המחזור ה-30 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏15/4/11.

1. aloneli Member

קודם כל התגובה שלי לא הייתה כלפייך.

זה שיש יריבות בין באיירן לדורטמונד זה ידוע,זה עדיין לא מכריח אותי לשנוא אף קבוצה.

לא שונא את דורטמונד גם אם מישהו אומר לי שאני צריך לשנוא אותה,אני לא שונא אף קבוצה אלא רק אוהד את באיירן.

2. ג'ק המרטש Member

לא אמרתי לך לשנוא אותנו,וזה לא בגלל שיש יריבות עזה אז החלטתי לשנוא,לא.
    השנאה כלפכם נרכשה עם השנים ידידי עוד מהזמן שאנשי באיירן גינו את דורטמונד בריש גלי באותה עונה קסומה שזכינו בליגת האלופות.

3. hai80 Member

איפה קגאווה למה הוא לא משחק יותר?

4. Yotam Member

הוא היה פצוע, במשחק הקרוב מול מנשנגלדבאך הוא כנרה יחזור.

5. hai80 Member

סבבה תודה

6. dudi Member

7. johnnie walker Member

וידאל מבשל את השער השני של באיירן:

http://www.youtube.com/watch?v=VzEH5oIHFxg

תגידו ברצינות, מתי ראיתם אי פעם שחקן הגנה נותן מסירה בעקב בתוך הרחבה שלו? שערוריה.

הייתם מנצחים גם בלי זה אבל האבסורד שהמאמן הבא שלכם כבר חתום אצלכם והוא מאמן כרגע
    יריבה ישירה שלכם פשוט מגוחך, זה ניגוד אינטרסים ברור שיכול רק בעוד ליגה אחת בעולם,
    הליגה של מכבי תל אביב בכדורסל.

וידאל והיינקס בשנה הבאה בבאיירן, בינתיים הם לא מבזבזים זמן ומוציאים שם רע לכדורגל,

איכס.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/11
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא להגזים. זה לא ליגת העל, זה בונדסליגה.
    פה אין דברים כאלו.

קונספירציות מכאן ועד הודעה חדשה אז מה עם באלאק? גם הוא סגור בבאיירן או איך אפשר להסביר את היכולת העלובה שלו אתמול? או רולפס? או כל לברקוזן?
    זה הקבוצה, ביום נתון הם יכולים לנצח במינכן או לקבל 5 שערים ולחזור עם זנב בין הרגליים ללברקוזן.

ולגבי השטויות שאוהדי באיירן רושמים, כרגיל אתם לא קוראים נכון את המפה. הבעיה שלי אישית היתה עם זה שביום שבת אחרי ישר אחרי המשחקים של 4 וחצי התחלתם לדבר על התיקו של הנובר ועל באיירן ואיך זה ישפיע על באיירן ולמה זה טוב ובלה בלה.
    זה אפשר היה לעשות גם בדיון שלכם, לא היה צריך אחרי מחזור דרמטי בתחתית לבלבל פה את השכל עם המחשבות שלכם לגבי הקבוצה שלכם.
    זה הכל.

ועכשיו עם השייח החדש פתאום השמיים במינכן תכולים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. Andrei Kanchelskis Member

נראה לי מוזר ותמוה שבאיירן הודיעה כבר בשלב כזה על מינויו של היינקס לעונה הבאה ועוד יותר מוזר שזה דווקא היינקס, מבלי לזלזל בו כמובן מאחר ומדובר במאמן בכיר בעל רקורד פנטסטי ורב שנים ובכל זאת לא מבין למה דווקא הוא חסרים מועמדים בכירים אחרים וטובים ממנו בשוק?ממש לא.
    אי אפשר לומר שהמינוי הזה לא כשר אבל מצד שני הוא תמוה מאוד....

10. johnnie walker Member

צודק.

תנסה לדמיין דבר כזה קורה בליגה האנגלית שאתה אוהב,

הסיטי שמתמודדים כרגע על מקום בצמפיונס מול טוטנהאם מודיעים שהחתימו את רדנאפ בתור המאמן שלהם לעונה הבאה ומנהלים מגעים מתקדמים על גארת בייל.

בגרמניה כולם מפחדים מבאיירן ושותקים, באנגליה דבר כזה לעולם לא היה עובר.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פטיות?

1.
    34. Spieltag
    ...
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen

2.
    לא רק שבאיירן לא הודיעו שהם מנהלים מגעים מתקדמים עם וידאל, אלא שאף עיתון או אתר או תוכנית אחרת בגרמניה לא אמרו שבאיירן מנהלים מגעים כלשהם, בטח לא מתקדמים עם וידאל. בסה"כ כמה עיתונאים בימים שאין שום דבר תהו האם היינקס ירצה להביא איתו את אחד השחקנים האהובים עליו לבאיירן. דווקא מבאיירן אמרו את הדברים הבאים: "Doch bei den Bayern hiess es bisher: An Vidal besteht kein Interesse. Man hat erst Luiz Gustavo fuer viel Geld erworben. Dessen Aufgabengebiet ist praktisch mit dem des Chilenen identisch."

3.
    בדקתי את כל ההודעות האחרונות שלך, מר ווקר. ומה אתה יודע, התחתית בוערת, הקרב על המקום לליגת האלופות בוער כמו שלא היה שנים, הקרב על מקום בליגת אירופה בוער, שאלקה בחצי גמר ליגת האלופות, באיירן משחקת פעם ראשונה העונה כמו קבוצה ובכל ההודעות שלך אפילו לא חצי תובנה. לא על המאבקים, לא על המשחקים שהיו, כלום. רק דברי שנאה ושטנה לבאיירן מינכן.

ספר לנו כשתמצא את הסמיילי המקיא.

חג שמח

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חושב שמצאנו את האפיקומן כמה שעות מוקדם מהצפוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

Willkommen zurück!

13. aloneli Member

נדב אתה צודק לגמרי בתגובה שלך,וזה גם מה שאני ניסיתי להגיד בתגובה שלי.

זה דיון על המחזור ה-30 בבונדסליגה,וכל אוהדי באיירן דיברו על המחזור(באיירן גם קשורה למחזור),וכל השאר בחרו רק להוציא את התסכול שלהם ולהגיד כל דבר שלא קשור לכדורגל.

אה וכמובן ברוך שובךhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב הפרופגנדה הצליחה!

הוא חזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. johnnie walker Member

סליחה באמת ששכחתי שלא מדובר בפורום כדורגל גרמני אלא בפורום אוהדי באיירן מורחב,
    כל מילה שתאמר נגדם תזכה מייד ללינץ מצבא האוהדים המסורים של החזירונס, לא שציפיתי למשהו אחר, ככה זה בדיקטטורות, מותר לומר דברים אך ורק בזכות השלטון,
    לא נורא, צאוסקו נפל סדאם גם כן ואפילו קדאפי, תהנו כל עוד אתם יכולים.