המחזור ה-34 בסריה A:: רומא והמקום הראשון של הזאבים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/4/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בסיציליה בין קטאניה לסיינה נמצא בסימן שאלה. שחקני סיינה נתקעו בשדה התעופה בשל ענן האפר שמתפשט במערב אירופה ובמרכזה. הביאנקונרי היו צריכים לטוס בשעות הבוקר אך כנראה יטוסו לסיציליה בלילה. עדיין ישנם סיכויים שהמשחק יתקיים למרות שאין שיפור בתנאי מזג אויר.

2. 亚历山大帕托 Member

Abbiati, Dida, Roma
    Abate, Albertazzi (n.59), Antonini, Bonera, Jankulovski, Oddo, Thiago Silva, Zambrotta
    Ambrosini, Gattuso, Seedorf
    Adiyiah, Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Mancini, Ronaldinho, Verdi (n.58)

פצועים: Favalli, Kaladze, Nesta, Onyewu, Beckham, Flamini, Pato
    מושעים: Pirlo

הפציעה של פלאמיני וההשעיה של פירלו לא מותירות ספקות רבים מדי לגבי הקישור. מיכלאנג'לו אלברטאצי, שלפי גליאני אמור להצטרף לסגל הראשי בעונה הבאה, זומן בעקבות פציעתו של פבאלי. סימונה ורדי מקבל זימון נוסף שמי יודע, אולי הפעם יתבטא במספר דקות עקב ההצטיינות במדי הפרימברה. יהיה קשה מאוד. ההרכב הצפוי:

דידה; אבאטה, בונרה, ט. סילבה, אנטוניני; גאטוזו, אמברוזיני, סיידורף; הונטלאאר, בוריילו, רונאלדיניו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/10
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר כזה עוד לא היה. ההגנה ממש חלולה, בונרה רק חזר מפציעה ויהיה לו נורא קשה מול קסאנו שנמצא בכושר שיא. אם לאונרדו לא ישתפן הוא ייתן לאלברטאצי 15 דקות או אפילו יותר, מי יודע כבר זמן בונרה יחזיק עד הפציעה הבאה. לאונרדו היה חייב לזמן קשר דפנסיבי מהפרימברה, מה היה קורה במקרה של פציעה או הרחקה לגאטוזו או אמברוזיני. לעומת זאת, לאונרדו כלל בסגל שבעה חלוצים שזה כבר מטומטם. לפי ההרכב המשוער, הונטלאאר ימשיך להיות באגף, למה לאונרדו כל כך מטומטם, הוא לא מבין שבאגף הונטלאאר מציג אחוז מיכולתיו, למה לא לשים את ורדי באגף, שזאת העמדה שלו, אם לא עכשיו אז מתי?
    לפי כמות הפצועים וההרכב הדפוק, אני לא מצפה ליותר מדי, תיקו יתקבל בברכה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצת אוהדים מהאולטראס של אינטר יהיו באולימפיקו לעודד את לאציו מחר.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, הלך עלינו..

http://roma.theoffside.com/files/2010/04/6a00d8341c565553ef01310fc958b8970c-500wi.Xxx

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיוני. יש אחווה משולשת בין אוהדי אינטר, לאציו והלאס - לכולן גרעין אוהדים שמזוהה עם הימין הקיצוני.

איגור, אני הייתי זה שעשה בקיץ את ההקבלות בין מאייקון וזבינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בנוגע למשחק שלנו: לא סביר לראות את אדייה או ורדי מקבלים דקות. אם נקלע למצב בעייתי, כנראה שאינזאגי או מאנסיני יקבלו הזדמנות. במידה ונצטרך עוד קשר, יאנקולובסקי יהיה זה שייכנס. בכל מקרה אני חושב שהיה צריך לוותר על ורדי ולתת לסטראסר לשבת על הספסל במקומו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאמפדוריה במשחק שמבחינתה מחר הוא לחיות או למות, משחק סופר חשוב בשבילה שהיא חייבת לנצח, גם כדי לפתוח פער מיובה, גם בשביל לא להתנתק מפאלרמו וגם כדי שנאפולי לא תעבור אותה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רומז לזה שאני אנטישמי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. עודד (אוהד הצלחות) Member

ורדי רשום בסגל למחר, אבל הוא פתח היום מול אודינזה עם הפרימוורה (הפסד 3-1... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ) ככה שלא נראה אותו משחק מחר, כנראה. למה אדייה לא ראה עדיין דקה בבוגרת אנחנו לא יודעים, וכנראה לא נדע עד שנראה אותו משחק.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו שלום לליבורנו. לא מאמין שהקבוצה המזעזעת הזאת לקחה לרומא 5 נקודות העונה.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר להגיד לה להתראות. קשה להאמין שהקבוצה הזאת תשרוד. לאמארנטו יש את הסגל הגרוע בליגה וגם אחד המבוגרים (אם הנתון הזה אי אפשר להתחרות עם מילאן), הסרייה בי היא הליגה שמגיעה לה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ותודה רבה, עכשיו המטרה היא להיפטר מסיינה ובשנה הבאה מקליארי ואז הליגה תהיה מושלמת.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מקליארי? קבוצה נחמדה עם סגל איכותי, דווקא אני חושב שהיא תתבסס בשנים הבאות במרכז הטבלה ומטה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את המחצית הראשונה בין קייבו לליבורנו בסקיי איטליה והעדפתי לא להקשיב לפרשנות של לוקה מרקג'אני אלא פשוט לשים את הPid שמאפשר לי לשמוע רק את הקהל ואת הקול של הכרוזה בבנטגודי. ואכן קייבו ניצלה את המשחק המאוד רפוי של ליבורנו ורע של ליבורנו, ולחצה ולחצה ולחצה וגם השיגה את השער שלה אחרי חצי שעה של משחק. שומעים בקול נשי: "Ha Segnato....Il Capitano...Sergio Pellissier!!!". מסתבר שבורונה לקחו דוגמה מקטאניה. במחצית השנייה הבנתי מהתקציר הרחב שראיתי שלא היה ממש שינוי במשחק של ג'נארו רואוטולו שהוציא את פולצטי והכניס את דנילביצ'יוס. הטוסקנים הסתמכו רק התקפות מתפרצות. רבע שעה-עשר דקות לפני הסיום מגיעות שלושה הזדמנויות טובות לשוויון אך זה כל מה שהקבוצה האדומה הייתה שווה הערב (למעשה כל המשחק בעטה רק פעם אחת למסגרת של סטפאנו סורנטינו). את התוצאה חתם אלביס אברוסקאטו המחליף של דג'י פאולה.

http://www.youtube.com/watch?v=ilSGy3ztxZc

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/10