המחזור ה-34 בסריה A :: יובה מביסה את רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/4/12.

1. Milanista3 Member

עמדת השוער : למרות שאביאטי שוער טוב לכשעצמו יובה עדיפה ללא ספק.
    בלמים : הצמד נסטה את סילבה הוא אחד הטובים בעולם אם לא הטוב שבהם לדעתי. במקרה הצורך יש את מקסס שהוא מחליף ראוי. מצד שני יש ליובה את בונוצ'י ובארצלי ובמקרה הטוב קייליני כשהוא לא משחק בתור מגן. בארצלי בעונה מצויינת זה נכון,והשילוב שלו עם קייליני מצויין אבל עדיין אני לא חושב שהם מגיעים לצמד נסטה את סילבה.וכשבונוצ'י משחק אין מה להרחיב כל כך ( אגב למרות הטעויות של בונוצ'י אני חושב שהוא בלם לא רע אבל עדיין קייליני עדיף עליו).
    מגנים: אבאטה שהחל בשיפור אדיר בשתי עונות העונות האחרונות, עדיף על ליכשטיינר הדי בינינו. בצד השמאלי למילאן יש בעיה שבמקרה הטוב אנטוניני משחק, ועם כל האהבה שלי אליו הוא לא שחקן לרמות הגבוהות ביותר, תסלח לי שאני לא בטוח לגבי המגן השמאלי הפותח של יובה אבל בין אם זה דה צ'לייה ( אסטגרבייה?! )או קיילני שניהם לא ברמה מספקת והם לא מתעלים על אנטוניני ( גם פה כמו למילאן בעייה בעמדת המגן השמאלי, ועם כל הכבוד לקייליני הוא מצויין בתור בלם וכדאי שיישאר שם).
    קישור : הוריאציות של הקישור ממש שונות ומגוונות ואין לי כוח להכנס שחקן שחקן. אבל כאן ישנה עדיפות מסויימת ליובה. עדיין מוציאים מפירלו הרבה יותר ממה שמילאן הוציאו ממנו בשנה האחרונה. אבל הכי חשוב שיובה לא תבנה עליו לעונה הבאה כי קשה לי להאמין שהוא ישחזר את היכולת הזאת. אולי בעצם כן חשוב שיבנו עליו.
    התקפה : תראה עם כל הכבוד לחלוצים של יובה, מאוד קשה לי להשוות את מאטרי ( חלוץ לא רע בכלל ) וויצ'יניץ,בוריילו קווליארלה ודל פיירו (הוא באמת ענק!) לזלטאן פאטו אל שרוואי קאסנו ורוביניו.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא היה איש המשחק נגד אודינזה, אבל עד סוף השבוע יש גם את פיורנטינה ונאפולי על הראש, וצריך להוציא את המרב מהסגל כך שבכל אחד מהמפגשים תהיה לרומא קבוצה רעננה ומאוזנת ככל הניתן.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/12
  3. Ricky van Wolfswinkel Member

הפער בין הקישור של מילאן לבין זה של יובה הוא ענק, הרבה יותר מהפערים בין העמדות האחרות. הקישור של מילאן מורכב מעגלות כמו סיידורף, ואן בומל ואמברוסיני: ממש קישור של קבוצת טופ אירופאי.
    גם בהתקפה יש ליובה פור בגלל שהמנהיג של ההתקפה של מילאן נעלם במשחקים גדולים.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אמור להיות שיקול בלעדי. תסכים איתי שמול הקבוצות הכי טובות צריכים לפתוח השחקנים הכי טובים. לרומא יש כלים לפצח הגנות של כל קבוצה בליגה, אבל מול יובנטוס יהיה לה קשה יותר מאשר מול פיורנטינה. כאן נכנס טוטי למשוואה. אני עוד זוכר את הופעת הענק שלו בסיבוב הראשון, הייתה הופעה לפנתאון כשמנגד רוב רומא הייתה די בינונית ולא קלטה את הגאוניות שלו. בלעדיו אני לא טוען שלרומא אין סיכוי, אבל אם נקביל את זה ליובנטוס אז זה כמו שפירלו יקבל מנוחה כדי להיות כשיר לצ'זנה באמצע השבוע.

לאמלה בחוץ-בוריני בפנים, לא יודע איך לאכול את זה, מצד אחד לאמלה מסתמך הרבה יותר על יכולת אישית שיהיה לו קשה לעשות מול קייליני, מצד שני בפרץ גאונות אחד הוא יכול להכריע משחק. מצד שני בוריני, סקורר טוב, מניח שאת רוב העבודה הוא יעשה בשבירה של מלכודת הנבדל ובהתגנבות מאחורי קו ההגנה, אבל מצד שני, ההגנה שלנו די מתואמת למצבים כאלה.

נקווה לטוב.

5. 亚历山大帕托 Member

אני לא מצפה ליותר מ-2:1 מהשחקנים שעלו היום לשחק וזה אכן מה שהם הצליחו לעשות. האליפות נגנבה לך מתחת לאף תוך שלושה שבועות, כאילו כל העונה שלפניהם לא היתה מספיק ביזיון, ואתה מדבר על רמת המשחק.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול הקבוצות הכי טובות צריכים לפתוח השחקנים הכי מוכנים.

כל אחד משחקני ההתקפה מבין - טוטי,בוריני,פיאניץ',לאמלה,בויאן,אוסבלדו וכל קומבינציה בינהם יכולה להרעיד כל רשת באיטליה. לטוטי יש יתרון אך בגילו אין לדרוש ממנו לשחק כל שלושה ימים, בטח לא כאשר רק בשבוע שעבר חזר מפציעה.
    אהבתי דווקא את השיקול המנטאלי שבהיעדר מנהיג באמצע מגרש ומעלה, אנריקה הרכיב את פרוטה שעד כה לא נכלל ברוטציה של הקשרים.

7. Milanista3 Member

אתה צודק.אבל אם לא כל הסגל הפצוע אני בספק אם סיידורף או אמברוסיני היו רואים כל כך הרבה דקות.

והטענה האחרונה שלך די מגוכחת. אני אישית לא מסכים אבל זה לא משנה, בין אם זה נכון ובין אם זה לא.
    הרי ידוע שאליפות לוקחים נגד הקטנות. ולא בצמד משחקים מול אינטר או יובה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כי היינו ויכלנו לנצח את המשחק הזה. היינו צריכים לגרום לשיפוט להיות משני כאן והיחס של השחקנים במחצית הראשונה היה מזוויע. גם מול פיורנטינה בהפסד שהיה לא מזמן. אני ממש לא מתכוון לשכוח את הטעויות שיפוט שהיו כאן אבל אני מתייחס למה שהיה היום וזה פיספוס עצום.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מה הקשר דה צ'לייה כקיצוני במקום פפה?
    ולמה שוב מאטרי על הספסל? (למרות שזה היה ידוע מראש)

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולמה שוב אני צריך לסבול 90 דקות את השמלות ברבי האלה?

11. 亚历山大帕托 Member

וידאל שמע אותך וסיים את המשחק אחרי 8 דקות. עכשיו אתה יכול ללכת לישון.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי אומר שאנחל ורוסי שמעו אותי במקומו, אבל אז נזכרתי שזאת הרמה הכללית שלהם.

יובטיץ' כשיר ליום רביעי?

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

האדום לסטק היה מעט אכזרי, אבל בכל אופן פתיחה נהדרת של יובה. שלוש הנקודות ישארו בטורינו וכעת נותר לייחל לאיבודי נקודות נגד הקטנות.

14. רומאלופה Member

ליובה יש 2 שחקנים יותר..

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל. חבל לי שהאוהד הניטרלי נאלץ לצפות בגארבג' טיים החל מההרחקה, והוא הולך לצפות בגארבג' טיים עד סוף המשחק. חבל לי שעד שאנחנו מקבלים פנדל אז אנחנו בכלל לא אמורים לקבל אותו, וגם חבל לי שרומא מפסידה שחקן על לא עוול בכפה. פשוט חבל - הרס מאוד משחק שיכול היה להיות גם יפה לעין וגם מותח.

לצורך העניין אני לא חושב שרומא הייתה מתגברת על יתרון ה2-0, אבל לשחק מול 10 שחקנים זה פשוט.. לא כיף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/12