המחזור ה 34 והאחרון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏11/5/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

התעניינות מצד פאריס סאן ג'רמן ובורדו כרגע.

2. ASROMA Member

למרות שאני אישית מעדיף את ברמן , אני חוזר על הדברים שרוזנר הגדול דיבר עליהם כל כך הרבה בתחילת העונה , רגלי הזכוכית של ואן דר וארט , השחקן נתן חצי עונה גדולה ומאז הוא פצוע כל הזמן , עם כל הכבוד לאיכויות שלו לקבוצה עם מטרות לאליפות כמו המבורג זה בעייתי מאוד לסמוך על שחקן שנפצע כל כך הרבה , נקודה למחשבה לעונה הבאה.
    לגבי שאר המשחקים , סיום טוב כרגיל לליגה הכי התקפית באירופה, חבל על כל השחקנים הטובים שעוזבים את הבונדסליגה , מעניין אם גם רוברט ויטק החלוץ המדהים של נירנברג שגם היום כבש אחד ישאר שם.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה לעשות שבמבורג מסתמכים רק על ואן דר וארט.התירוץ שהוא היה פצוע חצי מהזמן וכו' זה פשוט תירוץ עלוב. זה לא חדש וזה לא מפתיע,המבורג ידעה שהשחקן הזה עם רגלי זכוכית ואין שום סיכוי בעולם שהוא ישחק עונה שלמה בצורה סדירה.שום סיכוי.אבל הם המשיכו לבנות עליו הכל.בעיה שלהם.

4. Ampelmann Member

כך או כך, קשה מאוד להתעלם מהתצוגה הדי חלשה של מרק היום. הוא די קבר את המבורג עם כמה שריקות שנויות במחלוקת. חוץ מזה, מאוד נהנתי (בעיקר כי אני נייטרלי) ממשחק מאוד התקפי לשני הצדדים ועדיף שברמן עלתה. המבורג תצליח, לדעתי, להתברג בעזרת המוקדמות וכל זה יהפוך להיסטוריה.

עריכה: אגב! מברוק לפליקס מגאת', שבראיון מאתמול הבטיח לאוהדים שבאיירן תבוא לתת שואו בשביל הקהל למרות הגארבג' טיים והביא לנו שישער בדמות 3-3 עם היריבה המרה מהמערב ודובדבן בדמות שער פרידה ממיכאל. כפיים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/06
  5. cazzo Il Capocuoco

אבא שלי קנה ב10 אלפים שקל {מטורף!!} מסך ומקרן ופתאום בבית שלו רואים כדורגל כמו בקולנוע,והמשחק הראשון שיצא לי לראות היום.לא שרק בגלל זה ראיתי את הבונדסליגה כי בדרך כלל אני מתמיד.
    משחק די מבולגן בקישור {עדיין אם נראה כי ברברז משחק בתפקיד של בורובסקי,זה ממש לא כך} בין שני הקבוצות,ועדיין ורדר ברמן ניצחה די בנס לדעתי,לא רק בגלל השופט,כי רוב העונה הזאת הקבוצה של תומאס שאף מאוד 'תמימה' ותמיד חוטפת בצורה הכי קשה אם זה לא איזה קבוצת תחתית שקל לשחוט אותם איזה 5-0 או 7-1.פשוט המבורג תפסו את ברמן ביום עם הרבה מזל {אולי החטאת הפנדל הייתה חשבון שהוחזר...} וביצים,ואכלו אותה במשחק בית כל כך חשוב.

6. XabiAlonso Member

יא עשיר!! תהנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

באשר להמבורג, אין לי ספק שהיא עוברת את המוקדמות ומגיעה לליגת האלופות!!
    ושוב, חבל מאוד על לאוטרן שירדה ליגה אבל כמו שכולם אומרים, היא עוד תחזור לליגה ובענק!!

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מצעד העוזבים של הבונדסליגה בהחלט מעורר דאגה...
    אם אתם שואלים אותי ברמן חייבת לשחרר את מיקו לבורדו כדי להרוויח עליו עוד כסף, בשנה הבאה הוא יהיה שחקן חופשי והוא רוצה הבייתה למאכלים של אמא בגט ואבא קראסון ( או בסדר הפוך)...
    רוסיצקי, מיקו, באלאק שחקנים אדירים שיחסרו לנו.. אבל זה מה שיש, כיום הבונדסליגה נחשבת לליגה החמישית בערכה באירופה אחרי אנגליה, ספרד, צרפת ואיטליה...והכוכבים רוצים לשחק בליגות האלו...

כמובן שגם ד'אלסנדרו נחוש להישאר בפורטסמות שגם רוצה אותו וכך איבדנו עוד שחקן יצירתי.

יאן קולר עוזב לאנגליה, אבה סאנד חוזר לדנמרק ( אמור להיות מאמן שחקן), סולדו עובר לקלן ( ליגה שניה) או לאמריקה..דור חדש יחכה לנו בבונדסליגה , אני מקווה שאני עוד אוכל להתפאר ברוברטו הילברט ובאלכנסדר פרנרוד של שטוט' שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי לאוטרן: כואב הלב, קבוצה של ילדים ( 5 שחקנים בגילאים 18- 19 ) עשו כמעט את הבלתי יאומן, לא הפתיע אותי שבסוף המשחק אוהדי לאטורן חגגו עם השחקנים שלהם את הסיומת הנהדרת, אוהדים לדוגמא למרות האבל שפוקד אותם.

לגבי ואן דר ווארט : המבורג לא תלוייה רק בו, אבל פיוטר טרוכובסקי שהחליף אותו בכל התקופה לא הצליח להיכנס לנעליו. אם אתם שואלים אותי השיפוט ואאילטון נתנו לבמן את הכרטיס, אבל חייבים להודות, טוב שברמן תהיה בטוח באלופות, אחרי באיירן הקבוצה מ"ס 2 בגרמניה.

לגבי ואן בוייטן : אם באיירן תהיה מוכנה להוציא 10 מיליון יורו ומעלה ואן בוייטן יהיה בווארי בעונה הבאה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/5/06