המחזור ה-28 בסרייה A:: יובנטוס נגד מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏4/3/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

45 דקות אני צופה במשחק ושואל את עצמי-מה רע בנאגאטומו או יותר נכון,מה טוב בקיבו?שיהיה בלם מחליף,בתור מגן שמאלי הוא זוועה.
    סניידר חלש.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו קלקל אותנו? למה הכוונה בדיוק? בתקופת מוריניו אין מצב ששחקן חופשי היה מגיע עם כדור 30 מטר מהשער. ולהזכירך בתקופת מוריניו, לא רק שהיית ההגנה הכי טובה בליגה, אלא גם היית ההתקפה הכי טובה בליגה, אז לא מובן מה אתה רוצה להגיד בזה. מוריניו קלקל אותנו? אל תצחיק. בליגה האיטלקית, להזכירך עד שהתחלת להתרכז פרופר בצ'מפיונס דרסת בקלילות כל מה שזז...כלב לא איים עליך.

בנוגע לאינטר תחת ליאונרדו, זה כבר משחק נראה לי 6-7 שהוא מתחיל בשיטת משחק מסוימת שבה לא הולך כלום ואז במחצית עובר למעין 4-3-3 סוג כזה ואינטר מתחילה לשחק הן הגנתית והתקפית, למה הבן אדם לא לומד מטעויות? למה תמיד צריך להיכנס לפיגור/לשחק רע בשיטה X בשביל לעבור לשיטת Y למה אי אפשר להתחיל ככה מההתחלה? הרי כל אחד רואה שמאז השינוי של השיטה במחצית השניה אינטר עולה על גנואה בכמה דרגות והבליץ הזה היה בלתי נמנע...למה אי אפשר היה לשחק ככה מההתחלה ולרדת למחצית ביתרון.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/11
  3. Muurad Member

קלק אותנו = גרם לנו להיות מפונקים להתרגל לטוב ביותר... לא חשבתי שאני באמת צריך להסביר.

בכל מקרה בליץ' והופ 3-1 לנו.. הרבה תודות להגנה של ג'נואה, אבל עדיין אנחנו משחקים כאילו אכפת לנו בהתקפה לפחות ועושים תנועה עם החילוף של פאנדב כי השחקנים הרבה יותר קרובים אחד לשני ולא מרוחקים כמו במחצית הראשונה...ההגנה עדיין נותנת התקפי לב קלים.

והנה עוד טעות בהגנה של ג'נואה ופאנדב כמעט עושה את ה-4.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא העניין שהתרגלנו לטוב. תשמע אין ספק שהיו צריכים להיעשות ריענונים בסגל בקיץ, זה לא סוד. זה לטעמי מה שעלה לנו באליפות, יחד עם העובדה שבניטז פשוט מאמן גרוע שאיבד את כל הקסם שהביא אותו לליברפול והרס כל חלקה טובה עם התעקשויות מוזרות, שיטות אימונים של מכון כושר ומשחק כדורגל מבחיל שלא נראה באינטר מאז ימי קופר.

פאנדב כמעט עם שער עצום...יאללה אפשר לתת את הרביעי.

עריכה: איזה מהלך...1:4 גדול.

אי אפשר להגיד שהחילוף של פאנדב בלוף...הוא עשה שינוי גדול ופאנדב אגב, נראה בשבועיים האחרונים כמי שרוצה לתת יותר, מקווה שזה ימשך.

5. Muurad Member

שער ענק - אבל חייבים לציין שההגנה של ג'נואה נותנת לנו את המשחק פה במתנה.. מאז שראנוקיה עזב אותם הם ממש התדרדרו.

ולגבי העניין הראשון - הכוונה שלי היא מבחינה טקטית בהגנה ומבחינת עמידה על המגרש.. אחרי מוריניו אתה שם לב כמה טוב הוא באמת וכמה גרועים אלה שבאים אחריו.. הקישור ההגנתי שלו וההגנה בסגירה בלחץ ובעמידה על המגרש השנה גורמים לי לתפוס את הראש ולרצות לדפוק אותו בקיר - הרבה בגלל מוריניו שנה שעברה.

בכל מקרה כיף לנצח משחק בלי מתח ולהרגע.. שבוע הבא עוד גמר גביע כמו עד סוף השנה, או לפחות עד הדרבי.

ליאו עם חילוף נכון של פאציני, שגם ככה לא ישחק במינכן, ומתרגל כנראה את ההרכב שיפתח שם - או לפחות את ההתקפה של אטו ופאנדב.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות משחקי היום:

סאמפדוריה - צ'זנה 3:2
    בולוניה - קליארי 2:2
    אינטר - ג'נואה 2:5
    קייבו - פארמה 0:0
    נאפולי - ברשיה 0:0
    אודינזה - בארי 0:1
    פיורנטינה - קטאניה 0:3

Milan 61
    =========
    Inter 56
    Napoli 53
    =========
    Lazio 51
    =========
    Udinese 50
    Roma 46
    =========
    Juventus 41
    Palermo 40
    Cagliari 39
    Fiorentina 37
    Bologna 36
    Genoa 35
    ChievoVerona 32
    Sampdoria 31
    Parma 29
    Catania 29
    Cesena 28
    =========
    Lecce 28
    Brescia 25
    Bari 16

כמה נקודות בעקבות התוצאות:

* צ'זנה חזרה בגדול למאבק על ההישארות בליגה, ניצחון משמעותי מאוד, שמצד שני מכניס את סאמפדוריה חזק מאוד לענייני התחתית, ועם איך שהקבוצה נראית עם ה-"אין התקפה" אני חושש שזה עשוי להסתיים במשהו עצוב שנקרא ירידה.

* נאפולי יורדת למימדיה הטבעיים. התבוסה למילאן עשתה את שלה, נשאר לה להיאבק על הכניסה לצ'מפיונס.

* אודינזה נכנסת למאבק הישיר על המקום האוטומטי בליגת האלופות, בעקבות האיבוד נקודות של נאפולי מול ברשיה שמצידה אגרה נקודה חשובה שלא כל כך עוזרת לה כרגע.

* ניצחון של לאציו היום יסגור כמעט סופית את העובדה שיובנטוס לא תהיה אפילו בליגה האירופאית בשנה הבאה, כך שהסיכוי הקטן שלהם יהיה אולי לעקוף את רומא, אבל רומא, עם כל הבעיות שלה, עדיין נראית הרבה יותר טוב מאשר יובנטוס. אפשר להגיד כנ"ל על פאלרמו שהיום חייבת ניצחון על לאציו אחרת היא נמצאת באותו מצב של יובה ונוכח העובדה שעוד שבועיים מילאן מתארחת ברנצו ברבורה, הזמן הולך ואוזל לורודים, מצד שני קודם שיקומו מהחרפה של שבוע שעבר...

* פיורנטינה, קליארי, בולוניה וג'נואה קרובות להבטיח הישארות נוספת בליגה, הסף כמובן הוא משהו שמתקרב ל-40 נקודות, כי אם לצ'ה, כשנשארו עוד 10 מחזורים לסיום, עם 28, אני מניח שהקבוצות הללו יצטרכו משהו כמו 40 נקודות בשביל להישאר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/11
  7. 亚历山大帕托 Member

לאציו גברה על פאלרמו 2:0 מצמד של סקולי וחזרה למקום הרביעי.

8. Yoavzruya Member

פאלרמו אחרי חבטות מלאציו ואודינזה, ואפילו שהיא תשחק בביתה אני לא רואה סיבה שלא לעבור אותם. הם במצב רע מאוד בינתיים, ירידה שלא זכורה לי ברמתה אצל פאלרמו בשנים האחרונות

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא זוכר יכולת כזו מפאלרמו, לפני חצי שנה, בחודש הראשון של העונה...