המחזור ה-31 של הסריה A:: רומא פותחת מחדש את המירוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏27/3/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב אם לרומא הגיע במחצית הראשונה והגיע לה, אז בוודאות לאינטר הגיע במחצית השניה...

רומא ביצעה במחצית השניה התקפה אחת בלבד שהתמזל מזלה לכבוש, אם לא, אינטר היתה מנצחת את המשחק הזה וביותר מ-1:2...

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://cache.daylife.com/imageserve/0ejs78F7o99a1/610x.Xxx

:aaa021:

http://cache.daylife.com/imageserve/0cXL5jW6Hr761/610x.Xxx

:aaa021:

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר יניב אני מרשה לך לשמוח לאיד, גם ככה חבורת המונשמים בני ה-60 שהולכים עם הליכון באדום שחור, לא מסוגלים לאיים עלינו גם אם ישחקו 11 על 0.

אגב האם זה אומר משהו על יום רביעי? גם בפעם הקודמת שאינטר הפסידה בליגלפני ליגת האלופות היא ניצחה במשחק בצ'מפיונס, מרמז על יום רביעי?

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  4. cazzo Il Capocuoco

http://digilander.libero.it/kid_juventus/0001milaninter1.Xxx

גם אם מילאן תפשל נגד לאציו, עדיין נשיר... :aaa021:

בקשר למשחק עצמו: אני חייב לציין את דויד פיסארו, משחק כמעט מושלם שלו, לא טעה כמעט, חילץ המון כדורים, שיחרר אותם למעלה, עשה צרות לאינטר בהתקפה, לפי דעתי איש המשחק. בתחילת המשחק דאג שלשניידר לא יהיה הרבה שטחים מתים לפעול, אחר כך שרומא נכנסה להתקפות הוא גם היה פעיל. בגדול, היה משחק מאוד מרגש, התפאורה, הקהל, תחושה של מפגש גדול, של משחק עונה. בנוסף לזה, כל האירועים, העבירות, הכרטיסים, האמוציות, אמידיו מורגאנטי שנסחף, משחק כמו שאנחנו אוהבים.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז כנראה שלא צפינו באותו משחק (מופנה לעומר). כרגיל במשחקים של אינטר, כשהיא "שולטת", זה מתבטא בעיקר בהחזקת כדור ולא במצבים משמעותיים. הקבוצה שמשחקת נגדה לרוב מגיעה ללא פחות הזדמנויות, כולן ממתפרצות. זה בדיוק היה התסריט של המחצית השנייה. יתרון ברור לרומא בראשונה, בשנייה אינטר החזיקה יותר בכדור אך שתי הקבוצות היו די מאוזנות כשזה נוגע לאיומים. התוצאה הסופית מוצדקת. גם בקשר לשופטים אין לאינטר על מה להתבכיין - השער שלה הובקע מנבדל, כמו גם המצב הכי טוב שלה פרט לקורה של מיליטו בדקה ה-95'. אם כבר הקורה, יכול מאוד להיות שזה המהלך שיכריע את האליפות. אולי דמיינתי, אבל אני חושב שז'ואן נגע בכדור והסיט אותו. אם כן, ברומא יצטרכו לזכור טוב טוב את הרגע הזה שלו במידה ויקחו את התואר.

בסה"כ משחק נהדר. אווירה אדירה כיאה לאוהדים הנפלאים של רומא. אני חולה על האולימפיקו ובשבילי זה האיצטדיון הכי טוב בעולם. כל הפלצנים יכולים לבכות על מסלול האתלטיקה, אבל כל משחק גדול שם משדר גמר מונדיאל וככה זה גם נראה.

פרוטה כזה בהמה. בכל משחק של רומא הוא מצליח לריב עם מישהו. כל הזמן צורח, מקלל, דוחף ונכנס לתגרות. שחקן טוב, אבל ערס מעצבן.

עוד מעט הטיקי-טאקה של פאלרמו. איזה כיף! קבאני הגמל הגמלוני לא משחק, לא זוכר למה. אולי פציעה, אולי השעייה, אולי הוא סתם נגח בטעות בתקרה. בכל מקרה, זה לטובתינו הצופים. פאסטורה מאחורי מיקולי והרננדז זה מתכון לחגיגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/3/10
  6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה בסדר, כל מה שנותר לי הוא לשמוח לאיד ולקוות בסתר ליבי שרומא תיקח את הסקודטו. מצידי גם שקטאניה תיקח ורק שלא אינטר שוב תיקח.

יכול להיות שליגת האלופות היא עול מנטלי על אינטר העונה כי מאז שלבי ההכרעה אינטר לא מרוכזת ואולי זה לטובה עבורה, כדאי להם להשקיע כמה שניתן בליגת האלופות כדי לנצח פעמיים את הרוסים ולשפר עמדות לקראת בארסה ומסי.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שאני אסיים עם הבימי בומה של ראסינג נתחבר לזה, מי המחליף של קאבאני (אני מחכה להפתעה טובה בתשובה) ?

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הרננדז.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img69.imageshack.us/img69/1610/palermoj.Xxx

גם בלצארטי בחוץ. בולוניה צפויה לעלות עם 11 שחקנים, אחד מהם שוער.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מורגאנטי המניאק קטע את רצף המשחקים שהיה לזאנטי. זה מדהים עד כמה השחקן הזה נקי!

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל חושב שהמשפט "לא הפסדנו לירבות, אלא לעצמינו" חסר כל תוכן רציונאלי ופשר. גם ליבורנו תוכל לאמץ משפט זה בשמחה. ברור שעל הנייר אינטר קבוצה טובה יותר מהיריבות להן איבדה נקודות במהלך העונה, אבל כיוון שלא משחקים על הנייר, היכולת של היריבות היא שגרמה למוריניו לחייך בציניות אחרי אותם המשחקים.
    בכלל אנחנו, מי שצופה בליגה שבוע אחרי שבוע, צריכים לשמוח שלהבדיל מליגות אחרות קבוצות הצמרת שלנו צריכות להזיע כל משחק ולא לטייל עם רביעיות, חמישיות או שביעיות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דבר אחד שכן אוהדי אינטר צריכים לזכור שגם אם יש להם לוח משחקים קשה יותר מזה של רומא הרי שבראש רומא עדיין עומד ראניירי עם כל מה שכולל ראניירי. נקווה שזה יסתיים אחרת בשבילם אבל זה מה שעומד לזכות אינטר. לאונרדו וראניירי חסרי ניסיון בדברים שכאלה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בובו פצוע ומיליאצ'ו יפתח לצד גויאן במרכז ההגנה. ללא בובו, קייאר ובלזרטי. זו ההזדמנות של די ואיו לחזור לכבוש.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקולי, מיקולי, מיקולי!!!

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ועוד פעם מיקולי, מחווה שלי למרות שהוא סיים "רק" עם שלוש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

המחמאות לקפטן ברורות רק מצפייה בהיילייטס והשורה התחתונה, אבל משחק נהדר גם להרננדס שפאסטורה הרס לו בישול במהלך נהדר. פשוט תענוג השלישייה הקדמית (כשפאסטורה משחק פשוט) כשגם ליבראני נותן משחק טוב.