המחזור ה-34 בפרמיירליג: חלליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/4/19.

1. alexshw Member

לא הייתי רוצה מנג'ר שעובד לפי התקשורת. אין שום סיבה להעלות הרכב מוחלש ואין שום סיבה לחשוב שבתוך המועדון אכפת להם באמת מי תיקח אליפות.
    מה שאוהדים רוצים לא קשור למה שקורה בתוך המועדון.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא עובד לפי תקשורת אבל הוא מאמן צעיר שסביר שמושפע מלחצים.
    דיבור כזה שיקבל סיקור יכול לתת לגיטימציה למהלך. להוריד מהביקורת הפוטנציאלית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

להיפך תהיה ביקורת רבה יותר אם יעלה בהרכב מוחלש. הוא יואשם בחוסר ספורטיביות. אבל שוב לא אמור להיות שיקול כזה בהתחשב גם במאבק על טופ 4.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

golding, Roma, Clichy ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. VAR Member

האוהדים הם מוקד ההכנסה העיקרי של המועדון. מה שהם רוצים מאוד מאוד קשור למה שקורה בתוך המועדון.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה כל הרעש, קבוצה שרוצה להפסיד בכוונה כדי למנוע מהיריבה הגדולה שלה לזכות באליפות יכולה לעשות את זה גם עם ההרכב הכי חזק שלה, פשוט צריך לתת הוראה לקפטן של הקבוצה להחזיר כדור אחורה בלי שום סיבה ולבשל לחלוץ היריבה את שער הניצחון.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני רציתי שנפסיד לצ'לסי, זה לא משחק ששינה לנו שום דבר.
    מה זה קשור? אני אוהד ליברפול, לא אוהד הצדק העולמי. ברור שאני סובייקטיבי.
    המשחק שלכם משנה לכם מאוד, זה בדיחה אם לא תעלו כדי לנצח אותו. אני אקח מקום 4 לנו ואליפות למנ יו בכל יום בשבוע על פני מקום 5 לנו ומקום 2 להם. זה לא שאלה בכלל.

משה, אני כבר אמרתי את שלי על זה, אתם צריכים להודות לנו כי ב95 עזרנו לכם. לא לחפש אותנו על משחק ב2010 שם הסרחנו את הדשא רוב העונה. המשחק ההוא לא היה ייחודי לעונה. ג'ררארד נתן בק פס גם נגד צרפת, כנראה שהוא רצה שגם הם ינצחו.

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק כבר לדבר על 1995, מה זה היה רלוונטי לשנת 2010 - 15 שנה לאחר מכן? דור אחר של אוהדים, דור אחר של שחקנים, ואם כבר הבנתם שלא עושים את אותה הטעות פעמיים, ואני גם זוכר את השלטים באיצטדיון והאווירה שרצתה שתפסידו כדי למנוע מאיתנו אליפות.
    תהיה רוטציה מסוימת מול סיטי, לא כדי לתת להם את הניצחון, אלא כי יש לנו רצף של שלושה משחקים (ברצלונה בחוץ - אברטון בחוץ ואז סיטי בבית) תוך שבוע, ואם מסתכלים קצת יותר רחוק אז 4 משחקים ב- 12 ימים, ואין סיכוי שההרכב הכי טוב שלנו יוכל לשחק את כל המשחקים בפרק זמן כל כך קצר.
    גם מול ווסטהאם, ראינו שלינדלוף, מקטומיני וראשפורד מקבלים מנוחה, וזה כמובן לא כדי לעזור לווסטהאם אלא כי אי אפשר לרוץ עם אותו הרכב עד לסוף השנה.

אני מבין את הלחץ שלכם, אתם בטוחים שכמו שאתם הפסדתם בכוונה בזמנו ככה גם אנחנו נפסיד, אבל אין סיכוי שזה יקרה כשמקום בליגת האלופות עם כל המשמעות הכלכלית נמצא על הכף, ושוב כל השיח כאן מדבר עלינו ועל הרצינות שלנו אבל במציאות המשחק תלוי בעיקר בסיטי, אם הם יהיו בשיאם הם ינצחו, הם קבוצה טובה בהרבה מאיתנו.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

Football / Upcoming Video Broadcasts / LiveTV
    יש גם את האתר הזה, לא תמיד עובד מדהים אבל עובד ב95% מהפעמים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

לא הפסדנו בכוונה. ג'רארד גם נתן 2 מסירות כאלה בסביבות אותו זמן להנרי (נגד ארסנל ונגד צרפת). ז"א, הוא נתן כאלה הרבה, אבל אלה הסתיימו ישר ברגליים של החלוץ של היריבה.
    אני הייתי בעד להפסיד, אגב, לא מתבייש בזה. מאחל לכם דברים הרבה יותר גרועים מלהפסיד אליפות כי אנחנו לא התאמצנו. פשוט כמו שצויין, לכם זה אפילו משחק חשוב (שלא לדבר דרבי) והדיבור הוא לתת לשחקנים לנוח כי אברטון משחק יותר חשוב...

הכי בלחץ פה בכל הפורום זה אתה משה. זה ברור נראה לי לכולם מרוב הודעות הניחוס האולטרה פתאטיות שלך.

11. alexshw Member

למען האמת יונייטד הפסידה את האליפות בפציעה של רוני מול באיירן ואם ללכת יותר אחורה ביום שהביאה את אואן ולא חלוץ כשיר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

לא צריך לשים הרכב מוחלש יותר לדרבי מהרכב שיעלה מול אברטון, עם כל הכבוד לרצף.

אם יש משחק שצריך לעשות בו שינויים קלים ברצף הלא קל הזה הוא דווקא נגד אברטון.

הפער קטן מאוד בין כל המתמודדות על המקום ה4-3, לא הגיוני בכלל לחשוב שמישהו במערכת באמת שוקל לזרוק הכל לפח 3 מחזורים לסוף כי זה יעזור לליברפול לקחת אליפות.
    מגוחך לחשוב את זה ואני בטוח שיעלה הרכב שנראה למאמן הכי חזק(אם בעיני זה ההרכב הכי חזק? אני לא בטוח, הינה עכשיו הוא מעלה את יאנג שזה השחקן האחרון שהיה צריך להיות בשיקול להרכב מול ברצלונה, אז מה הוא מוותר מראש?).

לניחוסים של משה אין בכלל טעם והם בעיקר משעממים, כמו רוב ההודעות שלו כמובן.
    מביך להשתייך לאותו קהל.

13. GentlePunter Member

הלוואי וקארדיף יצליחו להישאר. לא רואה את ליברפול מטיילת שם לנצחון ביום ראשון, אבל כנראה מדדה. וורנוק מוציא שם מים מהסלע. מקווה מאד שבמבט לאחור לא נסתכל על השער של אספיליקווטה מנבדל של מטר וחצי ונבין שזה היה ההבדל בין הישארות שלהם לירידה.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

למה? קבוצה שלא מוסיפה שום דבר ועניין לליגה, הבקיעה אולי שער אחד שלא היה בריונות של הבלמים שלה שבעטו הגבהה מקרן לשער עד שהוא נכנס ותוך כדי בעטו בשחקנים אחרים, כדורגל מזעזע בכל חלקי המגרש ומפוצצת שחקנים שמקומם ממש לא בפרמיירליג. אפילו פולהאם עם הרכש הגרוע בחלקו שהם עשו עדיפה עליה.

15. GentlePunter Member

כי ברייטון זה לא ברצלונה, וכי אני אוהב את העיר הסימפטית הזאת ואת בירה בריינס.