המחזור ה-28 בפרמיירליג: עבודה שחורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/2/18.

1. Sturridge Member

נכון, בדיוק מאטיץ' זה 6 הפרש. לא חס וחלילה שיש לכם את ההרכב היקר בהיסטוריה. אתה יודע שהבדיחה פה עליכם.

avdz7, k_700 ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

ומאטיץ' חלק מהפאזל שהיה חסר מאוד. שוב אני מדגיש התוצאות פועל יוצא של החיזוק שנעשה כי את עבודת האימון רואים מה היא.
    לשפר? תמיד אפשר. להביא סתם מישהו כי הוא קול - טעות. זו עמדה קריטית במגרש.
    אפשר להגיד לצ'לסי חלק בכך שמוריניו שני. עשו בהחלט טובה למאמנם לשעבר.

3. Footballover Member

למכור את מאטיץ' ליונייטד הייתה טעות טיפשית וההשלכות של זה היו ברורות כבר בקיץ. זה שהבאנו את בקאיוקו שהוא לא רמה של צ'מפיונשיפ זה דיון אחר, זה שמאטיץ' ניטרל את ההתקפה שלנו היום כמעט לבד זה גם לא רלוונטי. כל אלה הן רק חלקים של שלם אחד שמצביע על העובדה שזה היה ביזנס נוראי, וקונטה אף פעם לא היה עושה את זה אם זה היה תלוי בו. יונייטד הרוויחה שחקן לא גדול תמורת סכום לא קטן, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא שיפר אותם והחליש אותנו. זה הכל ואין מה להתווכח עם זה.
    אישית, אני לוקח רגל אחת של מאטיץ' על פני בקאיוקו ודרינקווטר ביחד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

הנקודה החשובה היא שעם מאטיץ׳ גם ככה לא הייתם מגיעים לרמה הבאה ששאפתם אחרי עונת אליפות להשיג.

ובשוק כן יש שחקנים שהם מספיק טובים כדי למלא את החוסר של שחקן שנראה כמו אוויר לפני שנתיים ועל הגבול שבין רוח רפאים למטאטא לרוחב בשנה שעברה.

5. Footballover Member

זה גם נכון לחלוטין, אבל אין מה להתפלא שהמועדון שלכם הלך על השחקן הזה אחרי שהוא הלך על מאמן כמו מוריניו (או שזה בעצם מוריניו שבכלל רצה אותו אבל זה לא משנה). אחרי שנים של כישלונות והתבזויות, אני חושב שליונייטד היה חשוב מאוד לייצב את הסירה, גם אם זה רק מקום שני וגם אם זה כולל בזבוז כספים שכזה. מאטיץ' זה בדיוק השחקן שיעשה את זה, אבל אני מסכים לחלוטין שאין לו מה לחפש בקבוצות אימתניות באמת, כמו סיטי. בכל מועדון אחר בליגה הוא פותח, אפילו בטוטנהאם לדעתי.

6. k_700 Member

בטוטנהאם הוא פותח? במקום מי דמבלה? אין סרט כזה.

גם את דאייר הייתי לוקח לפניו(לפחות זה של השנה שעברה).

דווקא אם יש מועדון שלא היה יורק לכיוון שלו זה טוטנהאם.
    קבוצה שלוחצת בטירוף על כל המגרש וכל קשר אצלה שורף שטחים, משחק מהר, מכדרר, מאיים על השער.
    לא משהו שחלק מהלקסיקון שלו.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  7. nwish Member

צ'לסי יכלה בקלות להביא את פאביניו, שהוא שבע רמות מעל בקאיוקו, ולהיראות אחרת לגמרי. מה שקורה שם בכל הנוגע לרכש נשגב מבינתי, וזה ומגיע ממישהו שאוהד קבוצה שהמאמן שלה מאמין באגירת שחקני התקפה למרות שהוא לא מודע למשמעות המילה "התקפה".

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במבט לאחור יערכו השוואה בין מאטיץ' למחליפים שלו בצ'לסי, ושם יש פערים גדולים.
    בדיוק כמו שבמבט לאחור יערכו השוואה בין מאטיץ' למי שקדם לו ביונייטד (פלאיני), וגם שם יש פערים גדולים.
    האם יש קשרים אחרים בעולם שהם טובים ממאטיץ'? ברור, אבל זה לא הדיון כאן וזה גם לא מעניין. מסתכלים בפועל על השחקנים שקדמו למאטיץ (ביונייטד) ולשחקנים שהגיעו אחרי מאטיץ (בצ'לסי) ורואים את ההשפעה, ולמעבר של מאטיץ אלינו כמו גם לעזיבה שלו את צ'לסי בהחלט הייתה השפעה הקיץ כי צ'לסי נחלשו בעמדה של מאטיץ' ואנחנו התחזקנו.
    אז ברור שההשפעה היא לא גדולה כמו של נניח שחקן כמו קאנטה, שהוא שחקן שלבדו יכול לשדרג קבוצה ולתת לה את האימפקט שצריך כדי לזכות באליפות, אבל ההשפעה היא כן מכריעה במאבק על המיקום בטבלה כי אם שמים אצלנו את פלאיני במקום מאטיץ' ואצל צ'לסי את מאטיץ' במקום באקיוקו לא בטוח בכלל שהפער בין הקבוצות הוא 6 נקודות לטובתנו כמו שהוא היום.

9. k_700 Member

שטויות במיץ.
    אם בקיץ צ'לסי מתקנת את זה ובענק(כי יש המון קשרים אחורים יותר טובים ממאטיץ' בכדורגל של היום+המון פוטנציאלים להיות קשרים הרבה יותר טובים ממאטיץ' מודל 17-18) אף אחד לא יזכור את זה.
    מתייחסים פה למאטיץ' כאילו מינימום מדובר פה בגאטוסו בשיא ולא בקשר שהיה צריך עילוי של פעם בדור לידו כדי שיעבור מסך בלי שגולדינג יזייף לנו פה אורגזמות.

גם הנדרסון יכול להראות לא רע בהשוואות לפלאיני כקשר אחורי, אז אם בעצם ניקח לליברפול את הנדרסון אז בעצם זיינו אותם ושיפרנו את עצמינו?
    משהו דפוק במתמטיקה שלכם.
    כשאתה מביא ושואף להביא את השחקנים הכי טובים אתה לא צריך לפתור את המשוואה של אני אנסה להחליש בקצת את הקבוצה היריבה אבל לא באמת לשפר את עצמי לרמה של תחרות על תואר כי השחקן הזה לא באמת היה משמעותי בשביל זה.

אני מקווה מאוד שלפני שבצ'לסי יזכרו לתקן אנחנו לא נרדם בשמירה.
    מאטיץ' בשלושה חודשים של כלום ושום דבר, לא נתן שום ערך מוסף כשהיה באמת על מה לשחק בעונה הזאת והיה גרוע ממש בכל משחק קשה העונה פרט למחצית השנייה היום.
    ברור שהוא נפגע מאוד ממוריניו(באופן אירוני כמובן, כי קשה לחשוב על שחקן שיותר מתאים לכדורגל התפל הזה ממאטיץ') אבל האפסייד שם לא באמת יותר גבוה ממה שמקבלים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

בבקשה תקחו את הנדרסון.

Gianzola, סולשאאאר ו-Scouser אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

12. cheddar Member

ארסנל נראים יותר טוב מיום ראשון, והשער של סיטי היה ביצוע מושלם לא איזה טעות מביכה, אז אין תלונות על זה, וגם על השני אין מה להגיד, רק למחוא כפיים

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/18
  13. k_700 Member

לא מפתיע אותי שצ׳ך מוציא את הראשון מהרשת.
    יש שוערים שהיו סוגרים יותר טוב את הפינה הזאת.

השער השני נהדר, המשחק הזה יותר מדי קל לסיטי.

14. alexshw Member

אחד השבועות המשפילים ביותר של ארסנל לדעתי.

15. DRORIKO Member

מה שעצוב בארסנל זה לא זה שסיטי שוחטת אותה אלא זה שכל העולם ידע לפני המשחק שסיטי תשחוט אותה. בית לא בית ארסנל לא שווה כלום. אני שובר את הראש מה לונגר יש על הבורד שהם מאריכים לו את החוזה פעם אחר פעם