המחזור ה-28 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: לוהט בתחתית, משחק אש בצמרת.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏19/3/21.

1. Raulito Madridista

כריסטיאנו רונאלדו:

- הוא כבש צמד נגד רומא, השווה פעמיים ב-2:2, השער השני בנגיחה.
    - הוא כבש את ה-0:1 נגד לאציו, שער שדה, ופיליפה קאיסדו השווה בדקה ה-90.
    - נגד ספציה התוצאה הסופית הייתה 1:4, רונאלדו כבש צמד וגם את ה-1:2.
    - מחזור שמיני, 0:2 ליובנטוס על קליארי, כבש את שני השערים ללא פנדל.
    - מחזור 15: יובה ניצחה 1:4 את אודינזה, רונאלדו כבש את הראשון (בסה"כ צמד, וגם בישל)
    - מחזור 21: 0:2 ליובנטוס על רומא, רונאלדו כבש את השער הראשון
    - מחזור 23: צמד ב-0:3 של יובנטוס על קרוטונה, רונאלדו כבש את הראשון וגם את השני - בלי פנדלים.
    - מחזור 24: תיקו 1:1 של יובנטוס עם ורונה, רונאלדו כבש את שער היתרון.
    - שלושער נגד קליארי ב-1:3 במחזור ה-27, רונאלדו כבש את הראשון, השער השני היה בפנדל.

ירד מהרשימה: מחזור 11, יובה ניצחה 1:3 את גנואה, רונאלדו כבש בשני פנדלים במצב של 1:1.

בקיצור, הטבלה שיצרת לעצמך בראש היא: א'. לא נכונה ו-ב' דפוקה לגמרי, כאילו שער שעשה 0:2 לא שווה, כאילו לבנדובסקי לא כובש בפנדל וכאילו אתם משחקים כדורגל שהוא רבע מבאיירן מינכן מבחינת יצור המצבים.
    הוא פחות טוב מ-2018, הוא מחמיץ, עם הכדור הוא כבר לא ברמה הגבוהה ביותר. ועדיין הוא לא הבעיה של יובנטוס, ואשמח לשמוע ניתוח נורמלי לגבי חבריו בהתקפה למעט קייזה. זה עסק יקר מדי להיפרד ממנו בחינם, לדעתי הוא צריך לעזוב בכל מקרה בקיץ הזה. אפשר לחשוב שעם ה-31 מיליון יורו שתחסכו יגיע לכאן תותח על שיבקיע 30 שערים בעונה. מעניין אם מאמן אחר שהוא לא אהוב כמו פירלו לא היה סופג קצת יותר ביקורת - לאו דווקא מדבר עליך או על אוהדים אחרים אלא מצד התקשורת וכן הלאה.

GRANDE LAZIO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אתה מסלף את הדברים שלי. לא אמרתי שרונאלדו לא ניצח משחקים, אלא שכשמנכים את הפנדלים והגולים הלא חשובים זה יוצא הרבה פחות מרשים, ואכן 9 משחקים שהוא הביא בהם נקודות זה הרבה פחות מרשים. מה עם שאר ה-18? ושוב, זה רק התפוקה הסטטיסטית, אי אפשר אפילו להתחיל לתאר את איך שהוא תוקע את שטף המשחק של יובה. אתה מדבר על לבנדובסקי? גש בבקשה לשרשור יובנטוס ותראה את הסרטון שהעלתי שם. זה מראה לך את ההבדל בין שניהם. אחד יודע את מקומו בקבוצה והשני חושב שהוא מעל הקבוצה. האמת בצדק מבחינתו, אם ההנהלה בעצמה אומרת את זה.

3. GRANDE LAZIO Member

ומה עם המשחקים שרונאלדו לא שיחק? (בנוונטו, קרוטונה, ורונה - יובה לא ניצחה).

ושערי הניצחון נגד ססואולו, פארמה ועוד שלא צויינו פה. נגדנו באולימפיקו הוא מבקיע קבוע.
    אימובילה בעונה שעברה כבש יותר פנדלים מרונאלדו העונה אגב.

כפיות טובה. אין הסבר אחר.

4. Raulito Madridista

לבנדובסקי כיום טוב מרונאלדו אבל בליגה הגרמנית עם שחקנים טובים שמאחוריו קצת יותר קל, ואל תהפוך אותו לבנזמה, לא מדובר בשחקן שמדהים עם הכדור. בכל קבוצה השחקן הבכיר הוא הפנדליסט, גולים בפנדל זה לא פשע. כשרונאלדו היה עלוב נגד פורטו הייתי הראשון להגיד את זה, אבל זה היה משחק לא משקף בו יובנטוס יצרה הרבה מצבים במחצית השנייה. בדרך כלל היא תקועה. פאולו דיבאלה לא הגיע לעונה הזו, אלברו מוראטה נבלם, פדריקו קייזה בינתיים מתקרב למנייה בטוחה וקצת חואן קוואדראדו, זה הכל. רונאלדו בגיל 36 צריך שירימו לו לרחבה. עדיין אפשר לתת לו כדור עומק למהירות, אגב, יש מישהו שעושה את זה? אגב, שוב, זה "רק" תשעה משחקים כי הלכתי לפי ההגדרה המוזרה שלך. כתבתי רק את השערים שהעלו את יובנטוס ליתרון\היו שערי ניצחון.

אגב, באמת קטע, רונאלדו לא שיחק שלושה משחקים ולא ראינו חמישיות ושישיות אלא שלוש פעמים 1:1. בצ'מפיונס? מוראטה עדיין בנבדל נגד בארסה שם בטורינו. הוא גם כבש בסופרקופה את ה-0:1.

5. DRORIKO Member

ומה עם עתלטיקו?!?!?!?1?!?1

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתקווה לא להאריך עוד יותר את הדיון -

@DRORIKO , כמה אתה תופס מדעותיו של דל פיירו?

7. DRORIKO Member

היא לא מוזרה כי ברגע שרונאלדו כופה את עצמו על הקבוצה וברגע שהוא מונע משחקנים אחרים לכבוש אז אני אשפוט אותו לפי כמות המשחקים שהוא ניצח בעצמו. אני לא יודע אם לוקאקו ניצח יותר משחקים, יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, מה שאני כן יודע זה שהוא מאפשר לשחקנים לידו לבוא לידי ביטוי. ככה נראית קבוצה מודרנית. ביובה הכל זה רונאלדו רונאלדו רונאלדו. די נמאס.

8. DRORIKO Member

דל פיירו הוא "איש של המועדון" הוא לא יעיז להגיד בפומבי משהו שיביך את ההנהלה, כמו למשל שרונאלדו זה הפלופ הכי גדול בהיסטוריה של יובה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין.

10. itzik.miro Member

@DRORIKO
    אני באמת לא מבין איך יש לך כוח לחזור שוב ושוב על אותם דברים מול אנשים שמעריצים את האיש. בטח אחרי שמישהו מהם טען שהיה לו משחק טוב [emoji848] או שהוא ניצח את סאסואולו בזכות גול דקה 93 שנייה לפני השריקה לסיום כשיובה כבר ב- 2:1 [emoji848]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

שגם טוען שרק לאוהדי הקבוצה שלו מותר לדבר עליה "כי רק הם רואים אותה" בזמן שלו עצמו אין בעיה לנתח קבוצות אחרות

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

אותו אחד שהוא מעריץ של רונאלדו (אפשר לחשוב שזו מילת גנאי) - אנוכי, ידע לומר שהוא היה הכי גרוע על המגרש נגד פורטו ולמתוח עליו ביקורת גם בריאל מדריד לא פעם. וגם לומר שהוא רק רגל מסיימת (קטלנית) מ-2015 בערך ושגם הוא נמצא בדעיכה מ-2018 כמובן. ביובנטוס הוא לא מספיק טוב לעתים, העונה, והבעיה גדולה הרבה יותר, מזל שיש על מי להפיל את כל הבעיות של המועדון כמו שחקנים שדעכו ומאמן שהוא עדיין טירון. הזכירו פה את לוקאקו - נהדר, יש לו את לאוטרו לצדו וזה גם עוזר לחלוטין. אותו דל פיירו שהוא איש של מועדון, אין לי מושג מה הוא אמר על רונאלדו אגב - הכריז שדיבאלה צריך להיות יותר רעב לשערים ולקחת מנהיגות ופיקוד כי אף אחד לא יעשה את זה בשבילו - ופגע בול.
    מעניין שהיה אתמול עוד ערב מתסכל של יובנטוס ורק השם של רונאלדו (גם הוא היה מחורבן) עולה על אף קבוצה עמוסה בבעיות, אין שום פרשנות אחרת. ומה הפואנטה של ההודעות כמו "אתלטיקו!!!!@!@!@" או "איך יש לך כוח להגיב?" מי שאין לו כוח להגיב שלא יגיב. פורצה יובה

13. DRORIKO Member

אנחנו מאד מודים לך שאמרת שהוא היה הכי גרוע על המגרש נגד פורטו

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  14. itzik.miro Member

אכן אני מודה לך שבין עשרות אלפי דברי ההלל, הגבורה וההערצה לאיש שבגללו אתה קם בבוקר מצאת את היכולת לכתוב שהוא לא היה טוב נגד פורטו, ריגשת אותי מאוד. בנוסף התגובה הייתה מופנית לדרור ולכן הוא גם תוייג.

את מה שהיה לי לומר על המשחק אתמול אמרתי ותראה איזה פלא גם לא כתבתי שם אף מילה על רונאלדו או על דיבאלה (שיחזור כבר).

נ.ב להעריץ את רונאלדו זו לא מילת גנאי, זה מה שאתה. מעריץ של רונאלדו ועל כן אני לא מבין למה דרור מתווכח איתך בנוגע אליו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

15. GRANDE LAZIO Member

ראיתי אתמול את המשחק של יובה ורונאלדו היה הכי טוב, הכי מסוכן, הכי פעלתן. לכתוב על משחק שלא ראיתי? בחיים לא.