המחזור ה-33 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏9/5/08.

1. רפאל Member

סוסה שחקן זוועה, היום הוא היה 5 מטר מול שער ריק ובעט החוצה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כפי ששיערתי ודרשתי. רק דברים טובים קורים לשאלקה אחרי שהעפנו את סלומקה הכושל. עכשיו המקום בליגת האלופות כבר מובטח!

3. C-J Member

מה זוועה רפאל...
    צריך כשרון מיוחד כדי להחטיא ממצב כזה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

חוצ'מזה, נירנברג עדיין לא ירדה.
    נשאר לה לנצח את שאלקה בבית בשבוע האחרון, בתקוה שביליפלד לא תשיג נצחון בשטוטגרט, והיא בחיים!

זה לא בשמים, במיוחד לנוכח העובדה שהבונדסליגה היתה ונשארה תחרותית, הוגנת וספורטיבית ללא דופי. (ואנא אל תתחילו בהשוואות מיותרות!) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלקה - פרנקפורט 0:1
    אורי, זה המשחק שאני ראיתי ואין לך שום מה לשמוח מזה שסלומקה הלך. הקבוצה לא עשתה היום שום דבר שונה ממה שהיא עשתה כשהוא היה. וגם קיי קיי שוב לא כובש ואפילו לא קרוב ללכבוש - משחק שני רצוף אז כנראה שלא סלומקה הייתה הבעיה שלו. היה משחק דיי שקול ולא מבריק בו שאלקה הציגו את החולצות החדשות של העונה הבאה. משחק 15 מתוך 17 משחקי בית שהאיצטדיון סולד אאווט.

ברמן - האנובר 1:6
    משחק בית אחרון לבורובסקי שהתקבל בתשואות, קיבל תשואות אחרי הגול שלו וגם קיבל תשואות כשהוחלף. הכעס, כנראה עבר. משחק אימון קליל לברמן. עצירת פנדל מדהימה של אנקה (שלא עזרה לו) ועצירת פנדל גם מהצד השני, של ויזה (שגם היא בסוף הסתיימה בגול). ארון האנט הוא הכובש מס' 20 של ברמן העונה. והעיקר ששאף מחפש חלוצים.

קרלסרוהה - בוכום 3:1
    השופט "בישל" את הגול הראשון של אזואג. מסירת רוחב של קשר קרלסרוהה פגעה לשופט בגב והגיעה בעקבות כך לאזואג שרץ חצי מגרש וכבש. הוא גם בישל ונתן מתנה יפה למועדון שבו הוא נשאר לעוד 4 שנים. גם היום מרקוס מילר (שוער קרלסרוהה) עושה טעות שעולה בשער. נראית איזושהי ירידה ביכולת שלו. מצד שני מריו אגימן הבלם של קרלסרוהה מבקיע את החמישי שלו העונה - מה שהופך אותו לשחקן ההגנה הכי מסוכן בליגה. האמת שיש לו מתחרה - לוסיו. אבל לוסיו הוא שחקן ההגנה הכי מסוכן בליגה לקבוצה שלו בעוד שאגימן הוא הכי מסוכן ליריבות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx .

רוסטוק - לברקוזן 2:1
    הפסד 20 העונה לרוסטוק שמוריד אותה סופית לליגה השניה. רוסטוק השיגה רק 10 נק' בסיבוב השני וכבשה הכי פחות שערים מכל שאר הקבוצות העונה. למרות הניצחון לברקוזן לא נראו משהו ושני השערים באו מפנדלים (האחד כבש רולפס - שער 8 העונה והשני קסטרו) הפנדל השני בא מטעות כפולה של השוער שגם טעה בעצירת כדור פשוט שברח לו וגם הכשיל את בוליקין. ללברקוזן שעשתה 5 שינויים בהרכב (בכלל יותר מידי שינויים בהרכב בלברקוזן אצל סקיבה) זה היה ניצחון ראשון אחרי 5 משחקים.

קוטבוס - המבורג 0:2
    ניצחון שמבטיח לקוטבוס עונה שלישית רצופה בליגה הראשונה. מי יכול היה להאמין לזה כשבמחזור השמיני בא פרזניקר והקבוצה הייתה במקום אחרון עם 2 נקודות בלבד. המבורג שלטו ושלטו וחטפו גול וכך גם בגול השני. ובשני המקרים באו הגולים מכדורים ארוכים שחתכו את ההגנה והקישור של המבורג. בסוף עוד נפסל שער חוקי של קוטבוס.

וולפסבורג - שטוטגרט 0:4
    עוד טעות של שפר. שער שביעי שהוא סופג מטעויות שלו העונה. מיירה שוב משתגע בסוף העונה וקיבל היום אדום. בכלל שטוטגרט נראתה שוב רע מאוד היום ובעטה בפעם הראשונה לשער כשהתוצאה הייתה כבר 2:0 לוולפסבורג. שער מדהים של דז'קו. דז'אגה שנכנס במחצית הספיק לבשל ולכבוש (את השמיני שלו העונה). מאז בואו של בנאליו ווללפסבורג עם ההגנה הכי טובה בליגה. היום היה ההפסד הכי גבוה של שטוטגרט מאז בואו של פה. נקודת חובה לוולפסבורג היא שעל אף המשחק הסופר חשוב ומסקרן האיצטדיון שלה היה בין הבודדים שלא היה סולד אאוט.

בילפלד - דורטמונד 2:2
    בילפלד באו אחרי 3 נצחונות ביתיים רצופים ולא הצליחו לנצח היום. ולא היה חסר הרבה. 7 דקות לסוף כשדורטמונד ב - 10 שחקנים בעיטת עונשין של פריי פוגעת בקורה הכדור חוזר אחורה אל השוער שמסתובב, פוגע לו בפרצוף ונכנס ל - 2:2. שער עצמי שאלמלא הוא בילפלד הייתה מביטחה את ההישארות שלה בליגה לעונה הבאה. מצד שני טעות נוראית של שוער דורטמונד מעניקה פנדל לבילפד. הכשלה כל כך מטופשת במקום כל כך מטופש. באקלי הבקיע שער ראשון בליגה מזה 3 שנים.

הרטה - נירנברג 0:1
    כמה חבל. לבוא לקבוצה כל כך לא יציבה ולהפסיד. מחצית ראשונה חלשה מאוד לנירנברג. מחצית שניה יותר טובה אבל זה לא הספיק. עוד גול מטעות של בלם של נירנברג. כמו שכתבו כאן, לנירנברג הגיע פנדל, אבל מצד שני גם להרטה. שניהם לא נשרקו. הרטה הציגה את החולצות החדשות לשנה הבאה. נחמדות מאוד.

דואיסבורג - באיירן 3:2
    אחרי 3:0 קליל במחצית הגיע בדקה ה - 48 שער מדהים של טרארקה ושער ביזארי בלי כוונה של דאון (בדקה ה - 54). אבל, באיירן הגיעה לעוד המון מצבים כולל עצירה מדהימה של שטארקה והחמצה בלתי נתפסת של סוסה. פולדי נתן צמד, אבל מול האין הגנה של דואיסבורג זה לא מרשים יותר מידי. שני שערים מול שום הגנה בכלל. דואיסבורג יורדת בפעם השישית.

5. FC_Bayern Member

מה שאני לוקח מהמשחק שלנו היום זה לא את הניצחון, כי באמת אין הרבה מה להתלהב מניצחון דחוק על דואיסבורג האומללה, אלא אני לוקח את שני השערים של פודולסקי, שסוף סוף מראה לנו שיודע גם לכבוש. מה שמשמח הוא, שהבחור כובש לפני היורו, ובכך מעלה את מניותיו גם במאנשאפט. מי שלחץ על כך שלוקאס ישוחרר לא ממש מבין בכדורגל לצערי, כישרון כזה אסור לאבד, וגם אם עוברת עליו עונה נוראית- עדיין, עמוק בלב כל אוהד כדורגל גרמני יודע מה הבחור הזה שווה. מה גם שהפריצה שלו עוד עתידה לבוא, וכשהיא תבוא- הרבה אנשים יאכלו את הכובע. אני מצדיע לפולדי, גם בשנה הקשה- אני איתו לגמרי.

עכשיו נשאר רק לעבות את הסגל בשחקנים טובים (כמו גאטוזו, בורובסקי, בלם חזק ויקר ערך ועוד חלוץ שיהיה ברמה גבוהה(כי גם על הספסל צריך אחד כזה...) וכמובן שוער מצוין), ובאיירן- קבוצה מושלמת לצ'מפיונס. 5 שחקנים, זה כל מה שאני מבקש = שוער, בלם, 2 קשרים וחלוץ.

6. C-J Member

הרבה אנשים כאן, אוהדי ביירן, חושבים שצריך לשחרר את פודולסקי.
    אתה עושה טעות, שאולי אף גובלת בחוצפה, לשפוט אותם על דעותיהם.
    פודולסקי כבר שנתיים לא מתאים לרמה של ביירן. הילד סנדרו ואגנר תרם יותר ממנו.

ואם אתה אומר שצריך חלוץ ברמה גבוהה על הספסל, אז פה טמונה הודאה שלך אתה שפודולסקי הוא לא כזה.

כשרון או לא כשרון, מה שקובע זה השטרות שהוא פורע על הדשא. ולצערנו הוא לא!

כנראה שפודולסקי ושלאודרף דומים בכך שהם גדולים בקבוצות קטנות (קלן ואאכן) וקטנים בקבוצות גדולות (ביירן).

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד שנתיים שטוני וקלוזה ירדו משמעותית בכושר כיאה לחלוצים בגילם, נשאר עם הזין ביד אם נשחרר את פודלוסקי. אז נכון, גם אני לא מת עליו בלשון המעטה. אבל לא לשכוח שהוא ישב מחליף רוב העונה וציפו ממנו מכמה משחקים שהוא פתח או כמחליף לעשות דברים גדולים, זה לא עובד ככה. באיירן לא שיחררו אותו ויתנו לחלוץ העתיד של גרמניה יחד עם גומז עוד הזדמנויות להתפתח.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  8. C-J Member

כאילו נגמרו החלוצים....

כמו שביירן ידעה להביא את טוני, קלוזה ושלאודרף בעונה אחת, היא תדע להביא חלוצים הרבה יותר טובים מפולדי. יש לה מספיק כסף בשביל זה.
    חוצ'מזה, הימצאו של פודולסקי בקבוצה פוגע בסיכויי ההתקדמות של השחקנים הצעירים שיצמחו במועדון בשנתיים הבאות.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כרגע אין גרמנים אחרים בשוק שטובים כמו פולדי. זרים להביא מחו"ל זה לא בעיה, יקר וגם אז לא תמיד יש. אין סיכוי שבאיירן משחררים את פולדי, אין מצב ולכן זה לא קורה.

10. Makaay#10 Member

פולדי חלוץ נהדר לפי מה שאני חושב, אבל, וזה אבל גדול
    אני חושב שיש כאן בעיה אחרת, וזה ממה שראיתי מהמשחקים העונה, הבעיה היא פשוט בגישה של הבחור, לי נראה כאילו הוא משחק בלי חשק, בלי נשמה, בלי הקרבה.
    הוא לא תופס את הראש ותוקע אותו באדמה אחרי כל החמצה ואני חושב שכאן הבעיה.
    וכן, אני מאמין שאסור לשחרר את פולדי עקב בואו של קלינסמן , הוא מסוג המאמנים שמסוגלים להעיר שחקן ולהחזירו לכושר שיא מה גם שקלינסמן כבר אימן את פולדי בעבר ותחתיו פולדי שיחק נהדר.