המחזור ה-32 בסריה א' :: Changes

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏9/4/16.

1. yonmu Member

אז חטפנו שער מעצבן אבל בסך הכל אנחנו נראים יותר טוב משציפיתי. התרומה ההגנתית של מונטוליבו וקוצ'קה חשוב ורביעיית ההגנה בנוסף לדונא עומדת יפה בסך הכל. לחלק ההתקפי קשה לפרגן - הקישור המרכזי לא מצליח לפרוץ קדימה, הונדה בלתי נראה, בונא מדי פעם מדרבל ומשיג כדור חופשי ובאקה רחוק מדי ולא מקבל הזדמנויות. באלוטלי התחיל רע מאוד (למה תמיד לחפש את המהלך המתוחכם במקום המהלך הפשוט) אבל המשיך עם כדור חופשי מעולה ובישול מהקרן (את המצבים הנייחים אי אפשר לקחת לו). במשחק דינאמי הוא עדיין יותר נזק מתועלת אבל כרגע קשה לראות אלטרנטיבות על הספסל.

אם צריך להפסיד כאן בשביל שבמקום באלוטלי ומיכא יהיו לנו את ברארדי ודי פרנצ'סקו - אני מוכן.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לספור על יד אחת את כמות הדקות הטובות של אסמואה הערב.

מחכה עבודה ארוכה בקיץ בחלק הזה של המגרש.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/main-image-landscape/public/buffon-ooo.Xxx?itok=r_ayZcuy

משחק בינוני. בופון אלוהים. הלאה.

4. yonmu Member

5 משחקים ללא נצחון אבל זה כבר לא מענין.
    מיכא נהיה עקשן ולמרות אינספור דיבורים על ה4-4-2 הזה כזמני הוא ממשיך אותו בכל מקרה.
    אז נכון, ההפסד היום הוא לגיטימי בסך הכל - אחרי הכל מדובר ביובה - אבל זה עדין עוד הופעה שמראה שהוא ממצה את עצמו. אם הוא ישמור על המקום השישי וישיג גביע (איך בדיוק?) זו עוד תהיה עונה מוצלחת, אבל אם מסתכלים על העונה הבאה - הוא מראה שהוא לא שייך.

סך הכל משחק הגנה סביר שלנו - השערים שספגנו די מקריים (היתה עבירה של פוגבה בשער השני?) ורוב הזמן ההגנה והקישור האחורי עמדו יפה. בחלק ההתקפי שוב ראינו שבאקה הוא חלוץ מטרה נטו ולא שווה הרבה אם לא מסדרים לו מצבים, ראינו שוב שבאלוטלי והונדה שווים כמעט ורק במצבים נייחים ושבונאונטורה משחק רחוק מדי מהשער ולבד מדי. החשש הכי גדול שלי מהמשחק הזה זה שהכמה מהלכים טובים של באלוטלי יהיו מה שיתקע לברלוסקוני בראש והפטיש שלו לפנטזיסטה איטלקי יגרום לו להחתים אותו.

אגב, ניאנג מתברר כשחקן שאין לו שום מחליף בסגל. לא באלוטלי המעצבן, לא בואטנג הבלגניסט ולא מנז הגמור.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מחכה לתגובות.. עבירה של פוגבה? יובה קנתה את הגול-ליין-טקנולוג׳י? יובה שחידה את השופט? את הכדור ? את הדשא? את באלוטלי? מעניין מה יהיה התירוץ היצירתי..

וברצינות - הבדלי הרמות היו ברורים לפני, מילאן באה מלאת מוטיבציה ונראתה טוב, בלי ניאנג מה הייתם עושים אחרת במקום מיכא? לחץ טוב, עמידה טקטית יציבה ואם לא 2 מהלכים די מזליקים ואחד אלוהנו בשער מילאן גם לוקחת פה את ה3 נקודות.

6. Enzo Maresca Member

For Real? לדעתי זה דווקא היה המשחק הכי איכותי בין הקבוצות מזה הרבה מאוד זמן. לא יותר מדי הזדמנויות אבל אחלה קצב ודקות טובות ודומיננטיות של כל קבוצה בתורה.

נהניתי בעיקר מרוגאני שדפק הופעה על גבול השלמות. גם מארקיזיו היה מעולה ואחרי מחצית בינונית בחצי השני פוגבה נכנס לעניינים ונראה כמו שחקן של 120 מ' או כמה שזה לא יהיה. אבל מעל כולם מן הסתם היה בופון. אין לי באמת מה להגיד או להוסיף שלא נאמר כבר מאות פעמים ב20 השנה האחרונות, אבל קצת מלחיץ אותי שעוד בערך שנה וחצי אשכרה נצטרך להתחיל להתעסק בסוגיית המחליף/יורש/וואטאבר. מי בכלל מסוגל *לנסות* להיכנס לכפפות של הדבר הזה?

7. DRORIKO Member

אני דווקא מאד מרוצה מהמשחק הערב.הצלחנו להתעלות על יריבה מצויינת, שידועה בצרות שהיא עושה לגדולות(מצחיק שזאת ההגדרה הנוכחית של מילאן אבל זאת המציאות)
    פוגבה ענק, זה לא משנה אם הוא באגף שמאל או באגף ימין-הוא פשוט כוכב.

רוגאני מסתמן כבלם העתיד, ולא כקלישאה דלוחה. פיזי מאד, יכולת תיקול טובה, משחק ראש מצויין, שליטה טובה בכדור. הוא בהחלט מספק שקט בהיעדרו של קייליני.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/16
  8. DRORIKO Member

ואפילו אם בדרך נס נמצא איזה ילד ברמתו, הוא מהר מאד ילך אחרי הכסף הגדול(תשאל את אתלטיקו שאיבדה בזה אחר זה את דה חאה וקורטואה) מן הסתם הוא לא יהיה "משוגע" כמו בופון שיהיה מוכן ללכת איתנו אפילו עד הליגה השניה

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

רוגאני ומארקיזיו המצטיינים מבחינתי, כשגם התמנון התעורר במחצית השנייה והיה טוב בסה''כ. מארסקה, היה משחק איכותי יחסית, אבל בגדול, בינוני. היו יותר מדי איבודי כדורים של 2 הקבוצות והטמפו היה יחסית לא גבוה לאורך שלבי המשחק (חוץ מהעשר דקות שמילאן באמת לחצה על הגז במחצית הראשונה וקצת בשנייה).

חבל לי על קוג'ו שאולי גמר סופית את הסוס. עם כמה שאני קיוויתי ועדיין מקווה בשבילו, הוא פשוט לא מצליח להתאושש מהפציעה (הקשה) שהייתה לו וגם היום הוא התהלך על המגרש כמו רוח רפאים והיה נורא כבד בתנועה שלו, וגם נפצע. חבל שלמינה לא מקבל את ההזדמנות. בדקות שקיבל אחרי הפציעה הראה המון ניצוצות והייתי רוצה לראות ממנו עוד.

מחכה שיעלו את ההצלה מהמחצית השנייה. אלוהים כבר אמרתי?

10. DRORIKO Member

צריך גם לתת ריספקט למארוטה שבנה סגל עמוק בצורה חכמה. במהלך ריצת האמוק חווינו לא מעט פציעות-מנדז'וקיץ', קדירה(כל שני וחמישי),מרקיזיו, קייליני,ועכשיו גם דיבאלה ובכל זאת המשכנו לנצח. היום עלינו בלי שלושה מהם ועדיין נראינו כמו קבוצה לאליפות.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. קורטואה מעולם לא היה שייך לאתלטיקו. הוא תמיד היה מושאל לשם מצ׳לסי.
    2. דה חאה מעולם לא היה מחובר לאתלטיקו מדריד כמו שבופון היה מחובר ליובנטוס (ראה ערך: הרצון לעבור ליריבה העירונית).
    3. יובנטוס זה מועדון הרבה יותר גדול מאתלטיקו מדריד עם מורשת אחרת לגמרי. חוץ מזה, יש הרבה יוקרה בלהיות ״היורש של בופון״.
    4. המיקום של ארסנל בסוף העונה. (מה?!)
    5. לא בא לי לדבר על זה. by far השוער האהוב עליי מאז שאני רואה כדורגל. הוא כ״כ הרבה יותר מעוד איזה שוט-סטופר אדיר.

12. DRORIKO Member

קורטואה היה מושאל מצ'לסי? לא ידעתי. אז תחליף את זה בנוייר. לגבי דה חאה אני מניח שאחרי 4 שנים ביונייטד החיבור הזה התמוסס. ועדיין לא היתה לו בעיה לעזוב ליונייטד, ועוד לעזוב מועדון שהוא גדל בו. בסופו של דבר כולם זונות של כסף, קשה לי להאמין שגם הילד שנמצא(או שלא) יהיה שונה מהם. בופון זה באמת החריג שבחריגים. איפה תמצא עוד שוער שיורד עם הקבוצה שלו לליגה השניה למרות שהוא מקבל הצעות מהמועדונים הגדולים באירופה

לגבי סעיף 3 על סמך מה אתה בטוח שזה יהיה השיקול שלו? לדעתי אם הוא יקבל הצעה ל-פי 2 כסף מבארסה נניח עם יותר סיכוי לזכות בצ'מפיונס הוא יעזוב

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/16
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוערים נורמליים לא היו מספיקים להגיב גם אם לא היו מסתירים להם את הבועט.

שער השיוויון שייך לו לא פחות מלרומאניולי.

אלעד ו-uri אוהבים את זה.
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאף אחד אין מה לומר על ההפסד הביתי של די פרנצ׳סקו לגספריני? (אני לצערי עבדתי ולא ראיתי כדורגל היום.)

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרוזינונה - אינטר,
    למה ניצחנו לעזאזל? הגיע לנו להפסיד.
    זה לא מספיק פטריוטי מבחינתי, אבל, לא שמחתי מהניצחון של אינטר. אנחנו צריכים נס כדי להדביק פער של 8 נק' מרומא ב-6 מחזורים. הניצחון הזה, משאיר לאינטר סיכוי על הנייר, כשבתוך תוכנו רובנו מרגישים שבפועל זה לא יקרה. אז למה אני לא שמח מהניצחון הזה? כי עכשיו, אנחנו אוהדי אינטר שאיכשהו נשארה בנו טיפה של נאיביות, נמשיך לקוות שזה יקרה, כשבעוד כמה מחזורים נקבלה בומבה לפרוצוף ונתעורר מהאשליות שלנו. אני מעדיף לקבל את הבומבה עכשיו ולא בעוד 3 מחזורים.

בנוגע למשחק עצמו, הקבוצה עם ההגנה הגרועה בליגה והתקפה לא כזאת מעניינת, מצליחה להגיע להרבה מצבי הבקעה נגדנו, כשרק המזל והקורה מנעו מהכדורים להיכנס לרשת. ואנחנו, עם הזדמנות אחת נורמלית שאיכשהו מסתיימת ברשת. זה כמובן לא ימנע ממאנצ'יני לזבל לנו את השכל על זה שעדיין יש סיכוי ושאינטר תילחם על המקום השלישי. זה מדכא החרא הזה!