המחזור ה-29 בסריה A:: המאבק על הסקודטו ממשיך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/3/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוויון מוצדק לחלוטין בין שתי קבוצות מעולות.ברטולו היה הרבה יותר טוב מסימפליסיו בדקות שבהן שיחקפאסטורה ילמד עם הזמן שלפעמים עדיפה מסירה פשוטה ושלא חייב להתחיל כל התקפה בדריבל או "טונל"המהירות של הרננאדז זה אחד הדברים המפחידים. זה רק אני או שהוא רץ חצי מגרש ב-1.7 שניות?!קייאר עם משחק טוב בכללי, אבל היו פעמיים שבהן מיליטו ואטו עברו אותו בקלות מדי באחד על אחד. זה דבר שהוא יצטרך להמנע ממנו אם ירצה לעשות את קפיצת המדרגה הסופית לאחד מחמשת הבלמים הטובים בעולםאינטר עם משחק 537 ללא ניצחון. שלא יגמר לעולםוין דיזל אליל!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/3/10
  2. 亚历山大帕托 Member

את השער היחיד שלו בליגה פיפו כבש נגד נאפולי, ויש לי תחושה ששיתוף הפעולה עם פאטו שוב יניב פירות.

הכל תלוי בנו ואני לא אוהב את זה בכלל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. piston Member

למילאן משחק קשה מאד מול נאפולי, שככל הנראה תבוא לסגור את המשחק ולנסות לעקוץ, ןיש לה את הכלים לכך.

למזלה של מילאן נאפולי לא בשיאה כרגע.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו קבוצה אדירה פאלרמו, אין בה שחקן אחד שלה מגיע לו להיות בליגת האלופות (למעט בובו).
    מאינטר, סנטון היה השחקן המצטיין. הוא לא הפסיק לפרוץ לתוך הרחבה של פאלרמו וגם ההגבהות שלו היו איכותיות.

בהצלחה מחר למילאן, האם היא תחזור למקום הראשון לאחר שנה וחצי?
    במידה ומילאן תזכה באליפות, תזכרו שני דברים שבזכותם היא זכתה- סיידורף ופאלרמו.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לא להאמין שבעונה כזאת עלובה מילאן לא רחוקה בכלל מלקחת את הסרייה A. מקנא בכל אוהדי מילאן למיניהם. בכל מקרה, אני בעד. הדבר העצוב הוא שברלוסקוני עוד יחשוב שיש לו קבוצה אדירה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx בובו סיים את המשחק רק בגלל רחמי השופט, יכל לקבל שלושה צהובים רק בחצי שעה הראשונה.

לא מבין את המחמאות הרבות לפאסטורה, כל כך הרבה איבודי כדור שטותיים, דריבלים מיותרים וראש בקיר. אז כן יש לו המון כישרון, וכן שהולך לו זה נראה נהדר, אבל ראבק מהלך טוב על כל שני איבודים זה לא מאזן כל כך טוב, שישחק פשוט הילד והוא ופאלרמו רק ירוויחו מכך. ברטולו הכניס הרבה "דינמיות" למשחק במקום סימפליסיו הרדום, אמנם הוא לא הבריק והיה חסר דיוק אבל היה מאוד נייד והתאים יותר לסגנון המשחק של המתפרצות.

אבל עזבו אותכם ארגנטינאים, איזה כיף לראות את מיקולי, בישול של גאון לקאבאני (סיומת טובה לשם שינוי), פשוט שחקן ענק. חבל שקאבאני לא סיים את המשחק בהזדמנויות שהיו לו, חבל גם שהוא קצת אנוכי שלא מגבה את קבלת ההחלטות שלו ביכולת בעיטה סבירה אפילו. הרנאנדס השאיר טעם של עוד, לאור האנוכייות של קאבאני חשבתי שהוא יכנס מוקדם יותר.

מחמאות לשחקני ההגנה של פאלרמו להוציא את בובו, אני לא ממש מבדיל בין כולם אבל נראה לי שאחד הבלונדיניים (הדני\נורבגי) ומס' 18 אם אני לא טועה (קאסאני?) בלטו מעל השאר. הם מנעו מאינטר להגיע למצבים ממשיים, אינטר אמנם שלטה יותר במשחק אבל בעיקר דחפה כדורים מאגפים וקיוותה לטוב. מיליטו המשיך להפתיע אותי לטובה עם משחק חכם ופשוט, תענוג לראות לאיזה שחקן הוא התפתח עם השנים, בעוד אטו ממשיך להפתיע (אותי לפחות) לרעה.

משחק קצבי וטוב, לאור האכזבה מאי שידור המשחק של ראסינג בלווין הצלחתי להתנחם לפחות באופציה האיטלקית שהתגלתה כמענגת למדי (בוודאי יותר ממה שקבוצתי הציגה על פי שידור הרדיו).

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אטו פירפר אותו פעם אחת בקו (מחצית שנייה), אבל לרוב הוא לא נתן לשחקן הזדמנות להסתובב עליו ובכך שיתק לחלוטין אותו, יחסית למה שבובו אכל ממיליטו הבלונדיני בהחלט נתן הופעה טובה ולראייה שאינטר כמעט ולא הגיע למצבים ממשיים.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה נראה משחק מדהים ומהנה לצופה נטראלי, אבל לי לפחות הוא היה מעצבן, מתסכל וממש לא מהנה. אינטר פתחה אותו טוב, מיליטו היה קרוב לכיבוש אך הודות לעמוד הכדור לא נכנס. הפנדל שאינטר קיבלה היה מוצדק לחלוטין, ואין לי מושג למה מלר התעקש שלא היה פנדל. בכל מקרה, מיליטו כהרגלו לא פישל, ואת שלו עשה במשחק.
    אינטר שיחקה טוב במחצית המגרש, אך בכל פעם שהכדור התקרב לרחבה, ההתקפה שלנו נתקלה בחומה בלונדינית (שאין לי מושג למה הוא לא נמצא באינטר) שבלמה את מרבית ההתקפות. שני החלוצים ניסו לפרוץ את ההגנה של פארלמו דרך האגפים, אך ללא הצלחה, כתוצאה מזה שאטו ומיליטו לא ממש יודעים לשחק עם הכדור מחוץ לרחבה . לכן במשחק מהסוג הזה באלוטלי הוא יותר מהכרחי, רק חבל שהוא מניאק ולא מגיע לו לשחק.
    סניידר התאמץ יותר מכולם כמעט, הוא עשה את מה שמבוקש ממנו, אך כבר אמרנו שלפאלרמו הייתה חומה היום. קמביאסו היה בסדר מבחינה הגנתית, אך הוא צריך להתחיל לעבוד על הבעיטות שלו, הוא מעיף לשמיים יותר מדי כדורים. סטנקוביץ' היה גרוע, אולי בגלל שעדיין לא שיחק הרבה.
    סאנטון עדיין לא חזר מהפציעה, הרבה איבודי כדורים, ושחקני פארלמו עשו את כל העולה על רוחם בצד שלו, אך אפשר לסלוח, הוא בקושי חוזר מפציעה.

אינטר איבדה יותר מדי נקודות במשחקים האחרונים, והאליפות נראית בסכנה ממשית. בכל מקרה, גם אם מילאן תנצח מחר ותעקוף אותנו, אני חושב שהאליפות לא תזוז מהארון של אינטר.סתם תקופה רעה שעוד תחלוף.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  9. riquelme1 Member

המהלך שהוביל לפנדל של פיורנטינה אתמול, תענוג צרוף. משחק ענק של פיורה אתמול, המקום הרביעי בהישג יד, למרות שאתמול פאלרמו הוכיחו שהמקום הרביעי שלהם בזכות ולא בחסד.

grande ricci!

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקר משום שהפציעה הגיעה בזמן הנכון מבחינתו ומבחינת דליו רוסי. בדקות הללו אינטר השתלטה על המשחק ונצמדה לרחבה של פאלרמו, ליכולת החזקת הכדור וחלוקת המסירות של סימפליסיו כבר היה פחות חשיבות, כי המשחק של פאלרמו נבנה באותו רגע ואילך על מתפרצות ולמשחק החזק והזריז של ברטולו היו יתרונותהוא לא באמת יכול לשחק על המשבצת של ליבראני בהעדרו. והוא לא עדיף על נוצ'רינו ולא על מליאצ'יו. (זה גם כתגובה לדבריו של יניב).

ממש לפני שנכנס היתה הזדמנות לקבאני (כאשר מיקולי שלח אותו באגף שמאל) שזה היה הרגע ששאלתי את עצמי למה רוסי לא מכניס את הרננדס. משחק על מתפרצות יושב עליו כמו כפפה. ואני מאמין שהוא היה מנצל את אותה ההזדמנות אותה קבאני איבד לסמואל.

חה-חה. וין דיזל הגוצי.
    ליפי ואפאנקולו.

---------------

אני לא מבין מה כולם פה התלבשו על בובו. היה לו משחק טוב בהס"כ רבים ואף טובים ממנו כשלו בשמירה על מיליטו, והוא נאלץ לשמור אותוו כל המשחק כאשר צהוב עם שמו כבר בפנקס של השופט. בסופו של יום אותו מיליטו שהיה באחריותו בקושי סיכן את השער, וזה לזכותו.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אורי, אחרי שכבר היה מוצהב בובו עצר פעמיים את מיליטו עם עבירות של צהוב (אחת בכניסה מאחור ללא סיכוי לכדור, ושנייה עם מרפק לפנים שהשופט שרק הפוך), כל האירועים במחצית הראשונה. על העובדה שהוא לא הורחק אפשר לתת קרדיט רק לשופט לדעתי, השחקן עצמו גילה חוסר אחראיות מדהים.

אינטר בגדול בקושי סיכנה את השער, דווקא מיליטו היה זה שהגיע במחצית הראשונה לבעיטה ההיא לקורה ולנגיחה שחלפה ס"מ מעל המשקוף (אני משער שבובו היה אחראי עליו בשני המקרים). החלוץ היה מעורב גם בעוד מספר התקפות שבסוף הסתיימו בכלום ולא בזכותו של בובו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהשופט צדק במקרה הזה כיוון שלדעתי מיליטו היה זה שתפס אותו קודם וגרם לנפילתו שתוך כדי הנפילה הוא (בובו) כבר נעזר בכל גופו כדי לעצור את מיליטו. באשר להזדמנויות, אנחנו מדברים על מיליטו שהיום, לדידי לפחות, אחד החלוצים הטובים בעולם. שבכל משחק מגיע להזדמנויות וכובש לא מעט. אם ההזדמנות הטובה ביותר שהגיע היא לבעוט לקורה מזווית אפסית, זה לזכותו של בובו ולא לרעתו. מה גם, שלבובו יש עונה טובה, ולומר שהוא היחיד בהגנת פאלרמו שלא ראוי לליגת האלופות רק על סמך החוסר אחראיות במשחק הזה, זה שגוי. יש גם אלמנטים פסיכולוגיים באינטגרציה שבין השופט לשחקן. אני חושב שלא הגיע לאינטר פנדל, אני חושב שלוסיו היה הראשון שתפס את בובו. ושחקן לפעמים יכול להרגיש את השופט, ולראות בתגובותיו אם הוא שלם עם ההחלטה או שלא, ואם הוא יכול לתת לו יותר חופש מעתה או שימשיך להיות קשוח איתו. בובו עוד לא קיבל אדום העונה, אז כנראה הוא יודע מתי מותר לו להיות קשוח ומתי כדאי לו לקחת מרחק.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם מסתכלים ככה, על פי השורה התחתונה נטו, בובו הצליח - הוא לא הורחק ומיליטו, עליו הופקד הבלם, הצליח לכבוש רק מפנדל. הקבוצה ספגה רק שער אחד מול מוליכת הטבלה וסיימה בתיקו.
    אך אני חושב שה קצת פשטני, במהלך המחצית הראשונה מיליטו ברח לבובו לא פעם ולא פעמיים, הסיבה שזה נגמר רק בשני איומים על השער (שכחת את הנגיחה) קשורה לבעיות במשחק ההתקפה של אינטר וליכולת טובה של שחקנים אחרים בהגנת פאלרמו לדעתי. בנוסף, הפנדל (גם אם לוסיו תפס קודם לדעתך) נעשה ע"י בובו.

לגבי עניין העבירות - הדינמיקה בין השחקן לשופט אכן חשובה אבל אנחנו לא יכולים לחוש בה מהבית, וגם השחקן יכול לטעות במה שהוא חושב שהשופט משדר לו. אני עדיין חושב שגם אם לוסיו תפס ראשון (ולדעתי לא) הצורה בה בובו משך אותו לקרקע הייתה חסרת אחריות, גם אם מיליטו אכן עשה את העבירה בתפיסת המקום (ולדעתי לא) המרפק ששלח בובו היה מכוער וחסר אחריות (מרפק ששווה צהוב לא משנה מי עשה עבירה קודם). אם אלו מקרים שלדעתך שנויים במחלוקת בסדר, אבל גם בין שני המקרים האלו הייתה עוד כניסה מאחור ללא סיכוי להגיע לכדור שהשופט שרק אך ריחם על הבלם עם הצהוב. שני המקרים המאוחרים יותר, בהם כבר בובו סחב צהוב מהפנדל, התרחשו רחוק מהשער שבראשון מיליטו עם הגב לשער כמעט במחצית המגרש ובשני המרפק נשלח אחרי שהשופט שרק כבר. לא היה בהם שום צורך...

אני לא דיברתי על ליגת האלופות בהקשר של בובו, לא יודע מה זה אומר בכלל ראוי לליגת האלופות, כמו גם לא ציינתי דבר בקשר לעונה שלו ממנה לא ראיתי את הרוב - אני כן חושב שאתמול הוא היה רע (בטח שבהשוואה לחבריו), על אף השורה התחתונה שציינתי למעלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות התיקו אני לא יכול להיות מאוכזב מהמשחק של אינטר, אין מה לעשות לא היתה שום טעות הגנתית או פאשלה וההתקפה נתקעה כי פאלרמו עמדה עם 7 שחקנים על ה-16 ומה לעשות קשה לפרוץ כזה דבר.

סך הכל, נכון אינטר יכולה להפסיד את המקום הראשון היום, אבל אני עדיין לא דואג, יש עוד 9 משחקים לסיום והכל יכול לקרות.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/10
  15. milanezi22 Member

לאונרדו עולה עם כל מה שיש לו היום.
    פלאמיני לראשונה פותח כגרזן יחיד, אינזאגי ע"ח בוריילו הליצן
    ואפילו אודו מחליף את אבאטה שנראה כמו בדיחה עצובה במחצית השניה של העונה.
    פאטו וסיידורף חוזרים להרכב.
    גאושו חוגג 30 היום, נקווה שעם ניצחון.

MILAN-NAPOLI: LE FORMAZIONI UFFICIALI
    21/03/2010
    MILAN: Abbiati; Oddo, Thiago Silva, Favalli, Zambrotta; Flamini, Pirlo, Seedorf; Pato, Inzaghi, Ronaldinho.
    NAPOLI: De Santis; Grava, Cannavaro, Rinaudo, Campagnaro; Maggio, Gargano, Pazienza; Hamsik; Lavezzi, Quagliarella.