המחזור ה-33 ונספחים: תלוי על הצלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/19.

1. DRORIKO Member

בעונה האחרונה שלו ביובה הוא היה על תקן מנהיג

2. alexshw Member

כמו בנבחרת צרפת.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב את סארי. אני אוהב את התפקיד של החדש של קאנטה. אני באמת בסדר עם העונה הזאת. כן, היה אפשר לשתף יותר צעירים, לא בגלל שהם צעירים, אלא בגלל שהם קצת יותר טובים מהוותיקים. וגם, לא באופו מוחלט.

נותן לו עוד עונ, נותן לו אפילו עוד שנתיים. סיטי של פפ עם סגל חזק פי כמה, לא שיחקה יותר מעניין, ולא הגיעה לשום מקום.

ביום כזה חשוב, אני עם סארי.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

4. k_700 Member

ממש לא.
    מעולם לא טענתי שפוגבה זה השחקן הכי טוב בליגה או דברים כאלה.
    הטענות שלי היו על המגוחכים שרצו למכור אותו כשהחלופה שלו בסגל זה מקטומיני וכאילו היה מדובר באפס המוחלט שמוריניו פמפם לכולם בשנה וחצי האחרונות.

יכול מאוד להיות שבקבוצה עתידית שלנו גם מפוגבה יהיה צריך ואפשרי להפרד,
    אף פעם אני לא כובל את עצמי לכוכב כזה או אחר(בטח כשברור לי כמה שכיר חרב הוא).

בהודעות מסוימות אפילו הדגשתי לך שבקבוצה העתידית פוגבה צריך להיות עוד כוכב בהרכב, לא "השחקן שאתה בונה סביבו".

המספרים של פוגבה מצוינים העונה, הוא נתן שלושה חודשים מהחלומות.
    עכשיו נחלש ובתחילת העונה- נאדה.

אבל תמשיך לדמיין מה שנוח לך, התרגלנו.

5. k_700 Member

אני אחדד בנושא הזארד.
    שחקן מדהים, כשהוא בפורמה טובה הוא יכול להיות הכי טוב בליגה.
    הכל נכון.

הוא גם זכה בתארים בניגוד לסארי.
    לא מפה ההקבלה, שניהם לא טובים מספיק לצ'לסי.
    חודש וקצת טובים לא ישנו את דעתי עליו.

האזרד הוא סרטן מסוכן בחדר הלבשה.
    הוא כבר תקופה ארוכה לא באמת רוצה להיות שם, הוא ממריד, הוא מפעיל את הגווערדייה שכבר העיפה מפה כמה מאמנים ושבתה על המגרש.
    כל מי שחשב שהגיע הזמן למשהו חדש בלעדיו לפני חודש וחצי לא באמת צריך לשנות את דעתו על סמך חודש חדש.

ברור שבבחינת ההיסטוריה יזכרו ממנו את העונות המטורפות שנתן פה, לדעתי הגיע הזמן להתקדם איתו ואני ממש לא אומר את זה מפחד.
    לא מאמין שהוא יצליח להרים את צ'לסי שוב כמו פעם לרמה של אליפות. השחקן הזה מיצה את עצמו בצ'לסי, צ'לסי מיצתה אותו, אם היה רוצה להשאר פה היה מאריך חוזה.

6. Clichy COYG

הטענה היא לא עד כמה הזארד מסוכן (איפה גיף של מלר איפה) לחדר ההלבשה של צ'לסי או על העתיד שלו - אלא נקודתית לגבי העונה שהוא עדיין מהווה יתרון משמעותי שאין לאף אחת מהיריבות של צ'לסי לטופ-4 וזה בא לידי ביטוי במחזורים האחרונים.

7. Footballover Member

אני פשוט מת, מת לדעת מאיפה אתה מקריץ את הדברים האלה... הזאר סרטן בחדר ההלבשה? על סמך מה לעזאזל אתה אומר את זה? הוא ממריד? את מי הוא המריד בדיוק? המאמן היחיד שאתה יכול לומר עליו שהוא שבת אצלו היה מוריניו, ורק לא מזמן הזאר דיבר על כך שהיה רוצה לעבוד איתו שוב. הגווארדיה הלטינית שלנו הרבה יותר בעייתית מהזאר, הרבה יותר. יכול להיות שאנשים מתבלבלים פשוט.
    כל מי שעבד עם השחקן הזה אומר שהוא השפעה מאוד חיובית בחדר ההלבשה והוא בהחלט יצר את הרושם הזה גם אצל האוהדים. תמיד אופטימי, קליל ומצחיק, אז פתאום כשהוא נכנס לחדר ההלבשה הוא הופך לסרטן מסוכן לקבוצה? מזכיר לי את הימים שהיו מדברים ככה על לאמפרד וג'ון טרי. הזאר אולי לא מנהיג כמוהם אבל הוא בהחלט מוביל לפי דוגמה אישית.

ווואלה, בשביל שחקן שכבר "תקופה ארוכה לא באמת רוצה להיות שם", הוא משחק לא רע בכלל. אולי באמת הגיע הזמן שלו ושל המועדון להפרד אבל אין ספק שהדברים שאתה כותב מונעים מכל מיני סיבות אבל אובייקטיביות היא בטוח לא אחת מהן.

8. k_700 Member

Clichy
    לא מסכים עם זה.
    איפה היתרון שלו היה מינואר ועד לאמצע מרץ?
    אז הם לא היו צריכים אותו? אז לא היה צריך אותו כשחקן הכרעות?

העונה עוד לא נגמרה אגב, הפערים בין מקום 5 ל3 הם קטנים ושברירים בטח עם לוחות המשחקים שעוד נשארו לכל קבוצה.

אצלנו עשו טעות, כתבתי גם בזמן אמת שהמהירות שבה רצו להחתים את סולשאייר היא טעות גדולה, בטח כשלא באמת בחנו אם יש אפשרות להביא מאמן בקליבר של פוצ'טינו.
    על הדרך לא מעט שחקנים בכירים שהחלטת שהם מכריעים פחות אמינים מהזרד העונה, נפצעו ולא היו זמינים.

האזרד מיצה את עצמו בצ'לסי, אם היה רוצה להשאר היה מאריך חוזה אבל הוא משך אותם לקיץ הזה בידיעה שעכשיו המחיר שלו יהיה נמוך בצורה משמעותית מה250 מליון פאונד שריאל מדריד הייתה צריכה לגייס לפני קיץ.
    בוודאי שהכל מקרין גם למגרש, כשאתה לא באמת רוצה להיות שם ודברים קצת חורקים, שחקן כמו האזרד יהיה שם לדאוג שהכל יתפרק ויופנה למאמן ובצורה הכי מגעילה שיש.

9. alexshw Member

או שפשוט כרגיל החלטת בצורה נמהרת מדי שיונייטד תהיה בטופ 4 וצ'לסי תסיים מתחתיה בודאות על סמך מדגם קטן מדי של משחקים.

10. Clichy COYG

@k_700,
    הוא היה מדהים בשלושה חודשים הראשונים של העונה ועכשיו נותן חודש וחצי טובים מאוד וזה בדיוק העניין - בכל מה שקשור לרמה של טופ-4 זה בהחלט נופל לקטגוריה של שחקן הכרעה גם כאשר הראש שלו לא 100% בצ'לסי, ובהנתן היכולת הזו זה מספיק בשביל להשאיר את צ'לסי בתמונה (וזה תלוי כמובן בשאר השחקנים שלה גם).

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/19
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר עסקינן בדמיון מפותח, עדיין לא הבנתי ע"ס מה הזאר "סרטן מסוכן בחדר הלבשה".

12. k_700 Member

גולדינג סיכם את זה לא רע.
    הסרטון שלו מגיע על ספידים בדיוק בתקופות המסריחות.
    פתאום- הוא נותן תגובות "אדישות בתקשורת", משדר חוסר אכפתיות, לוקח צד במחנאות, מזכיר כמה ריאל מדריד עושה לו את זה.
    אני רק אומר אם אנשים לפני חודש חשבו שזה טוב להעיף אותו, כי הוא מיצה את עצמו, לא צריך לשנות את הדיעה על סמך חודש אחד.
    האזרד הוא שחקן מצוין כשיש לו חשק, אבל לחיות על חוט החשק שלו- לא דבר בריא בכלל.
    וכשאתה הולך עכשיו לעונות שאתה צריך 90 אחוז הצלחה כדי לדגדג את סיטי או ליברפול זה מתכון לא בריא לקריסות.