המחזור ה-31 בסריה A:: דרבי רומאי ענק בניחוח לאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏10/4/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכומים הם לסוף המשחק, אני רק יגיד כמה משפטים. לא יאומן שלאציו מובילים מ3 בעיטות לשער בלבד(אולי הייתה עוד אחת ב2 דקות שפיספסתי בגלל השידור, יימח שמם של ערוץ הספורט), ואנחנו עם 2 קורות, הצלה מהקו, 7-8 קרנות, הצלה גדולה של מוסלארה, אחד על אחד שטוטי פיספס בגלל שהשוער עצר את הכדור עם הרגל שלו(כדור שטוטי לא מחמיץ, בערך 85% וזה היה שער) ועוד כמה בעיטות, כל זה לא נגמר בגול.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איזה מחזור מטורף!

אני צופה בדרבי עם פזילה בו זמנית למתרחש בורונה שם מילאן די מנמנמת לה, אין על מה לכתוב ממש מלבד לציין שקייבו חותכת יותר מידי את ההגנה וכמעט הצליחה לעלות ליתרון אבל דידה נתן עצירה גדולה וראוי גם לציין שאנצ'לוטי הורחק אני חושב בפעם הראשונה עקב ויכוחים עם השופטים.

הדרבי פשוט מטורף, פתיחה מדהימה של לאציו וזה כבר התחיל להיראות כמו תבוסה מוחצת לרומא אבל מקסס צימק ומאז רומא שלטה במשחק אבל למרות הישיבה על השער של מוסלרה זה עדיין לא זה כאשר לקראת הסיום זראטה בבעיטה חופשית ממש גירד את הקורה של דוני. מדהים!

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא יאמן שירדנו למחצית בפיגור. אם רומא תמשיך לשחק את המשחק שלה גם במחצית השניה, השערים יגיעו ואני מאמין שאפשר לנצח את המשחק.

שער נהדר של זאראטה.

השופט היה חייב להוציא לעצמו כרטיס צהוב על כך שהפריע למהלך של טוטי שהיה בדרכו לשער. במקום זה השופט העניק את הכרטיס לפרוטה על כך שהתלונן בפניו. ואם כבר טוטי, גם על כיסא גלגלים הוא יהיה השחקן הכי טוב על המגרש.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הצלחתי למצוא קישור נורמלי למשחק שלנו, אז שבוע שני ברציפות אני עם הסקיי סופר קאלצ'ו. אז את הדרבי הרומאי המעולה אני לא רואה במלואו, אבל לפחות אני מקבל מהלכים ועידכונים בלייב מהמשחק של מילאן. אפשר להבין שמילאן לא מרשימה ושקייבו יוזמת יותר. יניב כבר ציין את האירוע המשמעותי של המחצית (ההרחקה של אנצ'לוטי). הגול השני של זראטה מדהים... איזו פתיחה ללאציו. כמו שאמרו כבר, עושה רושם שיש רק קבוצה אחת על המגרש ושזה עניין של זמן עד שרומא תשיג את השיוויון. פאלרמו לא קרובה אפילו ללדגדג את אינטר בסאן-סירו והמשחק שם גמור. קסאנו ופאציני ממשיכים בשלהם ומטביעים את לצ'ה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.repubblica.it/2009/03/sport/calcio/diretta-serie-a/serie-a-31-giornata/ap_15526967_24521.Xxx

אחת מהתמונות היותר יפות של השנים האחרונות.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

והתמונות של אילרי בלאסי במחצית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך לחתימה שלי, באמת מרגש.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ראוי לציין שזה נראה לפחות מהתמונות של היציעים שיש כמות מרשימה מאוד של אוהדים היום, אולי לאות סולידריות מכיוון שההכנסות ממכירות כרטיסים הולכות לנפגעי רעידת האדמה בל'אקווילה.

9. AS R Member

ליגת אירופה ? איך קוראים לגביע אופ"א משנה הבאה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

כבר 4-2, שער שני באשמתו של השוער של רומא דוני. כבר הרבה זמן שאני טוען שהוא שוער חלש מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/09
  10. NUOVA GUARDIA Member

אוי רומא.
    בדרבי הגדול נגד לאציו שהמשחק נערך באולימפיקו זה פשוט ביזיון להפסיד בצורה כזאת ולחטוף רביעייה מהקבוצה כמו לאציו, שהעונה היא לא משהו בכלל.
    אני מקווה שבעונה הבאה ברומא יתחילו להבין שהם צריכים חלוץ מטרה בדחיפות, אי אפשר לנהל משחק כשיש לך רק חלוץ אחד כמו ווצ'ניץ' על המגרש, מה יקרה אם הוא יפצע?
    בקיצור, אני בעד זעזוע בסגל של רומא בעונה הבאה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוני נוראי היום, אך אם אתה טוען זאת כבר הרבה זמן, אין לך מושג על מה את מדבר.

חייבים זעזוע במערכת השיפוט של איטליה, זה לא יכול להמשך כך.

קרדיט גדול ללאציו שביכולת כמעט אפסית הצליחה להביס את רומא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/09
  12. AS R Member

יש לי מושג על מה אני מדבר. דוני פשוט לא שוער שמתאים לקבוצת צמרת באיטליה. הוא פשוט לא מספיק טוב ויש הרבה שערים שהוא סופג ששוערים אחרים היו לוקחים. חוץ מזה שאני בטוח שיש לו חלק לא קטן בהדחה בפנדלים מול ארסנל.

לאציו פשוט עשתה קרקס מההגנה של רומא היום. רומא לא הופיעה למחצית השנייה גם מבחינה התקפית, וההפסד הזה פשוט מגיעה לה. רומא תסיים את העונה במקום ה-6 ככל הנראה, ולא תשחק בליגת האלופות.
    שני ההרחקות בסוף של מקסס ושל ההוא מלאציו לא מובנות לי. לא זכור לי שכאשר שני שחקנים מתקרבים ראש לראש ונותנים דחיפה קטנה זה לזה צריך להוציא אדום.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני חושב שהדרבי היום היה אחד המשחקים הטובים ביותר שיצא לי לראות השנה בליגה ובכלל, היה שם הכל, פתיחה מדהימה עם שערים מרהיבים(השער של זראטה היישר לעשרת הגדולים של העונה), כדורגל מצויין עם מכות ואדומים. כל מה שאתה מצפה מדרבי רומאי להיות היה לנו היום וההפסד כולו של אוהדים נייטרלים, אוהדי רומא ולאציו ששוב נאלצו להסתכל במסכים הקטנים של האינטרנט במקום להנות כמו שמגיע להם. תעודת עניות לארץ שלא יודעת להעריך ספורט.

אם אחרי השער של מקסס במחצית הראשונה המשחק היה כולו של רומא אז הרי שבפתיחת המחצית השנייה הכל השתנה לטובת התכולים שהיו מצויינים פשוט, כבשו עוד צמד (דה סילבסטרי צריך לחפש קבוצה חדשה בקיץ) וסיימו את הסיפור, או שבעצם היה זה מקסס ששוב לא שלט על המזג והורחק יחד עם מטוזאלם.
    http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/04/11/0KHXVERR--346x212.Xxx

---
    בורונה היה משחק מגעיל ומשעמם אבל תמונת המשחק של המחזור מגיעה משם, לפחות עבורי. הבוגד זועק ומניף ידיים בשמיים פעמיים כאשר סיידורף מחפש את רונאלדיניו שמחפש את אמברוסיני שמחפש את פאלמיני ובינתיים הבוגד רק מניף ידיים כאשר הוא חופשי לחלוטין :aaarofl: . 0-1 למילאן בסיום משער של סיידורף, בסופו של דבר גם משחקים כאלה צריך לנצח.

קאמבק מטורף של פאלרמו שחזרה מ-2-0 ל2-2 ממש בדקות מספר, דרמה גם בפירנצה שם הויולה הצליחה לגרוף ניצחון נוסף דחוק על קליארי (על מה גאמבריני היה עצבני כל כך?). אני בעד לעשות עוד מחזורים בצורה הזו כאשר רוב המשחקים משוחקים באותה השעה גב אל גב, הייתה אווירה נהדרת והיו אחלה משחקים.

14. NUOVA GUARDIA Member

ללא ספק המילה ''הגנה'' לא הייתה רלוונטית במשחק של רומא היום, לאציו פשוט עשתה מה שהיא רוצה וגם ביכולת לא ממש טובה שלה היא בסופו של דבר הצליחה להבקיע ארבעה שערים. אני לא יודע אם להאשים את דוני בארבעת השערים, בשער של זארטה לא היה לו כל כך מה לעשות, אבל בהחלט הוא שוער מצויין ואני חושב שההגנה נשארה בחדר ההלבשה במחצית השנייה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור לא שפוי ולא צפוי!

התחלתי לראות את הדרבי הרומאי, כאשר חצי מבט וכמובן הלב בארטמיו פראנקי. כמו שכתבו כאן, אחרי שלאציו עלתה ליתרון של שני שערים, רק קבוצה אחת היתה על המגרש ואילו אני שרציתי בנצחון של התכולים היתי בלחץ, עד שספאלטי הכניס את מנז במקומו של פרוטה. אני מודה שאין זה רציונלי, אלא אינטואטיבי בלבד, אך מיד עם החילוף נפלה עלי נחת רוח והאמנתי שרומא כבר לא תחזור. עברתי לראות רק את פיורנטינה. אני שמח שלא התבדיתי ורומא אכן לא הפכה את התוצאה. הלחץ, זה שנפתרתי ממנו עם הכניסה של מנז, חזר ובגדול אחרי שראיתי את קאליירי משחקת טוב הרבה יותר מאיתנו. גם באחד עשר מול אחד עשרה וגם כאשר הסרדינים ירדו לעשרה שחקנים. הם אולי ספגו, אך היו מסוכנים יותר, ואם לא פריי הינו מפסידים את המשחק. בסופו של דבר, הכל הסתדר עבורי בדיוק כפי שרציתי. זמנית אנחנו עולים למקום הרביעי וגם פותחים פער של 6 נקודות מרומא.

כפי שכבר כתבתי עוד לפני שריקת הפתיחה, עכשיו אני אפילו עוד יותר בטוח שהיה זה המחזור האחרון של מיכאילוביץ' כמאמן בולוניה, שעכשיו גם נפלה לסיר פחד ולחץ בעקבות הנצון של טורינו שהוריד אותה אל מתחת לקו האדום.

יש כאן לא מעט בינינו שמחבבים נורא את דונאדוני, אבל חייבים להודות שעד כה המאמן הסימפטי מתקשה להוציא את העגלה של נאפולי מהבוץ. נאפולי תחת דונאדוני עם 4 תוצאות תיקו מארבעה משחקים.

כל הכבוד לפאלרמו על התיקו ועוד מפיגור של שני שערים.

:aaa15: