המחזור ה-32 של הסריה A:: דרבי סיצילאני במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏2/4/10.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קבוצה של דחלילים. קבוצה שלא מצליחה לנצח קבוצה עלובה בעוד שיריבתה המרכזית מפסידה זאת קבוצה שלא מגיע לה לשחק בליגת האלופות. פשוט לא יאמן שגם כאשר דייגו פצוע ג'יובינקו לא מקבל את הקרדיט - גם לאחר שהיה פנטסטי בשבוע שעבר. שהמאמן האידיוט הזה יתפגר. דה-צ'לייה הוא הדחליל הכי גרוע בקבוצה הזאת. למכור ומהר - כל עוד הקבוצות חושבות שהוא שווה משהו...

2. 亚历山大帕托 Member

2:0 מוצדק לחלוטין. איך יובה מתכננת לעצור את אינטר בסאן סירו בעוד שבועיים? קבוצה שלא דומה לכלום.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם שנעבור את פיורנטינה בשבת הבאה, אחרי זה דבר איתי על יובנטוס, אבל אתה יודע כשיובה רואה את אינטר, האורות נדלקים, כך שעדיין אומנם הגברת הזקנה נראה רע אבל במשחק נתון עם כל המשתמע מהדרבי של איטליה, הכל יכול לקרות.

4. 亚历山大帕托 Member

איזו התעללות של אודינזה בדקות האחרונות. הם לא זוכים להרבה הזדמנויות להשפיל את הגברת הזקנה, ונראה שהם מנצלים את זאת עד הסוף.

5. 亚历山大帕托 Member

בואו נראה מה יש לנו שישה מחזורים לסיום:

1. אינטר 66
    2. רומא 65
    3. מילאן 63
    4. פאלרמו 51
    5. סמפדוריה 51
    6. נאפולי 49
    7. יובנטוס 48
    8. פיורנטינה 45
    9. ג'נואה 45
    ...
    15. בולוניה 35
    16. אודינזה 35
    17. לאציו 34
    18. אטאלנטה 31
    19. סיינה 26
    20. ליבורנו 26

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאשים את זאקרוני סך הכל הוא לא בנה את הביזיון הזה שנקרא יובנטוס, אבל בחייאת זאק, תניח את המפתחות ולך הביתה, אתה מתבזה עם החבורה העלובה הזאת...עם איך שיובנטוס נראית היא לא תסיים בעשירייה הראשונה, זה פשוט נראה רע, רע מאוד. אודינזה מנצלת את החולשות של היריבה עד תום ובורחת טיפה מהתחתית ונראה שהקבוצות במקומות 15-18 כפי שרשום בטבלה יהיו במאבק עד הסוף אלא אם מישהי תנצל את ה-2/3 מחזורים הקרובים לבריחה סופית.

העניין הוא שאודינזה לא נתנה משחק גדול בכלל, היא היתה מאוד בינונית ולפרקים לא היתה יותר טובה מיובנטוס, אבל יובה לא ידעה לקחת ופרט למצב חופשי של אלכס ופה ושם חצאי מצב, לא היה שם כלום.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רע מאוד זאת מחמאה גדולה מדי עבורנו אתמול עומר...

משהו חייב לתת את הדין,הבזיון הזה לא יכול להמשך.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין אודינזה ליובנטוס נראה כמו אונס קבוצתי, בו כל אחד בתורו נותן בגברת. סאנצ'ס, פפה ודי נאטאלה יצאו מסופקים. עומר, אני חושב שאתה עושה חסד עם זאקרוני. האשמה היא קודם כל שלו, טעויות בולטות שלו הביאו את יובנטוס לתבוסות, והתבוסות למצב קטטוני קיצוני ממנו יובנטוס תתקשה לצאת עד שיגיע מאמן אחר. הבעיה היא במאמנים שהיו ביובנטוס השנה ופחות בסגל (לראיה גם שחקנים שנמנים עם חובבי הקהל או הפורום נראים כמו סמרטוטים מיובשים). זהו עדיין סגל שטוב יותר מכל סגל לו הפסידה יובנטוס בשבועות האחרונים.

מה שמדאיג אותי שהקפאון המוטורי וההדרדרות האיכותית של שחקני יובנטוס תפגע מאוד בנבחרת איטליה. גם כיוון ששחקניה המובילים של יובנטוס חשובים לנבחרת, אבל בעיקר משום שהם צפויים להיות בנבחרת חרף היכולת הירודה. קשה לי להאמין שלא נראה את רוב (מהרשימה הנל: בופון, קייליני, קנבארו, לגרוטליה, גרוסו, מרקיזיו, קמורנסי, קאנדרבה, יאקווינטה) בדרום אפריקה.

9. 亚历山大帕托 Member

אני לא אתפלא אם הנבחרת תיראה כמו השלד עליו היא מבוססת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/10
  10. Milanista3 Member

אני אתפלא אם לא.

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לא משנה כמה גרוסו או קנאברו יתעלו על עצמם, לקחת אותם למונדיאל תיהיה פשוט משימת התאבדות. גרוסו בדרך להיות גמור, וקנאברו גמור כבר מזמן. קנאברו פשוט לא שווה זימון, וכל הקטע של "הניסיון" לא יעזור לנו אם הוא בקושי רץ ומשאיר בולענים בהגנה כמו בדרך לים המלח. הדבר העצוב הוא שליפי יודע זאת, ובכל זאת יקח אותו, ואת גרוסו למונדיאל ויתן לפאביו מקום של קבע בהרכב. לגבי גרוסו אני לא יודע, אך עדיין... לקחת כזה שחקן למונדיאל זה פשוט מגוחך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שחקן מיובה פרט לבופון שיילקח למונדיאל אחרי העונה הזאת זה בושה...

סאנטון, באלוטלי, ג'וזפה רוסי, מיקולי, נוצ'רינו, בובו, פאולו קאנאברו, קוואליארלה, צ'יגאריני, דוסנה, פירלו, זאמברוטה, בוריילו, בונרה, מונטוליבו, ג'ילארדינו, גאמבריני, דונאדל, קרישיטו, בוקטי, אמליה, אקוואפרסקה, מרקו רוסי, אנדראולי, דה רוסי, מרקו מוטה, פאלומבו, קאסאנו, זאורי, פאציני, מאניני, טוטי, נכון יש פה ברשימת לא מעט מבוגרים ואלה צריכים לתת את הניסיון, לא שחקנים שאנחנו יודעים כבר למעלה משנה שלא פוגעים (גם אם יש ברשימה פה כאלה מבחינתי להוריד אותם)...גם אם זה אומר שאיטליה לא תזכה במונדיאל, הרי אנחנו לא מועמדים ריאלים בתאכלס, עם איך שנהבחרת נראית...צריך להתחיל לבנות נבחרת, נבחרת ליורו 2012 שכבר אז תגיע ותהיה מכונה כמו שזו ב-2006 היתה, ואילמלא הסקנדינאבים ב-2004 גם היתה מגיעה רחוק, וכמובן השיפוט המחליא בשמינית גמר המונדיאל ב-2002 שבו בכלל רצחו אותנו על כלום, אבל די הדור הזה עשה את שלו, הגיע לשיא בדיוק כשהיה צריך ב-2006 וזהו צריך להמשיך הלאה...

חבל, פשוט חבל שכמו שזה נראה עכשיו במקרה הטוב נתרסק בשמינית הגמר...

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/10
  13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לקייליני לא מגיע להיות במונדיאל? השחקן הטוב ביותר של יובה העונה פרט לבופון. מארקיזיו נהדר העונה, כמו כן קאנדרבה שמראה שיש לו המון כדורגל ברגליים. קאנדרבה כרגע לא ראוי להרכב, אך בשביל לגבות את הספסל הוא אופציה נהדרת. לדעתי, עד יורו 2012 קאנדרבה יהיה שחקן פותח בנבחרת, כי ממשחק למשחק רואים שהוא מאד מוכשר, הוא פשוט זקוק לשיפשוף.

שחקן נוסף שכנראה מקומו במונדיאל והוא קאמורנסי, שהעונה נהפך לסוס מת באופן סופי. חס וחלילה אם נראה אותו בהרכב, שחקן שכבר כמעט ואין ממנו תועלת.

14. cazzo Il Capocuoco

לא יצא לי לראות את ההתעללות ביובנטוס, אבל אני מקווה מאוד שליפי ידע איך לעורר את כל השחקנים שיוזמנו משם למחנה האימונים בדרום אפריקה. אחרת מצבנו רע ומר, ישנה תקווה שמשהו ישתנה עם האווירה והשחקנים האחרים שיוזמנו מהקבוצות האחרות.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבאמת מדאיג אותי, זה שיובה תיזכר איך לשחק כמו קבוצה נורמאלית דווקא נגד אינטר.