המחזור ה-33 ונספחים: תלוי על הצלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/19.

1. Clichy COYG

אני זוכר שצ'לסי התחילו לחרבן אי שם בתחילת ינואר התווכחתי פה עם כמה אנשים (ליתר דיוק מישהו אחד) לגבי כמה הזארד יהווה פקטור העונה ואמרו לי שהוא גמור והראש שלו במקום אחר ובלה בלה בלה, בפועל הוא בעונה בין הטובות בקריירה שלו וגם היום נתן משחק מצוין.

שבוע הבא משחק על כל הקופה גם מבחינת צ'לסי וגם מבחינת ליברפול.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול הראשון שלו, מהגולים שאם מסי נותן אותם הוא רץ ברשת חודש.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

אה, הזאר מתעורר ממש לפני משחק נגד ליברפול? איזה הפתעה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

אני מאוד אשמח אם הזאר יסיים את העונה בכושר שבו הוא נמצא בשבוע-שבועיים האחרונים. בכושר כזה הוא שני רק למסי מבחינת היכולת שלו עם הכדור.

באותה מידה הוא גם יכול להיעלם מעכשיו והלאה.

הלוואי שיעזור לנו להשיג כרטיס לליגת האלופות לפני שהוא עוזב.

5. alexshw Member

ב - 2014 הוא לא שיחק

6. Footballover Member

אחרי הניצחון היום, וולבס לא יכולים מתמטית לעקוף אותנו! ישששש!!!

Clichy, Roma, אלעד ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

אני מאוד כואב שקוראים לי בשם.

לא חוזר מי במילה על מה שאמרתי אז על האזרד.
    שים לב, בשום שלב לא אמרתי שהוא לא שחקן טוב/כוכב/שחקן עם היסטוריה גדולה במועדון.
    כתבתי שהוא לא טוב יותר למועדון ואני לגמרי לא חוזר בי.
    הוא לא טוב למועדון הזה כמו שסארי לא טוב למועדון הזה ואם יש משהו נהדר בחודש האחרון זה שנראה ששני הדברים האלה מטושטשים טוב ואולי מספיק כדי שלא יעשו שינויים קיצוניים שמאוד הכרחיים(פיטורי המאמן הזה והזרמת דם חדש ואיכותי לסגל, כי למה בעצם? הינה סארי למד, עשה שיעורי בית והאזרד- נותן מספרים).

האזרד לא היה שם מתי שהיו צריכים אותו, האזרד היה שם שוב הממורמר הזה שנמצא בחונטה הממרידה בחדר הלבשה שמתבכיינת שהוא רוצה החוצה איפה שקצת מתחיל להיות קשה.
    אם ישאר(וזה נכון גם לסארי) זו תעודת ביטוח טובה לשידור חוזר גם בעונה הבאה וזו בשורה נהדרת ליריבות.

המספרים שלו העונה? טובים מאוד ביחס למספרי העונות שלו בקריירה(לא מספרי מסי, רונאלדו או סלאח מהעונה שעברה כמובן אבל עדיין נהדרים) אבל המספרים האלה מספרים מעט מאוד מהתמונה הכללית.

חלקים גדולים מהעונה הוא לא היה טוב, לא היה עקבי, היה ממורמר וזה לגמרי סחף והקרין לכל הסגל.
    הוא שם בסוף, יש לו את היכולת לתת לצ'לסי נקודות בכל ערב נתון- הכל טוב ויפה.

אבל מתחילים להציג לי אותו פה כאילו בטעות פספסתי פה איזה קונטנדר רציני לשחקן העונה בליגה שזה מגוכח לחלוטין(כמעט כמו לטעון שבעצם גם פוגבה מועמד טוב על המספרים שהוא נתן מהקישור המרכזי במשך כמעט שלושה חודשים מדהימים, שזה גם כן היסחפות היסטרית).

אני מת שיעבור לריאל מדריד לא כי אני פוחד שישאר, הוא לגמרי לא מפחיד אותי בצ'לסי (לא מאמין שגם אם ישימו לידו עוד כוכבים הוא יגרום לעסק לתקתק, יש לו אופי של ילד חרא כדי שקצת יהיה קשה המרמור לא יחזור), אני מת שיעבור כדי שכולם יקבלו פרספקטיבה איך הדרמה קווין הזה נראה תחת הזכוכית מגדלת של החיים בריאל מדריד.
    לגמרי חיים שונים, אתה חרא בדיוק כמו השני משחקים האחרונים שנתת שם, זו האידואולוגיה.

8. alexshw Member

בינתיים הם יכולים להזרים דם חדש לסגל רק מתוך גדוד המושאלים + פוליסיץ' אלא אם cas יקבע אחרת.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/19
  9. DRORIKO Member

ראיתי עכשיו את ההקלטה של המשחק אתמול צ'לסי. לא ראיתי את הקבוצה כבר כמה חודשים אז לא יודע איך היא נראתה שם, אבל אתמול לראשונה ראיתי ממנה כדורגל ברמה גבוהה, אותו כדורגל שהקברניטים של צ'לסי דמיינו במוחם כשהביא את סארי. לא עוד "בוא ניתן לדוד לואיז להעיף כדור ארוך ונראה מה יצא מזה" אלא כדורגל אמיתי. מעל כולם פנומן בשם אדן הזאר. כל נגיעה שלו בכדור זה וורלד קלאס. הגול הראשון זה סארי בול של שחקן אחד. רוצה לציין לטובה גם את קאנטה וג'ורג'יניו שעשו עבודה נהדרת בקישור, וכמובן את רודיגר במשחק גדול. עם זאת אני חייב לציין שווסטהאם נראתה לי אפטית מאד, כיאה לקבוצה שסיימה את העונה ואין לה על מה לשחק. גם כשהיו להם הזדמנויות לצאת למתפרצות הם משכו את הזמן ולא מיהרו יותר מדי.

הייתי אומר שהיכולת הזאת אמורה לעורר אופטימיות לקראת העונה הבאה אבל הזארד ככל הנראה עוזב ויש את הבאן שזיין לקבוצה את התכניות.

10. Clichy COYG

@k_700,
    אתה אמרת שצ'לסי גמורה במאבק על הטופ-4 (לא דיברתי על אליפות) ואני הסברתי שיש לה כמה יתרונות על השאר וביניהן הזארד כשחקן הכרעה ובשביל להפחית בחשיבות שלו אמרת שהוא לא במוד הכרעה או משהו בסגנון.

לא חושב שהוא שחקן העונה (התואר הזה צריך להיות מלווה בהישגיות כלשהי לטעמי, טופ-4 הוא עדיין לא כזה) אבל שאתה פורט את הpros & cons לעומת ארסנל, יונייטד וגם טוטנהאם אז זה די ברור שהוא קלף מנצח. הוא לא יביא לבד את המקום הרביעי אבל הוא עדיין אמין יותר מראשפורד/מרסיאל, לקאזאט ולטעמי אפילו קיין.

11. oranfu Member

לא מבין את ההקבלה בין הזאר לסארי. הזאר הוכיח את עצמו גם בצ'לסי, הוא בוודאות מהשחקנים המוכשרים בעולם. סארי? לא קרוב אפילו.

אני מת שהזאר יעבור לריאל כי זה יחליש את צ'לסי.

הוא לא שחקן העונה, גם לא קרוב, אבל הוא כמובן מהטובים בליגה (וכשנחה עליו הרוח אולי הטוב בליגה) ואם הוא עוזב יריבה אז זה טוב. לדעתי זה שהוא נעלם לפרקים ארוכים זה לא פחות על המועדון. כשהוא מבין שאין אפשרות לתואר הוא מאבד עניין אולי. לצערה של צ'לסי המועדון לא ממש השכיל עד היום לבנות סביבו קבוצה שתואמת את היכולות שלו ופשוט בונים עליו שיעשה הרבה ממעט עזרה שמקבל.

12. DRORIKO Member

בעונות של האליפות הוא היה שם לאורך כל העונה. הבעיה שבעונות שפחות הולך הוא נוטה להיגרר. לטעמי הוא עדיין השחקן הכי טוב (הרבה) אחרי מסי ורונאלדו אבל זה בעיקר בגלל שהכדורגל של ימינו דל מאד בכוכבי על.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

יש לו 2 אליפויות מאז 2012. מי באנגליה מחוץ לסיטי יכול להתגאות בכך? מי ששיחק איתו.
    נכון שהתנהלות בצ'לסי לעיתים בעייתית, אבל גם צריך להבין שבפרמייר ליג יש תחרות, בניגוד לליגות גדולות אחרות.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני שמתי לב לסתירה בדעה של קיי על פוגבה והזאר?

בכל הדברים שהוא בא בטענות להזאר הוא מגן על פוגבה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

נו, דרור, אז כמו שאמרתי הוא גם הוכיח את עצמו באיזה שלב בניגוד לסארי.

זה לא שהזאר תמיד היה השחקן הכי טוב של צ'לסי. הוא יהיה השחקן הכי טוב ברוב המועדונים. זה שהוא היה הכי טוב בפער גדול מאוד מהאחרים. זה שחקן לטופ של הטופ ושאר הסגל שיש (והיה) בצ'לסי איתו רחוק מזה. יש עונות שהוא הצליח לסחוב אותם ויש עונות שלא. מנטאלית כנראה יש שם בעיה שהוא מאבד עניין כשאין באמת תואר על הפרק, אבל זאת אשמת המועדון לא פחות מאשמתו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.