המחזור ה-30 בסרייה A:: מרתון קאלצ'ו לאורך 10 שעות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏3/4/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חשבתי שתראה את יקירתך סמפדוריה מה השתבש? או שג'סטין הוא האפשרות היחידה שלך?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.justin.tv/rebelpluss

סקיי סופר קאלצ'ו. שער נהדר של קאאאאאאפיטאנו פאלומבו. בעיטה חופשית מ-23 מטר ישר לחיבור של נבארו.

קייבו בלתי ניתנת לעצירה. שער נגיחה יפה של מראצינה נגד רומא.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שום דבר לא עובדhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx, נותרתי רק עם הטמפו ריאלה של הגאזטה.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תוותר על הסקיי סופר קאלצ'ו. לי זה עבד רק אחרי הניסיון השלישי - בגלל זה "נתקעתי" בהתחלה עם רומא-בולוניה. כל המשחקים וכל הגולים בשידור חי. זה קטלני.

5. Joel Gion Member

אמרתי לכם פליסייר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    מלברג פשוט בזיון, גם דפק לנו את מלכודת הנבדל פעם אחר פעם וגם איכשהו הצליח לא להגיע לכדור בגול השני. היה לו פור של בערך 3 מטר על פליסייר ועדיין החלוץ הקדים אותו. גם לבופון יש אשמה חלקית בגול הזה, מיקום לא טוב וזינוק מאוחר שלו. קאמורנסי גאון, איך בערבוביה כזאת הוא הצליח לבשל עם העקב אין לי מושג. ג'יובינקו המצטיין שלנו עד עכשיו, דל פיירו מאוד חלש ומשום מה גם אנוכי ויאקוינטה פשוט לא מורגש. נראה לי שהיום זה אחלה יום לראניירי להשלים עם טרזגה.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה את יובה-קייבו בטלווזיה - כבר ממזמן שלא ראיתי את קייבו.

דל פיירו ביכולת קטסטרופלית. אני מתקשה להיזכר בנסיך ביכולת כזו רעה במדי הזברה של יובנטוס. כמעט גרוע כמו טיאגו. החילוף המאולץ של קאמורנסי במקומו של סליהמידזיץ' בא בטוב עבור יובטוס, שעד החילוף הזה נראתה כל כך מנומנמת ולא מחוברת. קאמו הוסיף תעוזה, אנרגטיות ובזכות היכולת שלו להיכנס למרכז המגרש, גם תחכום להתקפה. בנוסף לכך, גם בישל באומנות לקייליני את השער היחיד. ג'ובינקו משתבח ממשחק למשחק.
    אבל, הסיפור המשמעותי ביותר לגבי יובנטוס, זה מרכז ההגנה שלה היום. עם לגרוטליה מלכודת הנבדל של יובנטוס היא המדוייקת, המתוחכמת ביותר באירופה, עם חדות ודיוק של כירורג. היום, קייליני את מלברג פשוט ביכולת זוועתית, מלכודת הנבדל גמלונית וגסה. שני השערים של פלסייר נכבשו על שני הבלמים, ואם לא הכוון הגרוע שהרים את הדגל 3 פעמים שלא בצדק, יובה היתה יכולה לשלם בעוד שער או שניים.

רואים בקייבו את עבודת המאמן. הקבוצה עומדת היטב, בצורה חכמה וממשומעת. השחקנים יודעים היטב איפה כל אחד צריך לעמוד, לאן לרוץ ומתי. התקפות מאומנות ומוכנות מראש. כל הכבוד!

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/09
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה התקפית, יובנטוס היתה יכולה להיות רגועה. קאמורנסי חוזר ומבשל 3 שערים, יאקווינטה בכושר פנומנלי. ברם, מרכז ההגנה, הוי מרכז ההגנה. פלסייר, ככל הנראה, סוגר את סיפור הסקודטו.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

חזיתי זאת מראש, מהרגע שבו יאקווינטה כבש, יובנטוס התחילה להתסגר מאחורה, במקום להמשיך ולתקוף. זה היה רק עניין של זמן, כל הכבוד לקייבו ופלסייר על משחק פנטסטי.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו זה, ניצחון חשוב מאוד של רומא. הקבצה שיחקה טוב, בטח שיותר מבולוניה, שגם כן לא הייתה רעה. התחלתי לראות מהדקה העשרים, כשבדקות הראשונות שראיתי בולוניה הייתה זו ששלטה עד השער, לא ראיתי אבל אני מניח שהיא התחילה בשליטה מהשער שלנו. בכל זאת זה נמשך רק רבע שעה, כשעד סיום המחצית מאז רומא הייתה יותר טובה אבל פרט ל2 בעיטות טובות מרחוק לא הגיע למצבים. בסופו של דבר במחצית השניה עלינו קבוצה אחרת לגמרי, ולמרות ש2 הגולים שלנו היו בפנדלים היינו הרבה יותר טובים(הצלה מהקו, 2 משקופים) והיינו ראויים לנצח הרבה יותר.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטטוס קוו במאבק על ליגת האלופות, רג'ינה בבעיה רצינית, טורינו גם כן. קייבו ונאפולי מוציאות נקודה במשחק חוץ קשה - שתיהן בתוספת הזמן. מחזור נחמד, שיהפוך לנהדר אם אודינזה תציק לאינטר ומילאן תתן הצגה מול לצ'ה.

שעתיים הפסקה... למכורים באמת: מנצ'סטר יונייטד מארחת את אסטון וילה למשחק קריטי במאבק האליפות באנגליה. למה זה אמור לעניין אותנו? פדריקו מאקדה, ילד איטלקי בן 17 - יושב על הספסל. כשזה יגמר, יגיעו 4 שעות נוספות של קאלצ'ו אמיתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/4/09
  11. Joel Gion Member

אוי מלברג! כבר שכחתי מהמחצית הראשונה, כבר סלחתי על הגול השני והבלגתי על מלכודות הנבדל שדפקת פעם אחר פעם. אז למה לעזאזל היית צריך לעשות את השטות הזאת? כבר חטפת כדור ליד הרחבה, למה במקום להעיף אותו לעבר מביאי הכדורים העדפת להתחכם?
    טעות מספר 355737 של הויקינג היום עולה לנו בשתי נקודות וכנראה שסוגרת סופית את סיפור הסקודטו לעונה הזאת. לא באמת האמנתי שעוד אפשר להשיג את אינטר, אבל עדיין - זה לא מה שירגיע אותי אחרי איבוד הנקודות המעצבן הזה.

חבל שיובה צריכה לרדת למחצית בפיגור כדי לשחק טוב. במשחק הבית הקודם זה ניגמר ברביעייה לרשת של בולוניה, היום במחצית השנייה היכולת לא הייתה רחוקה מאותה תצוגה נפלאה. רק שקייבו פחות נאיבית מבולוניה, וזה הספיק רק לשני שערים שגם הם היו צריכים להביא את הניצחון.
    קייליני התחפש היום למתיאס זאמר, הרבה מאוד זמן שלא ראיתי בלם שנמצא כל כך הרבה ברחבה של היריבה. אם הוא רק היה טוב בהגנה כמו הג'ינג'י הגרמני לא היינו צריכים אותו בהתקפה בשביל שיפצה על הטעויות שלו ושל השותף הלא יוצלח שלו. גריגרה היה עלוב, כמו גם טיאגו. באמת שאני לא מבין את ראניירי - שבוע שלם הוא משוויץ בזה שהוא "מממציא את נדבד מחדש" בתפקיד הקשר המרכזי, ובסוף פותח עם האפס הפורטוגזי הזה? בהתחלה חשבתי שמדובר בפציעה אבל נדבד היה על הספסל ככה שבאמת שהסיפור הזה לא מסתדר לי טוב.
    ג'יובינקו היה נפלא בעיקר במחצית הראשונה, פעם ראשונה שמתי לב שהוא רץ עם הכדור בשטח פתוח לא פחות מהר מקאקה. חוץ מזה, לא יאומן כמה פעמים שמעתי את השדר אומר X brings the little man down. מולינארו ממשיך להשתפר ממשחק למשחק (גם בחלק ההתקפי, סוף סוף) וקאמורנסי ניסה כל מה שהוא יכול והצליח בכמעט כל מה שהוא עשה, רק חבל שמה שאני אזכור מהמשחק הזה זה את תצוגת האימים של מלברג ולא את שלושת הבישולים של קאמו. יאקוינטה ממשיךבכושר הנפלא, מארקיזיו נלחם בלי הפסקה כמו תמיד אבל ביום שבו ההגנה מחלקת מתנות בלי סוף זה פשוט לא מספיק.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשדד ממחלקת הנוער של לאציו כשהיה בן 15, למי ששואל.

אני רץ ללימודים, בתקווה להספיק למחצית השניה של הסרטנים נגד הנחשים.

13. Jose Mourinho Member

לא מתאים לאיווניר לשגות בצורה כזאת בולטת, בנוגע לזה שלסאנטון קשה לשחק בימין בגלל הוא שמאלי. סאנטון הוא כמובן ימני ששיחק בשמאל בגלל מאיקון, ועכשיו חזר לצד שבו שיחק בכל שנותיו בפרימברה.
    ועכשיו הוא גם אומר שבאלוטלי לא מתאים לבעוט מצבים נייחים. טוב, כנראה שגם לאיווניר זה יכול לקרות.

14. Joel Gion Member

אני מדמיין או שזה רוברטו סקארפיני משדר? נראה לי השידור של ספורט 5+ הוא מאינטר צ'אנל, אחרת אני לא מבין למה הוא קורא לסטאנקוביץ' דקי, לקאמביאסו קוצ'ו, לסאנטון באמבינו ועוד כל מיני כאלה.

בקשר למשחק, קואליארלה מאכזב אותי נורא עד עכשיו. הוא מתנהג כמו ילד קטן ומתבכיין אחרי כל מהלך 50-50 שלא נשרק לטובתו. מקווה שהוא יתאפס על עצמו בחצי השני, לא רואה את אודינזה גונבת גול בדרך אחרת. מי שמאוד מרשים אותי עד עכשיו זה דווקא אסמואה, פעם ראשונה שאני רואה אותו ובינתיים הוא מראה ניצוצות של שחקן איכותי. המצטיין שלי במשחק המאוד מאכזב הזה עד עכשיו.

15. Jose Mourinho Member

אכן סקרפיני. אני בהחלט משוחד כאן, אבל הלוואי לראות את כל המשחקים של אינטר בטלוויזיה באינטר צ'אנל.