המחזור ה-33 בסרייה A:: מילאן ואינטר מתערבות בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏15/4/11.

1. Muurad Member

אבל זה לא עושה את המעבר שלו אליכם יותר בטוח כדי לגרום לי בוודאות לחשוב שהוא עובר אליכם.

והכוונה שלי כמובן היא אם נשים יותר כסף על השולחן על השולחן הוא יגיע אלינו, טעות שלי.

בכל מקרה בקיץ נהיה יותר חכמים, עכשיו הכל ספקולציות ודיבורים כמו שהיו לפני כמה חודשים... עכשיו שאין סכנה שיעבור לקורינתיאנס ומשם יעבור לאירופה במחיר זול, הכל בידיים של סאנטוס.. ואם באמת ימכרו אותו זה יהיה רק אחרי הקופה אמריקה כי זה יכול להקפיץ את המחיר שלו לרמות שהם דורשים עכשיו עם טורניר טוב, וכמו שאמרתי אחרי טורניר כזה שהמון עיניים צופות בך אי אפשר לדעת מה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים...במה אתם מתעסקים...גאנסו שמאנסו. מה זה משנה עכשיו? בשביל זה יש את הקיץ. ישחק במילאן, ישחק באינטר, ישחק ביובה, מצדי שישחק בקטאניה.

על פי תוצאות המחצית, בוער בתחתית, הקרב על המקום בצ'מפיונס פתוח לגמרי:
    לאציו מובילה בקטאניה 0:1 ומצמקת מאינטר את הפער ל-3 - במחזור הבא אינטר מארחת את לאציו במיאצה! ניצחון של לאציו והיא חולפת עליה (ניצחה גם באולימפיקו 1:3, לכן מבחינת אינטר אפילו נקודה של קטאניה מול לאציו חשובה)
    ברשיה מחזיקה מעמד בג'נואה 0:0, למרות פתיחה מעולה שלה.
    לצ'ה מפסידה בבית לקליארי 1:0, לדעתי היה גול באופסייד קטנטן.
    צ'זנה עדיין ב-0:0, תוקפת בחמת זעם את השער של בארי שפה ושם מנסה לגנוב במתפרצת, עדיין מאופס.
    קייבו מוליכה על בולוניה 0:1, אבל ב-10 שחקנים לקראת המחצית השניה. למישהו יש הסבר למה היחסים בעולם היו כל כך גבוהים על בולוניה? למעלה מ-10...
    פיורנטינה ויובה - לפי מה שראיתי יובה לא הגיעה עדיין למצב.

קייבו 39
    קטאניה 36
    פארמה 35
    לצ'ה 34
    סאמפ 32
    -------------
    צ'זנה 32
    ברשיה 31
    בארי - כבר ירדה

המרוויחה של המחזור בינתיים בלי ספק - פארמה. (לאציו בצמרת)

3. Joel Gion Member

אווירה של משחק אימון בפראנקי. פיורנטינה עוד מנסה להכניס טיפה קצב למשחק כשהכדור אצלה (במיוחד אצל מונטוליבו), מצד שני כל פעם שהכדור ברגליים של שחקן שלנו זה נראה כאילו השידור עובר אוטומטית להילוך איטי. גם הקהל שבדרך כלל נלהב מאוד במפגשים מולנו מנמנם לו ובכלליות יש מצב גדול שהמחצית הזאת היא מתחרה ראויה לתואר 45 הדקות הכי מבוזבזות של החיים שלי. פשוט נורא, אני מקווה לשינוי דרסטי במחצית השנייה.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

באמת אווירת מתים בפראנקי. השחקן היחיד שהיה שווה לראות עבורו את המחצית הראשונה הוא מונטוליבו. פשוט שחקן אדיר. כל נגיעה שלו בכדור פשוט תענוג. נקווה שנגנוב איזה שער במחצית השנייה.

נב: מישהו יתפלא אם סורנסן יכנס במקומו של מוטה האפס בתחילת/אמצע המחצית השנייה? אני כבר מחכה שהעונה הזאת תיגמר ודלנרי יעוף על טיל.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטוליבו באמת אדיר, ואני רואה שאלכס מתחמם. במשחקים מתים שכאלה הוא יכול מאוד לתרום. מרקיזיו קצת מיותר במשחק הזה.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    לדעתי החודשיים האחרונים הם הטובים ביותר שהוא חווה מזה הרבה מאוד זמן. ממה שאני צופה במולטיקאסט פיורנטינה משחקת יותר טוב אך בכל זאת המשחק חלש. בעיטה יפה הייתה למאטרי לקראת הסיום.

אקוואפרסקה מתעורר לחיים עם וולה נהדר לאחר עונה חלשה בג'נואה ואטלאנטה, מתאימה לו קליארי.

1-0 לצ'זנה שמורידה את סמפ לראשונה העונה מתחת לקו האדום.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קאמבק גדול של לצ'ה (2 שערים בוולה, אחד לקליארי ואחד ללצ'ה ממש עם הסיום), מפיגור 1:3 בתוך 10 הדקות האחרונות לשיוויון 3:3 שלוש דקות בתוך תוספת הזמן.

יובה ופיורנטינה נגמר 0:0, לא מפתיע איש.

ג'נואה מחוררת את ברשיה 0:3.

צ'זנה מנצחת את בארי 0:1 ומורידה לה את התקוות הקלושות שהיו לה להינצל.

לאציו מאותת לאינטר לקראת המשחק ביניהן בשבוע הבא על המקום האוטומטי בליגת האלופות כשהיא מביסה את קטאניה בחוץ 2:4, קטאניה צריכה עדיין ניצחון בשביל להבטיח הישארות.

קייבו מנצחת ב-10 שחקנים את בולוניה 0:2, כשמיקלה מרקוליני כובש מחצי מגרש! מול וויאנו שהתחפש לשטראובר. קייבו מבטיחה היום את ההישארות בליגה (לא רואה מצב שסאמפ/ברשיה מוציאות 8-10 נקודות עד לסיום והם 0)

אגב למה המחזור הבא כולו בשבת?

1. מילאן 71
    -------------
    2. נאפולי 65 *
    3. אינטר 63
    4. לאציו 60
    5. אודינזה 56 *
    6. רומא 53
    7. יובנטוס 52
    8. פאלרמו 47
    9. קליארי 44
    10. פיורנטינה 43
    11. ג'נואה 42
    12. בולוניה 40
    13. קייבו 39
    14. קטאניה 36
    15. לצ'ה 35
    16. פארמה 35
    17. צ'זנה 34
    ---------------
    18. סאמפדוריה 32
    19. ברשיה 30
    20. בארי 21

8. 亚历山大帕托 Member

זה הופך את המעבר אליכם לבלתי סביר בעליל.
    לא משנה כמה מוראטי יהיה מוכן לשים, גאנסו הוא זה שבוחר את המועדון אליו יילך ולא סנטוס.

9. Muurad Member

לא זה לא(פחות סביר אם ליאונרדו לא ימשיך - כמובן, אבל שולל אותנו לחלוטין - ממש לא, אפילו בלי ליאונרדו על הקווים)

ולא הוא לא, יש לו חוזה עד 2015 וסעיף שחרור של 50 מיליון יורו.. אם אינטר תציע 35 מיליון ומילאן תציע 30 הוא יגיע לאינטר.. כמו שאמרתי לפני - הבולשיט בתקשרות שהוא רוצה להגיע "רק אליכם" זה חרטה ואמרתי לכם את זה כבר בעבר, הוא רוצה להגיע לאירופה - לא אכפת לו אינטר מילאן יובה מדריד בארסה, מי שתצליח לגרום לסאנטוס להסכים להצעה שלה תהיה הקבוצה,ההחלטה היא שלו כשסאנטוס תסכים למספר קבוצות.

בכל מקרה זה לא קשור פה לדיון אז נפסיק לדבר עליו, אבל עוד פעם אני אומר שהתנודות בתקשורת מתהפכות תוך שנייה, והופעות טובות בטורנירים חשובים יכולים להפוך גם הן את כל המצב, ככה שכמו שאני אומר מאז שכל העניין התחיל - לא סגור לא אצלנו, לא אצלכם ובקיץ כולנו נדע מה הולך ונהיה יותר חכמים.

10. Interista Member

עומר, המחזור הבא כולו בשבת בגלל הפסחא שיתקיים ביום ראשון באיטליה.

11. המבין Member

אודינזה עומדת לנצח בנאפולי, האליפות מתקרבת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Milanista Member

רק נס מטורף ימנע מאיתנו אליפות עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

זה היה כל כך שקוף שקבאני יחטיא.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לאודינזה ואני לא אומר את זה בתור אוהד מילאן שנהנה מהתוצאה. הישג גדול לבוא לביתה של קבוצה שדוהרת במירוץ האליפות, ועוד איזה בית, בלי שני השחקנים הכי חשובים ולנצח. וכל זה תחת לחץ של מאבק על העפלה מול לאציו שניצחה קודם לכן. מדהים!

רק עוד שלושה נצחונות...

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'מפיונס כבר לא יהיה לרומא השנה, כל כך חבל שדווקא נגד 2 קבוצות הבית הכי חזקות בליגה עד היום ביחד עם מילאן מפסידות במבצרים שלהם. קטאניה עד היום עם 3 הפסדים ביתיים, נאפולי עם 2. רק לחשוב שאם לא הפתיחה המאכזבת של נאפולי עם נקודה אחת מ9 נגד קבוצות חלשות היא הייתה היום מקום ראשון, שנה הבאה הליגה הולכת להיות מטורפת עם 4 קבוצות לפחות שיאבקו בצמרת, גם יובנטוס אם תעשה רכש נכון ולאציו אם תשמור על הרנאנס. גם אודינזה ופאלרמו יכולות ללכת חזק אם ישמרו על הצעירים.

לא יכול להמתין כבר לעונה הבאה.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יצא לי להגיב לאחר המשחק, אך שתי הקבוצות הפתיעו אותי. אודינזה שהסתדרה בלי שני הסטארים שלה במשחק חוץ קשה ונאפולי שנזכרה לשחק רק כשהייתה בפיגור. אם נוציא את סנצ'ז ודי נטאלה אני בטוח שארמרו הוא השחקן הטוב ביותר שלהם, בכל המשחקים של אודינזה שצפיתי בהם העונה נהנתי לראות אותו ולהתפעל מביצועיו. הוא נראה לי כמו אחד שיהיה בקרוב באחת הגדולות. לעומתו, אסמואה די מאכזב אותי השנה, אתמול הוא היה שקט ולא עשה משהו יוצא דופן. בעונה שעברה הוא היה יותר טוב.

בוודאי שמתם לב שלאחר השער הנדיר של אינלר הוא לא חגג כשיום לפני כן קישרו אותו חזק לנאפולי ולאורנטיס סיפר כמה שהוא אוהב את השחקן....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/11