המחזור ה-32 בסריה A :: תיקו 1-1 בין מילאן לנאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏12/4/13.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט. זו התרומה של שני המועדונים לאיכות הסריה א' (ועניין לסופ"שים שלי) לאורך עשור ביחס לסיינה וקייבו. אבל גם הביקורת (המוצדקת) כלפי הנשיאים לא מצדיקה עונש ממוטט כמו הסריה בי. פאלרמו במשך שנים העמידה קבוצה תחרותית עם אותו זאמפריני. הפעם הוא התחיל את הקיץ מאוחר מדי בגלל שחיכה למאמן שרצה (מונטלה אם אני זוכר נכון) שהבריז לו והוא לא הצליח לחזק את הקבוצה שלו כראוי. אני לא אתייחס לשיטת הזעזועים שלו עם המאמנים כי זה פשוט עבד לו יותר מדי פעמים. פרציוזי לא יכל לראות שההשקעה הגדולה שלו מתדרדרת לתחתית וטעה בהחלפת מלזאני. האם הטעויות הללו מצדיקות ירידה לסריה בי? כן. האם הן מצדיקות את רצונות אוהדי הסריה א' שזה יקרה וישאירו לעונה הבאה את סיינה וקייבו? תלוי עד כמה מזוכיסטים אתם.

אגב, אפשר הסבר לטוקבקים בנוסח "X כלבה של Y" בהקשר לג'נואה וסיינה?

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/13
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיינה - 36
    ----------------
    ג'נואה - 28
    פאלרמו - 28

פשוט לא מגיע לסיינה לרדת. ברור שעדיף ג'נואה ופאלרמו על פני קייבו וסיינה, אבל לא כשהאחרונות חד משמעית טובות יותר. זה לא הוגן. למה שלא נעשה ליגה שמורכבת רק מקבוצות שמגיעות מערים של 300K ומעלה וזהו. אין עליות וירידות. אתם מגיעים מעיר גדולה, יש לכם הרבה אוהדים ומתקן מרשים? יאללה, אתם אוטומטית בליגה העליונה לא משנה מה ולא משנה אם אתם קבוצה סופר חלשה ומנוהלים חרא.

ועם כל הכבוד לציד הכישרונות של ג'נואה ופאלרמו וה"סופרסטארים" שהן מביאות לליגה, זה לא קיים השנה והן מוזמנות לנסות שוב פעם בעוד שנתיים. נכון להיום, מה לעשות, אמגארה>>>דיבאלה ואימובילה. זהו.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמה פרועה עם האדום לפלאמיני. אמנם שני הרגליים קדימה, אבל אני לא חושב שזה צריך להיות אדום אוטומטי.

4. VAR Member

מונטוליבו - 10
    הגנה - 5
    קישור לא כולל מונטוליבו - 3
    שחקני ההתקפה - 0

מיציתי את העונה הזאת.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

החמרה כן, אבל לא הגזמה פרועה. שחקן רגיל כנראה גם היה מקבל רק צהוב. אבל כששופט רואה את פלאמיני היד שלו נשלחת אוטומטית לכרטיס האדום. ובצדק. בושה שהוא לובש את מדי מילאן

6. eran.m Member

לא הראו ריפליי של הגלישה שלו במהלך המשחק, חבל שעל מיני תקופה מוצלחת ראשונה ( טוב נו לא צריך להיות קטנונים שנייה אחרי שכבש גם מול הוויולה בראשון שעבר ) שלו אצלנו מאז שהגיע בקיץ 2008 הוא חוטף אדום והורס לנו סיכוי לנצח את נאפולי ואולי לעקוף אותם...

שתגמר כבר העונה הזאת ונוכל לחזק ( אני מקווה ) את ההגנת טלאים הזו שיש לנו...

:aaa15:

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי לא מובן מה פשר הכרטיס האדום שקיבל פלאמיני כי הוא נגע קודם כל בכדור. אולי בגלל שהוא הושיט את שני הרגליים קדימה, וזאת לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה.

השער של פאנדב הוא אחד המגוחכים שראיתי. איך נותנים לשחקן התקפה של היריבה חלל כל כך פנוי ללא אף שחקן ששומר עליו?

8. Alta Tensione Member

החלטות של שופט צריכות להתקבל לגופו של מקרה ולא לגופו של אדם. די מקומם שאתה מצדיק צורת חשיבה כזאת רק כי פלאמיני במילאן לא בא לך בטוב.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לשערים מול מילאן ולאציו, נדמה לי שכל השאר הם יצירה עצמית.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גראנדה גראנדה וידאל.

אגב, הצטרפתי למשחק מהדקה ה-30 בערך. האם אסמואה עשה משהו לפני כן שהצדיק את שריקות הבוז בכל נגיעה שלו, או שזה נבע מהסיבות הברורות מאליהן?

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמתי לב למשהו מיוחד שהוא עשה..
    אם האסמואה עסקינן,הוא נראה טוב יותר מהמשחקים האחרונים ומתחיל להזכיר למה הבאנו אותו

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, גזענות מכוערת מבית היוצר של לאציו.