המחזור ה-29 של הסרייה A :: דרבי הבירה חוזר אלינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏11/3/11.

1. 亚历山大帕托 Member

אל תעליב את כל אוהדי אינטר, יש ביניכם כמה שהם לא שקרנים עיוורים.
    http://i52.tinypic.com/1jsvlz.Xxx

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצד שני הרושם שאתה מותיר פה כאוהד מילאן לא בדיוק עושה אותכם יותר טובים מאיתנו.

3. Muurad Member

אני עדיין בדעה שלי מלפני - לפחות ממה שאפשר לראות, השחקן של בארי לא נראה כאילו מנסה לפגוע בזלאטן בכוונה או משהו כזה.. אם כן אז גם לו מגיע הרחקה(למרות שממה שאני רואה הוא שם עליו יד)

זלאטן בבירור שולח את ידו\אגרופו מה שזה לא יהיה בתנועה חדה לבטן של השחקן היריב במטרה לפגוע בו בלי קשר לכדור... אם זה משהו שהועצם בגלל הצגה יפה של שחקן בארי? אני בטוח שכן.

האם זה משנה במשהו את העובדה שזלאטן ניסה והצליח לפגוע בשחקן יריב ללא כדור? לא.

על זה הוא צריך להיות מורחק בכרטיס אדום, ועוד פעם בגלל שהשנה כנראה החליטו לשלוח מסר עם דברים שלא קשורים לכדורגל ועבירות מהסוג הזה, אז גם הרחקה ליותר ממשחק אחד... 3 זה מוגזם ואני הייתי נותן לו עוד משחק אחד ולא 3 אם שואלים לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/11
  4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מילאן החליטה להגיש ערעור לועדת המשמעת בנוגע להשעייתו של זלאטן.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

גם בלי זלאטן, מילאן פייבוריטית לכל המשחקים שנותרו לה. אממה, המאמן המוגבל שלנו כבר הבהיר לשחקנים יפה מאד שהם לא מסוגלים לנצח אפילו את בארי בלי השוודי. אי-אפשר להסביר אחרת את ההתעקשות לשחק איתו. אז אם הוא שידר להם שאת האחורנה בטבלה בבית אי אפשר לנצח, אז בטח שאת פאלרמו בחוץ... או את אינטר. אין לאלגרי אפילו מערך למקרה שבו זלאטן לא משחק. הוא לא דמיין לעצמו את האופציה, פשוט הכריח את זלאטן לשחק כל משחק ומשחק

6. Joel Gion Member

מרקו רוסי זה לא אותו אחד שקיבל אגרוף לפנים גם מקיבו? יש מצב שמצאנו את המגה-פרובוקטור החדש של הליגה ליום שאחרי מטראצי...