המחזור ה 30 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏25/4/08.

1. C-J Member

תובנות לקחת מהמשחק:
    1. כל קבוצה תרצה שחקן כמו ריברי. האגו שלו לא מתאים לאופי הגרמני. אני מעריך שאחרי שילמד את השפה ואת התרבות הוא ישתנה.
    2. אין קבוצה (שפויה) שתרצה שחקן כמו פודולסקי. מחמיצן עם פתיל קצר.
    3. שטוטגרט עלתה למחצית השניה בצורה רפויה. הכרה בעובדה שלא ייצא מעונה זו יותר ממקום בגביע אופ"א.
    4. טוני שחקן כל כך ענק (תרתי משמע). ברגע שהוא זז מהחומה כבר לא היתה מול ואן בומל חומה.
    5. עוד משחק שסוסה לא מקבל דקות.
    6. מה? כבר נגמרו החגים?!

2. Bavarian Member

נראה לי שנותנים לסניול לשחק בתקוה שישתפר המצב שלו.. ואז למכור אותו במחיר טוב..

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לטעמי את שניהם רוצים לשלוח, אבל אחרי העזיבה של לאם ואם אין מגנים בשוק אז יש סיכוי שסאניול ישאר עוד עונה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מילה בול. וזו הבעיה הכי גדולה שלי איתו (וגם עם הילדברנד ואנקה).
    עם זאת, ובהנחה שכמו שאמרו כאן הוא לא שם בשער, אז היה לו משחק מצויין - גם בישל גול (את האחרון).
    ואם בעניין בישולים - מי ייחשב כמבשל השער של ואן בומל? קלוזה שעליו עשו את הפאול? שוויני שהסיט את הכדור? או אוטל שדרך עליו ועצר אותו לבעיטה?
    וסוף סוף שער מבעיטה חופשית אחרי מעל לשנתיים.

5. C-J Member

או טוני שפינה לו נתיב בחומה?!

6. 100%Bayern Member

באיירן אלופת גרמניה לשנת 07\08 רשמית :]

7. dudi Member

אפשר לקנות שמפניות מהמובחרות שיש אליפות כמו שנרשם בספר ה-70 מליון של אולי האנס דריסת הבונדסליגה ללא רחם.

:aaarse:

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד.

9. Bavarian Member

אגב- איך אפשר לראות את טבלת המבשלים שלנו..

10. Mehmet Member

אני מאוד מרוצה מהמשחק הזה ומהזכיה הכמעט בטוחה באליפות, אבל עדיין, בהרבה דקות היה נראה כאילו שטוטגרט עדיפה עלינו (בסוף המחצית הראשונה, במזל גדול היה נבדל, אחרת היינו גם מאבדים את רנסינג באדום וגם שטוטגרט היתה זוכה בפנדל), ואת זה אנחנו חייבים לשפר לקראת יום חמישי, שזה המשחק עליו הקבוצה חייבת להשליך את יהבה.

11. FC_Bayern Member

עם כל הכבוד להתפוצצות על שטוטגארט המסכנה (ולירן חזה את התבוסה מבעוד מועד...), באיירן צריכה להתפוצץ פי כמה וכמה על זניט ביום חמישי. נקווה שהיכולת כמו שהצגנו במחצית השנייה תוצג גם לאורך 90 או 120 דק' ברוסיה- ואז אני די בטוח שנעלה. כל הכבוד לבחורים על האליפות ה-21 בתולדות המועדון!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חשבתי להתחיל לנבור לכם שוב על זה שהתוצאה אתמול לא משקפת, וש 20 דקות טובות שלכם לא ראויים להביא לכם 3 נ"ק לבטח לא בתוצאה הזאת.

במקום זה אני אברך אותכם על תואר האליפות שמגיע לכם ומאחל לכם ששנה הבאה תתגעגעו לגנרל.
    טוב הלכתי להקיא ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/08
  13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לירן אני חושב שבבאיירן העונה יש דבר אחד שעולה בכמה רמות משאר קבוצות הבונדסליגה, 20 דקות טובות של הבאוורים יכולות לגמור משחק בקלות. ראינו את זה מול דורטמונד, שטוטגארט וברמן. לבאיירן יש את השחקנים הנכונים בעמדות הנכונות העונה ועל זה מגיע להם כל הכבוד.

14. dudi Member

אפילו בסוני אין קבוצה שיכולה להיות טובה וקטלנית במשך 90 דקות...הקאה נעימה אפשר להגיד שגם מהצורה שהקבוצה שלך שלהוציא את הילברד וגומז הראתה מה זה ביזוי המילה אלופה!!!

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יוני, הדברים שאתה יכול להודות בהם כשונא באיירן אלו דברים שגדולים על לירן והוא לא יודה בהם.
    באיירן למעט תחילת העונה הסוערת היא קבוצה שתמיד ידעה שהאליפות בכיס, סוג של קבוצה שבעה ורדומה. איפשהו שם ברגעים מסויימים הם נכנסים לאטרף ודורסים. זה קורה להרבה קבוצות שהן בשיא פריחתן.