לא יודע לעשות מלכודת נבדל שכל בלם יודע.

איפה איווניר?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שחקן של מילאן עומד על הקורה ומאחר לצאת ולהשאיר את בובו בנבדל... אמנם זה קורה פעם בהרבה משחקים, אבל כל פעם אני תוהה מחדש למה ברגע שברור לשחקן בקורה שהכדור לא בדרך אליו, הוא לא יוצא כמה שיותר מהר?

האיכות של השידור אצלי לא משהו ואני בלי סאונד בלי קשר, הבלם לצידו של סילבה זה אודו? מי שזה לא יהיה הוא לא נראה משהו...

הרנאנדס ומיקולי = :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/10
  14. 亚历山大帕托 Member

השער הראשון היה בגלל פירלו שנרדם ליד הקורה. בשער השני אין ספק מי אשם. מה שאלברטאצי טרם למד, אודו מעולם לא ידע. למה לאונרדו לא פוטר כשירדנו למקום השלישי? בגללו עוד פאלרמו תעבור אותנו.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמרתי לכם שאודו עגלה ואלברטאצי הרבה יותר טוב ממנו, לאונרדו החליט להקשיב לכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .