המחזור ה-30 בסרייה A:: מילאן מפסידה רגע לפני הדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏18/3/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איפה אמרתי את זה?אל תכניס לי מילים לפה ואז תנסה להוציא אותי איזה מטומטם.

פאטו נפצע אתמול.

2. Muurad Member

אור זה טבעי שתהיה ירידת מתח, הייתה לו עונת שיא ולא רק לו, לכל הקבוצה.. ואתה רואה את זה לא רק אצלו אלא אצל מיליטו, סניידר קאמביאסו לוסיו וכו'.. זה משהו טבעי שקורה לשחקנים.

מה גם שכל הקטע של הלחזור למוריניו ולעבור לריאל מדריד בטח עוד יושב לו קצת בראש.

לא צריך להתייאש ממנו כמו שעומר אמר אחרי חצי שנה.. מה גם שאיך שליאו הגיע הוא שיפר פלאים את המשחק שלו לפחות מהחצי עונה הראשונה(יש לו כבר 8 או 9 בישולים מאז שליאונרדו הגיע) שזה משהו מעודד.. צריך סבלנות והוא יחזור לעצמו לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/11
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סניידר ממש לא בירידת מתח...בניטז דיכא אותו אבל מאז שהוא עזב הוא נתן כמה משחקים מעולים ובראשם המשחק מול באיירן שהיה לפי דעתי הטוב ביותר שלו באינטר.

4. Muurad Member

תסתכל על התמונה הכוללת של ההודעה שלי.. אבל סניידר גם עכשיו לעומת שנה שעברה בהחלט בירידת מתח וירידת יכולת.. גם במשחקים הגדולים שלו השנה הם לא קרובים לשנה שעברה מול צ'לסי למשל.

לא כל שחקן הוא אותו דבר, וכמו שסניידר השתפר תחת ליאו גם מייקון בדיוק אותו דבר, הוא משחק הרבה יותר טוב ולראייה מספר האססיסטים שלו מאז חילופי המאמנים.. אולי פחות מסניידר אבל עדיין יש שיפור.

לא צריך להיות עם האצבע על ההדק במיוחד לא על אחד השחקנים המשמעותיים והטובים שלך בקבוצה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור, צודק, רשמת מיצה, מתנצל. אבל עדיין אני לא חושב שהוא מיצה את עצמו באינטר וכל עוד אין מחליף ראוי, אין סיבה לשחרר אותו בעד שום סכום שבעולם.

רק 1:0 אבל חייבים לתת את השני, בשביל הרוגע, כדי שלא נקבל דקות לחץ אטומיות סטייל קליארי או ברשיה...

סניידר היה נוראי אצל בניטז, הוא הראשון שאמר אחרי כמה משחקים עם ליאו שמשהו השתנה אצלו ואצל הקבוצה. תוסיפו לזה גם את השבוע וחצי חופשה היחידה שהיתה לקבוצה הזאת מזה למעלה משנה וחצי...

----

איזה פנדל שערורייתי של מקארונה...אוי סאמפ סאמפ, הפסד לפארמה בדרך, הסרייה B מתקרבת בצעדי ענק.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתי לרשום שאני מאוכזב מהסגנון האנגלי של המשחק באולימפיקו (המעבר המהיר מדי מהגנה להתקפה בלי שום טקטיקה) אבל אז הגיע השער המדהים הזה של אלכס. לקח את הכדור על סף החצי, רץ עד לרחבת השישה עשר ובעט לשער. אני אשים פה קישור עוד מעט, שער מדהים.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפתיע אותי שהוא השחקן היחידי שעדיין נראה כמו כדורגלן, גם הרבה אחרי השיא ביובה הנוכחית...

למרות הכל, אגדה, סמל, או פשוט: אלכס דל פיירו.

---

איזה קפיטאנו! איזה פריצה, בן 37 ונראה כמו בן 18...

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש משהו שיכול להיות יותר מרגש מהגול הזה - זו החגיגה של אלכס אחרי. אני לא יודע אם הוא בכה שם, אבל רואים שהוא מתרגש מאוד.

9. Muurad Member

יופי של גול של אלכס.. איזה שינוי כיוון וסיומת עם שמאל, אין לשוער סיכוי.

ניצחון כ"כ חשוב שלנו.. הפער יורד ל-2, ועכשיו עם הפנים לדרבי לכבוש את הפסגה ולא לרדת ממנה עד סוף העונה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו זה! ניצחון בשיניים, 0:1, שהלך מאוד קשה, אבל להבדיל ממילאן, ידענו לנצל את המעידה. הכל הולך להתנקז לעוד 13 יום בסאן סירו, הדרבי ד'לה מאדונינה! 2 הפרש בטבלה לטובתם, כל הלחץ עליהם, צריך לבוא ולעשות את העבודה, כולנו זוכרים איך נגמר הדרבי הקודם, וכולנו זוכרים איך נגמר גם הדרבי הקודם שהם אירחו.

יובנטוס - רושמת סוף כל סוף ניצחון. 1:2 על ברשיה בבית ומי אם לא אלכס מציל את הגברת הזקנה. גם הגול של קראסיץ' היה יפה.

קייבו - בורחת באופן כמעט סופי מהתחתית, עוד 3 נקודות והם מחוץ למאבק, מנגד בארי היום לדעתי נפרדה רשמית וסופית מהליגה, כך שגם אם היתה תקווה אחרי התיקו מול מילאן, זה נגמר

פארמה וסאמפ - הראשונה בניצחון של ווינרים בלואיג'י פראריס מול האימפוטנטים של סאמפ בראשות מאקארונה (איזה פנדל אלוהים ישמור...). השניה בדרך למאבקים עזים על ההישארות, למרות שהיא מעל לקו האדום, היא נראית יורדת בטוחה כי היא במצב הרבה יותר גרוע מבחינת יכולת המשחק מזו של חברותיה לתחתית ובפרט לצ'ה וברשיה שמתחת לקו האדום.

אודינזה - הקבוצה הזו היא תענוג לעיניים, נכון זה לא היה תצוגה סטייל השבוע שעבר או החודש האחרון, אבל גם במשחקים פחות טובים, צריך לדעת לנצח וגם היום הם עשו את זה, איזה קטע פתאום הם 6 נקודות בלבד מאחורי מילאן.

נאפולי שוב תשחק אחרי כולם, האם גם היום היא תצא עם משהו בידיים אחרי הפסד הנקודות של מילאן?

הטבלה מעניינת שוב, כשמתקרבים אט אט לרגעי ההכרעה:

1. מילאן (22-51) 62
    -------------------------
    2. אינטר (32-56) 60
    3. נאפולי (26-44) 56 *
    4. אודינזה (30-56) 56
    -------------------------
    5. לאציו (25-36) 54
    6. רומא (41-47) 50
    7. יובנטוס (38-45) 45
    8. פאלרמו (46-45) 43
    9. פיורנטינה (31-35) 41
    10. בולוניה (37-33) 40
    11. קליארי (34-35) 39 *
    12. ג'נואה (33-29) 39
    13. קייבו ורונה (32-30) 35
    14. פארמה (41-29) 32
    15. קטאניה (40-25) 32
    16. סאמפדוריה (34-25) 31
    17. צ'זנה (41-25) 29
    ------------------------
    18. לצ'ה (52-31) 28
    19. ברשיה (38-24) 26
    20. בארי (45-17) 17

* משחק חסר

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה הולך להיות הדרבי הכי חם בשנים האחרונות.
    אני לא מודאג מההעדרות של לוסיו,קיבו הוא בלם מצוין וראנוקיה הוא הבלם הכי טוב שלנו,ביחד הם יכולים לעצור את ההתקפה של מילאן בלי איברה ואולי פאטו.

12. Muurad Member

אני משוכנע שפאטו ישחק אגב, אין מצב שהוא יחמיץ את המשחק הזה... אבל קיבו וראנוקיה זו הגנה טובה מאוד, כמו שאמרתי גם לדעתי קיבו בלם הרבה יותר טוב ממה שהוא מגן שמאלי ובהחלט שחקן שהיה משחק בשביל רוב הקבוצות בעולם בעמדה הזו.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן גם לדעתי פאטו ישחק, יש עוד שבועיים למשחק וגם אם הוא נקע את הקרסול, זה לא החלמה של יותר משבוע גג במקרה הרע, דרבי גדול כזה, שחקנים עם פציעות של סדקים ושברים יעלו על הדשא בטירוף לאכול את הדשא!

נקעתי כמה פעמים את הקרסול בחיים שלי בכדורגל, בנערים אם כבר מתעקשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

בוא נקווה שהוא אכן חושב שזה משחק שכדאי לשחק בו, הרי הוא יחליט לפי החשק.

בלי קשר, ההערכה היא היעדרות של עשרה ימים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/11
  15. Muurad Member

אז הוא אמור להיות כשיר, המשחק הוא בעוד שבועיים לא?

אני בטוח שיהיה סיפור ויגידו כן כשיר לא כשיר, אבל בסופו של דבר זה משחק העונה, אין מישהו שיפסיד את המשחק הזה מ-2 הצדדים אם יש סיכוי קטן שהוא יכול לשחק.. במיוחד לא שחקן שחשוב כ"כ למילאן כמו פאטו.