המחזור ה-33 בסרייה A:: תבוסה לרומא בפירנצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏24/4/09.

1. Jose Mourinho Member

לא היה אכפת לך מהעניין בליגה אם אינטר ומילאן היו מחליפות מקומות עכשיו.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה אומר שזה לא יהיה טוב לליגה?

3. Jose Mourinho Member

לא הבנתי את השאלה. אמרתי שאם מילאן הייתה זו שמובילה בהפרש 7 על אינטר, ממש לא היה אכפת לו מהעניין בליגה אלא שמילאן תבטיח את האליפות כמה שיותר מוקדם.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אבל ברגע זה הוא אוהד אובייקטיבי שרוצה ליגה יותר טובה, עדיין לא מצאתי את הקשר בין שני הדברים.

5. 亚历山大帕托 Member

בחיים לא הייתי מחליף מקום איתכם, בשום תחום. לא הייתי רוצה את שחקנים שלכם, לא את הכסף שלכם, לא כלום. אתם לא מתעלים עלינו בשום דבר. גם העונה אני מעדיף להיות במקום השני בעוד שאני יודע שאנחנו קבוצה טובה יותר, מאשר במצבה של אינטר. פחות נקודות? אני יודע מה הסיבה לכך.

בחזרה לנושא: אם היינו במקום הראשון, כאוהד קלצ'ו הייתי מעדיף לזכות באליפות במחזור האחרון מאשר שהיא תוכרע כבר במחזור ה-30.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/09
  6. Jose Mourinho Member

אתה משקר לעצמך. אם לא היית רוצה להיות במקום הראשון בהפרש 7 נקודות מהמקום השני, אז משהו בצורת האהדה שלך מוזר. מילאן קבוצה יותר טובה מאינטר? הרבה מאוד זמן לא השתמשתי פה בסמיילי, אבל אני חייב :aaarofl:

הסיבה לזה שלמילאן יש פחות נקודות היא שהיא פשוט פחות טובה מאינטר העונה, ורק בגלל רצף המשחקים של אינטר לאחרונה ואיבוד נקודות שטותי, הפער בין שתי הקבוצות הוא לא דו-ספרתי כמו שהיה רק לפני חודש, שמילאן בכלל הייתה במאבק על שמירת המקום השלישי.

7. 亚历山大帕托 Member

הייתי רוצה שהקבוצה שלי תהיה 7 נקודות מהמקום השני באופן היפותטי, אמנם לא הייתי רוצה את זה בדרך שאינטר השיגה את זה. בסוף העונה כשייחשבו את הטבלה "האמיתית" נראה עד כמה היא תשקף את היותה של אינטר יותר טובה.

אם מילאן תסיים 3-5 נק' מאינטר, עדיין תדבר על הפער הדו ספרתי? כי העונה לא הסתיימה לפני חודש...

8. Jose Mourinho Member

לאורך רוב העונה, פער דו-ספרתי לדעתי בהחלט משקף את היכולת והיציבות של אינטר לעומת מילאן. ועם רצף המשחקים שנשאר למילאן(יובה, רומא, פיורנטינה ואודינזה בחוץ), אני לא בטוח שהפער בין שתי הקבוצות בסיום העונה יהיה רק 3.

הטבלה האמיתית היא הטבלה הנוכחית.

9. 亚历山大帕托 Member

זה משקף את היציבות כל עוד היא שומרת על הפער הזה. תשאל את אוהדי בארסה וריאל על 2007.

"היה לך אכפת אם אינטר ומילאן היו מחליפות מקומות עכשיו."