המחזור ה-31 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/4/06.

1. רפאל Member

אם לא אוליבר קהאן זה כבר היה עכשיו 3-0 למיינץ שכבר מההתחלה מובילה 2-0 ובצדק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פנדל ברור לא נשרק לטובת שאלקה, לינקולן מוכשל במהלך נהדר, והוא פשוט שחקן ענק. אולי בכל זאת שיבוא לנהל ת'משחק של באיירן, הוא פשוט שחקן עצום.

3. רפאל Member

פיזארו עם החמצת העונה ומצד שני אוליבר קהאן ביום ענק משאיר את באיירן מינכן בתיקו 2-2.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/06
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין ברמן לשאלקה היה בהחלט מעולה, בעל קצב מסחרר והמון אירועים, אבל כזה חוסר דיוק וריכוז ברחבה מצד שני הקבוצות לא ראיתי כבר הרבה זמן. שאלקה איבדה את הסכוי למקום בליגת האלופות בעונה הבאה וזה מעציב אותי, לפחות המחצית השניה משאירה המון מקום לאופטימיות למפגש השני בחצי גמר גביע אופ"א נגד סביליה ביום חמישי. מה שכן היכולת המזעזעת של קוראני ולארסון קצת מדאיגה לאור העובדה שמול סביליה שאלקה תהיה חייבת לכבוש.

ובלי קשר.

לא הבנתי את ההחלטה של ואן באסטן לוותר על מקאיי (הויתור על סידורף זה כבר ממש חוצפה) כי בחודש האחרון מקאי חוזר לכושר והיה ניתן לראות את זה טוב מאוד גם לפני הצמד היום. מוזר שהמאמן ההולנדי לא נתן למקאי סיכוי להרשים אותו, למרות שבכושר הנוכחי מקאיי לדעתי אפילו ראוי להרכב.

5. Raulito Madridista

היכולת של באיירן מינכן מאוד לא משנכעת לאחרונה אבל היריבות שלה מעדו יותר מדי פעמים העונה וזה מה שייתן לה את האליפות. אוליבר קאן הציג משחק גדול לא בפעם הראשונה העונה, ואולי יינס להאמן יותר טוב אבל אי אפשר להגיד שיש לו עונה רעה, כי הוא אחד השחקנים ששמרו על יציבות בבאיירן. רויי מקאיי כבש את שערו ה-16 העונה עם צמד ובתקופה האחרונה הוא מפציץ, בהחלט אפשר להשאירו במועדון, בכל מקרה הוא מלך השערים. מיינץ ממש קבוצת תחתית ובאיירן הייתה צריכה לנצח את המשחק הזה על הנייר, אבל לחזור מפיגור 2-0 זה יפה, לפחות באיירן לא נשברה. פער של 5 נקודות לא ייסגר תוך חמישה מחזורים, כי במחזור האחרון להמבורג יש את ברמן אם אינני טועה, ובאיירן תנצח את המשחקים שנותרו לה בבית.

המבורג כמו שאלקה בעונה שעברה, מועדת ברגע האמת שהיא ממש קרובה לבאיירן, כמו ששאלקה הובילה ב3 נקדודות על באיירן וניצחה אתה פעמיים ומאז לא הפסיקה להפסיד, והמבורג העונה גם ניצחה פעמיים את באיירן ותמיד שהייתה לה אפשרות לצמצם את הפער לממש קטן פחות מניצחון או משהו, היא פישלה, והיו לה פעמיים כאלה.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שלמאקיי אין מקום בסגל..
    הוא בכושר עלוב ,וגם בניבחרת ב43 הופעות יש לו רק 5 שערים,והוא חלוץ !!!
    מה גם כשיש את ואן ניסטלרוי,קוייט,באבל,ונחור אוף הסלינק. לא צריך אותו.
    מה שכן אני מסכים איתך שלא להזמין את סיידרוף זו חוצפה,וטימטום. הוא אחד הקשרים הטובים באירופה שחקן פשוט גדול,מנהיג ומנוסה שרק יכול להוסיף. טעות חמורה לא לקחת אותו.

7. Raulito Madridista

אני לא מסכים איתך בקשר לזה, הוא בכושר טוב בבאיירן, היחידים שטובים בתקופה האחרונה, ואן ניסטלרוי אם כבר לא בכושר בשבועות האחרונים, לדעתי לא ייקרה כלום אם יהיה בסגל, ולמרות שקוייט חלוץ מצויין מקאיי יותר מנוסה ממנו. אי הזמנת סיידרוף, כמו שאמרת זו חוצפה אחת גדול, שחקן שיכול מאוד לתרום לקישור, ואחד השחקנים הטובים בעולם בתפקידו, בלעדיו מילאן פחות טובה, ו"בהרבה פחות " טובה. רפאל ואן דר והארט בטח יוזמן לסגל נבחרת הולנד, האם יש לואן דר מיידה גם זימון? לא שמעתי עליו בתקופה האחרונה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כי אתם יודעים למה איך ומדוע נכון? אולי לא תדברו על דברים שאתם לא יודעים? אתם מוזמנים מדי פעם לקפוץ להולנדי ולנסות להבין. אבל אל תזרוקו דברים שאתם לא יודעים. יש הרבה דברים מאחורי ההדחה שלו,
    שכמובן,לא קשורים ליכולת המקצועית שלו.
    "חוצפה"- מי אתם לעאלעזל שיודעים על מה קורה בין סידורף לבין הולנד הנבחרת,ובכלל כל הולנד ועל מה שקורה שם? ואת מה שסיידורף עשה לנבחרת(שוב,לא מקצועית).

תשקלו מילים.

ומכיוון שאני יחסוך לכם,אז סיידורף היה אחראי לא קטן לשעורורית ההפרדה הגזענית בנבחרת בימי 98 ו2000. יהירות ואגו אדיר שפיצלו קשות את הנבחרת והרסו לה לא מעט טורנרים(כמובן הוא לא היחיד). זה בקטן,כי אני יכול לתת מגילה על התבטאויות ועל הבלאגן שהיה בנבחרת. אם סיידורף היום מוזמן-כל הולנד דורשת את ראשו של ואן באסטן. כמובן שהוא עושה בשכל(וגם מן הסתם ואן באסטן לא אהב את ההתנהלות המביישת של סיידורף). לשחקן כזה יש מקום בכל קבוצה בעולם ובכל נבחרת,שחקן ענק, אבל אל תדברו על דברים שאתם לא יודעים,ואיזה סיפורים יש על סיידורף בנבחרת,על מה שהוא עשה לה חברתית,על הדברים שלפעמים אמר שהוא גדול על הנבחרת.ועל הלכלולכים וההתבטאויות כנגד שחקנים על רקע גזעני. מחנאות אדירה שהייתה בהולנד,ושהיא הסיבה אולי המרכזית לאי הצלחה של הדור של סיידורף בחבריו.
    מי כמונו ההולנדים מבינים שכישרון לא תמיד מביא תוצאות אם הנבחרת מפולגות ומחולקת. סיידרוף היה הגורם מספר 1 לזה,והוא יודע,וכולם יודעים,שהוא את הסיפור שלו בנבחרת גמר. ובצדק.

כל השחקנים שהיו אחראים יחד איתו על זה,הן הסורנאמים והן האחרים,לא ראו יותר נבחרת. סיידורף הוא ה"שריד" האחרון. אבל גם הוא יודע שלעולם הולנד לא תקבל אותו חזרה. וכמו שזה נראה,הוא גם ממש לא רוצה.

אז בחייאת,הרי לא צריך להיות פרופסור כדי להבין ששחקן כזה שלא מוזמן זה לא "סתם. אפשר לשאול,אפשר להתעניין,לא צריך להוציא מילים שלא צריכות לצאת.

ראוליטו,לא צריך להתעצל,יש דיון הולנדי בפורום שאתה יכול לשאול שם במקום לעלות תהיות. הסגל המורחב פורסם כבר.מתוכו ינופו 10. כמובן שהוא נמצא בדיון ההולנדי. (ולשאלתך,מן הסתם ואן דר וארט הוזמן.ואן דר מיידה?אל תצחיק אותי...)

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/06
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בכל זאת ההולנדי הכי טוב שיש היום ולהעיף אותו בגלל השארוריה שהיתה בכלל ב-1996 לא במקום.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה?ההבנה שלך קצת לוקה בחסר. איפה אמרתי שזה בגלל זה? זה רק פסיק קטן מבין כל הדברים השעורוריה הזאת. אנחנו מדברים על התבטאויות ודברים הרבה יותר גדולים. אם זה היה רק זה אני מבטיח לך שהיום בנבחרת. ציינתי שלל סיבות ויש עוד מגילה של דברים.סיידורף השחקן הכי שנוא היום על ההולנדים.מה לעשות. יש דברים שיותר חשובים מכדורגל,אבל אתם לא מבינים את זה כנראה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חברים, יש באמת דיון בהולנדי שארז ודודי עומלים עליו ימים כלילות, תנו להם את הכבוד שמגיע להם ותדיינו איתם בדיון שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי המחזור, אותי לא הפתיע כלום, עוד ששמעתי על ההרכב הסופר החסר של המבורג כבר ידעתי שהם לא הולכים לנצח, אפילו הצלתי לחבר שלי את הווינר עם ההרגשה שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    לברקוזן שיחקה חכם ב- אול ארינה אבל אם אאילטון היה משכיל לנצל רבע מההזדמנויות שלו, או שבמצב של 0-0 היה מוסר לבני לאות שהיה חופשי מול השער הכל היה נראה אחרת, אבל כמו שעדי אמר לברקוזן עם סקיבה היא הקבוצה של הסיבוב ומעפילה בצדק לאופ"א.

דור, ברבאטוב לא כבש, אבל אני מציע לך לראות את סיכום הסיבוב ואת הבישול הפנומונלי שלו עם העקב, גאון פשוט גאון!!!

באיירן יצאה בנס ממיינץ עם נקודה, כמו שהשדרן הגרמני אמר עם פנס בעין, מיינץ הייתה הקבוצה הדומיננטית וזידן המצרי הנפלא היה יכול בדקות הסיום להכריע את ההתמודדות, אבל בכדורגל כמו בכדורגל באיירן ישד רק אחת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    בשבוע הבא באיירן יכולה לחגוג אליפות, רצה הגורל והם קיבלו את המשחק הכי קל שאפשר לקבל נגד שטוטגארט בבית, כיום שטוטגארט היא לצד דואיסבורג הקבוצה החלשה בליגה.

ברמן איבדה הזדמנות פז להתקרב להמבורג ( יש עוד משחק בינהן בהמבורג) אחרי תיקו 0 מאכזב נגד שאלקה, לא היה ברור לי למה שאף הוציא בלי סיבה את קלוזה חצי שעה לסוף!?

התחתית בוערת, אפילו קלן עדיין חייה, אבל לוח המשחקים שלה שכולל משחק בהמבורג לדוגמא יכול להיות בעורפה. אבל עם פודולסקי בכושר נפלא השמיים הם הגבול!
    לעומת זאת הזברות מדואיסבורג נפרדות מהליגה אחרי עונה אחת בודדה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/06