המחזור ה-31 של הסריה A:: רומא פותחת מחדש את המירוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏27/3/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף לדעתי לעלות עם 4-4-1-1 כאשר אבאטה מצד אחד ויאנקולובסקי מהצד השני. וסיידורף מתחת לבוריילו. ואני עוד בניתי על כך שיותם יביא לי "לגאבולין" מהדיוטיפרי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שינוי משמעותי שאבאטה המהיר יתופקד בקישור במקום גאטוזו. אנחנו חייבים שחקן מהיר כמוהו כמגן/ כקשר כדי להחיות את המשחק. אמנם המערך נהיה יותר התקפי אבל אין מה לפחד מההתקפה של לאציו שהשנה היא על הפנים ומהגרועות בליגה. אני מאמין שמילאן תצליח לעשות 1-0 קטן, יותר מזה יהיה כבר הפתעה.

3. 亚历山大帕托 Member

לא משנה מה ההרכב. זה מאני טיים, רונאלדיניו בחוץ ולכן אנחנו ננצח.

אגב, הונטלאאר בחוץ והכוח ההתקפי היחיד על הספסל הוא הצעירים: ורדי וזיגוני. להציב את אבאטה לא נותן נקודות זכות, זה משהו בגדר חובה, אבל אם לאונרדו ייתן לורדי יותר מרבע שעה, אני בהחלט אחמיא לו. בונוס נשיקה באוויר אם יכניס את זיגוני.

WTF?! התיקול הכי נקי בעולם של אמברוזיני!!! עבירה על סף הרחבה?! צהוב?!?!?! שופט מזדיין.

פנדל מוצדק לחלוטין, פלאמיני סחט בצורה נהדרת. הראש של רונאלדיניו מסתחרר מרוב הקצב. מהר מדי בשבילו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/10
  4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו טעות איומה של אנטוניני, חבל. 1-1.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

השידור כל הזמן נתקע לי, תפרטו איך היו השערים?

הקצב מפתיע לטובה

6. 亚历山大帕托 Member

פלאמיני פרץ לרחבה וסחט פנדל ממש על הקצה.
    אנטוניני הרחיק הגבהה לא טוב, הכדור נהדף מגוף של שחקן אחד ונחת לרגל של ליכשטיינר ששם את הכדור ברשת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/10
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

על אף המשחק הטוב של בוריילו וסיידורף מילאן ממש לא מסוכנת. גם משום שאבאטה לא מוצא את עצמו ולא תורם לקבוצה בעמדתו במערך הזה, אבל בעיקר משום שפיפו פשוט הולך לאיבוד. אני הייתי נותן לוורדי לפחות חצי שעה, ואולי אף מחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/10
  8. 亚历山大帕托 Member

הבעיה היתה הורדת הרגל מהדוושה אחרי השער הראשון. אחרי שספגנו, כולם משום מה ניסו ללכת עם הראש בקיר עם כדרורים מיותרים, ובמיוחד סיידורף.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שעד אז מוסלרה נאלץ לעבוד. השער הגיע רק בזכות הטעות של קולארוב שעשה עבירה מיותרת. אבאטה לא מסוכן, ופיפו נוגע בכדור רק באיזוריפ בהם הוא זקוק לג'י פי אס. לכן, חבל לבזבז זמן.

10. 亚历山大帕托 Member

הלחץ המתמיד הוא זה שיצר את הפנדל, ואת זה מילאן היתה צריכה להמשיך. במשחקים בלי פאטו אין לנו הרבה מה לחפש חוץ ממצבים נייחים, ועל הנקודה הזאת צריך ללחוץ יותר מכל.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה שמאז השער מילאן חזרה ללחוץ, אבל בקושי הצליחה להתקרב לרחבת השש עשרה. לומר שאין מה לעשות, זו אפשרות, אבל כך רחוק מילאן לא תגיע. ללאונרדו אין מה להפסיד, שיהמר. יוציא את פיפו יכניס את וורדי כבר במחצית. אם גם אחרי חצי שעה לא יהיה שער יוציא את אבאטה ויכניס את זיגוני.

12. 亚历山大帕托 Member

סוף סוף הבנתי את תכנית המשחק של לאונרדו: תשחקו איך שאתם יודעים ובואו נקווה לטוב. כל שער הוא נס.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבאטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx חתיכת זבל, החטאת העונה, זה היה 100 אחוז שער.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין לנו ולא הייתה לנו קבוצה לאליפות, זאת אינטר שגרמה לנו להיראות כמו מועמדת לסקודטו והיום לאציו סך הכל נותנת מעט פרופורציות. אני מאוד מקווה שמתישהוא הסיוט הזה יגמר כי בינתיים לאור העובדה שברלוסקוני מעוניין להשאיר אותנו כתחביב אני לא רואה מצב שבו נחזור לימים היפים שלנו במחצית הראשונה של העשור.

לאונרדו מאמן של הברקות, סגל מזדקן. מישהו באמת עוד אופטימי?

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/10
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי באיזה בית ספר לאונרדו למד כדורגל, כי פשוט מסקרן איפה לימדו אותו ששני חלוצים רחבה זה תמיד עדיף. הוא ניסה את בוריילו והונטלאר - נכשל. ניסה את בוריילו ואיזאגי - נכשל. אז מה הוא עושה? מכניס במקום פיפו את זיגוני, עוד חלוץ רחבה, במקום את וארדי החלוץ הנסוג והזריז... פשוט לא מובן. באמת כדורגל של בעט ותתפלל.