המחזור ה-31 בסריה A:: דרבי רומאי ענק בניחוח לאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/4/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שכחתי כמובן לציין שאני ממש אבל ממש אשמח אם מנצ'סטר סיטי עדיין תהיה מעוניינת לקחת מאיתנו את רונאלדיניו. הוא כל כך כבוי ומשחק בהליכה שבא לך לזרוק משהו מאוד חד לעבר המסך, הוא חושב שהוא יצליח להמשיך לזייף אבל בבירור שכאן הוא לא יכול להצליח, אפשר היה לראות שינוי בין מילאן של קאקה לבין מילאן של רונאלדיניו. הראשון אגב הראה כמה פלאשבקים טובים שלו מהעבר היום.

אם נבודד את אודינזה וסיינה ממאבקי התחתית (מדהים איך שנה אחר שנה סיינה מצליחה לברוח בזמן מהקו האדום, צריך לבדוק את זה לעומק) אז יש לנו תחתית מגובשת, הפייבוריטיות שלי לירידה הן עדיין קייבו, לצ'ה וטורינו אבל זה תלוי הרבה בתוצאה מחר בין רג'ינה לאודינזה שכן הפסד של החבר'ה מרג'יו קלאבריה והם לא יצליחו לבצע עוד קאמבק כמו שאנחנו מורגלים לקבל מהם בשנים האחרונות.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

AS R
    דוני אשם ב3 מהשערים היום ונתן תצוגה עלובה בפנדלים מול ארסנל. אך האם ידעת שהוא סוחב פציעה כבר יותר מחודש ובכל זאת משחק בגלל חוסר האלטרנטיבות בספסל? האם מספיקים לך שני משחקים רעים כדי למחוק 3 שנים בהם דוני מציג יכולת מדהימה, אפילו בעונה חסרת הגנה כמו הנוכחית, הוא אחראי על אינספור הצלות שהביאו נקודות לרומא.

נסטה, דווקא הפעם מקסס לא עשה שום דבר רע ובכל זאת הורחק בגלל שופט שלא מתאים לסוג המשחקים הזה. לא יכול להיות ששופט יהיה במרכז הבמה ויהרוס את המשחק דקה אחר דקה.
    ולגבי ליכשטיינר\די סלבסטרי, ליכשטיינר לא הצליח להתמודד עם באפטיסטה ונראה דיי אומלל היום בהגנה. הכניסה של די סלבסטרי הקשתה על באפטיסטה שניסה לחתוך למרכז כבר מאמצע המגרש.

הניצחון של פיורנטינה מגדיל את הפער ל6 נקודות. כשנשארו 7 משחקים עד סוף העונה כשאחד מהם הוא מפגש ישיר בין רומא לפיורנטינה, אני מרשה לעצמי להיות אופטימי. יהיה זה עוול גדול אם רומא לא תייצג את איטליה בליגת האלופות בעונה הבאה.

אורי, אני לעומתך חיכיתי לחילוף של מנז שיבוא על חשבון אחד הקשרים או אפילו טוטי שלא יכלו למשוך את הפציעות שלהם לאורך המחצית השניה. היו למנז כמה מהלכים מאוד מרשימים אך חסרי תכלית, דבר המאפיין אותו לאורך כל העונה. בכל זאת אני חושב שמדובר בשחקן כישרוני ביותר שיכול להגיע לרמה הכי גבוה של משחק ובהעדרו של ווצ'יניץ', החילוף היה במקום למרות שלא שינה דבר במבחן התוצאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/09
  3. 亚历山大帕托 Member

לא היה שום שינוי. קאקא בקושי זז, לא מוסר מדויק, ולוקחים לו את הכדור בכל תיקול. אני בספק מאוד שהוא יתקרב בעתיד ליכולת שלו מ-2007. נראה שקשה לו מאוד להתאושש מהפציעות האחרונות שלו.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רבע השעה האחרונה במולטיקאסט הייתה אחד הדברים הכי מטורפים שיצא לי לחוות בשנה האחרונה בכל מה שקשור בכדורגל. פאלרמו שתוך דקה חזרה מפיגור 2-0 והשוותה משחק שנראה שהיה גמור, כשמיקולי לא היה רחוק מלעשות מהפך מדהים בדקות האחרונות עם כמה מהלכים נהדרים (כולל ראבונה יפהייפיה). טורינו שבדקות הסיום הייתה במצב של 0-0 שהיה משאיר אותה מתחת לקו האדום, כבשה, עלתה מעל הקו, ספגה מיד אחרי זה שער שיוויון שהוריד אותה בחזרה למקום ה-18, ולבסוף כבשה שער ניצחון 2 דקות לסיום שמעלה אותה למקום מבטחים. וכל זה תוך 6 דקות בין הדקה ה-82' ל-88'. מה עוד? בולוניה מקבלת בראש מסיינה (משחק ענק של חארג'ה), מילאן משיגה ניצחון במשחק משעמם ומורידה את קייבו לקרקע. הגיע הזמן שמישהו יעשה לה את זה - החמורים המעופפים בתקופה נהדרת. קסאנו עם צמד ופאציני עם עוד אחד מכניסים את לצ'ה לחתיכת בעיה, מחזורים ספורים לסיום העונה. מארקטי ופריי נתנו שניהם משחקים מעולים במשחק לא רע עם סוף נהדר. נאפולי לא מצליחה לנצח בביתה את אטאלנטה שאף הייתה עדיפה על פני קבוצת הפאר הדרומית. והדרבי... אין מילים. ביזיון ע-נ-ק של ערוץ הספורט שגזל מאיתנו את ההנאה של המשחק המדהים הזה.

סרייה A בגדולתה. לא מחליף את זה תמורת שום ליגה אחרת בעולם.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמר ואלון בהראמי (קשר ווסט האם ששיחק בלאציו)בראיון לפני הדרבי: "יש כאן (באנגליה) אווירה נהדרת, אבל שום דבר לא ישתווה לתשוקה שיש בדרבי הרומאי." אגב, השוויצרי גם אמר שלאציו תנצח ופאנדב יכבוש. כנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עוד במחצית הראשונה ראיתי את ריקי מנסה ליזום ולנסות, אכן זה עדיין לא ממש אותו קאקה בגדולתו אבל זה היה ניסיון וזה הרבה לעומת ההספק העלוב של רונאלדיניו.

מה העניין של הייבוש של בקהאם לאחרונה?

---
    לגבי די סילבסטרי וליכשטיינר אני התכוונתי יותר במניין הדקות של האיטלקי שביחס לכישרון שלו הן מעטות מידי ולכן הוא צריך לחשוב לפחות מה עדיף לו יותר.

7. 亚历山大帕托 Member

גם ברוקי ניסה כל הזמן...

בקהאם לא שיחק במשחק הקודם כדי לנוח. היום זה היה רוטציה רגילה, אני מניח.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/04/11/0KHXZ9XR--346x212.Xxx

וואו,כל הכבוד לפאלרמו..

מחזור מאוד מעניין יש עד עכשיו,אינטר איבדה נקודות,לא שאני או מישהו אחר מאמין אבל שהיה.. גם ככה אנחנו נאבד נקודות היום,כמו כל פעם שאינטר איבדה העונה נקודות..

9. avdz7 Member

ותחשבו אם יובנטוס לא הייתה מאבדת נקודות מיותרות וקלות כמו מול קייבו, קליארי, סמפדוריה.. הכל היה יכול להיות פתוח.. חבל.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל עדיין יכול להיות פתוח אם יובה תנצח היום , ושבוע הבא את.................אינטר.

11. GRANDE LAZIO Member

אךךך כמה שהנקמה מתוקה....
    יכולת התקפית פנומנלית, הגנתית קצת פחות. חצי ראשון די בינוני, חצי שני מצוין. פשוט פירקנו אותם ללא רחמים חח.

הגול של סאראטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אין לנו כבר סיכוי להיות באירופה, אנחנו רחוקים מדי, אבל לפחות קילקלנו קצת ליריבה..

אללה, לגביע. :aaa021:

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מעצבן. לא הגיע ללאציו לנצח היום בכלל, המחצית הראשונה שלנו הייתה צריכה להיגמר ב3 או 4-0 של פיגור בלאציו, ובמקום זה היא נגמרה ב2-0. מצד שני המחצית השניה גם הייתה נוראית שלנו, אבל לאציו לא הגיע למצבים שהיו לנו. דוני היה נורא, ומקסס במשחק ראשון נורא שלו זה הרבה זמן, נדיר לראות אותו במשחקים רעים וחבל שדווקא ביום הזה הוא היה ככה. ריסה גם כן גרוע, פאנוצ'י סביר איכשהו בהגנה ומוטה היה גרוע בהתקפה. מעליהם הכל היה בסדר, טוטי מתחיל לחזור(משחק נהדר), פרוטה באחד המשחקים הטובים שלו העונה, נתן את הנשמה, באפטיסטה היה השחקן הכי פעיל בחלק ההתקפי שלנו, כשטוטי גם כן היה כזה. גם פיזארו היה ביום מצוין שלו, הוא עובר עונה טובה מאוד. מי שעיצבן אותי זה בריגי, שלא תרם בהגנה ובהתקפה כרגיל לא תורם יותר מדי(אני אוהב אותו, אבל זה ממש עצוב שבלי טוטי ווצ'יניץ' השחקן החסר טכניקה הזה הוא מלך השערים שלנו).

GRANDE LAZIO, אתה חי בסרט. פירקנו אותם? תגיד תודה שלא גמרתם עם חמישייה ברשת.

13. פול סקולס Member

איך טיאגו מוטה הגיע לג'נואה?
    אני זוכר אותו בעונה טובה בבארסה, ואז בעוד איזו קבוצה מספרד..
    מישהו יודע מה המסלול שהוא עשה?

14. 亚历山大帕托 Member

פציעה כרונית בברך. הוא עוד הספיק לבלות עונה בשכיבה בבית ועל שולחן הניתוחים באתלטיקו מדריד. הערך שלו נפל, כמובן, והוא הצטרף לג'נואה כשחקן חופשי.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצגה של אלכס... אני לא בטוח שהגיע פה פנדל. בטח לא שוויון, עם תצוגה גרועה של כדורגל מצידנו.

והנה שוב גנואה חוזרת להוליך, האמת שבצדק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/09