המחזור ה-30 בפרמיירליג: ונדמה שישוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/6/20.

1. Sturridge Member

נו באמת. המוצר המוגמר הזה סיים מקום עשירי.

איפה ראית מאמן שבאמצע תבוסה במחצית מחליף מערך, מעלה שני שחקנים שאף אחד לא הבין מה הם עושים במועדון ומשם דוהר לאליפות.

לא היה בצ’לסי מאמן שהאליפות היא יותר שלו מקונטה.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי פוצ'טינו עבר שינוי כמאמן בתקופת גווארדיולה.

Gianzola01, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

אז המוצר המוגמר של קלופ סיים מקום אחרון אחרי סיבוב ראשון, פשוט קלופ סיים את העונה ועלה ל - 7.
    לא חוכמה סתם לתת נתון מתקופה שהוא מיצה את עצמו ולא עזרו לעשות שינוי בזמן.

4. yakov_y YNWA

פעם אמרת ששתו לו את השחקנים, עכשיו אתה אומר מיצוי.
    מתי מגיע המיצוי ? 3-4 שנים או 7 שנים ?

אני מסכים איתך בנוגע לפוצ'טיניו וגם לגבי המיצוי, פשוט חושב שאחרי המיצוי אפשר לבנות "קבוצה חדשה" ולא לסיים את דרכו של המאמן.

5. alexshw Member

מיצוי התחיל אי שם במהלך 2018/19

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. סמואל אטו Member

בגרמניה יש קבוצה אחת מעל כולם שצריך לעקוף בשביל לתפוס את הפסגה.
    באנגליה יש 3-4 כאלה שמתחלפות בהתאם לתקופה.
    גם אם תאמן את טוטנהאם 10 שנים, לא בטוח שב-10 שנים האלה תקבל פתח לתפוס את המקום הראשון כי קבוצה עשירה/גדולה יותר וכבר תנצל את הזמן כדי לחזור למעלה.
    באליפות של לסטר זו הייתה רק העונה השנייה של פוצ'טינו, מי יודע אם גרסת 18/19 של טוטנהאם לא לוקחת אליפות בעונה ההיא?
    אי אפשר להתעלם מהתזמון של דברים.

בכל אופן, ולמען הסר ספק כי דברים נוטים לצאת מפרופורציות בפורום הזה, אני לא התייחסתי בדברי להשוואה בין קלופ לפוצ'טינו כמאמניפ או הישגיהם. רק להשוואה בין טוטנהאם לדורטמונד.

7. k_700 Member

אני מת לדעת איפה היה דיון שאוהדי יונייטד כתבו לך שהוא מניה בטוחה בשבילהם?
    מתי ואיך בכלל נוצר הדיון הזה שלו אלינו? אני דווקא זוכר שכשכן דיברנו עליו, אני ועוד כמה הצגנו לא מעט חששות בקשר אליו(כמובן שאחרי מוריניו בזמנו, כל אחד מאתנו לוקח אותו ומה הבעיה? הוא מאמן הרבה יותר טוב ממוריניו, היום, אתמול ומחר).

אתה כותב שבוא התוצאות שהוא השיג בטוטנהאם לא כל כך שונות בשורה התחתונה מתוצאות שטוטנהאם חוותה גם לפניו...ובכן... בקיץ בלי רכש הוא סיים בגמר ליגת אלופות. כמה מאמני טוטנהאם לפניו בכלל החזיקו בקבוצה שהיא במשך כמה עונות שווה לפחות רבע גמר של המפעל הזה?
    זה בזכותו.

סטארידג' כתב לי תבדוק באיזה מקום הוא היה מהמקום הראשון כשפוטר, אני זוכר. 20 מהמקום הראשון אבל גם 3 ממקום 5 כי הוא פאקינג פוטר במחזור 12, כלומר בשליש הראשון של העונה.

אין פה אמת מוחלטת, היה אפשר לפטר אותו אם בקנה היה באמת פתרון מבטיח.
    אבל הפתרון הזה הוא המאמן הכי גרוע ומעייף בליגה היום, מאמן שהוא לא רבע ממה שיכול היה לתת להם פוצ'טינו.
    ולאורך זמן נבין את זה.

אגב, רק כדי להמשיך את הבדיחה. מוריניו פחות או יותר הכפיל את הפער שלהם ממקום 1 בפעם האחרונה שבדקתי....
    אתם עם 83 הם עם 42.... פאקינג 41 נקודות הפרש שלהם ממכם.

כל הדיון הזה הוא פחות או יותר על הדרך הסתמית, הצבועה שסטארידג' מסווה את החארקירי שמוריניו כרגע מבצע בקבוצה שהייתה עד לא מזמן כחברה קבועה בטופ 4 ומי שפאקינג לפני שנה הייתה בגמר ליגת אלופות וכאילו הכפתור השמדה עצמית הזה היה כבר בעיצומו ובאותה מידה עם פוצ'טינו... בדיחה.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700

לא אמרתי בשום מקום שזו הייתה החלטה נכונה לפטר אותו לטובת הגוויה החבוטה של מוריניו. החלטה אומללה ואין בנאדם שפוי שלא חשב כך ביום שזה התפרסם.
    עם זאת, 2 נקודות -

א. היכולת של טוטנהאם תחתיו כמו שנאמר פה היא פחות או יותר המשך ישיר של הזבלה שאנחנו רואים מטוטנהאם כבר יותר משנה. אפשר להתווכח על כמה יותר או כמה פחות, אבל עובדתית הוא לא הגיע לקבוצה בריאה ומתקתקת וחרבן את הכל כמו שמנסים להציג פה. "חברה קבועה בטופ 4 עד לא מזמן" זו גניבת דעת, בחייך - הם זוועה הרבה לפני מוריניו. הכשלון של מוריניו העונה הוא שלא באמת ראינו שום זריקת מרץ של מנג'ר חדש ושהוא לא עשה כלום כדי לשנות את המסלול של העונה, זהו. זה מינוי שערורייתי כי בטווח הרחוק ברור לכולם איך זה ייגמר.

ב. כן חושב שפוצ'טינו לגמרי מיצה את הסיפור בטוטנהאם. הוא עשה עבודה מצוינת בבניית הקבוצה הזו, ובו זמנית זה גם נכון שבשנה פלוס האחרונה שלו בתפקיד הוא לא הוציא ממנה הרבה והיא נראיתה לרוב זוועה, גם אם הצליחה להשתחל בעור של השיניים לגמר הצ'מפיונס. אני הייתי בטוח שבקיץ אחרי הגמר הוא יניח את המפתחות וחשבתי שזה גם יהיה נכון עבורו, חבל ל2 הצדדים שלא עשה את זה.

9. DRORIKO Member

הלוואי עלי שיובנטוס עם כל הרונאלדו והדיבאלה שלה היתה מדיחה את איאקס הנפלאה בעור של השיניים, בפועל זה נראה כמו בוגרים נגד ילדים, ודווקא הילדים של איאקס היו על תקן הבוגרים פה. הרבה ריספקט לפו'צטינו שכן הצליח לעשות את זה, כן גם אם הוא היה צריך בשביל זה את לוקאס מורה ועוד ברגל החלשה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך למטרות הדיון אתה רושם דברים על טוטנהאם כמו: "להשתחל בעור של השיניים לגמר הצ'מפיונס" מתי טוטנהאם הגיעה לגמר כזה אי פעם? האם הקאמבק של ליברפול שונה לגמרי מהעליה של טוטנהאם מהחצי?
    "בשנה פלוס האחרונה שלו בתפקיד הוא לא הוציא ממנה הרבה" טוטנהאם הגיעה לגמר הצ'מפיונס ליג!!! בזמן השנה הזאת שכולכם קורעים את פוצ'טינו עליה.

כתבו פה כבר את המקומות של טוטנהאם בסוף העונה לפני פוצ'טינו ואחרי פוצ'טינו, תוסיפו את זה למה שרשמתי.

k_700 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

רק אומר שריאל מדריד השתחלה בעור שיניה לרבע גמר 1999/00, אינטר בקושי עברה את הבתים ב - 2009/10

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה טורניר נוק אאוט.
    זה תמיד קורה עם מזל בנוסף.
    ככה זה עובד.
    במדגם עם מעט מקרים יש גם את יד המקרה.
    מעט אלופות אירופה דרסו לכל אורך הטורניר עד לגביע.

Sir Alex Ferguson, oranfu, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה היה מיצוי, וזה הורגש, למרות שעם היכולת הלא יציבה שלנו ושל צ׳לסי הוא היה יכול לסיים גם העונה בטופ 4 אם היה נשאר.
    אבל לא על העונה הנוכחית הדיון. כי בניגוד לקונטה וראניירי שאימנו כאן זמן קצר יחסית את צ׳לסי ולסטר ולצד עונה של הצלחה גדולה הייתה גם עונה של קריסה מוחלטת, פוצ'טינו אימן כאן 4 וחצי שנים, כאשר 4 שנים היו הצלחה אדירה (בטח ביחס למשאבים וכוח המשיכה של טוטנהאם ובהודעה הקודמת שלי אפשר היה לראות את ההישגים של אותו מועדון לפני פוצ'טינו), וחצי שנה הייתה לא מוצלחת (ואפילו כישלון).
    התיאור של התקופה של פוצ׳טינו כ״אנדר-אצ'יבר״ וכ״אין עונה אחת שפוצ'טינו סיים במקום הולם לסגל שעמד לרשותו ביחס לשאר הליגה״. היא פשוט לא נכונה עובדתית ומעלימה 4 שנים של הצלחות בגלל חצי עונה לא טובה.
    אם זה המדד, אני יכול לטעון שגם פפ וקלופ הם אנדר-אצ'יבר כי הם לא הצליחו בעונה הראשונה שלהם בליברפול/סיטי כפי שהיה מצופה מהם או כפי שהצליחו בהמשך או בהשוואה להצלחה שלהם בהמשך.
    פוצ׳טינו בתקציב מוגבל וכוח משיכה מוגבל עשה עבודה נהדרת בטוטנהאם, כשהוא גם מפתח ומקדם שחקנים על הדרך, ולכן הרבה מאוהדי יונייטד, בטח אחרי מוריניו/אולה כמאמנים היו שמחים לראות מה היה עושה אצלנו כשהיה לו גם משאבים גדולים יותר וכוח משיכה גדול יותר.

14. Sturridge Member

כמה מלל בלי לדעת כלום.

שאלתי אותך מה ההפרש היה ממקום רביעי.
    לא בדקת אז אספר לך- 11 נקודות, מקום 14. מה ההפרש של מוריניו ממקום רביעי היום? 6 נקודות, מקום 7 (עם משחק עודף כרגע, אבל צ'לסי משחקת מול סיטי). הרס אותם לגמרי, אין ספק.

במשפט האחרון ברור לי שאין לך חצי מושג על זה שטוטנהאם לא באיזור כבר מתחילת 2019, אז שוב, אספר לך- מינואר 19 ועד הפיטורים של פוצ'טינו באמצע נובמבר טוטנהאם צברה 40 נקודות ב- 30 משחקים. מוריניו בחודש וחצי עד המשחק האחרון לשנת 2019 זכה ב- 16 נקודות ב- 8 משחקים.
    אעזור לך עם החשבון- בחודש וחצי מוריניו זכה בכמעט חצי מכמות הנקודות שפוצ'טינו גירד ב- 8 חודשים של כדורגל.

ולפני שתאנוס את הדיון כהרגלך- כל זה לא בא להגיד שמוריניו עושה שם עבודה טובה, רק להראות כמה אתה עיוור עד כדי כך שאתה יורד על מוריניו ומגן על פוצ'טינו שעשה עבודה עוד יותר גרועה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/20
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson

אתה מתווכח פה עם איש קש מוחלט, מי טען דבר כזה? תראה לי איפה תיארתי את התקופה שלו ככה.
    עשה עבודה מצוינת. לדעתי, לא עבודה מדהימה ומטורפת ואובר-אצ'יבריות פסיכית כמו שמציירים פה כבר שנים. אבל אם הדיון הוא על האם הוא אנדר-אצ'יבר, אני מסכים שלא.

@Liverpool-Forever
    אי אפשר מצד אחד להודות שבטורניר נוק אאוט יש אלמנט של מזל ושזה פורמט שבו הכל יכול לקרות ואיכות היא לא תמיד מה שלוקח אותך רחוק, ומצד שני להשתמש בריצה הזאת לגמר כדי לסתור טענה שטוטנהאם הייתה לא טובה בתקופה הזאת. זה לא הגיוני. שאני אבין, מישהו פה באמת חולק על כך שטוטנהאם הייתה רעה מאוד בשנה האחרונה של פוצ'טינו? ראיתם אותם משחקים כדורגל? ראיתם את קצב צבירת הנקודות שלהם? אני לא מבין איך זה נתון לוויכוח בכלל. בנוק אאוט לא בהכרח תיענש על זה - ענית בשבילי איך זה אפשרי שבכל זאת הם הגיעו לגמר.

זה לא מצדיק פיטורים שלו, בטח לא בשביל מוריניו, זה לא פוסל מה שעשה לפני כן, וכו' וכו'. אני מרגיש אני צריך את ההסתייגויות האלה.