המחזור ה-34 בסריה A:: רומא והמקום הראשון של הזאבים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/4/10.

1. Lupo Member

הם פשוט לא יכולים ללא השופטים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה פאול של קייליני (הוא בכלל לא נגע בכדור, סטאנקוביץ' העביר אותו לידו ואז הוא הוריד אותו ותוך כדי שהוא הוריד אותו הכדור פגע בו ועף החוצה)...והיה אדום מוצדק של סיסוקו, והיו לאינטר לפחות 3 מצבים בטוחים של גול לעומת מצב של דל פיירו אחרי 10 שניות, אם זה לא צדק, ועוד בגול מרהיב שכזה אז מה כן?

ועכשיו תגיד שזה לא היה צריך להיות צהוב שני לקייליני עם העבירה הזאת מאחור?

איזה משקוף של סופר מאריו יאללה, מזכיר את הגול נגד ישראל בבלומפילד ואת הגול נגד קאזאן, איזה בעיטות יש לו יאללה...

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/10
  3. !Sempre Inter Member

מישהו דיבר על אטו?? ששששש!

חחח מונטארי ניסה לבעוט לשער ויצא לו אסיסט מהסרטים.

מהלך אישי אדיר של מאייקון, שופטים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

חזרנו לטופ. פורצה אינטר!

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו השבוע שמועות על התעניינות בו של צ'לסי וריאל, אבל התנועות שלו אחרי השער די סיכמו את העניין - הוא מבחינתו נשאר.

מאייקון עם שער מדהים שמהווה את ההיילייט של משחק לא כל-כך מדהים.

עכשיו כל הלחץ על רומא. יהיה לה קשה מאוד, בטח אם מתחשבים בזה שלאציו פייבוריטית ברורה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי רק מעניין לדעת מה עבר בראשו של זאקרוני כאשר בפיגור 1:0 הוא החליט להוציא את מרקיזיו, השחקן היחיד שעשה פעולות תכליתיות בחלק הקידמי, ולהכניס את סאליהמדזיץ'.

מאייקון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. Joel Gion Member

עזוב את זה, למה לעזאזל קאנדרבה לא היה אפילו על הספסל? למה לחכות עד הדקה ה70 בשביל להוציא את יאקוינטה שהיה סחוט כבר בדקה ה50? למה לא להכניס את קאמורנסי? הוא מאמן כל כך גרוע שזה לא יאומן. בכלל, כשחושבים על זה - מאז הקאלצ'ופולי המאמן הכי טוב שהיה לנו ובפער עצום מכל השאר הוא דווקא ראניירי.

אני זוכר שאחרי איזה משחק ידידות לפני תחילת העונה היו פה כאלה שהשוו את החזרה של זבינה לכושר ל"רכישה של מאיקון". לא זוכר מי בדיוק זה היה, אבל אם כבר אז זה הצחיק אותי היום אפשר היה לראות יותר בברור את ההבדלים העצומים בין המגן הימני הטוב בעולם למגן הכי גרוע ששיחק ביובנטוס מאז שאני אוהד אותה. חלק מהפעולות שלו במשחק הזכירו לי את מופע האימים של ישראל כהן בדרבי החיפאי ההוא עם הפנדלים. מי יודע, אולי מוראטי הגיע עד אליו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

חבל שאפילו משחק הרואי של קנבארו וקייליני לא הספיק בשביל לשמור על רשת נקייה, אבל מעבר לבאסה של הפסד במשחק כל כך יוקרתי אין לתוצאה הזאת השפעה מיוחדת על גורלה של יובה העונה. בליגת האלופות אנחנו כבר לא נהיה בעונה הבאה, והאמת שכבר לא כל כך איכפת לי. אולי אם לא נעלה הזעזוע הכל כך מתבקש בקבוצה יהיה אפילו יותר גדול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/10
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמות ההחמצות שמחמיצים אטו ומיליטו לאחרונה בלתי נתפסת, המשחק היה צריך להסתיים לפחות ב3-0, אך משום מה מיליטו החמיץ מצבים די קלים, ואטו כלכך אנוכי שחשב רק על עצמו.
    סך הכל משחק לא רע של הקבוצה, אך מי שבאמת בלט מעל כולם הוא מייקון שיהיה המפתח שלנו בכיבוש השערים נגד ברסה, אם בכלל נכבוש.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.italytickets.it/foto/2111.Xxx

נא להחזיר את החוב מ-2002 !

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוב יפרע רק אם הם לא יפסידו לרומא וידאגו להפסיד לנו שבוע אחר כל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד גול דרדלה שלו מול שער ריק, פרט לזה לא עשה כלום וכשהיה צריך לעשות בעט באופן רשלני ונוראי...

כוס אמא של מונטארי, אני שונא אותו!!! הפיקשוש שלו שהוביל לגול השני מנע ממני זכיה של 3845 ש"ח!

11. !Sempre Inter Member

ומה מיליטו עשה?
    זה התפקיד של אטו, להבקיע שערים. למה אתה בדיוק מצפה לא הבנתי...

הוא גם משחק בתפקיד לא מוכר לו. לטעמי הוא רכש מצוין עד עכשיו.

12. המבין Member

איזה שער ענק של מייקון. בדוגרי הגיע לאינטר לנצח, וחבל שיובה פשוט נראת זוועה ולא עזרה למילאן ורומא שאני כלל לא חושב שהיא תצליח להתמודד עם הלחץ.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיוויתי למעידה של אינטר אבל מאייקון הרס לי את הציפיות. הוא ללא ספק המגן הטוב בעולם, הדבר שמיוחד אצלו הוא שתמיד במשחקים גדולים הוא נותן את ההופעות הטובות ביותר שלו וההופעות הפחות טובות שלו שקורות לעתים רחוקות הן מול קבוצות קטנות חסרות חשיבות.
    יובנטוס שיחקה נורא ונראת כמו קבוצת מרכז טבלה. קשה לי להאמין שאם היא לא תעפיל למפעל אירופי, שחקנים מהטופ ירצו לבוא אליה. דייגו קשר נהדר, אבל קשה לו להציג את יכולתיו לצד שחקנים בינוניים, במיוחד לאחר היציאה של דל פיירו.

רומא חייבת לנצח מחר את לאציו בדרבי של הבירה כדי לחזור למקום הראשון ולעבור את אחת היריבות העקשניות שנשארו לה. לג'ילארוסי יפעל הרבה לחץ כייון שהם חייבים את כל שלושת הנקודות, כשאפילו תיקו לא שיכול להחשב כמכובד בדרבי לא יספיק.
    כל מי של אינטריסטה שיחזיק אצבעות לרומא מחר.

14. Raulito Madridista

זבינה הוא רכש של קאפלו אם אני לא טועה. בכל-מקרה, גם כשהייתה ליובה הגנת ברזל - שותפיו של זבינה היו טורהאם(אז כשכוחו עוד היה ברגליו ולפני היורו העלוב שהציג עם צרפת), קנבארו(קאפלו הפך אותו לבלם הטוב בעולם) וזאמברוטה(כשהיה סילון ואי-אפשר היה לעבור אותו) - זבינה לא הציג יכולת מספיק טובה והיה השחקן הכי פחות איכותי בקו האחורי. לא פלא שעל שלוש המציאות היו קופצים - ריאל לקחה את קנבארו, וטורהאם וזאמברוטה הגיעו לבארסה, בעוד על זבינה אף אחד לא הסתכל.

אגב, אם קנבארו היה משחק ככה אפילו בחצי ממשחקיו העונה - מצבה של יובה היה טוב יותר. זו הייתה התעלות רגעית ולא יותר. אני בספק כמה משחקים כאלה קנבארו עוד יציג במדי יובה. זה אותו שחקן שהיה אחראי לביזיון אשתקד מול ברצלונה וגם לתבוסה הכואבת של ריאל באנפילד. ברור שהקישור האחורי של ריאל לא תיפקד, אבל אתה לא מצפה משחקן הגנה דגול כמו קנבארו שיפסיד בכל מצ'אפ אפשרי, גם אם טורס וג'ררארד יותר מהירים ממנו.

בנוגע למיליטו ואטו - שניהם לא הציגו אתמול את יכולתם הרגילה. לטעמי אם צריך להשוות בין השניים, אטו היה טוב יותר אתמול ואני לא אומר זאת על סמך השער הקל מול רשת חשופה - אלא משום שאטו, על אף החמצותיו, היה יותר פעלתן, נגע יותר בכדור ושתי בעיטות שלו נבלמו ברגע האחרון. מה שכן, אם מסתכלים על העונה כולה - אטו לא בידיוק הצליח באינטר(יש לו עוד זמן להוכיח בחצי הגמר נגד בארסה, שוויתרה עליו - מה הוא שווה) ומיליטו מנגד הוא מלך השערים של הקבוצה והשחקן המצטיין שלה, כך שאין מה להשוות בין התרומה של השניים. מיליטו הרגיל את אוהדי לאינטר לכך שכל מצב שלו מול השוער נגמר ברשת ולכן הרבה מתפלאים על מה שקרה אתמול. יכול להיות שמיליטו לא קיבל מספיק מנוחה, איני בקיא מספיק בענייני דקות המשחק של אינטר.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל אם מסתכלים על כל 90 הדקות אינטר שיחקה טוב, לא מצוין אבל טוב. ב-45 הדקות הראשונות ראינו את אינטר מסורבלת אם זה היה כשיובה היתה עם 11 שחקנים או עם 10. זה משהו שחוזר על עצמו כבר פעם אחר פעם במשחקים אם זה מול צסק"א או במשחקים האחרונים בליגה בטח בסאן סירו,ז ה פשוט לא עובד ואז כשמוריניו מכניס את סטאנקוביץ' ובאלוטלי ומשנה קצת את השיטה אינטר נראית הרבה יותר טוב, מגיעה למצבים וגם מנצחת. אין לי ספק שאסור לעלות במערך של 4-3-3 מול בארסה כי זה יהיה מעין התאבדות, מה שכן אני מאמין באינטר. חזרנו למקום הראשון ויש לנו 2 נקודות יתרון על רומא ש-"יוצאת" למשחק "חוץ" מול לאציו. אם היא מנצחת שם, קשה לי לראות אותה מאבדת את האליפות. בקשר ליובה משחק לא טוב שלה, כל המערך הזה דפוק מהיסוד, פרט לדל פיירו באמת שלא היה להם שום דבר בהתקפה, ושוב כמה כבר דל פיירו עשה משהו בהתקפה? סיסוקו ממשיך להיות גרוע כמו כל השנה (כשאני אמרתי את זה יצאתם עליי אוהדי יובה) וגם החברים שלו פליפה מלו את פאולסן לא יותר טובים ממנו השנה. בקשר להגנה של יובה באמת שהיא היתה החלק הטוב אם זה קייליני (מצוין), בופון (אין מה להגיד עליו כבר נאמרו את כל הסופרלטיבים) וגם קשישא קאנאברו. אבל הבעיה של יובה מבחינה הגנתית היתה באגף שמאל שלה שלא הצליח להתמודד עם זה של אינטר, המזל שלהם שאינטר לא ממש שיחקה עלו.

----

השער המדהים של מאייקון למי שהחמיץ, ובפרשנות של סקארפיני

http://www.youtube.com/watch?v=elN6gId9eX0