המחזור ה-33 בסרייה A:: תבוסה לרומא בפירנצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏24/4/09.

1. 亚历山大帕托 Member

בעקבות ההפסד 4:1 בפירנצה, לרומא יש את הגנת החוץ הגרועה בליגה כאשר היא סופגת 34 שערים ב-17 משחקים.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יגיד ראנירי עכשיו? שיש לנו אופי לחזור פעמיים מפיגור? הקורבה סוד צודקים ,הפכנו לקבוצה מחוזית.

3. 亚历山大帕托 Member

ראניירי אומר שיישאר ביובנטוס שהציגה לו תכנית ל-5 השנים הקרובות, ולא יעשה את אותה הטעות של דידייה דשאם כשהצרפתי עזב בגלל חילוקי דעות.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

'נמאס לנו לשמוע שנזכה במשהו תוך 5 שנים,נמאס לנו לשמוע שרק חזרנו מהסריה בי,אנחנו הופכים להיות מועדון מחוזי'

5. Bayern Straße nach sechs

איזה תרגיל של קאקא ברחבה (כשעשו עליו את הפנדל). :aaa8:

אפשר להגיד שקאקא חוזר ליכולת של שחקן השנה בעולם? וזה בלי שום קשר לתרגיל כזה או אחר.

6. 亚历山大帕托 Member

אפשר להגיד שהוא רק חוזר לכושר הרגיל שלו מאז הפציעה האחרונה שהשביתה אותו לחודשיים. היכולת של 2007? אני פסימי כשעולה השאלה האם הוא יוכל לשחזר אותה, אבל יכול להיות שבעונה הבאה נראה משהו קרוב לזה אם לא יהיו פציעות.

7. 亚历山大帕托 Member

נאפולי-אינטר:

סאנטקרוצ'ה במשחק יוצא מן הכלל, עושה עבודה נהדרת על באלוטלי ובכלל מחזיק טוב מאוד את כל ההגנה. בלאזי, מצד שני, על תקן השחקן ההורס. אמודיו מאחר בסגירות ונכנס חזק מדי בשחקנים, ולא אתפלא אם יראה צהוב שני. לאבצי לא נכנס למשחק, לא מפוקס, הבעיטות רשלניות והמסירות שלו לא מדויקות.

המשחק של אינטר הוא כרגיל טקטי, סגור וחסר השראה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד הדוק ואינטנסיבי. שתי הקבוצות לוחצות ועובדות חזק ובלי הפסקה. המספק לא אטרקטיבי מדי, בחינת מצבים, אבל האיכות גבוהה. לאבצי את דניס אולי השחקנים החלשים היום במגרש.

לראות את באלוטלי וסאנטקרוצ'ה היום מעורר כל כך הרבה ציפיות לקראת אליפות אירופה עד 21. אם יציגו אפילו חצי מהיכולת שלהם היום (מה שמצופה מהם תחת קאסיראגי) אנחנו עדיין נתענג מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/09
  9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, חסר לי פה משהו. אנדריי די סיכם את אינטר, זה לא חדש - אבל נאפולי כבויה לגמרי. זאת לא נאפולי שאני זוכר מול יובה ומילאן. האיצטדיון מפוצץ, אבל אין את הניצוץ הזה שמאפיין משחקים גדולים בסאן-פאולו. אותי אישית המשחק משעמם.

10. 亚历山大帕托 Member

הניצוץ לגמרי חזר במחצית השנייה והלחץ המתמיד השתלם. איזה שער!
    פורצה נבארו, תחזיק את הנחשים על האפס!

מזל טוב לדונאדוני על נצחון בכורה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/09
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר יותר טוב. אתם ציינתם את סנטקרוצ'ה - אני רוצה לציין את מונטרבינו (עשה עבודה נהדרת גם בתפקיד הקפטן) ואת מאניני שתודה לאל הורידו/ביטלו זמנית את ההשעייה המגוחכת שלו. שחקן נהדר. וכן, תודה גם ל"צאלאשטה" שאני לא כל-כך מחבב לרוב. תודה דונאדוני! אתה משלנו!

החיובי: 7 הפרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    השלילי: אנחנו עדיין צריכים לשחק מול יובה, אודינזה, רומא ופיורנטינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לדונאדוני על נצחון ראשון כמאמן נאפולי. מזל טוב לנאפולי על נצחון ראשון אחרי 14 משחקים. ובאיזה עיתוי נהדר!

13. 亚历山大帕托 Member

מבחינתי, מקום שני והפרש קטן מ-10 בסיום עונה = הצלחה בהתחשב בנסיבות.

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מדהים, בקושי הצלחנו לסחוט תיקו מרג'ינה העלובה. אחת ההתקפות הכי חלשות כובשת פעמיים, למרות שהשער השני לא ניתן היה לעצירה. תסתכלו על באיירן, לא הולך, מפטרים. פה, לא משנה כמה אתה לא מוצלח, תמיד תקבל את הצ'אנסים שלך. ראניירי וסקו פשוט מוטטו את יובנטוס. אני מקווה שג'יגלי יעשה פעם אחת בחייו החלטה נבונה וייפטר לפחות מראניירי, אם כי סקו חייב גם ללכת. (בומסונג, פאולסן, קנזביץ', אלמירון, טיאגו, והרשימה נמשכת...)

15. 亚历山大帕托 Member

אם לאציו עושה לכולם טובה, משחזרת את היכולת שהציגה נגד רומא ויובה, וגורמת לאינטר לאבד נקודות... יהיה מעניין לפחות עד יום ראשון כשמילאן תתארח אצל קטאניה. זה יהיה פשוט טוב לליגה להכניס קצת עניין כשכולם כבר חשבו שהכל גמור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/09