המחזור ה-32 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏5/5/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זעזוע? על מה ולמה?
    סה"כ הקבוצה סבלה ממכת פציעות בסיבוב השני, ואם אתם שואלים אותי עם שוער סולידי לא היינו מפסידים במינכן ולא בלברקזון ובטח שלא מול דורטמונד.
    הדבר היחידי שצריך להלדיק נורה אדומה זה השוער, ועם כל זאת אנחנו חזק במאבק לאופ"א מה שמראה סה"כ על קבוצה באמת טובה שחייבית כמה שידרוגים, לבטח לא זעזוע.

2. C-J Member

אולי המילה זעזוע במקרה שלכם היא אובר.
    מה שכן, ה- פ.צ. מכסיקו הזה בשטוטגרט אינו מוצדק לקבוצה שמכוונת גבוה.
    לדעתי, רק סופר מריו והיצלספרגר (לפרקים) יכולים לעשות את שטוטגרט לקבוצת צמרת. כל היתר הראו השנה למה השוואבים קבוצת אמצע טבלה ולא יותר.
    שוב פעם: חשוב בגדול - תהיה גדול. חשוב בקטן - תישאר קטן.

אגב, הפדיחות בליגת האלופות היו כשלון חרוץ. שכחו את זה מהר בגלל סיבות הקשורות בסימפטום הכשלונות הכללים באירופה ושדיברנו עליהן בטופיק אחר.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

את התשובה שלי אני יעביר לדיון של שטוטגארט.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה תוצאות מאד מעניינות בתום המחזור ה 32.
    ברמן מנצחת בהמבורג 0-1 ומבטיחה לעצמה כמו גם לשאלקה לפחות את הפליאוף לאלופות. לברקוזן החמיצה הזדמנות פז לעלות למקום הרביעי אחרי שנוצחה בביתה על ידי הרטה ברלין 1-2. עוד תוצאה מרתקת בפרנקפורט, שם ניצחה וולפסבורג של מגאת 2-3, מה שמקרב את הזאבים למקום החמישי המוביל לאופ"א. במחזור הקרוב הזאבים מארחים את שטוטגארט שניצחון יעלה אותם למקום החמישי על חשבון השוואבים, רותחחחחחחחחחחחח.

שימו לב:
    4. המבורג 51 נ"ק
    5. שטוטגארט 51 נ"ק
    6. לברקזון 48 נ"ק
    7. וולפסבורג 48 נ"ק

בתחתית נירנברג עם ניצחון גדול 0-2 על דואיסבורג, הפרנקונים ניצלו את ההפסדים של כל יריבותהין לתחתית (פרט לקוטבוס שעשתה תיקו). בכל אופן הפרנקונים רחוקים רק נקודה אחת מחבל ההצלה, במחזור הבא הם יוצאים לברלין, מול הרטה שמגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים. רותחחחחחחחחחחח

14. קוטבוס 33 נ"ק
    15. ארמיניה בילפלד 32 נ"ק
    16. נירנברג 31 נ"ק
    17. דואיסבורג 29 נ"ק
    18. רוסטוק 27 נ"ק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/08
  5. Frings Member

אכן תחתית רותחת , המקום לגביע אופא עוד יותר רותח ! איזה ליגה יש לנו !

--
    תגידו .. מישהו ראה את התקציר ברמן - המבורג ? , אני מת לדעת את הסיבה ל 9 צהובים ו 2 אדומים שהוציא השופט הטמבל הזה .

6. Football God Member

איזה ליגה?האלופה ידועה כבר מאוגוסט האחרון,והמאבק הגדול הוא על המפעלים הבין לאומיים וזהות היורדת.מזכיר משהו את ליגת העל שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    אני מצפה שנה הבאה לפייט יותר מכובד מקבוצות כמו ברמן,שאלקה,שטוטגארט ואפילו גם המבורג.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/08