המחזור ה-33 בסרייה A:: מילאן ואינטר מתערבות בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏15/4/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img823.imageshack.us/img823/5523/tumblrl4h3vbsytf1qz9k5m.Xxx

הספירה לאחור נמשכת ו-6 הוא מספר הקסם. שישה מחזורים שבהם כל קבוצה שעוד נלחמת על דבר מה תצטרך לשלוף את הג'וקרים והאסים מהשרוול. שישה מחזורים שבהם כל השמטה של שוער, החמצה של חלוץ או עיוורון של שופט עלול לעלות עשרות מיליוני יורו למועדון שיסבול מהם.

את המחזור תפתח רומא שתארח את פאלרמו בניסיון להמשיך את הריצה אל עבר ליגת האלופות. עקב החשש ששאריות מהסנדוויצ'ים לא ינוקו בזמן לקראת פסח, הפעם לא ישוחק מפגש הפיקניקים של ראשון בצהריים ובמקום זאת נקבל הצגה כפולה (ומילאנזית) בשעה המרכזית של מוצ"ש. פארמה וסמפדוריה נלחמות על חייהן ושתיהן ינסו להוות יותר מתפאורה עבור ההצגה המילאנזית הכפולה הנ"ל. בשעה הראשית של ראשון בצהריים נוכל לראות את דייגו סימאונה מארח עם קטאניה שלו את לאציו, הקבוצה שבה זכה באליפות לפני קצת יותר מעשר שנים. יובנטוס תצא לפירנצה בעוד מפגש עם קונוטציות היסטוריות, כשצ'זנה תגיד שלום לבארי - אולי תרתי משמע. נאפולי ואודינזה יסגרו את המחזור עם הרבה שערים.

יום שבת:
    19:00 רומא - פאלרמו :: אולימפיקו די רומא
    21:45 מילאן - סמפדוריה :: ג'וזפה מאצה (סאן-סירו)
    21:45 פארמה - אינטר :: אניו טארדיני

יום ראשון:
    16:00 קטאניה - לאציו:: מאסימינו (צ'יבאלי)
    16:00 צ'זנה - בארי :: דינו מאנוצי
    16:00 קייבו - בולוניה :: מרק'אנטוניו בנטגודי
    16:00 פיורנטינה - יובנטוס :: ארטמיו פראנקי
    16:00 ג'נואה - ברשה :: לואיג'י פראריס (מאראסי)
    16:00 לצ'ה - קליארי :: ויה דל-מארה
    21:45 נאפולי - אודינזה :: סאן-פאולו

http://cache.daylife.com/imageserve/0bDK0yr9R08xm/610x.Xxx
    תמונת המחזור שהיה: האמסיק מכניע את ויויאנו - נאפולי מנצחת בבולוניה בעיקר הודות לתרומה של 15,000 אוהדי חוץ שעשו את כל הדרך מקמפאניה

כל המעוניינים לתרום מזמנם לסיקורים מוזמנים לפנות לאחד המנהלים. דיון ומחזור מהנים לכולנו!

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונה מדהימה, זה לא להאמין שהם הביאו 15 אלף אוהדים לבולוניה...הלוואי שהם יקחו אליפות, הרי מילאן, אינטר ויובה וכל אלה ייקחו אליפויות ולא מעט והרבה יותר קרובים ממה שנאפולי תוכל לזכות באליפות שהיא לא השנה, לנאפולי זו עשויה להיות הזדמנות נדירה בעשור הקרוב, ואם כבר אז לטובת הכדורגל האיטלקי והתשוקה של פעם, הלוואי שהם יקחו את האליפות

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אתה נשמע כמו אוהד מתוסכל. אם אינטר הייתה במקום הראשון אני בטוח שלא היית מוותר על האליפות לאף קבוצה גם אם זאת נאפולי, אני טועה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/11
  4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין אף קשר לתסכול, ברור שמבחינת האוהד הנייטרלי, שזה אומר בלי אף אהבה מיוחדת למילאן או שנאה מיוחדת לנאפולי אליפות של נאפולי תהיה הרבה יותר סקסית וכיפית. הוא לא אמר שאם אינטר הייתה במקום הראשון הוא היה מעדיף את נאפולי, אלא שהאוהד הנייטרלי(שזה הוא במקרה הזה) מעדיף את נאפולי במקרה הזה. ודי ברור שגם אתה היית מעדיף את נאפולי אם זה היה מאבק ביניהם לבין אינטר.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו ששחם ענה לך.

מה גם שאינטר לא נמצאת במקום הראשון, אינטר לא נמצאת אפילו במאבק האליפות, מצטער כשנשארו 6 משחקים לסיום והפער של אינטר ומילאן עומד על 2-3 משחקים, זה לא נקרא להיות במאבק (הרי ברור שאם זה יהיה מצב של משחק אחד לדוגמא במחזור 37 כשאינטר תפגוש את נאפולי והמנצחת ביניהן תוכל להיות ראשונה, ברור שאני ירצה את אינטר, אבל אם נאפולי תהיה זו שתנצח עם כל העצב, אי אפשר להגיד שזה לא עושה משהו בעניין של היופי של הכדורגל של פעם). ברור שאני תמיד אשאף להיות מקום ראשון ואני רוצה בזה גם עכשיו, אבל זה לא מציאותי לחשוב ככה. גם אם צ'זנה תהיה נגד מילאן במאבק אני יהיה בעד צ'זנה, בדיוק כמו שאם זה היה מקרה הפוך של מישהי + אינטר, אתה תהיה בעד המישהי, אבל אני לא מדבר מהפן הזה. אני מדבר מהפן של הכדורגל הישן, הרומנטי, של הקבוצות הקטנות שבאות מלמטה ופתאום יש להם סיכוי אמיתי לקחת אליפות, נאפולי היא אחת כזו, וזכייה שלה, יכולה להצית את התשוקה לכדורגל באיטליה שכבתה בשנים האחרונות ולהכניס עניין בליגה, הן למתעניינים מבחוץ, הרבה יותר ממה שאליפות של מילאן או אינטר יכולה. אין פה גם עניין של לוותר, על מה לוותר? קבוצות לא מוותרות על אליפות, הן זוכות בה, ואם נאפולי היתה לוקחת מאינטר אליפות במחזור 38 בדקה 93, זה לא כי אינטר ויתרה עליה, אלא כי נאפולי זכתה בה בצדק וכי הגיע לה, כי במשך כל העונה היא עבדה בשביל להגיע למצב הזה של אפשרות זכיה באליפות במחזור האחרון, גם אם היא מזדנבת אחרי המוליכה כל העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/11
  6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למרות שאני חושב שמילאן בסופו של דבר תזכה בסקודטו, אני מסכים עם עומר. כשאתה רואה את הקהל המדהים בסאן פאולו, רואה את האטרף והבאז מסביב קבאני והחבר'ה, בא לך לראות משהו שונה, משהו שלא היה באיטליה די הרבה שנים. כמו שעומר אמר, זכייה של קבוצה כמו נאפולי, יכולה בעיקר להכניס לסרייה א אוהדים חדשים שרוצים לראות משהו שונה. אנשים שרוצים לראות את האנדרדוג זוכה (אנדרדוג יחסי, כן?). אני גם חושב שזאת ההזדמנות היחידה שהולכת להיות לקבוצת צמרת סבירה כמו נאפולי לזכות בשנים הקרובות באליפות. מה יקרה עם יובנטוס אני לא יודע, כי כל שנה מבטיחים לנו דברים יפים ובסופו של דבר יוצא חרקירי, אבל מה שבטוח זה שנראה רומא שונה לגמרי. יובה ורומא חזקות ברמה הנורמלית לא ישאירו שום סיכוי לקבוצות כמו נאפולי, עם כמה שהן נהדרות ותוססות.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שלא הסברתי טוב את הנקודה שלי. ברור שבמקרה הפוך הייתי בעד נאפולי אבל ההסברים של עומר לכך נובעים לפי דעתי מתסכול. אין שום קשר בין טובת הכדורגל האיטלקי לאליפות שלך נאפולי. מעבר לכך שבמקרה כזה מילאן תשבור את כל שיאי הלוזריות האפשריים, פשוט לא מגיעה לנאפולי לזכות בסקודטו. אין שום דבר רע באליפות של קבוצה קטנה (יחסית) אך קבוצה שבאה מלמטה ולא השכילה להוציא נקודות משתי המילאנזיות, שהן בעצם שתי הקבוצות הטובות באיטליה יחד איתה, היא לא אחת שראויה לאליפות. זה כמו שלמשל לא הייתי בעד אינטר נגד באיירן בגמר עונה שעברה אך ללא ספק הגיע לה לזכות כי היא עברה את הקבוצה הטובה בעולם בצורה יוצאת דופן.
    בקיצור, אני לא רואה קשר בין אליפות נפוליטאנית לטובת הקאלצ'ו כמו שכל אוהד נייטרלי לא יהיה בעד ירידה של סמפ.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המצב של הליגה יכול להשתפר רק אם הקבוצות האיטלקיות המפגרות יסתכלו על המשחקים באירופה ויבינו מה הסיבה לכישלון,לא זכייה של נאפולי בסקודטו או משהו כזה.
    אם יבינו-אז נראה סוף סוף סגנון משחק חדש וליגה הרבה יותר איכותית.אם לא,אכלנו אותה.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למרות שנאפולי שיקשקה מול מילאן במשחק השני (כשבראשון היא הייתה ראויה לפחות לנקודה), זה לא הגורם המכריע לדעתי. מה שיכריע בסופו של דבר זה מי שתיקח את מספר הנקודות הרב ביותר מהקבוצות הבינוניות ובעיקר מהקטנות. שם מגיע המכשול העיקרי. לא רואה סיבה משכנעת למה לא "מגיע" לנאפולי לזכות באליפות. היא הוכיחה השנה אינספור פעמים שהיא מסוגלת לחזור מפיגור, לנצח בדקות האחרונות, ובעיקר להפגין ווינריות של קבוצה גדולה. ודרך אגב, זה לא שמילאן שיחקה איזה כדורגל גדול ברוב שלבי העונה... היו מספיק משחקים בהם מילאן הייתה גרועה/לא משכנעת ועדיין הצליחה לקחת את הנקודות. בסופו של דבר הכל תלוי בפרספקטיבה האישית שלך.

10. yonmu Member

לא שמתי לב שזכיות של טוטנהאם ואתלטיקו מדריד בשנים האחרונות הביאו להתענינות בליגות האנגלית והספרדית.

זכיה של נאפולי תהיה רק נקודת שפל נוספת של קבוצות הפאר האיטלקיות.

11. 亚历山大帕托 Member

במפגשים הישירים הובהר מי הקבוצה הטובה יותר. ברור שזה לא מכריע מבחינה טכנית, אבל כן מבחינת "מגיע". מילאן היא הקבוצה הטובה יותר מבין השתיים והקבוצה הטובה באיטליה. הובלנו רוב העונה, הוצאנו 6 נק' מכל אחת מהמתחרות, יש לנו מאזן נהדר ואנחנו הכי חתיכים.

12. AS R Member

מחזור חשוב. שלושה משחקים באנקר כביכול בשבת.
    ספןרט5 ישדר את נאפולי- אודינזה בראשון.

עומר- אני מציע לך להוריד את החתימה שלך, זה הפך לפתטי אחרי צמד המשחקים מול שאלקה.

13. 亚历山大帕托 Member

הסגל:

Abbiati, Amelia
    Abate, Antonini, Oddo, Papastathopuolos, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes
    Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser, Van Bommel
    Cassano, Pato, Robinho

פצועים: Ambrosini, Bonera, Inzaghi, Jankulovski, Nesta
    מושעים: Ibrahimovic

ההרכב המשוער: אביאטי; אבאטה, ט. סילבה, ז'פס, זמברוטה; פלאמיני, ואן בומל, סיידורף; בואטנג; פאטו, רוביניו.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה תתארח ביום ראשון בהאפולי למשחק המרכזי ללא שני הכוכבים שלה, די נטאלה וסאנצ'ז. האם עם חרמן דניס כחלוץ בודד יהיה לה מה להציע? לי קשה להאמין, בטח שלא נגד נאפולי בהרכב החזק ביותר שלה כשהפסדה האחרון בביתה היה אי שם נגד מילאן לפני חצי שנה, אבל בכל זאת בכדורגל הכל אפשרי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי שאתלטיקו/טוטנהאם זכו באליפות, למעשה לא זכור לי שהן בכלל התמודדו או אפילו היו קרובות למשהו שנקרא קרב על האליפות...עד כמה שאני זוכר טוטנהאם זכתה בגביע הטוטו ואתלטיקו זכתה בליגה האירופאית, שני דברים שהקשר ביניהם לליגה הוא מקרי בהחלט.

להגיד שאם נאפולי תזכה זה יהיה סוג של שפל לקבוצות הפאר זו שטות גמורה, אפשר לחשוב שקבוצות הפאר באיטליה כיום הן ריאל ובארסה הנוכחיות או יובה ומילאן הגדולות של לפני 10-15 שנה...יובנטוס נראית ריצפה, אינטר השנה ריצפה, מילאן הכי טובה מכולם אבל לא באמת מזכירה את מילאן של שנות ה-80, 90 ו-2000, אפילו לא קרובה לזה, העובדה שאיזה 6 שנים הם לא לקחו אליפות ועכשיו הם על סף זכיה זה מרגש, אבל להסיק מזה לגבי העתיד של מילאן, אי אפשר להגיד שפתאום היכולת תחזיר את הקבוצה לרמה הגדולה שלה וגם תביא הצלחות באירופה, כי הקבוצה הנוכחית של מילאן היא בינונית, יחסית לקבוצות באירופה ובטח ובטח יחסית למילאן עצמה, זה לא אותו סטנדרטים אפילו, זה שמילאן יציבה ומוכיחה את זה לאורך כל העונה, זה עומד לזכותה (וזה מה שמביא לה את התואר, לא שום דבר אחר היציבות הזאת, בדיוק כמו חיפה בארץ, יעילים, לא ביופי, לא באיזה סגנון משחק שובה לב, יעילות נטו), אבל זה ממש לא אומר שמדובר פה באיזה אוסף נדיר של שחקנים ששוב מתקבץ לו יחדיו. נאפולי אשמה בזה שהיא יותר טובה יחסית לקבוצות אחרות שהיא עצמה העמידה ב-20 השנים האחרונות ולזה ששאר הגדולות השנה גרועות יחסית לעומת מה שהם העמידו בעברן המפואר?