המחזור ה-29 בסריה A:: המאבק על הסקודטו ממשיך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/3/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מודע לזה שאני לא מדבר על מיקולי, נכון?

זה רק אני או שציגלר איכשהו הפך בחודשים האחרונים לסוג של שחקן לגיטימי?

אה כן, קימנטי :aaa025:

על המשחק שלנו אני מעדיף שלא להרחיב. כל מה שאני יכול להגיד זה שככל שאנחנו מתקדמים, אני יותר ויותר חרד לעתיד שלנו. בניגוד לפנטזיות של אנדריי, אני לא חושב שיש לנו את היכולת הכספית לעשות את המייקאובר הכבד שאנחנו צריכים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום רביעי מחזור אמצע שבוע מעניין מאוד, אנחנו מארחים את ליבורנו ובאמת הגיע הזמן לנצח אחרי ניצחון אחד ב-7 המשחקים האחרונים בליגה, במיוחד כשביום שבת יש לנו את רומא, ואם נפסיד יכול להיות שאולי נודח מהמקום הראשון, מה שכן מילאן משחקת בפארמה, ובטארדיני לא בדיוק אפשר להגיד שהיא תבוא לטייל בטח לא ביכולת של היום כך שיש סיכוי שהיא תאבד נקודות שם, ואם אכן נגדיל את הפער ל-3/4 אני מאמין שזה יכול לתת לנו ביטחון לקראת רומא, כשבאמצע השבוע שלאחר מכן יש לנו את המשחק הראשון מול צסק"א מוסקבה. רומא יוצאת למשחק חוץ בבולוניה שאני מאמין שהיא תעבור אותו בשלום, בולוניה עצמה בתקופה לא טובה ואם היא הפסידה היום לסיינה העלובה, זה כבר נורת אזהרה. הקיצר שני משחקים שהם בגדר חובה, ניצחון ביתי מול ליבורנו לביטחון (את האמת שהיתה לי הרגשה לפני המשחק בפאלרמו שלא ננצח), ומשחק שהוא באמת על 6 נקודות שבו נוכל להוציא את רומא ממאבק האליפות סופית.

בנוגע ליובה, באמת שאם הקבוצה הזאת תגיע לליגת האלופות זה יהיה בגדר נס. דיברתי עם יניב כבר אחרי המשחק של יובה נגד פולהאם ואמרתי לו שלא יכול להיות שהקעשור האחורי של יובה נראה כל כך רע משחק אחרי משחק וזה לא משנה בכלל אם אני מתייחס להרחקה או לא, כי גם בלי ההרחקה פולהאם שכבה על השער של יובה עוד קודם לכן וה-1:2 היה באוויר, כשהקישור הדפנסיבי של יובה פשוט לא קיים, ואני לא רוצה לדבר על משחק ההגנה הבינוני, כשקשישא קאנאברו באמת צריך להגיד תודה ושלום, ואבוי לליפי אם הוא יפתח במונדיאל כי זה יהיה הסוף שלנו. אני חושב שיובה חייבת לעשות חריש, אבל לא חריש של 8-10 שחקנים אלא חריש של 3-4 שחקנים בסכום של בין 80 ל-100 מיליון יורו, כן, סכום כזה עצום למה לא יכול להיות שהיא נראית כמו שהיא נראית היא לא מדגדגת את אינטר, וגם לא את רומא ומילאן, ומבחינת הזירה האירופאית עם כל הכבוד לליגה האירופאית, היא את העונה האירופאית סיימה בדצמבר, בהדחה מהצ'מפיונס, ואין מה לעשות אם רוצים להחזיר את הכדורגל האיטלקי למקומו, צריך להשקיע סכומי עתק, וכדאי שזה יתחיל ביובה, כי יובה, היא עדיין הקבוצה הכי מעוטרת באיטליה (עם כל הכבוד ל-7 גביעי אירופה של מילאן) ולא יכול להיות שהיא תיראה כמו שהיא נראית בשלוש וחצי החודשים האחרונים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/10
  3. 亚历山大帕托 Member

אורי, מה יש לך?

http://images3.wikia.nocookie.net/nonciclopedia/images/thumb/6/6e/Diesel_palermo.Xxx/220px-Diesel_palermo.Xxx

לגבי יובה - עדיף היה להישאר עם פרארה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/10
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כן. יצאתי אהבל. מיליאצ'ו.

אגב, בשידור, אבי מלר אמר שיש למיליאצ'ו 10 הופעות בנבחרת איטליה. מאיפה הוא הוציא את זה?!

אני סתם מציין זאת כדי להצביע על כך שמישהו יצא יותר אהבל ממני. זה מקל עלי, אתם מבינים נכון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/10