המחזור ה-33 בסרייה A:: מילאן ואינטר מתערבות בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏15/4/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאונרדו כזה פתטי, הוא באמת חשב שאינטר שנמצאת במשבר עמוק תצליח להוציא משהו מפארמה ללא מאיקון, מוטה וסניידר? לשני הראשונים הוא נזכר להעביר סדרת חינוך כשעוד חודש הוא ילך הביתה במקום לעשות זאת מוקדם יותר העונה במיוחד למאיקון ששנה שלמה זורק זין. לספסל את סניידר? גם בכושר גרוע הוא השחקן הכי טוב שלו. יאללה שמחזור הבא יספסל את אטו וראנוקיה ואני מאושר.
    חבל לי על מוטה, ראנוקיה ופאציני, שיברחו משם מהר.
    ניצחון היום של לאציו ואינטר בסכנת ירידה למקום הרביעי.

האם לאחר 10 שנים אודינזה תוציא 3 נקודות מהסן פאולו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/11
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי ג'ובינקו ואמאורי, איזה ביאנקונרים אמיתיים. עושים את העבודה גם (או שבעצם רק) במדים של פארמה.

3. avdz7 Member

יש מצב שג'ובינקו יחזור אלינו עונה הבאה? ממש זקוקים לו בצד שמאל השומם

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לי אינטרנט כל השבת אז לא יכלתי לצפות בזוועתון (לפי מה שהבנתי) בטארדיני והאמת טוב שכך. לזכותי אני יכול להגיד, שמאז הדרבי המביש, לא חשבתי לרגע שאינטר במאבק האליפות ואמרתי שאם היה סיכוי הוא נגמר כשמילאן ניצחה בפירנצה, אז אתמול זה אפילו נעגמר סופית רשמית חתום, משהו בלתי נמנע שגם ככה היה קורה ועם כל הצער, המטרה של אינטר זה להיות מקום 3 בשלב הבתים של ליגת האלופות, קדימה קטאניה ככה אומרים?

בנוגע למילאן סאמפ - לא היו לי ציפיות מדוריה לכלום, אפילו את מכבי ת"א הם לא מסוגלים לנצח וגם לא לשים גול, אם הם ישארו ב-A זה יהיה הפתעה, מועמדת מספר 1 לירידה. מילאן עושה את שלה, בשקט, מנצחת, בהליכה אפילו אפשר להגיד את סאמפ, 5 מחזורים לסיום, האליפות של הרוסונרי קרובה מתמיד, כל הלחץ על נאפולי. אנשים מתחילים לדבר כבר על האפשרות שאינטר תעשה לאציו ותפתח רגליים לנאפולי במחזור 37, אז לכל האנשים, נאפולי של היום, מנצחת את אינטר בסאן פאולו עם הטירוף של ה-65 איש, גם אם אינטר הנוכחית מתאמצת ומשחקת. וגם אם נאפולי מנצחת את כל המשחקים עד למשחק הזה, אם מילאן מנצחת גם, כולל במחזור 37, המשחק בין אינטר לנאפולי חסר חשיבות, כי אז מילאן מבטיחה אליפות במחזור 37 גם אם נאפולי מנצחת 100000:0 את אינטר כי היא לא תוכל לעבור אותה, פער של 3 מחזור אחד לסיום.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  5. 亚历山大帕托 Member

אינטר תפתח רגליים אם תעפיל לליגת האלופות כבר אז, אין לי ספק. נאפולי מסוגלת לנצח את כל המשחקים שנותרו לה, במיוחד את יובנטוס במחזור האחרון שיכולה בכיף לפתוח רגליים גם כן אם לא יהיה להם על מה לשחק. לגבינו - אני לא בטוח שלא נאבד נקודות כבר מול ברשה כי לא תהיה לנו התקפה.

6. Yoavzruya Member

דווקא נאפולי הוכיחה שמול הגדולות היא לא אותו דבר. אני לא רואה איך היא יוצאת עם 6 נקודות מ-2 המחזורים האחרונים, כשאולי כבר היום(בתקווה) היא תאבד נקודות. למרות שאודינזה, בלי סאנצ'ז ודי נטאלה בסאן פאולו, אין באמת הרבה סיכויים. אינטר בסאן פאולו עדיין פייבוריטית על פני נאפולי לטעמי, וכל הפסד של אינטר ייראה כמו פתיחת רגליים.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אין התקפה?

8. Muurad Member

מזל שלא יכלתי לראות את המשחק ושגם לא היה שידור בטלוויזיה שאני יצטרך לראות שידורים חוזרים.

העונה שלנו נגמרה בצורה סופית, וצריך לקחת מסקנות ולהעיף לעזאזל את ליאונרדו מהקבוצה(או להשאיר אותו כסקאוט מה שהוא לא ירצה), מקווה לראות לקראת הסוף יותר מאריגה וקוטיניו... נקווה לקחת את הגביע בשביל להמתיק קצת את הגלולה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאטו יעבור מחר בדיקות רפואיות וצפוי להעדר לעשרה ימים. בנוסף אליו זלאטן מושעה ואינזאגי יחזור אם כבר למחזור הלפני אחרון. מילאן תצטרך להסתדר עם שני חלוצים בלבד נגד ברשה- קסאנו ורוביניו. כנראה שיזמנו את ברטה לספסל.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

FIORENTINA
    Boruc; De Silvestri, Gamberini, Kroldrup, Pasqual; Behrami, Montolivo, Vargas; Cerci; Mutu, Gilardino.
    A disposizione: Frey, Camporese, Comotto, Donadel, D'Agostino, Ljajic, Babacar.

JUVENTUS
    Buffon; Motta, Bonucci, Barzagli, Grosso; Melo, Aquilani; Krasic, Marchisio, Pepe; Matri.
    A disposizione: Storari, Sorensen, Traore, Salihamidzic, Martinez, Del Piero, Toni.

סבסטיאן פריי על הספסל לאחר הפציעה הקשה שעבר. דל נרי ממשיך להאמין ב 4-5-1 שמביא תוצאות טובות עד כה. סטורארי יורד לספסל למרות המשחק המצויין שלו נגד ג'נואה. 9 איטלקים בהרכבה של יובה.

11. 亚历山大帕托 Member

הוא כבר הצהיר שהוא לא יהיה מוכן לקחת את התפקיד הזה וברגע שיסיים את תפקידו כמאמן ייפרד מהמועדון.

אגב, עוד לא שינית את התמונה?

12. Muurad Member

זה בדיוק מה שרשמתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ולא, אם הוא בכאמת יעבור אליכם אני אשנה, בנתיים הוא מככב ולוקח את סאנטוס על הגב שלו ברגעים קריטיים, ככה שit's all good http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

קראתי "או מה שלא ירצה".

יש לך עדיין ספקות לגבי הקבוצה בה ישחק?

14. Muurad Member

ברור - שום דבר לא קרוב להיות סגור, הקונצנזוס היה שהוא עובר לאינטר לפני לא מעט זמן - משמע דברים משתנים בשנייה.

כל עוד אנחנו נשים את הכסף על השולחן הוא יגיע אלינו גם אם יש לכם 5 טיאגו סילבה, 4 פאטו ו-2 רוביניו בהרכב.
    בנתיים אין לנו מושג מה בראנקה חושב או רוצה, וגם אחרי הקופה אמריקה אם גאנסו באמת ישחק איך שמקווים העניין בו יכול פתאום לעלות ופתאום מוראטי יראה אותו ויגיד "וואו, אני חייב להביא אותו".
    המצב לא נראה מזהיר אני לא אשקר במיוחד במצב המעורער של ליאו, אבל אין שום דבר שגורם לי לחשוב שהוא סגור אצלכם בשונה מה1001 דברים שדיווחו כל החודשים האחרונים מתי שאמרו שהוא בכלל סגור אצלנו.. עד הקיץ אלוהים גדול.

15. 亚历山大帕托 Member

זה לא באמת היה הקונצנזוס, פשוט לאונרדו נכנס חזק לתמונה והעיתונאים עפו על זה, כאילו שהעבודה שגליאני ובראידה עשו לא קיימת. כל זה היה לפני שהעונה שלכם נחרבה תוך שבועיים ועתידו של האחראי לכך הוא כעת הכי לא יציב במועדון.
    הכסף שלכם שווה יותר? אל תשלה את עצמך שהוא לא יגיע אליכם כי באינטר יחליטו לוותר עליו. סנטוס ימכרו למועדון שגאנסו יבחר.