המחזור ה-32 של הסריה A:: דרבי סיצילאני במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏2/4/10.

1. AS R Member

מסכים. לכל השחקנים היה משחק סביר, פרט לפיזארו שהיה מצויין. מדהים לראות איך כל פעם שטוטי נוגע בכדור עושים עליו עבירה. הנתונים של המשחק, שהראו 3 בעיטות בלבד לכל קבוצה, הראו איזה משחק משעמם היה בסן ניקולה.
    בכל מקרה, רומא נפטרה ממשחק קשה בעוד אינטר ניצחה במשחק הכי קל שלה מאלה שנותרו. 

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/10
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף מילה על התחתית? אטאלנטה מנצחת את סיינה במשחק עונה מבחינתה ומשאירה את סיינה וליבורנו במצב שבו רק נס ישאיר אותן בליגה. אטאלנטה לעומת זאת נצמדת לאודינזה ולאציו. הנראזורי מברגאמו צוברים לאחרונה נקודות בקצב לא רע בכלל ומישהי מהקבוצות שמעלייה עוד עלולה לבכות.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שמשחק נגד לאציו הוא לא מוקש בעבורך...

מבחינת הקבוצה שלי ניצחון טוב ומוצדק ואני מקווה שלא ניפול בשני המשחקים הקרובים נגד פיורנטינה ונגד יובנטוס שאלה לדעתי יהיו המבחן הגדול של אינטר, אם ניקח 6 נקודות במשחקים הללו אני מאמין שניקח אליפות, אם לא, אז קשה לי להאמין.

בנוגע לתחתית זה היה ברור שסיינה וליבורנו ירדו, לא היינו צריכים את המשחק היום בשביל לדעת את זה...מה שכן קטאניה חייבת לנצח את המשחק היום כי היא נכנסת ללוח משחקים לא קל בכלל. גם לאציו היום פיספסה הזדמנות לברוח...

4. דנידין Member

אבל מי אמר שרומא יקחו את הנקודות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש למישהו לינק לדרבי? אני לא מוצא...

אף אחד לא אמר אבל לאינטר יש משחקים הרבה יותר קשים מלרומא ורומא נמחצאת במומנטום אדיר בליגה...22 משחקים ללא הפסד.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 לקטאניה. מקסי לופז עושה רושם של רכש נהדר של קטאניה עם שער חמישי העונה.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו 2:0 ההגנה של פאלרמו

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אחלה של מחצית, נהנתי. מקסי פשוט ענק, על אף 2 השערים הוא לא היה רחוק מלתת את השלישי. פאלרמו במשחק פשוט קטסטרופלי, במיוחד בהגנה. בפעמים המעטות שעוד הצליחו להגיע למצב הבקעה כזה או אחר אנדוחאר עשה עבודה טובה. מי היה מאמין שעוד לפני המחצית אוהדי קטאניה כבר מתחילים עם ה"אולה".

לופז ומסקארה בולטים מעל השאר. פורצה קטאניה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Milanista3 Member

לרומא המשחקים הקלים ביותר ועל הנייר היא אמורה לנצח את כולם ( גם את הדרבי)
    לאינטר יש משחקים יותר קשים , ולמילאן הרבה יותר קשים מה שמפחית את הסיכויים משמעותית.
    פלרמו סמפדוריה וגנואה בחוץ ועוד מפגש עם הויולה בבית.
    ואני עוד לא מדבר על יובנטוס אבל אני מאמין שאם מילאן תגיע למשחק כשניצחון נותן לה אליפות היא תנצח ( או שאפילו יובה יפתחו רגליים כי נמאס להם לראות אינטר לוקחים סקודטו פעם אחרי פעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx)

10. 亚历山大帕托 Member

אף אחת מהקבוצות שנותרו למילאן לא תפתח רגליים כי הן זקוקות לנקודות, ואנחנו ניקח את כולן כשפאטו (ונסטה?) יחזור.
    בתכל'ס המשחק היום היה הכי קל מבין אלה שמחכים לנו, ותראו באיזה קושי ומזל הוצאנו נקודות ממנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/10
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לראות את יובה פותחת רגליים גם אם זה במחיר שאינטר תהיה אלופה שוב כשהיה יודעת שהיא תהיה חייבת את הנקודות בשביל להגיע לליגת האלופות וכמו שזה נראה היא באמת תצטרך את הנקודות...

יופי של ניצחון של קטאניה! בשבילי היא היתה פייבוריטית גם לפני המשחק למרות היכולת המצוינת של פאלרמו, ומאקסי פשוט מעולה, מאז המשחק מול אינטר שבעצם נתן לו הרבה ביטחון, הוא נראה מעולה, האם הוא הגיע למקום המתאים בשבילו? יש לו חוזה לעונה הבאה?

קטאניה נמצאת עם רגל וחצי בסרייה אה גם בעונה הבאה, אני מאמין שניצחון אחד ב-6 המשחקים שנותרו יסגור את הסיפור בשבילה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפתוח רגליים מול אינטר? למה שנרצה לעזור לכם,אנחנו שונאים אותכם יותר מאת מילאן רומא ופיורנטינה ביחד.

אם אנחנו מפסידים היום ועפים מאירופה,אני ארגיש שלעונה הזאת הייתה משמעות עם אתן לא תזכו באליפות בגללנו.

עריכה: אלכס פשוט גאון בסחיטת בעיטות חופשיות,מקבל את הכדור על החזר ורץ פשוט דורש שיכנסו בו וכך קורה.. צריך לראות את הפחד בהגנת אודינזה כשהם שמעו את השריקה.. לא יאמן.
    אלכס משחק פשוט נהדר.. כל השאר חבורה של חארות,פשוט ככה.

13. 亚历山大帕托 Member

הכוונה היתה לפתוח רגליים מול מילאן.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חולק עליך, הגול שהובקע נגדנו היה פוקס, אודינזה הגיעו ל-2/3 התקפות כל המחצית ולולא סגירה נוראית של דה צ'לייה על הכדור החוזר גם הייתה לנו נקודה אחת ביד כרגע. אגף שמאל של הקישור מצוין עם מרקיזיו, כשגם מלו וסיסוקו במשחק לא רע. דל פיירו במשחק אלוהי, מחזיק אותנו בתמונה.

אני גם מוכרח לציין שהמעבר ל4-4-2 עשה רק טוב, התגעגעתי ליובה של המערך הזאת, ובמחצית הבאה ארצה לראות את ג'ובינקו תופס את צד שמאל של הקישור, מרקיזיו וסיסוקו באמצע ומלו על הספסל. קאנדרבה יכול לעלות במקום קאמורנזי, שיחסית חלש היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/10
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נהנתי ממה שראיתי במשחק הסיציליאני, לא כדורגל גדול אבל אוירה מצויינת והרבה תשוקה.

אולי אחרי כל כך הרבה קבוצות במדינות שונות ימצא מקסי לופס את המקום המתאים לו דווקא בקאטאניה? אני ממש לא ממעריציו אבל הביאו אותו לשים גולים והוא מספק את הסחורה. נהנתי מאוד מסילבסטרה דווקא, פעם שנייה שאני רואה אותו נותן משחק מצויין בתקופה האחרונה בקאטאניה (נגד רומא הקודם אם אני לא טועה).